Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
22. jan 2010

Blov...no ja mam tiez velmi citlivu plet,ale kolegyne na to tiez chodia a v poho.A manzel ze to mam skusit,tak uvidim.

melipa
22. jan 2010

jaj baby inak ta posledna veta vyznieva debilne ked to teraz citam, ale ja som to samozrejme myslela ironicky...zo srandy 😀 😉
miri, to je teda rozdiel medzi cenami 😨 ...a daj priebezne vediet ako si spokojna
no a s tou fazulkou neviem, zatial nic co by naznacovalo nadej necitim...ale do dvoch-troch dni sa to ukaze 😕 😉

miriamka
22. jan 2010

Urcite dam vediet ci sa plet lepsi a ci sa to oplati absolvovat...aj ked moze sa to len v zime,ako je slnko uz to nerobia 😒
Melipa...ja som vtedy tiez netusila ze Mardid a Porto so mnou absolvoval uz aj maly v brusku 😀

melipa
22. jan 2010

miri, to muselo byt to najkrajsie prekvapko ked si sa vratila 😵

miriamka
22. jan 2010

No to bolo to najnadhernejsie prekvapko v zivote 😵

num7976
22. jan 2010

ahojte kocky
no tu je tiez riadna kosa,bola som pozriet doobedu koelgyne v praci,tak som myslela,ze nas ten severak odfukne! 😖
melipa no isto kramy nedojdu takisto ani wejke a vsetkym ostatnym snazilkam velmi drzim palce,ja som sa akurat dnes dozvedela,ze sa kamoske podarilo,tiez sa snazili tak isto to pride aj na vas tento rok!
musim koncit MM prisiel az dnes,tak si ideme spravit romanticky vecer,tak pa pa

matullienka
22. jan 2010

kocky ako sa tak divam tak ste sa dnes riadne rozsupli 😀 ani čítať vás nestíham 😒
dnes som bola u svojho lekára tak mi robil sono a folykul ma 8 mm tak sa máme tento víkend velmi snažiť až mu tam prídem o tri týždne s tým že mám // na teste som to dostala skoro rozkazom 😀 tak sme si s manželom dali záväzok že to teda splníme
a všetkým prajem aby už mrcha nedorazila 😉

melipa
22. jan 2010

matu, a nema ten folikul 18 mm?...lebo on praska ked ma okolo 22 mm, a rastie nejake 2 mm za den, tak to by potom na tento vikend sedelo...takze vela sil na snazilkovanie a moc drzim palce!

matullienka
22. jan 2010

no teraz som sa kukala do tych papierov a napisal ze ma 8mm tak neviem či sa kopol ale dnes som 11 den cyklu tak teraz neviem ci sa pomylil alebo mam este cakat ale sa teplotku meriam tak uvidim 😉

melipa
23. jan 2010

baby, kde ste vsetky? 😕
ja som si dnes robila test, a ja tam nieco vidim 😕 , je tam slaba druha ciarka, ale je normalne viditelna...mam zmiesane pocity 😅

num7976
23. jan 2010

melipa jeeeeej tak to budes urcite tehulkaaaaaa!!!!!!!!!super tesim sa isto ked je uz raz tam ta ciarka tak je to iste,gratulujeeeeM!!!!!!!!!
matu no podla mna sa musel dr.pomylit,lebo fakt ten folikul rastie nejake 2mm za den tak to vychadza na tych 18 ze by tam malo byt,tak snazte sa o sto sest isto ma byt tento vikedn ovulka!

num7976
23. jan 2010

a ako vikendujete?my sme opat same 😔 ale len do dakej druhej tretej,MM siel pomoct ocovi na chatku,tak varim obed-weji dolky nebudu-my sme kupili na ne vsetko a zistila som,ze nemam ten dolkovac! 😅 takze uvidime ci najdeme v tescu a budu na veceru alebo az cez tyzden potom..zajtra ani neviem co ideme,ked je tu taky mraz-rano bolo -17 😕 tak sme doobedu ani von nesli uvidime ako to bude vyzerat poobede,tak pa pa pekny vikend prajeme

blovitc120
23. jan 2010

Melipa, drzim vsetky prsty, ktore mam, aby to bolo v poriadku. Rozbiehas kolo, Mata sa mala tiez snazit, tak sa wejka isto prida, aby si sama netehulkovala, v trojici to ide lepsie 😵.
Num, tu bolo tiez sviezo, ale len -15, tak sme ani my neboli, ale hlavne kvoli mne, mne bola zima 😀, Miske to moc nevadi, smeti sa daju zbierat aj v takej zime...

miriamka
23. jan 2010

Ahojte,
Melipa..tak drzim palce,aby to nazaj boli krasne // a v Madride si uz mala v brusku tu krasnu fazulku 😵 😵 Kolky den PO si?
Ja inac fajn...vsetko na oslavu nachystane,takze som sa osprchovala a idem troska na nete popozerat,vypit kafco...

miriamka
23. jan 2010

A Blov ma pravdu,pekne nech sa tu zacne stehotnievat 😵 😵

melipa
23. jan 2010

miri, som 13 DPO...idem hodit do albumu fotku, ci ich tam aj vy vidite 😕...ale ked ich aj moj muz vidi, tak asi tam su naozaj

miriamka
23. jan 2010

GRATULUJEM! 😵 😵

miriamka
23. jan 2010

A tie krasne // vidim aj ja 😵 😵

melipa
23. jan 2010

je to fakt tam? 😕

miriamka
23. jan 2010

Ano 😵 😵 ,takze na jesen budete uz 4 😵

blovitc120
23. jan 2010

Melipa, jasne, ze su tam, kolajnicky 😵. Podla mna jasne viditelne. Super 🙂. Tak sup-sup ostatne.

weja
autor
23. jan 2010

ahojteeee...
Melipa, no sú tam...!!! 😵 😵 😵 tak moc-moc držím palce, nech je všetko ok a už si aspoň v II.trimestri 😵
mala si nejaký ciťák? 🙂

Maťka, vy sa dúfam pekne snažíte, nech sa to tu rozhýbe... 🙂

a všetkým ostatným pekný večer 🙂

melipa
23. jan 2010

baby, dakujem 🙂 ...uvidim ci bude ciarka postupne tmavnut, verim ze ano...zatial sa tesime tak opatrne, ako vravi wejka, uz aby sme boli aspon v tom 13-14 tyzdni...
citak som praveze nemala, necitim zatial vobec nic 😕...tak neviem, snad to je naozaj pravda 😅
weji, ale este cakame na tvoje dobre spravy
my sme boli zhanat plavky pre Dianku, ide zajtra na sutaz do MA a potrebuju 3 plavky a mame len dvoje, ale poviem vam vsade v sportovych obchodoch na nas pozerali ako na divnych ze teraz chceme plavky 😝 ...no nakoniec sme v jednom obchode jedny jedine adidasy v jej velkosti nasli...uff 🙄
pekny vikendovy vecer vsetkym

num7976
23. jan 2010

ahojte
melipa isto bude len silniet-ak sa smiem opytat tak vy ste schvalne chceli takyto rozdiel medzi detickami alebo ste mali nejake problemy?neviem teraz si spomenut,ci si to tu neikde pisala!urcite to bude bezproblemove tehu az do konca - vratane porodu!jupi super sprava-wejka hej vy budete dalsie aj s matkou!no paradicka a kto bude dalsi z terajsieho kola babatiek,miri 😀

melipa
24. jan 2010

num - rozhodne sme takyto vekovy rozdiel neplanovali, a dost nad tym rozmyslam ake to s takym rozdielom bude, asi si nebuidu mat o com nase deti velmi rozpravat 😖 ...
inak dnes som si robila znova test, a ciarka je rovnaka 😖...sice vcera som robila test o dvanastej a dnes o siestej, teda je to rozdiel len nejakych 18 hodin, ale aj tak sa bojim ci by to nemalo silniet 😔

weja
autor
24. jan 2010

Melipa,ono je najlepsie testovat obden,aby bolo jasne vidno,ci ciarka silnie... A zalezi aj od toho,ci je test rovnakej znacky a citlivosti ako ten vcera... Ale neboj sa,hlavne sa nestresuj,vsetko bude ok... 😉

miriamka
24. jan 2010

Ahojte,
Melipa...neboj,si tehu tak sa tes 😵 😵
My sme dnes boli v Bratislave na tom veltrhu cestovneho ruchu,bolo super...pobrali sme katalogy tak budeme teraz pozerat.
Ja som inac dnes 14DC a rano som mala vyssiu teplotu,ale nejako sa mi to nezda ze by som mala uz tak skoro ovu...takze uvidim zajtra.

blovitc120
24. jan 2010

Melipa, neboj, bude to v pohode a vekovy rozdiel? Nevadi. Na ZS som mala najlepsiu kamaratku, ktora mala o 7 rokov starsiu sestru a vychadzali skvele, starsia ju brala ako malu sestricku, ktoru musi ochranovat a mala ju zboznovala. A u nas? Draheho syn je od Misky o 13 rokov starsi a maju sa velmi radi.

weja
autor
25. jan 2010

dobré ránko 🙂
ja sa tento mesiac nepridám, už som klesla s BT dolu, takže mrcha najneskôr zajtra dorazí... ☹ tak mi je z toho dosť na... 😖

k tomu vekovému rozdielu - vyjadroval sa k tomu nejaký detský psychológ, či kto to bol, že ak je medzi deťmi rozdiel 8 a viac rokov, je to už akoby ďalšia generácia, čo ma dosť prekvapilo... 😕 ale každopádne neznamená to, že by si nemali čo povedať, alebo že by si nerozumeli... len sa už asi nebudú spolu hrávať, ale inak v pohode... 😉

ozaj, Blov, si sa pýtala na tú meteostanicu - áno, Ježiško ju doniesol 😀 sme s ňou spokojní, aj tie predpovede počasia jej celkom vychádzajú a asi pred 2 týždňami mali aj v Lidli akciu, ale len na také, čo ukazujú vnútornú a vonkajšiu teplotu, ale MM kúpil aj pre svokru a ďalší dotrepal domov 😅 nechápem síce, na čo nám budú dve, ale tak jedna meria teplotu na severnom okne a druhá na južnom balkóne 😀 hlavne, že je chlap spokojný... 🙂

miriamka
25. jan 2010

Ahojte a dobre ranko...
Weji,tak ten pokles ma mrzi 😔
Ja dnes teplota dole,takze ovu este nebola...hned sa mi nezdalo ze by bola uz na 13DC,takze vyssia teplota asi bola zo sobotnej oslavy 😉
Vekovy rozdiel je podla mna v pohode,vidim to u susedov male maju 1,5roka a starsi ma 7...pomaha,ale teda urcite sa spolu nehraju.To je jedina nevyhoda ze sa nevyhraju spolu.