Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

melipa
29. jan 2010

pekne ranko, tak mne sa rozbieha mrcha od vcera, zatial tak light a bezbolestne, ale rozbieha...takze ideme dalej...mslim ze sa zopakoval wejkin pripad z novembra 😔

weja
autor
29. jan 2010

dobré ránko,
Mel, strašne strašne ma to mrzí.... ☹ ☹ ☹ my sme v tomto strašné smoliarky... 😢 ani neviem, čo ti na to napísať, je mi to ľúto, moc, moc, ale nevzdáme sa, raz to vyjsť musí, uvidíš... 😉 drž sa!!!
btw. Di je už lepšie?

matullienka
29. jan 2010

melipa. veľmi ma to mryí som tak tajne v kútiku duše dúfala že nás tu naštartuješ aj ostatné a budeme tehuľkovať spolu ☹ ale ako piše Wejka raz to víjsť musí tak hlavu hore 😉

melipa
29. jan 2010

okrem toho, vcera ma MM prosil, aby som prestala so vsetkym testovanim a meranim, ze sa mu to zda prehnane a ze to velmi vplyva na psychiku...co zrejme ma pravdu, tak som mu slubila ze to necham uz tak 🙄
Dianka mala zrejme taku kratku crevnu virozu, nastastie je uz v skole a preslo to...dnes bude vysvedcenie, tak sme jej slubili, ze ked budu sme jednotky /co my teda uz vieme, ale ona nie/, ze pojdeme kupit DVD /tusim som spominala ze ho odpalila 😅 / a vcera povedala ze by chcela nejaku encyklopediu, asi o planetach 😕 ...kde sa to v nej zobralo? mna to nikdy nezaujimalo a moj muz povedal, ze on sice mal ako decko taky amatersky hvezdarsky dalekohlad, ale pouzival ho len na pozeranie druhym do okien 😀

blovitc120
29. jan 2010

Ahojte,
som na porazku, napisala som 15-minutovy prispevok cez mobil a neposlalo mi ho, tak ani nemam chut na tomto konovi byt, na ziadnej inej stranke sa mi to nestava...
Tak len tolko, melipa, je mi to strasne luto, ale neprestavam drzat palce, tehulky budete vsetky snazilky, spolu vo vlne, verim tomu.
Majte sa, ukazem sa, ked ma prejde zlost na kona

weja
autor
29. jan 2010

Blov 😅 škoda, že v mobile sa nedá stlačiť Ctrl+C a všetko si pred odoslaním kopírovať 😉 (ako to robím ja, lebo tiež sa mi párkrát podarilo napísať litánie a neodoslať 😠 )

Mel, no aspoň že Dianka je už ok a že vám robí radosť šikulka malá 🙂 s tými planétami je to zaujímavé, ale fajn, že ju bavia také rôznorodé veci... 😉

num7976
29. jan 2010

ach mel je mi to velmi luto,fakt neviem co napisat...ja nechapem tuto nespravodlivost akurat ma vytocila jedna baba,cakaju tretie dieta no a samozrejme ani jedno neplanovane no lenze este by sa to dalo,keby na to este nenarodene babatko nenadavala,ze ako je mozne,ze sa to decko uchytilo,ze si nevie predstavit,kedy ho splodili a ze ak ma byt take zle ako jej predosle,tak ze sa ma nanervacit s nim,no proste katastrofa ale verim,ze sa vsetkym snazilkam coskoro podari a budete konecne stastne !
smejko to sme mali aj my ked nieco nedostala,hodila sa o zem nevadilo jej ci je vonku vo vytahu proste vzdy sme prisli taky ufulany ked si zmyslela hadzat sa o zem na prechadzke a k detickom tiez nemame kladny vztah vsetky bije a ked jej beru hracky tak sa zlosti a place,neviem ako ju naucit poziciavat-poradte a pritom doma pred nou vzdy si pekne vypytame podakujeme sa no ona nie ona zacne zurit az kym tu hracku dieta nepusti a ona si ju nevezme 😒
blov ako uz ta presla zlost? 😉
miriamka tak z vas je uz riadna selma 😀 zubkov a zubkov!
weji pozerala som blov fotky na fb ste tam zlati,isto sa aj vam uz pritrafi-a mozno rovno nejake dvojicky 😀

matullienka
30. jan 2010

bre ránko kočky: kde ste všetky? u nás zas sneží už za včerajšok napadlo 30 cm snehu a za štvrtok tiež asi 30 ak nie aj viac. a to mám v utorok nastúpiť do práce šak keď to pôjde takto ďalej tak sa odtialto ani nedostaneme 😒

melipa
30. jan 2010

pekny vikend vsetkym...hlavne Miriamka ho ma urcite pekny 😵
baby, tak ja uz neviem...uz dva dni si myslim ze sa rozbieha mrcha, ale nerozbieha, len take slabe spinenie...a co je divnejsie, krcok sa mi zda dole a tvrdy a dnes teplota bola 37 😲 😕 ...a vysledky z krvi vcera neboli, vraj az v pondelok 😠 ...inak drahe sukromne centrum a nie su schopni za dva dni mat vysledok HCG 😠
a co je horsie, zacinam byt chora, mne uplne nepresla ta choroba co som bola chora cez vianoce, ostal mi kasel a teraz sa mi to zhorsuje a chcela som si ist v pondelok pre antibiotika...

matullienka
30. jan 2010

melipa: no vidiš možno to ešte dobre dopadne a budete o chvíľu 4 len nezúfaj a to s tým súkromným centrom by naštvalo aj mňa lebo človek chce mať istotu a oni ho takto naťahujú a tento víkendík sa pekne liečkaj a čajíčkuj nech ti je do pondelka lepšie aby si bola zdravá keď ti povedia mamička ste tehotná a všetko je v poriadku držím palčeky 😉

weja
autor
30. jan 2010

Melipa, no je to divné 😕 ale možno ešte všetko dobre dopadne... 😉 inak nechápem, čo robia s tou krvou tak dlho, ja keď som chodievala na krv, tak výsledky vždy boli poobede v ten istý deň... 😕

Maťka, máš novú robotu? 😵 ani si sa nám nepochválila... už sa tešíš, že pôjdeš zas medzi ľudí, či by si radšej zostala doma? 😅

matullienka
30. jan 2010

Weji nie už sa moc teším ono sú to vlastne hneď dve robotky každá na 4 hodinky takže ako keby som normálne pracovala a aj finančne mi to vychádza lepšie ako keď som robila na 8 hodin 😉 weji a neboj určite by som sa vám pochválila keď by som nastúpila len som to nechcela zakríknuť 😉

num7976
30. jan 2010

matu tak fajne snad tam budete dobry kolektiv a robota pojde ako po masle!
meli vidis treba dufat a isto sa tam babatko drzi ako taky kliestik!a ked v pondelok pojdes po vysledky,tak ich tam pekne sprdni,vsak ako pisala wejka tak ked sa to da zistit tak rychlo,tak nechapem preco to oni tak natahuju 😠
miriamka potom nezabudni napisat vsetko do podrobnosti,ako ste sa mali a ako maly co robil a tak! 😉
blov ty si stale este nahnevana prid napisat,co zase to vase sidlo vyspekulovalo 😀
nasej sa vratili sopliky lebo ako som ja ochorela,tak aj muzik tak sme zase vsetci nakazeni ach jo,mne je uz fajn,len malej zase idu riedke sople,takze zase na novo vsetko 😒
ako vikendujete?my teda asi doma a to som sa tesila,ze sa pojdeme sankovat..

melipa
30. jan 2010

baby, to spinenie uz nie je skoro ziadne...a zasa mi to nedalo...robila som si rano test, taky shit woman secret - pred dvoma dnami bol uplne cisty, a dnes tam bola slaba ciarka...tak teraz som si robila este jeden test, taky isty ako v utorok...a podla mna je jednoznacne stale pozitivny, aj ked uz tam mala byt ciarka ako Brno a to teda nie je, ale rozhodne je silnejsia v porovnani s takym istym testom styri dni dozadu...ale furt je malo silna!!!...kuk album
tak som volala do toho centra kde chodim, nastastie robia aj v sobotu, a poziadala som ich aby zavolali to toho labaku este dnes...tak ze OK a budu mi volat 😅 ...no som zvedava

melipa
30. jan 2010

obavam sa mimomaternicoveho, vraj prvym priznakom je pomale stupanie hcg...bolesti este nemusia byt, tie zacinaju az okolo 6 tt 😢

num7976
30. jan 2010

meli nemysli na najhorsie snad to nevesti mimomaternicove!ja sa v tom sice az tak nevyznam,ale musis verit ze je to nakoniec vsetko v poriadku,drzim palce a hned daj vediet,ked ti zavolaju..

smejko1
30. jan 2010

ahojte,

melipa........??? ake su vysledky? sme ako na trni........

numka - ako si to vyriesila s tym adzanim o zem? ja som zufala, moj anielik sa meni na certika......... ale zatial klop klop klop ked k nam pridu ine deticky tak je k nim moc dobry ( az moc niekedy) a v pohode im poziciava hracky.......

miriamka - keby sa smial pri obliekani tak som stastna....... on normlane zuri....... otvorim dvere vyjdeme na vzduch a v sekunde usmev........

blov uz sa nejeduj.,..... a napis nieco

matulienka - parada ze 2 roboty.......... inak [podla mna ak niesu daleko od seba tak je to super, lebo sa nestihnes ani nudit.....

babule je tu z Vas niekto uctovnicka? - prisiel mi z prace papier s mojim prijmami ( skor potvrdenie o neprijmoch za min. rok) ze si to manzel moze odpisat na daniach......... ako to je? lebo ved matersku a rodicovske dostavam a aj ten 1razovy prispevok som mala....... dakujem

blovitc120
30. jan 2010

Ahojte, smejko neviem, ako to je, ked ste boli v zahranici, ci si mala dake prijmy. Ale u nas treba vypytat zo socialky potvrdenie o vyske materskeho za minuly rok a dat to muzovi. To znamena, ze to bol jediny prijem, zvysok bol RP a moze si ta odpocitat. To robila aj moja mamina na tatka, ked bol nezamestnany.
Kon ma se*ie, aj tento prispevok uz pisem druhykrat. Proste ma to nebavi, aj ked mam na mobile qwerty klavesnicu, je to narocnejsie ako pc.
Melipa, ja stale drzim palce, snad to este dobre dopadne, musi.
Smejko, my vzdor nemame, dokonca aj obliekanie uz je v pohode, sama mi podava z kopy veci, ktore jej mam obliect, samozrejme v zvlastnom poradi 🙂. Je dobra, cez den sa hra sama ked potrebujem, ale my mame ine problemy, ake vy nie...
Num, nech sopliky su rychlo prec, ja len dufam, ze Miska vydrzi, lebo klasika, zase je u nas chory Adam 😝. Mam pocit, ze je vkuse chory.
Weji, ako oslava?

smejko1
30. jan 2010

DAkujem blov, tak skocim na tu socialku........ nemala som nic, len co mi poslali z prace ako vianocne odmeny...

Miska je teraz anielik, lebo Ti vynahradza prve mesiace 😉 neoplati sa Ti zapnut PC nech sa ti to nemaze?

Zajtra mame rodinnu oslavu tak som zvedava ako dopadne...... a cim zabavim Damienka aby pekne sedkal za stolom..... zatial vzdy pekne zabrali burizony 😉

melipa
30. jan 2010

baby, vysledky z krvi budu az v pondelok, neozvali sa mi 😠 ...pokial sa nerozkrvacam, na dalsi odber mam ist na Kramare v utorok...a snad sa to konecne rozriesi
dakujem ze na mna myslite!

matullienka
31. jan 2010

smejko: ja som účtovníčka a je to tak ako hovorí blo len mu nezabudni dať aj to potvrdenie čo ti poslali z roboty aj keď sú tam len odmeny 😉

mel: drž sa držím ti všetkz palčeky

blovitc120
31. jan 2010

Jasne, aj to potvdenie od zamestnavatela, vyznelo to tak, ze to netreba.
V noci bol spln, my sme ako vzdy vyli na mesiac od jednej do druhej, ach jo, nas maly vlkodlak...
Melipa, stale na teba myslime. Bude to ok, uvidis

melipa
31. jan 2010

ahojte...zatial nic nove, len som strasne chora, sa mi to rapidne zhorsuje, strasny kaslisko a rano nemam ziadny hlas, taku hrcu bacilovu mam v krku ☹ ...ved ked sa se.., tak sa se..., aby toho malo nebolo 😢

num7976
31. jan 2010

ahojte
blov aky mate vy problem,co si pisala,hm?no sranda tak vy mate vlokodlacku 😀 nasa nastastie uz ok,ale tiez sa budila ked byval spln..no sopliky uz znovu ustupuju tak snad sa ich uz nacisto zbavime 😠
smejko nijako som to nevyriesila,ono jej to akosi samo zmizlo len ked sa hodila o zem,nechala som ju tak-vsak co aj tak uz bola zaspinena a sla som domov ze ked sa hadze,ideme domov a hned sa zdvihla a prisla za mnou,no a ked to robi doma,tak ju zdvihnem a dam ju do druhej izby a poviem,ze ked chce taketo robit,tak nech je v inej izbe,ze ja ju taku nechcem a ked chce ist ku mne,tak jej poviem este raz,ze ju nechcem ked je takato a uz ked vidim,ze je ukludnena-lebo to zuri reve samozrejme,tak ked sa skludni,tak potom jej poviem,ze moze prist,sranda je ale ta,ze ja ked jej poviem,ze nech za mnou ani nejde,tak ona fakt nejde a zacne plakat a zurit no len ci vas ostane na mieste,tak to neviem 🙂 a co mate za oslavu zajtra?
meli snad to rychlo prejde nemysli na nic hrozne snaz sa spravat ako keby nic a ono aj ta choroba po troske ustupi!drz sa!

miriamka
31. jan 2010

Ahojte,
tak hlasime prichod z Patiniec,bolo genialne 😵 ,a manze ohodnotil ze nad jeho ocakania takze som rada.A maly?Bol zlaticko,uplne som pozerala aky bol super.Bazeny pre deti uplne super,tam sa pekne hrajkal,potom tam bol aj detsky kutik v ktorom sa pekne zahral...a v noci spinkal krasne v postielke,takze vikend hodnotim na 1 😵 😵

num7976
31. jan 2010

no miriamka tak super som aj myslela,ze vam to takto fajne dopadlo joj asi zacnem setrit nejako potajme,aby sme mohli aj my niekde vypadnut,ak sa chcem spytat-tak stacil vam ten vikend?zacalo to vecerou a koncilo obedom?ze ci je to dost alebo o jeden den naviac by bodlo alebo akurat!potom podavaj fotocky

miriamka
31. jan 2010

Num...no chceli sme si to prelzit do zajtra,lenze kvoli praci by to neslo.Ale neva,stacilo to takto na tie 2 noci,bolo tam vela deti a vacsina tiez dnes isla domov,takze v pohode.Ale urcite sa tam niekedy takto opat vratime 😉

num7976
31. jan 2010

no tak to je super mat taky pocit aspon daco na oddych ze?a varili tam dobre,malemu vsetko chutilo ci si mala aj nieco v zalohe z domu?joj hned by som aj ja sla..

miriamka
31. jan 2010

No najviac ma tesilo,ze mali vsade detske stolicky na jedenie,to bolo super...a pre maleho som len Sunar na noc zobrala,inac papal co tam mali,a veru,chutilo mu 😉

num7976
31. jan 2010

no tak to je super,ja by som sa jedine tohto asi bala,ze ci by jedla to co tam varia ked sa mi aj doma babre..no za to uz papa sama sice je spinava aj na papuckach,ale sama chce,ked jej ja mam davat,tak sa certi tak uz sme ako velki 🙂 no tak to je fajn ze tam mali vsetko ved ked aj ten kutik detsky tam bol,tak to bolo tiez fajn!pridaj fotocky 😉