Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
21. okt 2008

No dnes celkom ano...sice o 2hej sa maly rozhodol,ze chce s maminkou kecat a rehotat sa na nu,tak sme hodinu kecali a potom opat pokracoval v spanku

matullienka
21. okt 2008

no aspon to netrvalo do rana 😉

miriamka
21. okt 2008

No ved on neplakal...proste sa chcel so mnou v noci doverne porozpravat 😀

matullienka
21. okt 2008

no aspon vas nik nerusil 😉

miriamka
21. okt 2008

Tak tak...
A Ty si Marullienka teraz v praci?Co robis,ak to nie je tajomstvo?

matullienka
21. okt 2008

no ano som v praci robim v jednej uctovnickej firme ako uctovnicka ale som dnes taka chora ze tu ledva sedim ☹

miriamka
21. okt 2008

Tak hybaj domov sa liecit!!!Ale nie...viem ake je to,aj ja som chodila do prace aj s chorobou vzdy 😠

matullienka
21. okt 2008

no ja by som aj doma zostala ale mam tu plno faktur ktore treba do dphacky zauctovat a zastup ziadny 😠

smejko1
21. okt 2008

divcata / praca nieje zajac , neutecie a nikto neni nenahraditelny, ale taka prechodena choroba, je hotova galiba, lebo sa moze vratit este silnejsia a nedajboze sa moze uplne niekde na organoch usadit na vzdy. a kedze obe chcete babatka tak si svoje telicka vazte a setrite!!! howg....

inak pekne ranecko

num7976
21. okt 2008

dobre ranko vcera sme boli na nakupoch,oplieskali sme peknu sumu peniazkov ale vsetko dolezite veci-no muzikovi niektore az tak neprisli,ale co uz s nami narobi-to tak ked si urobil dievcatko,ktore sa chce uz teraz paradit 😵
matulianka veru ta choroba musi byt dost zataz ked popritom musis este rozmyslat,aby si neurobila nejaku chybu!no robota nerobota ak sa ti to nezlepsi,chod si radsej k dr.nech ti nieco predpise..
smejko ako sme sa dnes vyspali?
miriamka to je fajn,ze tak pekne spinka-to aj nasa tak niekedy urobi,ale ja hnusna sekera sa len usmejem a dam ju spinkat,lebo ako ju poznam,velmi rychlo by sa jej to zapacilo a potom by sme neuspavali hodinu ale dve..

matullienka
21. okt 2008

num: ja uz mam od vcera antibiotika a vcera som sa aj snazila lezat a prespala som skoro cely den a aj dnes asi idme skor domov ☹

num7976
21. okt 2008

joj matulienka,snad to skoro prejde a budes opat fit! 😉
miriamka maly jakubko aky je uz velky!tam ako sa hra s tou hrackou,pani uplny inteligos 😀
blovitc sa mi to zda,alebo sa malicka lepsi-podla fotiek robi pokroky,zlatucka je,clovek by neveril,ze je to taky certik! 🙂
ja som tiez pridala fotky,inak akosi malo fotim v poslednej dobe,musime to napravit

matullienka
21. okt 2008

num: tak to aj ja dufam na sobotu mam ist na jednu rodinnu oslavu a buduci tyzden v stredu na zajazd tak sa potrebujem dat do poriadku

num7976
21. okt 2008

matulienka neboj,pekne to doma vylez,priatel nech ta pekne obskakuje a vari cajiky 😉 a kde idete na zajazd?baby ja by som uz tiez rada niekde vypadla,lebo mi to uz lezie na hlavu vsetko,len s takym malym babom to asi neni bohvieco chodit niekde na nejaky vikendovy oddych.. 😨

matullienka
21. okt 2008

num: s kamaratkou idem na jeden den do oswiencimu tak som zvedava

miriamka
21. okt 2008

Num...tak to mas pravdu,nas maly uz je velky frajer 😀

matullienka
21. okt 2008

miriamka: a pockaj ked vyrastie nebudes stihat baby obhanat 😉

miriamka
21. okt 2008

No to hadam nie

matullienka
21. okt 2008

preco? 😀

num7976
21. okt 2008

no miriamka priprav sa na to ze aj nasa silvinka pride do vas na pytacky lebo sme spolu pozerali fotky a normalne sa usmievala 😉
matulienka no teda TAKZE idete si pospominat na casy minule..

miriamka
21. okt 2008

Num...ale aj nasemu malemu sa Silvinka uz od narodenia paci 😵 Num,Ty kde vlastne byvas?Ze by sme sa stretli,a mohli ist kocikovat ak nie si z daleka.

matullienka
21. okt 2008

num: no presne tak som zvedava ake to bude aj ked urcite hrozne

blovitc120
21. okt 2008

No, moc sa nelepšíme. Dnes reve od 8 vkuse

matullienka
21. okt 2008

blo: pevne nervy ☹

blovitc120
21. okt 2008

Potrebujem ich fakt 🙄

smejko1
21. okt 2008

blov - aj v satke?

ja som naspat od midwife, mam krasny tlak 😉 , ale niesme si isty, ci to hore, co trci je ritka, alebo hlavicka a tak ma objednala na sono,,,,,, vraj by nebolo dobre, ak by sme to zistili az pri porode......
videla som aj salu kde budem rodit....... krasna velka izba so samostatnou sprchou a fakt na moj vkus luxus..... celkom ma to potesilo 😎

weja
autor
21. okt 2008

ahojte...
tak som konečne dofrčala domov, už som si teda odvykla od pracovného režimu... a hlavne od ranného vstávania... 🙄 zatiaľ mám z toho hlavu ako dom, ale po prvom dni to tak býva... ale nejako to zvládnem, aj keď som doteraz robila úplne niečo iné... 😅

no a tu vidím, že všetko po starom - blovitc sa aj naďalej trápi s malinkou 😒 Jakubko je ukecaný... 🙂 a numka nakupuje 😀 ale to je dobre num, že už máš aj posilu - budete aj so Silvinkou vyrážať na babské nákupy... 😉 už len aby ocko dosť zarobil, že? 😉 😀
pozerala som aj fotky, krásne máte tie deťúrence... 😵

smejko - tak už sa hádam nebudeš tak báť toho pôrodu, keď si už videla do čoho ideš... 🙂 tá istá midwife bude s tebou aj pri pôrode? je to aspoň nejaká sympaťáčka?

smejko1
21. okt 2008

ahoj wejka, tak blahozelam ku 1 dniku v praci..... ranne vstavania su tazke, ale zvyknes si...... ved nie na dlho..... potom budes mat nocne vstavania...... joj, ale sa tesim z toho tvojho 😉 egypta

midwife bola mila a prijala by som ju ..... ale oni sa tam striedaju 4 tak uvidim ktora mi pripadne..... ono je to total ine ako u nas.....sa so mnou 15 minut bavila len tak, ze ako sa citim a podobne.... na SR som bola za 2 min. vonku..... takze to je tu super..... ale porodu sa aj tak bojim....... ved to ci je miestnost krasna este nezaruci bezbolestny porod, ze ano?? 😠

weja
autor
21. okt 2008

no bezbolestný ten pôrod asi nebude... ale hlavné je, že ste zdraví a za chvíľu budete mať svojho drobčeka pri sebe... 😵 neboj sa, ktovie, či nám nebudeš potom písať, že úúúplne v pohodičke a druhý deň by si mohla rodiť znovu... 😉 veľmi ti to prajem... 🙂
fajn, že tam máte takú starostlivosť... to je normálna nemocnica alebo nejaké súkromné centrum?

aj ja sa teším z toho Egypta... 😵 aj keď isto dostanem akurát vtedy 1.mrchu... 😠 zákon schválnosti, nie?... 😖 ale hádam si ju napriek tomu užijeme a na ďalšiu už pôjdeme dúfam traja... 🙂

smejko1
21. okt 2008

isto wejka - na dalsiu idete traja, preto si tuto dovcu riadne romaticky uzite....

je to statna nemocnica, ale uplne novucka a uz sa necudujem, ze si tam nechaju zeny len par hodin, ved to stoji majland