Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
19. nov 2009

Wejka, a som plusko hľadala včera v stánkoch, ale ho nemali, tak som chcela pozrieť dnes opačným smerom a dnes už je v predaji nové číslo s dátumom 19.11. 😲. Tak škoda... ☹
Nastasia, tak tie bolesti nezávidím, dôverne ich poznám a baby, ja asi odpadnem z mojej ovu, tak ako som vám písala, že už druhý mesiac ju nemám a mrcha chodí neskoro, nie na 28. deň ako vždy, tak dnes mám 31. deň cyklu, mrcha nikde, ale prosím pekne dnes mám ovu, ide mi tiež vyvaliť bok, to akože čo má byť 😕?

matullienka
19. nov 2009

blov aby sa ti prvej neobjavili dve // 😀

weja
autor
19. nov 2009

ahojte 🙂
tak u nás upratovací ošiaľ pokračuje, zatiaľ ma to ešte neprešlo 😀 ale nadšenie už pomaly ochabuje, nakoniec budem rada, keď si budem môcť ísť oddýchnuť do roboty 😀 😀

tak škoda, že plusko už nie je ☹ neskoro sme sa spamätali... 😖
Nastasia, no ten lístok mal byť v každom... aj to na tej obálke úplne hore píše... 😕
a to na tie ovulačné bolesti nič nefunguje...? tento mesiac som aj ja cítila dosť poriadne pichanie počas ovu, ale neviem si predstaviť, že ešte aj ovulácia by ma mala bolieť, dosť, že cez mrchu idem skapať... 😝

Blov, no ovu sa "troška" omeškala 😅 uvidíš, ako sa to bude ďalej vyvíjať, ale možno by tiež nebolo na škodu, keby ti dr. skontroloval hormóny...

ja som bola ráno na krvi na hormonálny profil, ešte raz budem musieť ísť zas na začiatku cyklu... a o nejaký týždeň budeme mať hádam aj výsledky SPG, tak uvidíme, čo nám v Heliose povedia...

jablonka
19. nov 2009

no baby aspon viete ze mate ovulku a dokonca aj viete kedy, ale ja mam nocnu moru z PCO a tento mesiac bol zrejme bez ovulky tak naladu mam na bode mrazu...a este ma aj podbrusko tak divne popichava, nechapem preco...tak uvidim co dalsi mesiac a po novom roku sa aj tak mam ukazat u doktora tak to snad poriesime
idem dnes na rodicko, som zvedava 😅 ...pockajte ked dojde aj u vas cas na tieto "povinnosti" 😀

miriamka
20. nov 2009

Dobre ranko,
tak u nas dnes rano -2 stupne,ale inac hlasia teplucko,tak som zvedava...
Maly zacal vcera soplikovat,ale hned som dala vitaminy aj kvapky,tak dufam,ze som to zachytila hned na zaciatku,a dnes sa to ukludni.
Jablonka...PCO velmi dobre poznam,tiez som bola snazilka s PCO.Teraz po porode sa to zmiernilo,doky povedal ze zatial je to pod kontrolou teraz...

matullienka
20. nov 2009

Baby prosim Vám co je to to PCO?

miriamka
20. nov 2009

Matu...PCO su polycysticke vajecniky.Viac tu najdes v priamo takej teme.To je proste ked zena ma nepravidelny cyklus,pripadne nema ovulku...ze sa okolo vajecnikov tvoria cysticky a moze byt problem otehu.Ja to mam tiez,pred tehu som nemala dlho ovulku...ale da sa to liecit.

matullienka
20. nov 2009

Miriamka: dik :o)

weja
autor
20. nov 2009

ahojte 🙂
u nás neviem koľko bolo ráno stupňov, MM pri umývaní okien odvalil teplomer, nepáčil sa mu tam totiž 😅 musíme to ale nejako napraviť, kúpiť čosi iné, lebo ja som ráno ani z domu nevyliezla bez toho, aby som zistila, ako to tam vonku vyzerá...
ale momentálne je tu riadna hmla a hnusne sychravo 😖

Jablonka, ale po laparke ti už ovu chodila každý mesiac, nie? 😕 nepravidelné cykly sú veru riadne na figu... 😖

ja som dnes už 10.DPO, ale už asi pomaly nastupuje aj PMS, už cítim kríže... 😝 no uvidíme... graf vyzerá zatiaľ takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... ale rozhodujúce dni ešte len prídu...
takže tak... idem radšej upratovať... 😅
tak pekný deň všetkým 😉

nastasia
20. nov 2009

ahojte,
wejka, pozerala som ti to plusko, no my mame to najnovsie- na obalke su superstaristi, to minulotyzdnove nemame ☹
dnes je u nas pekne slnecno, hned mam lepsiu naladu, ale je dost zima zatial. ako sa mate?

jablonka
20. nov 2009

weji - ale to je uplne ukazkovy graf 🙂
weji - no neviem, po laparke urcite hned bola ovu lebo som bola tehu, potom som si nemerala ani som sa nesledovala ale evientne opat nabehla ovu...a minuly mesiac som sice mala krasne pozitivny ovu test, ale tento mesiac ani pozitivny test a teploty uplne hrozne ☹ ...tak sa preto bojim ci sa mi to hnusne PCO nevratilo 😠
ako budete vikendovat? my ideme ma katarinsku zabavu, vikend nam teda utecie raz-dva 🙄 ...uz ratam dni do vianoc

blovitc120
20. nov 2009

Weji, ale ten dr. v Heliose ti pekne povedal, že sa máte v ten deň snažiť, podľa grafu je to presne 🙂. Strašne vám želám, aby vám to vyšlo 🙂

weja
autor
20. nov 2009

holky, nevadí, veď ja som sa spýtala len tak, či náhodou nemáte to číslo, ale v pohode 🙂 neskoro sme sa spamätali, ale nevadí....

ďakujem vám za podporu 🙂 len ja mám takých ukážkových grafov kopu... 😖 posledné mesiace sa mi aj cyklus celkom vyrovnal, takže aj do ovu sa vždy trafíme a nič... 😖 dr. hovoril, že sa máme snažiť, ale pre mňa to nebola žiadna novinka, len MM bol v ten deň na SPG, tak neviem, či tie dobré spermijky neodovzdal v Heliose 😅 tak uvidíme, ako dopadne tento mesiac, ale PMS už fakt dosť cítim... 😖 😝

matullienka
20. nov 2009

weji: drzim palceky mozno mrcha ani nedorazi aj ked mas PMS

blovitc120
20. nov 2009

Weji, ja som mala PMS cca do 18 tt 😉

blovitc120
20. nov 2009

ozaj baby, aha čo sa u nás chystá 🙂 http://turiec.sme.sk/c/5118396/v-martine-postav...

miriamka
20. nov 2009

Weji...graasny ovu grafik...aj ked ako hovoris,zaver je dolezity a preto drzim palce aby to vyslo 😉
Ja ked to tak vezmem,tiez mam ovulacne cykly teraz,dokonca sa vacsinou aj trafime so snazenim a nic...takze ono ani ovulacia a snazenie v spravny cas nie je ziadna istota 😠

tatiana82
20. nov 2009

ahojte,
weji aj ja ti velmi drzim palce a budem na teba mysliet aby to vyslo!!!
samozrejme ze to prajem aj ostatnym snazilkam 😉 nastasia citam ze vy sa aktivne snazite tak dufam ze po tom zakroku to bude aj u vas uspesne 🙂
kedy sa k vam pridam aj ja to fakt netusim 😒 a mozno aj to je jeden z dovodov preco sem nechodim uz tak casto lebo sa snazim na to nemysliet - ze moj drahy este nechce...
ale sem tam nakuknem aspon zistit ako sa vam dari 🙂 inak dlho tu nebola num a poleva, ako sa maju?

my ideme na vikend k nasim na chalupu a ma byt pekne tak sa celkom tesim
pekny vikend prajem aj vam a vasim drobcom 😉

weja
autor
20. nov 2009

Tatianka, ja tebe tiež silno držím palce, aby ste sa začali čoskoro aspoň snažiť... 😉 na každého chlapa raz dojde, len niekedy to trvá... 😖
na chate si to užite, teraz je skvelé počasie na chatovanie - nie je ani moc zima, ešte aj slnko občas vykukne...

Blov, no bude to paráda, ak to naozaj postavia... pri čítaní, že tam bude aj oddelenie plastickej chirurgie, ma hneď napadlo, že to nebudeme mať ďaleko, keď si po odrodení všetkých plánovaných detí pôjdeme dať zreparovať hrudníky 😀 😀 😉

Miri, no ja som na to prišla už dávno, že ovulačné cykly a snaženie sa v správne dni je ešte len začiatok toho všetkého.... 😒 čo k tomu dodať - trpezlivosť, trpezlivosť a ešte raz trpezlivosť... a ešte za kýbel zdravých nervov 😀 😝

nám dorazila tá chladnička, tak sme sa s tým zabávali celé poobedie - dať do poriadku novú, odmraziť starú, zabezpečiť odvoz... + ešte víkendový nákup a upratovanie, síce len také ako z rýchlika, ale tak mám celkom dosť... 😝 dúfam, že aspoň na budúci týždeň sa mi podarí trochu povegetiť s knihou a vyloženými nohami, nech sa aspoň chvíľu cítim ako na dovolenke 😀 😎

tak pekný víkend... 🙂

kwatka
22. nov 2009

ahojte, náš drobec sa narodil 15.11.2009 o 22:50, rodila som normálne, trošku sme sa potrápili, keď budem mať viac času popíšem ako sme to všetko zvládli a ako to zvládame doma.
Prajem pekný zvyšok víkendu 🙂 🙂 🙂

weja
autor
22. nov 2009

Kwatka, gratulujem k synčekovi 😵 😵 😵 😵 😵 určite je krásny a robí vám radosť...
jasné, keď budeš mať viac času, popíš, ako sa máte a ako si zvykáte... 🙂

a tu čo sa stalo...??? celý víkend nikoho??? 😕 😒

smejko1
22. nov 2009

kwatka blahozelammmmmmmmmmm prajem rychle hojenie a este rychlejsie zosuladenie so synacikom 😉 no vidis, som Ti vravela, ze do vianoc to stihas 😀

Tomasko je presne o 1 rok a 4 dni mladsi od Damienka........ zelam Ti, nech je tiez take slniecko ako to nase, a aspon trosku menej tvrdohlave..... aj ked skorpionik sa nikdy nezaprie 😉

tatiana82
22. nov 2009

kwatka aj ja gratulujem a zelam vela krasnych chvil s malym 🙂 🙂 🙂
weji ako sa drzi teplota? stale drzim palce 😉
pekny zvysok nedele a dobru noc 🙂

miriamka
23. nov 2009

Dobre ranko,

ako ste vikendovali?My sme sa troska trapili so soplikom...ale nastatie sme do podchytili hned na zaciatku,takze dnes uz dobre.
Weji...ako teplotka?
Kwatka...gratulujem k syncekovi,najma vela zdravicka prajem!!! 😵

matullienka
23. nov 2009

kwatka: gratulujem k syncekovi urcite je nadherny.
kocky ina ako ste vikendovali?

blovitc120
23. nov 2009

Dobré ráno, tatianka vitaj po dlhej dobe, tiež držím palce, nech drahého čím skôr osvieti 🙂. Najlepšie už tieto Vianoce, nech sa pridáš do tohtoročnej nádielky, ktorú vybavili baby 😉.
Kwatka, gratulujem k synčekovi, pekný dátum, moja dobrá kolegyňa sa vtedy narodila a okrem nej ešte asi 2 ľudia, ktorých poznám 🙂.
Weji, sa tu uchechtávam na tvojej poznámke o hrudníkoch, ty to vieš vždy skvele zaklincovať 😀. Prosím ťa, čo ešte upratuješ po celom týždni? Neštvi ma, ja nejako nestíham to veľkom ☹.
U nás je otrasne, prší, ja už neviem, či sa ešte vôbec niekedy zlepší počasie. Celý víkend tu bola hmla ako v horore o psovi Baskervilskom, no hnus. Vraj takmer všade svietilo slnko a bolo teplo do 15C a u nás bola totálna inverzia a celý deň okrem hmly len 1,5 stupňa, takže skvelé ☹.

nastasia
23. nov 2009

Kwatka, gratulujem k syncekovi, pekne meno ste vybrali 🙂

Blov, tak u nas bolo presne tak isto ako u vas. november je velmi depresivny mesiac 😒

inak vcera sme boli u "svokry". hlavnou temou bola svadba-snazila sa nam nanutit mesiac, priatelov brat zasa aby to bolo niekde vonku a ze on by chcel penovu tortu. a zaklincovali to tym ked nam zacali vyberat mena pre deti. a to ani tehotna nie som! mam sa na co tesit ked budem. svokra, ze najkrajsie meno na svete je katarina(to pretoze ona sa tak vola) a ze aj jej vnucka sa tak bude volat. nikdy! tak ma to rozculilo, ze az.

tatianka, ano my snazilkujeme, ale zatial sa nic nepodarilo. ale zelam ti, aby sa aj tvoj muz umudril tak ako ten moj 😉

tatiana82
23. nov 2009

ahojte,
nastasia mna udivuju niektore svorky ako sa vedia starat do veci ktore sa ich netykaju, ale jednym uchom dnu a druhym von 🙂
moji svokrovci su super, hovoria ze ako si urobime tak budeme mat a oni nas v tom podporia 🙂

blovitc120
23. nov 2009

Tatianka, že svorky, sa tu váľam 😀. Krásny preklep, ale v mnohých prípadoch naozaj výstižný a pravdivý 😝.
Nastasia, poviem ti, že mňa na tvojom mieste by už porazilo. Ja viem, že treba jedným uchom dnu a druhým von, len ja to nedokážem v takýchto prípadoch, som hrozne výbušná... Moja svokra tiež začala so Zuzanou, ale ja som ju hneď schladila, že by to bolo nefér kvôli druhej babke, keby sa dieťa volalo po jedne. Hoci po svokre by som teda nedala v žiadnom prípade 😅 😅

matullienka
23. nov 2009

Nastasia: moj svokor chcel ked som bola tehotna ze ak to bude chlapec ze aby sa volal jozko po nom a svokra ze tanicka dievca mojej mame skoro zabehlo som povedala ze v ziadnom pripade tak sa nasrali ze nebudem dobra nevesta lebo ze by to bolo krasne gesto dat mena po starych rodicoch a moji su co vzduch? aj tak by som nedala ani po mojich tak si viem zivo predstavit co to bude ked raz budeme mat babatko sa so mnou ani rozpravat nebudu ale nech 😠 aj tak im taku radost nespravim 😠 😠