Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
31. jan 2010

Rano mali pre deti bud puding,krupicovu kasu,alebo klasika pecivo...boli svedske stoly takze sa vybrat dalo.Num,folo pridavam akurat na Facebook,ale pridam neskor aj sem 😉

num7976
31. jan 2010

no tak to tambolo super potom fakt pre deticky ako vysite!!!idem pozriet na fb som zvedava 😵

num7976
31. jan 2010

no miri tak vy ste tam mali fakt super!waw!tak podla fotiek ste sa ani nudit nemali,sa necudujem,ze ste si to chceli este o den predlzit!no super krasne fotocky maly je riadny smejko!no idem ja asi hladat nieco take aj ja tu niekde pobliz,co bude asi marne,lebo tu nic take nebude no mozno aj hej,ale za to riadne predrazene ach jo! 😒

miriamka
31. jan 2010

Num...veru,bolo super...ked to porovnam s Besenovou kde sme boli v lete,rovnako dobre...len tu bol maly oproti Besenovej zlaticko,uz pekne spinkal,posluchal a je vidno,ze je velkac uz a aj my sme si uz pri nom oddychli😉

num7976
31. jan 2010

no ved to ze teraz su uz deti viac samostatnejsie,uz sa nemusis s nimi tolko piplat vela veci pochopia takze je to jednoduchsie uz aj vlastne krajsie ked to tak vnimaju,ze?no super som rada,aspon mam cim pilit usi muzikovi 😵 akurat mi dosiel,tak idem na to,snad nieco vyprosikam dobru nocku

miriamka
1. feb 2010

Dobre ranko,
Melipa...drzkaj sa dnes,a daj vediet ako dopadli vysledky.
Ja uz v praci,sa mi nechcelo rano vstavat 😖

weja
autor
1. feb 2010

ahojte 🙂
Melipa, sme zvedavé, ako to všetko dopadne, ale silno-silno držíme palce...!!! 😉
Miri, fajn, že ste sa mali dobre a aj malému sa páčilo, videla som fotky na FB, určite to stálo za to... 🙂

my máme v práci zas frmol 😝 koniec mesiaca - výplaty, uzávierky.... 😝 😝
ozaj Maťka, gratulujem k práci, zdá sa, že si to nakoniec aj vyhrala tým, že to budeš mať ešte lepšie finančne ohodnotené, ako doteraz... 😵

miriamka
1. feb 2010

Melipa...dufam,ze to preco tu dnes nie si je len a len preto ze sa vytesujes z dobrej spravy 😵

num7976
1. feb 2010

miri ja tiez dufam,ze preto tu melipa neni!tak nam napis co sa deje drzim palce nech su to fakt len dobre spravy!ako dopadol pracovny den po relaxacnom vikende,hm? 😖

miriamka
1. feb 2010

Num...pekna fotka v profile 😉 ...a vdaka za opytanie,v praci toho bolo sice dost,ale najma ze sa chystam na sluzobku tak si chystam veci.Inac pohoda,ziaden nadcas,takze som si aj maleho este uzila 😵

num7976
1. feb 2010

dik uz sa patrilo dat daku taku 😵 a na ako dlho ides na sluzobku?

matullienka
1. feb 2010

ahojte kočky: tak ja sa som sa dnes bola dať trošku sčlovečiť jpred nástupom do novej práce nech sa ma tam hneď prvý deň nenalakajú 😀

mel dúfam že ti dnes povedali iba dobré správy

miriamka
1. feb 2010

Matu...a co si pekne absolvovala,kadernicka?To vzdy potesi,co?

matullienka
1. feb 2010

miriamka ano u kaderničky som stravila cca 4 hodiny už si necítim kríže ale stálo to za to 😀
inak grafik mi zatial vyzerá takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
myslíte že je to dobré?

miriamka
2. feb 2010

Ahojte,
Matu...pekny ovu grafik,nech skonci // 😉
Vsetkym prajem pekny dnik...a Melipa,drzkaj sa nech uz mas akekolvek spravy

weja
autor
2. feb 2010

ahojte,
Melipa, no ako si dopadla...? 😕 nenapínaj nás... dúfam, že výsledky sú ok 😉
Maťka, pekný graf 😉 držím palce, aby to tak cez tieto rozhodujúce dni aj vydržalo...!!!
Miri, kedy ideš na služobku?

a kde sa zasa stratili všetky ostatné baby...???? 😕

nastasia
2. feb 2010

ahojte,
dufam, ze melipa je ok.
mne dnes idu vyberat znamienko. trochu sa bojim 😒
aj u vas tak snezi?

blovitc120
2. feb 2010

Weji, ja som to vzdala, lebo mi zase neposlalo metrovy prispevok, tak uz len citam.
Nastasia, auu, drzim palce, ja nemam skoro ziadne znamienka a najvacsie je velkosti spendlikovej hlavicky, alebo este mensie, ale sucitim s tebou. U nas nesnezi, len kde-tu.
Mata, vcera som na teba myslela, boli sme v ZA minut par Euro 😉.

num7976
2. feb 2010

blov a co pekne ste pokupili?
nastasia neboj nic mne vyberali jedno i ked keby som sa mala este raz rozhodnut tak si ho tam necham po tom ako mi tam ostala mega jazva ale ja som to mala na chrbte take vacsie asi ako hrasok,ale nevypukle,no a mam tam taky cerveny flak o velkosti asi troch hraskov,tak som ostala vytocena,ze to co,chvilu ma to tahalo aj som tam odpadla-i ked to nebolo citit no ked som sa zdvihla a predstavila som si,ze mi ho normalne odrezali,tak mi prislo zle a potom vravi,ako keby ta to tam tahalo vies ked to uz zasili,ale nic strasne len ma mrzi ta jazva velka 😔
matu grafik pekny musi sa to len udrzat!
baby ach kadernik aj mne by sa patirlo uz som nebola asi styri mesiace,no ja si hlavu farbim sama no ale treba mi ich skratit a daky uces vymysliet,lebo furt mam rovnake dlhe rovne a cierne.. 😒

weja
autor
2. feb 2010

Nastasia, ja som hrozný slaboch, čo sa týka takýchto chirurgických zákrokov, ale vyberanie znamienka som zvládla v pohode... 😉 nie je to nič strašné, v podstate to až tak necítiš, až na takú maličkosť ako písala Num, že mi ostala po obidvoch jazva 😠 a to som si priplatila za to kvalitnejšie šitie, ale ľudia na to asi reagujú rôzne... 😒 svokre nezostala ani pamiatka.... hold, tá moja pleť... 😝

Blov, vymyslela som ti zlepšovák 😀 - píš vždy len po jednej-dvoch vetách - radšej odošli 10 krátkych príspevkov, ako jeden mega dlhý, ktorý ti aj tak neodošle... 😉
a čo ste kúpili v ZA?

u nás sneží ako na Vianoce... 🙄

nastasia
2. feb 2010

teraz ste ma trosku vystrasili, lebo ja mam to znamienko na dekolte, zhruba ako ide ramienko od podprsenky takze mii dost zavadzia. rozmyslam, ze ci sa to pekne zahoji ked v septembri mame tu svadbu. co mam ine jazvy na bruchu tak tie sa mi pekne zahojili i ked este stale nie su blede, ale trosku cervene a to je uz pol roka od laparky. ale tak snad mi to urobia pekne. idem do sukromneho centra tak dufam, ze si tam na tom daju zalezat a ze to do svadby vybledne.

miriamka
2. feb 2010

No ja co sa znamienok tyka,som taka ako muchotravka bodkovana 😀 ...mam ich dost,ale teda take co mi vycnievali nad povrch som dala 4 odstranit,mini jazna sice ostala,ale viem o nej hadam len ja,nejako to vidno vobec nie je.Este mam 2 malicke ktore by som chcela dat raz prec,ale teraz na to nejako nie je casu...
Nasta...neboj,to sa pekne do svadby zahoji.Budes si to potom kremovat takou masatou na jazvy,a pekne to zmyzne 😉

blovitc120
2. feb 2010

Weji, v ZA som prišla ani neviem ako k rifliam a veste 🙂. A dík za zlepšovák 🙂. Idem praktikovať.

blovitc120
2. feb 2010

Nastasia, možno zmizne, možno nie, moja sestra si dala tiež odstrániť v dekolte a má tam teda jazvu, taký fajn keloid asi 3x väčšiu ako pôvodné znamienko, okrem toho si dala vybrať asi 20 ďalších (na rozdiel odo mňa ich má snáď milión) a po tých jej ostali len fľaky, nie vypukliny... Ale držím palce, nech ty to máš v poriadku, fakt asi závisí od druhu pokožky.

blovitc120
2. feb 2010

Ku kaderníčke som sa chystala aj ja, ale tá moja práve porodila, takže neviem-neviem, ale ja sa hocikomu do rúk nezverím.

blovitc120
2. feb 2010

Miri, ty máš asi dobrú pleť, keď ti to nevidno, možno v Bratislave máte viac smogu, tak sa to pekne hojí 😀. A my čerstvovzdušky z hôr sme nejaké rozpačmané. Z toho vyplýva, že nastasia bude v pohode 😀.

blovitc120
2. feb 2010

Weji, takýmto štýlom budem mať onedlho v pase najviac príspevkov, hoci na miriamku teda nemám 😀

miriamka
2. feb 2010

Blov...si chcela povedat na Zahori,ja nie som z BA 😅
Inac v piatok ma caka cistenie pleti,a buduci tyzden dalsie sedenie chemickeho peelingu,celkom sa tesim,lebo uz teraz citim zmenu v stave pokozky 😉
Blov...no pomaly ma dobehnes v prispevkoch,teraz budem po sluzobkach a nebude casu na net 😕

weja
autor
2. feb 2010

Blov, no vidíš, Murphyho zákony fungujú - krátky príspevok ti odošle vždy... ale skús napísať jeden dlhší a zaručene to už zas nepôjde 😀
aspoň budeme mať čo čítať, keď bude tých príspevkov viac... 🙂
inak to sa najlepšie nakupuje, keď ideš pozrieť do obchodov "len tak"... keď hľadáš čosi konkrétne, tak nenájdeš, ale my sme boli minule pozrieť v PP sedačku do obyváku (jasné, že nemali 😖 ), ale v Reserved-e mali 70% zľavy, tak nám bolo ľúto nechať tam tie veci napospas osudu... 😀 MM sa včera zhrozil, keď mu prišiel výpis z banky... 😅

Miri, tak to máš asi ozaj dobrú pleť, keď ti žiaden takýto zákrok nespôsobí problémy... a ako ten peeling cítiš na pokožke? 😕 akože je mladšia, či čistejšia, či čo to vlastne robí?

blovitc120
2. feb 2010

Miri, ja som to myslela tym odosielanim po jednej vete a mojich 2931 a tvojich 11606 je asi tazko dobehnutelnych 🙂. Aha, sa mi zdalo, ze si byvala v BA, ze si to mala v pase kedysi. Ale to je jedno, myslim ako bratislavsky region 🙂. A samozrejme som to myslela zo srandy, lebo ty jedina mas peknu jazvu (teda skor nejazvu), tak som chcela nastasiu ukludnit, ze bude v poho.