Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
28. jan 2009

Miriamka - no to su novinky... 😨 a ako to teda vyzera - chces sa vratit, ci nie? ono je to teraz s robotou dost tazke... 😖 a Jakubko by isiel do jasli, ci ako? inak, uz je to sikovny chlap 😵 prajem skore uzdravenie, nech to rychlo prejde... 😉

blovitc120
28. jan 2009

Uf miriamka, nechcela by som byť teraz na tvojom mieste a rozmýšľať, čo urobiť. Jakubkovi skoré uzdravenie.
Weji, to je jedno, aj keď ležím s ňou, ona sa proste zobudí 😒 😒

miriamka
28. jan 2009

No my inac noc hroza,kazdu hodinu hore kvoli hnacke a tej viroze ☹
Baby,neviem co spravim...maly by bol s mojou maminkou,to je v pohode.Len neviem co spravit.Poviem si,ze teraz v tejto situacii mozem byt rada ked mi niekto pracu vlastne ponuka,...na druhej strane maly.Fakt neviem ☹

blovitc120
28. jan 2009

Máš to ťažké miriamka, vravím, nechcela by som byť v tvojej koži 😒 😒 . Držím palce, aby si sa správne rozhodla...

miriamka
28. jan 2009

Blov...myslim,ze sa rozhodnem tak ako okolie odomna ocakava a nie tak,ako by som ja chcela 😔

weja
autor
28. jan 2009

Miriamka a to je teda ako? 😕 ale nenechaj sa okolim dotlacit do niecoho, co v podstate ani nechces... 😒

blovitc120
28. jan 2009

Weji, podľa mňa okolie čaká, že pôjde do roboty, lebo oni chceli pracovať na bračekovi, však miriamka?
Inak my sme dnes hrozne zlí 😝. Baby poraďte, ako ju zabaviť, ju nič nebaví, hrazda tak 5 minút, kolotoč dodnes nič. Iba by celý deň žula moje ruky, sa mi totálne silno prisaje, až mám cucfľak na ruke. No bohovská zábava 😀

lucinka1104
28. jan 2009

ja som dnes dostala mrchu 😝

monkula
28. jan 2009

blov, nafúkni jej sáok, ale len trochu, nech to šuští, lieta... moja Chiara to milovala. Pod dohľadom, ale to Tebe písať nemusím 😉

miriamka
29. jan 2009

Dobre ranko,
Blov...no okolie caka ze budem doma a hned sa zacneme snazit o druhe...a ja mam nutkanie to ist skusit opat do prace 😖

weja
autor
29. jan 2009

dobre ranko 🙂
Miriamka - ak by si chcela ist do roboty, tak chod... podla mna by si si to mohla neskor vycitat, keby si zostala doma rovno na druhej MD a zacalo by ti to potom kvapkat na mozog... 😖
kedze si spominala, ze by sa postarala o Jakubka tvoja mama, tak by to nemal byt problem...
ja ta celkom chapem, najdlhsie som bola doma asi 6 mesiacov v poslednom semestri VS, ked som uz len doma pisala diplomku, ale teda stacilo mi... 😖 mozno by ti pomohlo, keby si si prevetrala hlavu aspon na par mesiacov a isla zas medzi ludi... a potom zostala doma s druhym krpcom 😵

miriamka
29. jan 2009

Weji...ved prace,nejako sa obavam toho pri dnesnom prepustani...ze teraz odmietnem,a neskor (chcela som sa ak tak vratit od septembra) mi nebudu vediet nic ponuknut.
Je pravda ze ma caka najkrajsie obdobie s malym,ale predsa len pracu mam v meste bydliska aj kde by mamina maleho opatrovala,doviezla by som ho o 7:15-30 mamine a okolo 16:15-30 by som bola uz pre neho....takze neviem,mozno by som sa aj na to dala.
Zvazujeme vsetky + a -....vobec netusim ako sa rozhodnut.

Ale ako povie kamoska,ked to nebude klapat,vratim sa na rodicovsku.

blovitc120
29. jan 2009

Tak som sa trochu sekla miriamka 😀. Ja som bola presvedčená, že idete pracovať na druhom 🙂. Sa mi videlo, že si to hovorila, ale som si to poplietla teda 🙂. Ja by som nemohla ísť do práce, kým je Miška taká maličká, lebo mne sa nemá kto o ňu postarať. A keby šla do jaslí, to znamena večné OČR, čo by zamestnávateľ asi nebral ☹.
Monika, vďaka za tip, idem hneď nafúkať 😀

miriamka
29. jan 2009

Blov...ja som hovorila,ze uvidime co pride skorej ci pracovna ponuka alebo druhe mimi.No prisla skorej pracovna ponuka 😠

blovitc120
29. jan 2009

Miriamka, asi to tak má byť, ber to tak, že veci sa dejú preto, lebo to má nejaký význam...
Mon, dík za tip, bohovská zábava ten sáčok 😀 😀

miriamka
29. jan 2009

Baby,volala som so sefkou ze ako rozmyslam,a aky mam pocit...a navrhla mi ze keby som chcela kludne prveho pol roka mozem robit do 14tej len,alebo napriklad ze 4 dni v tyzdni v robote a piatok dom 😵
Tak toto znie uz celkom dobre....a lahsie sa mi rozmysla.

blovitc120
29. jan 2009

Miri, závidím takú šéfku, tak to by som už neváhala, aj keby som si platila opatrovateľku. Ak teda už nemusíš cestovať.

miriamka
29. jan 2009

Blov...ja viem,ja mam super sefku,vzdy mi vysli v ustrety 😵

blovitc120
29. jan 2009

No, moja mi dodnes ani nepogratulovala 😝

smejko1
29. jan 2009

miriamka, super sefka, takto to mala kamoska v EN a uplne bola spokojna. A po cca pol roku otehotnela s druhym, velmi idealne, len ona to mala o to horsie, ze do prace musela dlho cestovat.

blov, monkula - ako to? nafuktut igelitovy sacik a zaviazat ho? ci ako?? nepochopila som.... nech aj aj viem. a miske sa zrkadielko nepaci? damienko ked je na brusku a ma oproti zrkadlo tak sa aj 5 minut vytesuje
😉

nam vcera prisla svokra a svagor a tak sa vytesuju z maleho.... teda velkeho, od vcera obliekame oblecko 3-6 a je mu skoro kurat..... on rastie ako z materskeho mlieka 😀 . Dufam, ze mi ho moc nerozmaznaju, lebo neviem o potom s mojim chrbtom..... uz teraz mi je tazky.

cmuky vsetkym

monkula
29. jan 2009

smejko, hej, nafúkneš, ale nie úplne, a zaviažeš
blov, no to som rada... 😵 a jarkovi sa ešte veľmi páčilo, keď som mu do obalu od šumivého céčka dala pár fazúľ, zyvrela a dala do ponožtičky, to bolo srandy 😀

matullienka
29. jan 2009

ahojte kocky: tak mrcha dorazila vcera bolo mi tak zle ze som myslela ze umrem a od dnes som uz aj na antibiotikach lebo som dostala aj anginu aj zapal priedusiek. ☹

miriamka
29. jan 2009

Matullienka...no halvne ze mrcha dorazila,a mozete opat snazilkovat.Inac prajem skore uzdravenie!

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blovitc120
29. jan 2009

Baby, ja som v hlbokej depresii. Môj muž stretol v Bille 2 kamošky, ktoré majú deti o 6 a 12 týždňov mladšie od našej Mišky. A vraj im v noci tak spia, že ich musia budiť na kojenie. Dajú ich do postieľky, spia. Aj cez deň im spia a nerevú. Ja už mám naozaj pocit, že len ja mám takého čerta, ktorý nechce spať 😔 😔.

monkula
29. jan 2009

blov, to si nevšímaj... lebo polovica vecí, čo mu narozprávali, nie je pravda 😉
Môj Jarko tiež od prvého dňa prespal celú noc.. ale teraz je to čertisko na entú 😅 😅

blovitc120
29. jan 2009

Vďaka monika, ty vždy potešíš 🙂. Sáčok má zatiaľ úspech, fazuľu skúsim tiež, len najprv musím kúpiť dáky šumák 😉. Takže Miška bude raz aj dobrá? Keď to končí opačne...

weja
autor
30. jan 2009

dobre raaanko 🙂
Miriamka - tak taka ponuka sa asi ozaj neodmieta... 😵 zda sa, ze im zalezi na tom, aby si sa vratila a vyjdu ti maximalne v ustrety... asi je to fakt nejaky zasah osudu, takze drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, ak si sa uz rozhodla... 😉

Monkula - kde ty chodis na tieto napady...? 😅 ale dobreee, s tym sackom by ma to ani nenapadlo...

Blov - kamosky si urcite cosi prikraslili... to uz tak byva... neboj nic, raz ti to Miska vynahradi a mozno v puberte, ked to bude so vsetkymi plieskat, ona bude ako med... 😉 😀 deti sa zvyknu po case zmenit, len kazdemu to asi trva inu dobu...

Smejko - tak si trosku oddychni, ked mas teraz doma pomoc... 😉 z Damienka je uz tiez velky chlap...

blovitc120
30. jan 2009

Weji že v puberte! No dík 😝. Ja očakávam v polroku-roku najneskôr 😀. Inak ja nikdy neprikrášľujem To, aká je Miška, proste je raz zlá, tak sa nebudem chváliť niečím, čo nie je. Preto mi nenapadlo, že by nemali pravdu. Hurá, ja budem mať raz anjela a oni čertov!

miriamka
30. jan 2009

Ahojte,
tak konecne opat dobra noc...maly zaspal sice troska neskor o 20:30 ale prvy krat zaplakal az o 5:30 a teraz este stale spi 😕 Asi dospava co chuda nemohol spinkat ked mal hnacky.

Monkula...inac to s tym sackom aj u nas pomaha,od zaciatku ma rad ked je hracka v sacku a suchoce to 😉

Blov...no Miska je "ina trieda" ale zase neboj,raz sa to urcite zmeni,len dufam,ze neplati to ze z Jakubka bude cert 😀