Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
12. mar 2009

😀 ahojte, som zvedava co stihnem napisat kym sa fesak zobudi v satke......

miriamka - ked krmis aky caik malemu davas? a kolko?

skusali ste davat aj avokado? lebo viem, ze detickam chuti

boze, ja som taka skleroticka, ked som vas citala kazdej som nieco isla odpisat a teraz mam okno...... tak idem citat znova 😀

blov - nejdem Ta deprimovat, ved uz si dost, ale budes to mat sakra tazke na buduci tyzden...... nemozes zavolat maminu...... aj ked sa hnevas.....aspon by ju mohla pokocikovat ci ponosit.......
a super, ze idete na prikrmy.... jupiiiiiii

ozaj od vcera sme 4 mesacny 😉 fesak dostal hraciu hrazdicku, asi 5 minut sa uplne vytesuje a potom uz nie.... asi je tej hudby na neho naraz moc......
uz sa celkom skusne toci na oba boky, ale pretocit sa ani za nic sam........ najchutnejsie su obe rucicky v pusinke.....

numka - ja som taka ista..... odkedy je maly na svete som 1x soferovala, isla som do blizkeho obchodu a hned som sa nasla v jednosmerke v protismere (maleho som nemala so sebou- bojim) a pozeram na tych holandanov co mi furt ukazuju ved pekne idem v pravo...... co nemaju dost miesta????chichi, esteze som isla na nasom SR (slovenskom - pre domyslave 😉 ) auticku

polevka - uzivanie si v kupeloch, to je ina slast. My sme "za slobodna" boli v bojniciach a v piestanoch a nemalo to chybu

aha miriamka, este som sa chcela opytat, ze ked pojdete na dovolenku do hotela, ako budes malemu varit prikrmy?? ja by som strasne chcela ist aspon na par dni k moru (moj muz ma opacny nazor, ale ja si zasluzim zato, ze som to s nim v tomto hnusnom uprsanom, usmoklenom, veternom, tmavom holansku vydrzala"

ozaj pridam Vam link na clanok o mojom muzovi, ale pisu tam aj o Damienkovi a o mne 😉
http://www.denniksport.sk/clanok?id=70803&idKat=5

wejka - to musi byt na porazenie, ked to ide vsetko pomalicky..... ale aspon mas cas nakuknut na konika, kym sa ti to spracovava, uz mas dake nove inosky, ci budes mat to miesto na trvalo?? moc moc drzim palcule...

matulienka - kedy ma byt ta svadbicka? ako pokracuju pripravy? (dufam, ze som sa nepomylila, lebo teraz vsetko pletiem, muz sa mi vysmieva)

inak ak Vas to potesi padaju mi vlasy o milu dusu, a blov ja nie ako Ty, ze to bola moja pycha, ale mala som ich par a aj tie mi vypadavajuuuu fnuk

no zelam vsetkym krasny den a ozaj kwatka - poichucky blahozelam...... ono ked ukaze 2// tak vacsinou je to naozaj

smejko1
12. mar 2009

priala som prispevok 11:11 v damienkov datum narodenia, aka nahodicka 😉

weja
autor
12. mar 2009

Smejko - a kam sa chystate na dovolenku? ten clanok som precitala tak v rychlosti, ale tvoj drahy je hviezda 😵
ja s robotou neviem nic nove, obavam sa, ze aj keby sefka vedela uz odteraz, ze mi zmluvu nepredlzi, tak mi to nepovie... 🙄 ale povedala, ze zaciatkom aprila mi da vediet... no uvidime...

to sa tomu padaniu vlasov neda nijako zabranit??? 😨 ☹

weja
autor
12. mar 2009

Smejik a este k tomu clanku som ti zabudla povedat, ze sa mi paci, ako pekne o vas tvoj mangel rozpraval 🙂 zjavne si to otcovstvo uziva... 😉

matullienka
12. mar 2009

smejko: svadbu sme odlozili az o rok lebo priatelova mama na zaplatila pristupovu cestu k bytu a este aj dvere ktore este ani cenu neviem kolko budu stat a ta pristupova cesta stala 110 000,- co je riadna ciastka a priatelovi minuly tyzden zomrela starka tak by sa to nehodilo. ale uz sa strasne tesime na vlastne byvanie uz aby to bolo.

blovitc120
12. mar 2009

Smejko, moja mama isto nepríde, má strašne veľa roboty, resp. keď príde, tak na hodinu. Ona je stavebná projektantka a ľudia chcú na jar začať stavať, tak ju všetci tlačia s termínami. Tak ma švihne, čo už... 😅 😅
Inak tie tvoje vlasy aspoň mňa osobne nepotešili, je mi to ľúto. Ja už mám len zo 5 na hlave, však aj wejka videla. Fakt, ostala mi ich možno tretina na hlave 😖 😖. Weji, nedá sa s tým nič robiť, to je hormonálna záležitosť. Ja aj jem vitamíny aj mám šampóny proti padaniu, ale je to prd platné. Miriamka síce píše, že jej to pomohlo, ale mne teda vôbec. Stále zo mňa lezú celé pramene. Smejko, ten článok je pekný. Ani sme nevedeli, akú mediálnu hviezdu tu máme 😀.
Ozaj, Miške som kúpila prvú zubnú kefku pre deti od 6 mesiacov, je z jednej strany masážna a z druhej má aj štetinky, no žuje ju o dušu 😀. Asi jej to dobre robí, odfotím ju potom 🙂.

blovitc120
12. mar 2009

Matu, som zabudla, kým bude o rok svadba, možno bude už aj drobček v brušku 🙂

weja
autor
12. mar 2009

Matka - svadba nie je to najdolezitejsie, hlavne, ze ste spolu a lubite sa ako kone 😀 😉

Blov - no dakujem pekne, ak to postretne aj mna 😖 (co je asi pravdepodobne, ak sa raz dockame...) tiez nemam vlasov na rozdavanie... 🙄
ale inak vooobec nie je pravda, ze mas 5 vlasov na hlave... to sa zda len tebe, lebo o tom vies, ze ti viac padaju, ale inak je to uplne v poriadku 🙂 pekna maminka je z teba 😀 😉

smejko1
12. mar 2009

matulienka - aha, no jasne, ved rok sa da pockat.... to ubehne ako voda a ako wejkapise, mozno aj bambuliatko uz bude v brusku

wejka - no ved zaciatok aprila je tu coby dup......

blov - tak na teba budeme silno presiln mysliet aby bola miska aspon dobrulinka

no mam doma hviezdu, a stale ju musim uzemnovat 😀 ale nie, on je zlaty a za maleho by aj dychalkeby bolo treba 😉

blovitc120
12. mar 2009

Weji, bohužiaľ padajú 95% babám, takže možno to stretne aj teba... A k tým mojim vlasom, ja vidím, keď mením vrecko vo vysávači, to je nechutné, ale je plné na prasknutie a sú tam skoro samé vlasy! 😔

matullienka
12. mar 2009

kocky: tak tomu babuliatku by som sa potesila azda najviac na celom svete

tatiana82
12. mar 2009

ahojte kocky,
dlho som sa neukazala, lebo v praci sa neda ale priatel mi kupil novy notebook tak sa budem ozyvat castejsie.
najskor si vas idem precitat........ 🙂

blovitc120
12. mar 2009

Tatianka, no veru si tu dlho nebola! Ja ešte večer nakuknem, teraz manžel kúpe Mišku, tak mu hľadám knihy do školy...

tatiana82
12. mar 2009

tie vase deti rastu ako z vody, su fakt zlate 🙂
uz ste mi vsetky chybali, ale teraz mozem na mk mrknut kazdy den

na to stretko sa tesim, dufam ze nam to coskoro vyjde 🙂 pridem hocikam, mata zvezes ma nie? 🙂

miriamka som rada ze sa ti v praci paci
mata skus si najskor vychutnat spolocne byvanie, aj to ma svoje caro 😉
smejko, tvoj manzel je zlaty, pekne sa o vas vyjadril
poleva, weji uz som myslela ze najdem od vas novinky, snad tento rok bude uspesny 😉
vidim ze aj miska uz menej place, blov pomaly z nej bude dobre babatko 🙂

ja nemam nic take nove, o pol roka mame svadbu, no a potom snad zacneme riesit aj babo. teraz sme radi ze mame pracu, niekedy mam pocit ze sa ho ani nedockam... ale aj kriza raz pominie

tak pekny vecer vsektym 🙂 🙂

tatiana82
12. mar 2009

ahoj blov
ako ide manzelovi skola? mala sa uz rada kupe nie?

miriamka
12. mar 2009

Ahojte...drobec uz spinka,tak mam na vas cas.
Tatianka...vitaj,a super ze mas notebook tak mozeme vecer popisat vzdy 😉
Smejko...maly pije bud feniklovy cajik,alebo uz aj ovocny od HIPP a v noci ked zaplacka davame cajik na dobru noc.
A ked pojdeme na dovolenku?No jednoznacne sme zrusili moznost mora tento rok,predsa len kto vie ako by sa malemu tam pacilo,co tie horucavy a podobne...takze tento rok odskusame Slovensko.A ako budem varit?No nijako...vyberieme taky hotel,co nam da plnu penziu a tam sa da vzdy malemu nieco vybrat - zemiacik,ryza,masko...takze to dame.Inac chceme ist do Vysnych Ruzbachov,a tam je hotel specialne pre deti aj s detskym menu,takze by nemal byt problem.
Blov...neboj,aj mne vlasy padali...neostavalo mi ine nez ich skratit...a teraz co nekojim sa aj padanie ustalilo aj konecne uz nechudnem.

blovitc120
12. mar 2009

Tatianka, prídete nás s Matullienkou pozrieť? Manželovi ide škola dobre, je to bifľoš, len má strašne málo čaasu na všetko. S kúpaním je to už lepšie, Miška už vo vaničke vydrží. Tak už len aby spinkala a neplakala a bude to ukážkové dieťa 🙂

num7976
12. mar 2009

ahojte!
no weji tak aby si vedela,tak ja sa hnevam ze ste presli len tak okolo pche!isto by ste videli aj toho povalaca mojho svagra a keby ste na neho hodili daky opovrhnutelny pohlad,tak by mu mozno doslo,ze je tam niekto na vyse he he!
jeeej gratulujem k tehu,snad to je ozaj iste,daj nam vediet,ci ciarocka zosilnela!
smejko to ty mas taku znamu osobnost po svojom boku?fijha no ale krasne o vas napisal!
blov tak mi prislo akosi smutno,ze tebe muzik malu okupal a moj ju veru sam este ani raz 😅
o vypadavani vlasov mi ani nehovorte,mna uz normalne aj hlava boli co citim,ake mam oslabene tie vlasy!neviem co to,ale hrozne padaju a furt uaaa!!!
tatianka neboj ani sa nenazdas a budes nervozna vypisovat,ze zajtra sa vydavas chi chi!!!jej ked si tak spomeniem na tu nasu jaaaj az mi nejde do hlavy,ze sme to tak zvladli!
miriamka ty mas hrozne dobrucke dieta!ozaj a uz nechudnes,hej?holky ja vyzeram uz ako anorekticka vazne,ved ja som pred tym mala chude nohy a teraz uz mam len take palicky,boze no neda sa mi ani za svet pribrat a to varime kazdy druhy den cize teple jedlo mam kazdy den,ak tak raz za tyzden nie,no a teraz uz jem kazde tri hodiny ako mala a furt nic,mam z toho normalne depku!
dnes mala bola hrozne umrnkana,no a dala som jej cajiku a vypila naraz 40 ml a to este ani raz tolko naraz nevypila,no chudatko a ja uz nevedela co s nou a ona smadna,no a aka velka je a stale neviem co jej je..
tak prajem vam dobru nocku a pracujucim aby zajtrajsok rychlo ubehol a uzivali si vikendik pa pa

miriamka
13. mar 2009

Dobre ranko,
dnes v praci troska skorej...bral nas rano manzel takze sme sa rychlejsie vychystali.
Num...no uz aspon nechudnem,ale teda ani zrovna nepribera.Dufam,ze pod 55kg sa uz nedostanem 😒

blovitc120
13. mar 2009

Baby POMOC, u nás v noci napadlo asi 10 čo snehu 😠 😠. Vyzerá to v ako na Vianoce v Rusku, aj stromy sú pokryté takou vrstvou snehu 😝. Ja už chcem jar

kwatka
13. mar 2009

ahojte, tak včera som si robila ďalší test, ten už bol kvalitnejší a boli tam //, dnes ráno ďalší, taký, čo si robila aj blo-pepino, tam boli tiež //, tak to asi bude tak, že som tehotná. Už len k doktorke a budem si na 100% istá.

Kočky, kedy ste vy začali pociťovať také ako ranné nevoľnosti, alebo zvláštne chute alebo nechute, lebo ja zatiaľ v pohode. Nič mi nevadí a ani nevoľnosti nemám. Ani sa nijak zvláštne necítim.

blovitc120
13. mar 2009

Kwatka, mne to začalo asi v 6tt. A gratulujem 😵 😵 😵
Baby, dám na chvíľu do albumu, ako vyzeral ráno u nás pohľad z okna, dúfam, že to admini hneď nezrušia. Teaz je to ešte horšie 😝 😝

matullienka
13. mar 2009

tani: ja by som ta aj zviezla ale po vcerajsku neviem ci este sadnem za volant skoro som sa prihlusila ked sme sli z bytu este stastie ze mi roman strhol volant inak by som bola vo zvodidlach,
ale chodia nam aj busy a vlaky tak niekam sa hadam dostaneme..

a na to spolocne byvanie a ked tam budeme samy uz sa strasne tesim.

weja
autor
13. mar 2009

ahojte 🙂
no konecne uz dnes odchadza ta kontrola 😝 a zase nam strajkuje v robote server, programy nejdu voobec, a net sice ide, ale horsie ako slimak 😖 tak dufam, ze napisem dlllhy prispevok a neprida mi ho 😠 😠 😠

Blov - o tom snehu mi ani nehovor - tu tento tyzden kazdy den napadlo asi 10-15cm 😝 😝 😝 uz mam toho plne zuby... 😖 vcera sme sli z roboty ako na smykacke - neposypane, vysmykane cesty, skrizene auta aj busy... a sneh sa sypal a sypal.... som myslela, ze ma porazi 😠 este ze ide vikend... ak sa to za tie 2 dni trochu neutrasie, tak odmietam ist v pondelok do prace... 🙄

Tatianka - no ubehne to rychlo a ako napisala Num, za chvilu budeme pozerat tvoje svaodobne fotky 😵

Num - no nabuduce to urcite napravime, lebo naposledy nebolo tolko casu, aby sme sa niekde zastavili... 😒

Kwatka - mozno budes ta stastna, ktora ani nebude vediet, co su tehu nevolnosti 🙂 mne zacalo byt nejako blivno uz 2 dni pred testovanim, konkretne 10.DPO 😝

tak idem na obed a dufam, ze ked sa vratim, tak to tu uz vsetko bude fachcit, lebo ma slahneeee... 😠 😠 😖 😝

smejko1
13. mar 2009

😖 mna z Vas porazi...... ved som vo vasej teme, preco aj ja nechudnem?? preco sa moje brucho rozhodlo, ze bude ako tehu??? 😠 ani sa neprepchavam a o mojim milovanych sladkostiach ani nehovorim...... pche...

kwatka - blahozelam...... jojoj takto pred rokom (16.3.) som si aj ja nasla 2prenadherne palice...... ale sa mi slzy tisnu od dojatia....... mne bolo len prve tyzdne tazko ze akoby som mala stale zapchu, ale potom to preslo a bolo mi len fakjne

tatianka - a veru aj svadba je nadherna zalezitost, len to netreba prehnat s pripravamy.. ved ide o radost a nie sa stresovat.... potom tu bude zazitok tutti frutti

my mame slniecko a mna to az nabija energiou

babule ja stale bojujem s mojim pravym prsnikom...... syncek ho vacsinou odmieta co je tam asi malo mliecka, tak aj odsavam aby sa co najviac tvorilo......

dala som si dnestvarohove slize/ myslite ze je to OK pocas kojenia? ale sliny mi nane tiekli uz tyzden..........

weja
autor
13. mar 2009

halooo... co mate poobednu siestu? 🙂
Blov - kocikujes ako diva? 😀 dufam, ze ste s kocikom niekde nezapadli 😉
Smejko - vykasli sa ty na brucho alebo nejake kg navyse... hlavne je zdravie 😉

ja sa uz chystam konecne domooooov 😎 ak sa ovsem prehrabeme cez zaveje 😖

num7976
13. mar 2009

ahojte tu je to tiez vsetko zasnezene,zajtra sa chystame sankovat 😀 mna to nahodou potesilo,ale po vikende by sa to mohlo hned v pondelok roztopit..
weji to dufam,ze to nabuduce napravite! 😉
smejko neblazni,jasne,ze mozes tvarohove rezance,to len prve dva tri mesiace mas mat taku ako keby dietu lebo ked mavaju deticky koliky,aby si im este viac nepritazila,ale postupne si pridavaj a jedz vsetko,ja som asi po dvoch mesiacoch uz zacala jest po troske aj to co sa nema,ale strukoviny som si dala az vcera prvykrat hrstkovu polievku,neviem ci to poznate,je tam sosovica,fazula,psenica,kapusta a smotana,takze v podstate vsetko co sa nema,no chuda musela mat z toho sok,ale nic sa jej neurobilo,ani viac neprdkala,takze som si to kludne mohla dat aj skor do kelu! 😀 a s tym prsnikom,ja som mala to iste,ale tak,ze lavy nechcela,potom som ju zacala kojit po leziacky a nevadil jej uz potom,takze doteraz kojime lezmo,no normalne som mala jednym casom lavu cicu vacsiu ako pravu,teraz sa mi uz tusim dala do normalu,ale bolo to riadne vidiet,normalne o cislo mensia,tak som jej davala pravu nech taha dlhsie aby sa mi ta zvacsila,ale neviem ci sa ta zvecsila alebo lava zmensila,ale hlavne,ze to uz je ok 😵
kwatka gratulujem k dvom,uz si povedala tu spravicku drahemu? 😵 😵 mne nebyvalo zle vobec chi chi
miriamka no ja mam veru pod 55 kg a to som dost vysoka..

tatiana82
13. mar 2009

ahojte,
dnes ma mata po praci vytiahla na kavu a preberali sme to stretko, mate nejake napady?
smejko u vas svieti slnko? u nas snezilo celu noc a rano a zase je odmak, skoro ako v aprili 😒
s pripravami to neprehanam, vsetko robim priebezne a s predstihom, to som cela ja, nemam rada veci na poslednu chvilu 🙂
a vy ste mali aky den piatok 13teho?
ozaj aki su drobci ked je stale pod mrakom a prsi, snezi... nevadi im toto pocasie?

blovitc120
13. mar 2009

Weji veru bola som s kočíkom, ale poobede už pršalo, no to bol zážitok, fuj 😝.
Smejko, ja nechudnem, mám stále toľko ako pred pôrodom. A neblázni, ja teda jem všetko, na čo mám chuť. Ale ja sama nemám rada jedlá, čo nafukujú, tak tie nejem odjakživa.
Tatianka, aké stretko?

tatiana82
13. mar 2009

preberali sme ze by sme mohli vymysliet nejake stretnutie, zalezi vsak na vas mamickach 🙂