Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
16. apr 2009

blov: ten mi vadi najviac a kvoli nemu kycham ako nejaky alkoholik 😉

weja
autor
16. apr 2009

Matu, urcite ti to dr. potvrdi... este si pre istotu urob 1-2 testiky, staci kazdy druhy den, to budes najlepsie vidiet, ako ciarka silnie... 😉 mne kazala dr. prist az ked mi mrcha meskala tyzden a aj to bolo vidno len malinku bodocku... az z krvi to bolo jednoznacne... 🙂 takze vela zdaru pri testovani 😀

matullienka
16. apr 2009

dakujem weja si strasne zlata a dik za podporu 😉

tatiana82
16. apr 2009

ahojte
par dni tu nie som a nestiham sledovat tie zmeny...
tak miska uz ma zubky, o chvilu sa docitam ze uz pomaly cupoli 🙂
pozerala som aj vase nove fotky, a neviem sa vynadivat na drobcov
mata prekvapila si ma, ale je to dobra sprava, zajtra to preberieme 🙂 a mensia svadba sa da urobit kedykolvek...
zajtra konecne piatok, urcite sa uz viacere tesite na vikend, snad to pocasie este vydrzi alebo fakt ma prsat??

weja
autor
16. apr 2009

no ja sa veru na vikend tesiiiiim... 😵 buduci tyzden mam mat 3 dni dovolenky 😎 do roboty budem chodit len ob-den, pretoze teraz mame po sezone odstavku, takze do konca mesiaca sme zatvoreni... takze mi sefka oznamila, ze staci, ked pridem len v utorok a stvrtok porobit to najnutnejsie... tak sa tesim, pojdem k nasim na zahradu, trosku sa poopalovat 😀 😎 len aby pocasie vydrzalo... 😕

smejko1
16. apr 2009

ahojte, Mati je to ako pisu dievcata...... za chvilku uz budes chodit bruskata

wejka - snad sa Ti nepokazi pocasie ked budes dovolenkovat....

dnes sme mali 3x ockovanie.... no teraz som dala aj octanovu mast a aj panadol baby, ale aj tak teplotkujeme,..... proste my to lahko preskakat nevieme....
uz mame 7660g a 68cm 🙂

blov- teraz ma mrzi, ze som si tu maduncu nekupila a mame baby bjorm..... lenze ked som to kupovala vsade babybjorn chvalili...... no co uz

nastasia
16. apr 2009

ahojte,
aj ja beriem kvapky na alergiu konkretne zyrtec a som na nom totalne zavisla ☹ nedam si ho dva dni a uz kycham, smrkam, svrbi ma vsetko a to predtym ako som ho zacala brat som mala ovela slabsie priznaky. ale pocula som, ze v tehotenstve zvykne alergia zmiznut uplne, tak dufam, ze to nie je nejaky mytus
blov- si velmi zlata, dakujem, ale nechcem Ta s tym otravovat, poprosim brata 😉

nastasia
16. apr 2009

tak sa podarilo 😉 i ked ma tam velmi nevidno
dobru noc vsetkym 🙂

weja
autor
17. apr 2009

dobre ranko 🙂
Smejko ☹ tak hadam to Damienkovi coskoro prejde 😒 ockovania asi ziadne dieta neznasa lahko... 😖
Nastasia, fajn, ze sa podarilo 😉

...a rano, hned ked som zapla kona, videla som, ze Miriamka pridala nove Jakubkove fotky 😵 je to uz velky chlap... 🙂

blovitc120
17. apr 2009

Ahojte, ja len na skok, mám dosť. V noci som spala asi 1,5 hodiny. U nás to ale zubami nebude. Lebo sa budila každú polhodinu, ale keď som k nej prišla, tak sa smiala. Takže cez deň spala dokopy 45 minút a noc takáto. Ja neverím, že ona niekedy bude v noci spať, teda že vôbec niekedy bude spať.

tatiana82
17. apr 2009

dobre ranko
aj ja som si vsimla Jakubkove fotky, uz je to rok jak to leti 😉
Miska je asi nocny vtak ked sa jej nechce spat, ale som prekvapena ze ju ani nic neunavi a neuspi, ked je stale hore
ja mam dnes celodennu poradu, vecer sa ohlasim,
prajem pekny den vsetkym 🙂

miriamka
17. apr 2009

Dobre ranko,
Blov...vsetko naj k vymesaciu 😉
Co sa noci tyka....no vitaj v klube,tiez sme bezne v noci hore kazdu 1,5 hodinu co maly placka 😒 ...teda teraz je to troska lepsie,ale standard su take caste budenia 😢

weja
autor
17. apr 2009

jeeej, vy mate dalsie vymesacie 😵
tak Miske aj Jakubkovi vsetko naj 🙂

blovitc120
17. apr 2009

Som sa ešte vrátila na skok Jakubkovi zaželať všetko naj k poslednému vymesačiu menšiemu ako rok 🙂.

smejko1
17. apr 2009

ahojte

Miriamka, za chvilku bude travnik hotovy, ved mate sikovneho pomocnika 😀

dnes sa fesak asi koli teplotke zobudil 4:55 vesely ukecany, skoro ma prekotilo...... no ale este zaspal na hodinku po hodinke........

ja nechcem takto malo spavat....... ja Vas chcem vsetky z dialky obdivovat ako to super zvladate 😀 , ale nech moj maly buva celu noc....... fnuuuuuuuuk

nastasia - blahozelam ku fotke hihi

miriamka
17. apr 2009

Smejko...no to ano,mame super pomocnika...asistuje nam uz pri vsetkom 😀
No ja tiez cakam ze hadam po oslave 1.narodenin sa uz dockame aj tej noci s velkym N,ked maly prespi celu noc,lebo teraz je to fakt des...ale uz som si tusim aj zvykla ze nespim skoro vobec 😒

nastasia
17. apr 2009

ahojte,
tak my tu mame riadnu burku, cela som zmokla cestou zo skoly, dazdnik som sice mala, ale v BA je uplne zbytocny. Kvoli tomuto vetru sa raz asi prestahujem.
Blahozelam Miske k 7. mesiacikom a Jakubkovi k 11. mesiacikom 🙂 a dufam, ze budu lepsie spinkat, ked uz su velki 😉

smejko1
17. apr 2009

damienko uz taha teraz 4 hodinu spanku........ ked sa skusa zobudit tak mrci co chapem, ze este chce buvat, ale uz teraz mam zimomriavky aka bude noc....... dufam, ze to spinka koli ockovaniu a nie preto, ze si meni den a noc

keby mi aspon dopredu povedal, ze "maminka teraz budem vela buvat" 😀 to by som si aj ja lahla, ale takto stale cakam ze sa budi a on nic......

tatiana82
17. apr 2009

konecne vikend pred nami 🙂
ja mam stale pocit ze uz je maj a Jakubko ma uz rok, a este je len april...
nastasia u nas tiez prsalo, u nasich dokonca padali krupy, ale do ZA sa nestahuj, tu prsi a je zamracene skoro stale 😒
smejko ako je u vas?
dnes som volala s matou, dalsi test jej vysiel pozitivny tak uz je to iste 🙂

num7976
17. apr 2009

ahojte kocky jeeeej nove spravy,poraidne som vas necitala,ale gratulujem matu k dvom ciarockam jupi som stastna konecne tu je dalsia tehulka!
miriamka tak to je super ze uz idete na travnik,ved co niekto stavia aj 5 rokov a stale tam nebyvaju,takze vy ste to spravili rychlo!joj ale to leti jakubko uz ide mat rocik!jupi potom nam povies co vsetko treba na oslavu!
smejko tak to vas je uz dlhsi ako nasa,nasa mala ako 8 mesacna 66 cm 😀
blovitc gratulujeme k zubku,nam vysiel hned o tyzden druhy!teraz cakame dalsie,ale stale nic nevidno,uz treti mesiac a tretieho nikde..
koncim musim utekat domov,muzik sa zazracne vratil skor,pa pa vsetkym posielame bostek

nastasia
17. apr 2009

tatianka- fuha dokonca krupy u vas... no u nas uz znova svieti slniecko, tak dnes bolo asi take prave aprilove pocasie
num-videla som fotky co si teraz pridala, mala je krasne taka okana 🙂

blovitc120
17. apr 2009

Num, nám idú obidva, len ten druhý je asi milimeter oneskorený za prvým 🙂. Dúfam, že túto noc sa vyspím aspoň 6 hodín, lebo inak ma zajtra klepne, drahý má školu do 18 hod., tak si môžete vyrátať, kedy asi z Trnavy príde domov ☹. Takéto dni nemám rada, keď som s ňou celý deň sama, lebo sa nemôžem ani osprchovať, kým chystám vaničku, Miška niečo vyvedie a narieka o dušu. A navyše neznáša, keď ju kúpem ja, ocko to vie najlepšie 😉.

smejko1
17. apr 2009

😀 tatianka - u nas stale slniecko, ale uz neni tak pekne, studeny vietor fuka, ale mne len vyhovuje, lebo damienko dobre spinka ked je onku zima a on je zababuseny

numka - nam aj povedali, ze rastie rychlejsie ako priemer..... ocko ma 2 metre tak to preto 😀

blov - zajtra tiez bojujem sama...... muz pride az nad ranom.... tak isdem spat s malym teraz, len sa mi chudatko zobudil na kakanie, tak som zapriahla muza nech ho ponosi, ved ja sa nanosim zajra

dobru nocku vsetkym a vsatavanie az po 8smej tfuj tfuj tfuj 😀

tatiana82
18. apr 2009

ahojte
tak dufam ze tuto noc ste sa poriadne vyspali
dnes to vyzera na pekny den, tak dufam ze sa to aj udrzi
peknu slnecnu sobotu 😉

num7976
18. apr 2009

ahojte aj ja prajem prijemnu sobotku,my sme same,muzik siel aj s mojim ocinom na byt pomoct tomu darebakovi tak sme sa boli prejst a teraz sme dosli k nasim.
blov ja som si vsimla najskor len ten jeden taku ciarku bielu sme videli presvitat,no a potom som cinkala az rano cinklo a do tyzdna cinklo aj na druhej strane!a ako miska poslucha ked ste same?dufam,ze hej betarka jedna§
smejko a vam zubky nejdu este?no teda tak to za chvilu prerastie aj teba 😀

weja
autor
18. apr 2009

ahojte 🙂
my sme dnes boli na pohrebe - zomrela manzelova starka ☹ potom este nakupit a teraz drahy vypadol s kamaratom na pivo, takze som sa konecne dostala aj k pc...
no idem vas trochu docitat...

blovitc120
18. apr 2009

Ahojte, num, Miška je dobrá, kým je pri mne, resp. na mne nalepená. Ani nemukne, ani sa nepohne, len by sa nosila. Keď ju položím, katastrofa. Hrozný plač a uteká za mnou ako taký pavúk, kdekoľvek sa pohnem. Napr. dnes som ležala na posteli a ona bola na zemi, stavala sa na nôžky a o chvíľu zabudla, že som tam, lebo sa na mňa nepozrela, tak ma so strašným plačom išla hľadať po byte. V každej izbe bola, zase po nej ostali cesty ako po slimákovi. Aj sa nachodila, náš byt má 102 m2 😀. Potom som sa jej ukázala a takým behom šla ku mne, ledva stíhala prepletať rukami-nohami. Zobrala som ju na ruky a úplne sa tvárila, ako keby to bola najväčšia slasť. Čo už s ňou, maznou 🙂. Len keby spala a menej plakala, bola by úplne svetová. Vlastne je aj teraz, potom by to bolo asi príliš dokonalé...

smejko1
18. apr 2009

weji je mi to luto. uprimnu sustrast

numka , nestras, zuby chceme az na slovensku, nech nam babky pomozu.........

inak toto svetlo ma znici, dam maleho buvat, ale kedze je svetlo tak sa stale diva..... uz 3 noci po sebe ho kojim s plienkou cez oci.... teda aj cez den, co je dalsia kapitola, lebo ak neni total unaveny ze zaspava tak je max. 3 minuty a uz sa chce hrat a nijak ho na prsniku neuzdrzim...... ale v noci to si dava na cas mlady pan

dnes nam tu tak fucalo, dfam, ze ma neprefuklo, lebo uz citim hrdlo

a este mame problemik z ritulkou, ja mu ju sice casto prebalujem, ale aj tak..... on si asi 20x za den len tak pukne a vyleti mu troska hovienka a potom sa mu to zapali...... ktory kremik najviac odporucate? ja davam teraz na noc rybilku a cez den, bepantene a sudokrem.......

blov - aspon sa mala prebehla a trosku unavila, kym Ta nasla 😀 nam sa uz predlzuju intervaly medzi spankom a aj spime ovela menej....... lenze aby sa vedel aj sam viac zabavit to nie...... skor sa mi zda, ze sam sa hra menej a menej.......

dobru nocku vsetkym

blovitc120
19. apr 2009

Smejko, náš interval medzi spánkom je momentálne 5 a niekedy 6 hodín, ona fakt na niečom šlape. Zase vstala o 5, do trištvrte na 7 som ju prosila, nech ešte spí, tak zaspala a spala 5 minút prosím pekne. Ja som akurát stihla ísť na záchod. Aspoň v nedeľu by mohla nechať mamu spať. Stojí v postieľke a trieska cumlom o to vrchné drevo a reční o 106. Takže do pol 11 mám o zábavu postarané, potom 20 minút spánku, druhý dúfam od 15 na 20 minút.
Smejko u nás pomáha umyť pri každom prebalení čistou vodou bez chemikálií, žiadne obrusky, bepanthene, často vetrať, t.j. naholo. Sudokrem vôbec nepomáha, skôr jej robí zle a rybia zle nerobí, ale ani nepomôže, je tak na ozdobu. A poteším ťa, Miška sa vedela hrať sama keď mala 3 mesiace, odvtedy nie.

weja
autor
19. apr 2009

ahojte 🙂
tak aky ste mali vikend? aj u vas je take krasne pocasie? 😎 my sme dnes chvilu sedeli s detmi na zahrade, dohliadali sme, aby sa vzajomne nepozabijali 😀 a normalne ma aj opalilo 😎 comu sa tesim, lebo teraz budu 3 dni dovolenky, tak nech chytim konecne nejaky odtien 🙂 dufam, ze nie bordovy 😀

Blov, ten zazitok zo vcera je dobry... 😀 esteze vsetky izby vam vedu na chodbu, aspon nezabludila pri tom hladani 😀 😉