Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
26. aug 2009

No neva...tak nebude vyletik.
Ale som si konecne vybrala pracku,takze sa moc moc tesim...uz len aby mi prisla,objednali sme to cez internetovy obchod,tak dufam,ze ma pracka nesklame.

weja
autor
26. aug 2009

Miri a akú práčku ste nakoniec vybrali?
no inak som pozerala predpoveď pre sever a u nás hlásia dážď už od zajtra...! 😲 to čo je, veď pôvodne malo byť pekne až do víkendu... 😕 😠 😠

miriamka
26. aug 2009

Nakoniec som vybrala AEG Electrolux - Lavamat.

blovitc120
26. aug 2009

Podľa mňa budeš spokojná miri

weja
autor
27. aug 2009

dobré ránko 🙂
MM má dnes a zajtra voľno a mne sa samej tááák zle vstáva, že som ledva-ledva stihla bus... 😅
zatiaľ to u nás vyzerá na pekný deň, ale ktovie, čo bude do poobedia... 😒
Blov, vy už máte tú dovolenku zaplatenú? 😕 akosi som nepostrehla, keď si o tom hovorila, či to máte už isté... my to už chceme tiež nejako doriešiť do konca augusta, nech môžme okolo 5.-6. baliť kufre... až na to, že MM chce ísť teraz pre zmenu radšej do Egypta - mám podozrenie, že niekedy fakt nevie, čo poriadne chce... 😅 takže čo nakoniec vyberieme, je ešte veeeeľmi otázne... 😅 ale keďže mne ide hlavne o teplo, slnko a pokoj svätý, tak na krajine až tak nezáleží, prispôsobím sa... 😎

miriamka
27. aug 2009

Dobre ranko Weji,
tiez v praci,co?No ja nastastie vstavam az po manzelovi,tiez ma moc rano nepovzbudzuje varianta ze manzel spi a ja mam ist do prace,ale to sa teda prilis casto nestava.
Weji...super ze uz zvazujete dovcu,a nie je az tak dolezite kam pojdete,ale ze tam budete spolu a hadam pridete naspat 3ja 😵

blovitc120
27. aug 2009

Ahojte, weji, to poznám, keď som ešte chodila do práce a mm doma spal, ako ma šlo poraziť 😀. Dovolenku sme vybrali včera a dnes ju ide drahý okolo 10 zaplatiť, teda ak to bude voľné. Máme vybraté 3 hotely, tak snáď aspoň 1 z nich bude voľný. Inak je to bieda s tými LM, skúste priebežne hľadať už teraz, my sme čakali dlho a teraz tam už fakt skoro nič nie je. Odchod by mal byť v nedeľu. Ale zase my sme chceli 7 dní, tých je menej ako tých 11-dňových.
Miška zase včera hodila rekord, spala 3 hodiny, tak spala len raz za deň, ale noc bola o to horšia, stále vykrikovala zo sna ☹. Ešte jej je to málo, ale keď vstala o 3, už nemala kedy spať druhýkrát. A v noci o pol 4 sa zobudila, kričala mama a ukazovala na moju posteľ. Normálne sa do nej pýtala. Tak som ju zobrala, ona si na mňa položila hlavičku a hneď zaspala, tak som ju dala nazad. Príde mi fakt choré, keď sa vyslovene pýta pritúliť, aby som ju nezobrala. Však ja keď sa chcem v noci pritúliť k mm, nikto mi v tom nebráni. Potom vstala o pol 6, vypila 100 mlieka a spala do 7. Len to, že som bola asi 7x hore v noci, čo kričala zo sna. A máme novú zábavu, vyťahuje spotrebiče zo všetkých elektrických zásuviek, na ktoré dosiahne a kričí bác. Stať sa je nemá čo, lebo vsetky zásuvky máme bezpečnostné, ale stále hľadám, prečo mi niečo nefunguje 😀. Lebo bác je teraz obľúbené a váľa všetko 🙂. Okrem toho dnes prekypuje láskou ku mne, lebo od rána ma vkuse bozkáva 😵.
Weji a kde ste chceli ísť, nehovorila si Egypt? Či mám chaos v informáciách?

weja
autor
27. aug 2009

Miriamka, veď už je najvyšší čas uvažovať o dovolenke, ak nechceme 2 týždne kvákať doma 😀 ale máš pravdu, v podstate je to jedno, peknú dovolenku si môžme spraviť hocikde 🙂
Blov, akože už túto nedeľu??? 😕 alebo 6.9.? no vidím, že sa tomu musíme začať intenzívnejšie venovať, lebo takýmto ležérnym prístupom zostaneme nakoniec tu 😅 včera som si našla jeden celkom fajn hotel na lastminute.sk a potom som si vygooglila CK, ktorá ho ponúka a len som valila oči, keď mali celú prvú polku septembra už obsadenú... 😕 som sa teraz normálne zľakla... 😅 a vy ste vyberali z konkrétnej CK, či tiež cez net?
no zvažovali sme Egypt, Tunis a Turecko... ale viac sme boli za Turecko (teda MM, lebo jeho kolega tam bol toto leto a vychválil to do neba)... no a včera MM študoval predpovede počasia a viac sa mu pozdávala predpoveď pre Egypt, tak chce ísť teraz zasa tam... 😀 takže u nás je to tak...
Miška je zlatá, len si to pekne užívaj to maznanie, za chvíľu môže z toho vyrásť... 🙂

miriamka
27. aug 2009

BLov...a kam nakoniec idete?
Inac si Misku a jej pusinky,lebo coskoro pride do faze,ze chce robit vsetko sama a vsade chodit sama.Nas Jakubko sa rad s nami vala v posteli,inac pusinkovanie ho teraz preslo

blovitc120
27. aug 2009

Weji a čo sa mu nezdá na počasí v Turecku? Ja vidím len jasno a 32-35°C 😲. Či zle vidím? Čo lepšie môže byť? Inak ja som tiež bola prekvapená, ako sú všetky LM vypredané, väčšinou sú voľné od 16.9. a to už u nás vôbec neprichádza do úvahy, my musíme ísť teraz 30.8.
Miri, ideme do Turecka nakoniec

weja
autor
27. aug 2009

Blov, nasledujúci týždeň je počasie ok, ale my sme pozerali v týždni od 07.09. - tam bola predpoveď len na cca 4 dni, ale skoro každý deň poobede búrky a cca 27-28°... 😒 to isté Tunis... Egypt je predsa len vo vnútrozemí, v tom istom týždni by tam malo byť tých 32-35°...

blovitc120
27. aug 2009

Ahaa, to my už budeme doma, my len do 6.9. ideme 🙂. Tak to si fakt radšej zoberte ten Egypt, tam neprší nikdy, hoci mám jednu kamarátku, ktorej prší všade, aj v Egypte im asi 2 dni pršalo, dokonca boli na výlete na Sahare, kde nepršalo asi 3 roky a keď tam boli oni, bola búrka 😀

weja
autor
27. aug 2009

Blov, to keby si na tú kamarátku bonzla, tak bude medzi africkými kmeňmi na roztrhanie 😀
tak to sa akurát asi minieme 😅 ale som zvedavá, ako sa bude Miške páčiť pri mori... 😵

blovitc120
27. aug 2009

No to som aj ja zvedavá, ako sa jej bude páčiť, aby sme neprerevali celý týždeň 😅... Ale čítam v popise, že je tam Wifi na recepcii, tak písnem, ak bude kedy, toto je výhoda mobilu s Wifi pripojením 😀.
No weji, na tej kamoške sme sa smiali, to je jedna z tých, čo sme boli na chate. Najskôr bola s mužom v Egypte, lebo mala výročie svadby a potom s celou rodinou v Tunise a aj tam pršalo 😀

weja
autor
27. aug 2009

no vidíš to, aká výhoda... 🙂 tak to sme ozaj zvedavé... beriete aj nejaké hračky, či ako to vlastne pri dovolenkách s malými deťmi chodí? 😕

blovitc120
27. aug 2009

No Miške berieme najväčší kufor a rozmýšľame, či jej bude stačiť 🙂. Berieme jej všetko obľúbené jedlo od Hami a Alnatury, celú Bebu, obľúbený čaj Babio, spacie hračky-3 ks a dosť veľké, vlastný vankúšik, aby sa cítila ako vo vlastnej posteli, asi 5 fľašiek, kozmetiku, ostatné obľúbené hračky a knižky-to len pár ks, manducu, oblečenie, termosku, lekárničku, misky a lyžičky po 2 ks a plienky do vody, bežné plienky tam kúpime. Neviem, čo ešte, toto sú základné veci. Pre seba nám kamarát odporučil nebrať skoro nič alebo len staré veci, ktoré tam necháme. Oni si doniesli domov 200 kg batožiny, lebo Turci limit majú len na ceste k nim. Ja samozrejme takýto hrabák nie som, ale ako sa poznám, vždy berieme kopu vecí a nič nenosíme. Tak tentokrát pre seba neberiem fakt skoro nič, poznám sa, že nosím 3 obľúbené veci dookola. A keby mi bolo treba, kúpim si. Hlavne aby Miške nič nechýbalo 🙂

smejko1
27. aug 2009

no ja som napat z chorvatska a uzasne bolo, kazdemu odporucam, boli sme v tieniku a parada...... ale treba si zobrat babku....... inak si neoddzchnete hihi..... viac neskor, papa

blov a moja mamina prala, takze co som nabalila cely kufor som ani nepotrebovala, maly bol iba v tricku a plienocke a na noc overalik.......plus ciapocky a ponozticky....
dake chrumky a to jedlo

blovitc120
27. aug 2009

No super, že ste v poriadku doma. My si babku zobrať nemôžeme, naša si vybrala radšej dovolenku s 9-ročnou vnučkou a mojou sestrou, hoci sme ju volali skôr my. Ale nie kvôli tomu, aby sa starala o Mišku, ale aby šla konečne niekam.. Pre mňa bude oddych to, že vypadnem a budeme všetci konečne spolu aj inak ako po večeroch. MM si mohol zobrať dovolenku až teraz a to Slovensko nehrozí, už je po lete. Vlastne ja na Slovensku chodím len do hôr a to až keď bude Miška väčšia. A chcem veriť tomu, že bude aj pri mori taká dobrá ako doma. Ja sa fakt na ňu nemôžem momentálne sťažovať, je úplne skvelá teraz 🙂.

miriamka
27. aug 2009

Smejko...super ze dovca dobre dopadla,a to s tou babkou sme aj my zistili,sice bolo v Besenovej paradne,my sme si teda vobec neoddychli 😉 ...ale rozmyslam spravit prekvapko a prave vybavujem ubytko pre mojich chlapov v Prahe,takze drzte palce aby to hotel potvrdil a isli sme na predlzeny vikendik do Prahy 😵
Blov...super ze Miska je super,to asi ze bude mat uz rocik a bude chcet coskoro surodenca,tak sa ukludnila 🙂

blovitc120
27. aug 2009

Miri držím palce na tú Prahu, ale celkom nerozumiem, prečo vybavuješ ubytovanie len pre chlapov 😕? Pre teba nie? V každom pripade nech vám to vyjde 🙂

miriamka
28. aug 2009

Dobre ranko,
Blov...jasne ze aj pre mna,ja som chcela napisat ze pripravujem prekvapko pre mojich chlapov,ale jasne ze ubytko pre nas 3 😉

weja
autor
28. aug 2009

konečne piatooook 😵
Smejko, no vitajte doma 🙂 ty beťárka jedna, ani si nám nedala vedieť a my aby sme tu potom rozmýšľali, kde si sa stratila... ale predpokladali sme, že vám tá dovolenka asi nakoniec vyšla... 🙂 paráda, že ste si oddýchli, tešíme sa na fotky 😵
Blov, som si to teraz predstavila - obrovský lodný kufor pre Mišku a zvyšok, ktorý by sa dal zbaliť do menšej igelitky pre vás dvoch 😀 ale som presvedčená, že sa tam Miške isto bude páčiť... 😵
Miri a kedy chcete ísť do Prahy? pozri aj predpoveď, nech vám výjde aj počasie 😉

mirustek1
28. aug 2009

ahojte baby-nahodou som sem nakukla,ze rozoberate dovolenky.My sme boli v Tunise,aj s malou a uplne v pohode.Ja som chcela velmi ist do Turecka,ale bolo vsetko vypredane.Do Egyptu som sa trochu bala ist s malou,koli hnackam,co tam byvaju.Myslim ze pocasia sa netreba bat,aj ked poprsi,hned sa vycasi...tak vam prajem peknu dovolenku

weja
autor
28. aug 2009

fiiiha, tu dnes nikoho... 😕
prchám už domov, všetkým pekný víkend 😵
Blov, ak by sme sa už náhodou "nestretli", tak krásnu dovolenku prajem 😎 dúfam, že nás aspoň občas poinformuješ, ako sa máte 😉

smejko1
28. aug 2009

ahojte,

dakujem za priania...... sory ze som sa neozvala pred odchodom, ale ja som bola chora, muz ma len jedoval.... no stres riadny.....

ale ako sme prisli k moru vsetko bolo dobre, maly super cestu prespal, ja som sa vypotila a zobudila som sa zdrava.... zazrak. a teraz som doma a zas ma skriabe v hrdle, no horor.... ale...... sice nas neubytovali do 2 izieb ako mali, ale boli sme v 2 izbe, a vecer do 23tej hucala hudba z podia, ktore bolo za rohom izby..... aj tak to bolo \ok, lebo malemu to nevadilo......

cely den sme prezili vonku pri mori a tak dufam, ze nam obom posilnilo imunitu o 100 percent az nato moje hrdlo

mali sme nafukovaci bazenik, ten bol velmi oblubeny.... ale aj more malo svoje caro pre fesaka.

miri, veru.... ono bez babky je to to iste co doma, len s tym, ze v inom prostredi..... ale zas je pekne, ked je rodina pohromade........ jajaj, ale je jakubko uz veliky, sa mi nechce verit.....

blov - uzite si super cas

wejka - ictala som, ze si mala smutnu chvilku...... mrzi ma to, ale ono to niekedy treba vyventilovat..... ved nikto niesme zo skaly a ty si si veru prezila viac ako sa patri....... velmi \ti drzim palce, nech si konecne stastna a sen sa \ti naplni..... neboj uz coskoro, verim tomu.........

inak mala by som ist zehlit, ale kaslem nato idem spat...... papa

weja
autor
29. aug 2009

ahojte 🙂 to je počasie, čo? 😝 my sme si urobili relax sobotu, celý deň sme nevystrčili ani nos z domu, len oddychujeme a pozeráme filmy 🙂
a 4.9. ideme na dovolenku...!!! 😵 stále to bolo akosi ďaleko, že som teraz z toho mimo, že je to o necelý týždeň 😅 nakoniec vyhral Egypt, takže sa už tešíme... 😎
Smejko, tak každopádne dovolenka stála za to, hlavne, že ste si oddýchli a Damienkovi sa páčilo 🙂
Blov, šťastnú cestu aj vám... 😵

blovitc120
29. aug 2009

Ahojte, baby pomoc, my berieme celý byt 😝 😝 😝, všade sú Mišine veci, ja to nedokážem zbaliť, nikam nejdem 😠

blovitc120
29. aug 2009

A weji super správa, užite si to aj vy 🙂

smejko1
31. aug 2009

pevne verim, ze sa lov zbalila a isli 😉

wejka - super, uzite si to.... bude super.....

weja
autor
31. aug 2009

ahojteeee 🙂
dnes tu asi nikto nebude - Blov na dovolenke, Nastasia na dovolenke, Miriamka v zoo....
tak ak niekto nazrie, pekný deň 😉