Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

tatiana82
13. nov 2008

no pekne ste deti poparovali 🙂 dufam ze budu iba pribudat 😉
num u nas nic nove, na rok nas caka svadba, tak snad po nej... 😉

miriamka
13. nov 2008

Tatianka...a na aky datum ste si dohodli svadbu?

num7976
13. nov 2008

tatianka aj tak dobre nic netreba unahlit takze tvoj stastny rok bude rok 2009 no nie ze by tieto doteraz neboli,ale vies ako to myslim!
miriamka tak to je fjan,hadam sa aj nasa bude vediet tak pekne vyhrat!
som bola po muzika-no co vam budem hovorit,ocino mi volal,ze mam radsej po neho prist,lebo bol dost ko,tak som ho sibla domov zalahol do postele a ja som prisla radsej k nasim,kedze doma mam chlapa k nicomu 😠 este pojdem po ocina,tak hadam ten bude slusny,aby sa zase s maminou nezvadili 😅

matullienka
14. nov 2008

bre ranko: tak ako spali deticky?

weja
autor
14. nov 2008

dobre ranko prajem 🙂 konecne piatok... 😵

num - tak to ste museli mat "skvelu" noc - spat vedla pripiteho manzela 😖 mala si ho vystahovat niekam do obyvky 😀 ozaj, svagor este s vami byva?

tatianka - super sprava 🙂 a na kedy planujete svadbu?

vsetky ostatne pozdravujem 😉

tatiana82
14. nov 2008

ahojte,
num tak to si mala vcera vesele 🙂
miriamka dohodli sme sa na 12.9., priatel chcel 9.9 ale to je streda a to si neviem predstavit...
prajem vam pekny den, konecne piatok 🙂 🙂

tatiana82
14. nov 2008

weji vidim ze z piatku mame rovnaku radost 🙂

miriamka
14. nov 2008

Dobre ranko,
ako sa vsetky mate?Pozeram do kalendara...v pondelok ma drobec 1/2 roka...ale to hrozne leti 😕

jablonka
14. nov 2008

ahojte 🙂
par dni tu nie som, a take novinky 🙂 ...bola som od utorka aj s Di u rodicov pomoct s babkou, ktoru prepustili z nemocnice po onko-operacii, nastastie sa potvrdilo ze vseeetko to svinstvo jej vybrali,takze sa velmi tesime 🙂
tak v prvom rade gratulujem smejkovi k Damienkovi, velmi sa tesim na prve foto a prajem cerstvej maminke a Damienkovi vela zdravicka, stasticka...fnuk, som uplne dojata 😵
taktiez gratulujem tatianke k svadbe, detickam k vyrociam...dufam ze som na nikoho nezabudla 🙂

matullienka
14. nov 2008

tani: ale zas by to bol pekny datum nie? 😉

weja
autor
14. nov 2008

tatianka - veru, 9.9.2009 by bol skvely datum na svadbu a keby ste sa brali v stredu, este mas narok aj na pracovne volno 😀
tento rok sa brali nasi kamarati - 28.8.2008, tiez pekny datum a bolo to v stredu 🙂 netradicne, ale nic tomu neubralo na vaznosti 😉

miriamka - Jakubkovi vsetko naj 🙂 veru, mas pravdu, leti to... v takychto chvilach ma vzdy napadne, ze aj nase 1.babo by uz malo 1/2 roka... 😔 niekedy rozmyslam, ako by sa nas zivot asi vyvijal, keby sa nam nestali vsetky tie zle veci...

miriamka
14. nov 2008

Weji...tak nesmies rozmyslat,aj ja si vzdy poviem co by sa stalo keby...a tie nespocetne vycitky,ale treba sa snazit tak nemysliet,aj ked som hrdinka,sama to neviem ☹

Baby,kuk nase svadobne fotky...

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

tatiana82
14. nov 2008

miriamka bola si krasna nevesta, s muzom vam to velmi pristane 🙂
weji nemysli na to co bolo, mysli uz len na to co bude, skus si to nejak uzavriet a zamerat sa na krajsiu buducnost 😉

jablonka
14. nov 2008

babulky, pridala som nove foto do svojho albumu 😀

tatiana82
14. nov 2008

jablonka to je super sprava 🙂 🙂 🙂 , blahozelam!!!

matullienka
14. nov 2008

jablonka: blahoželám

miriamka: s mužom vám to veľmi pristane 🙂

jablonka
14. nov 2008

miriamka, neuveris, ale poznam tvojho manzela! 😀

jablonka
14. nov 2008

tatianka, matullienka - dakujeeeem! 🙂

weja
autor
14. nov 2008

jablonka - uz som ti gratulovala v nasej teme, ale este raz - blahozelaaaam 🙂 nech ste zdravucki... 😉

tatiana82
14. nov 2008

skor ako odidem z prace vam chcem popriat pekny predlzeny vikend, dobre si oddychnite 🙂 🙂

matullienka
14. nov 2008

aj ja zelam vsetkym pekny vikend

weja
autor
15. nov 2008

ahojte, tak ako vikendujete? 🙂
a kde zmizla blovitc...??? 😕 😕 😕 nebola tu uz od stvrtku... 😕

num7976
15. nov 2008

weji muzika som na tu noc poslala pekne do druhej izby-k jeho paroziskam,kedze je polovnik,ani som sa rano neodvazila vstupit,aky tam bude vzduch 😝
tatianka tak to je pekny datum my sme sa tiez brali 12.teho 😵
jablonka supeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!pani tato tema je fakt plodna-vlastne aj pokracovanie nasej prvej temicky! 😀 vidis weji takze len vela optimizmu a aj u vas to coskoro pride!!
pani fakt blovitc kde si?dufam len ze malicka je ok a ty si z toho mimo a preto si uzivas kazdu chvilku ako zaspinka a je dobrucka! 🙂
a vikend?muzik mi zatepluje balkonik a inak nic moc,vysli sme von,no je tam taka kosa,ze som zaliezla k nasim a vyuzivam chvilku za netom!nedela a pondelok to istia svokrovic 😖 a v pondelok ma meniny moja sestra,tak zase aj k nasim pojdeme gratulovat 😎
miriamka bola si nadherna nevesta tie saty ti velmi pristali a s muzikom vam to sekne,ste zlati! 😵

smejko1
15. nov 2008

ahojte, iba som prisla pridat fotky a podakovat za gratulacie .... strasne som stastna, Damienko je maly zazrak.. este som unavena, ale ked mi bude lepdsie vsetko zreferujem.... cmuky

miriamka
15. nov 2008

Smejko,maly je naaaadhreny!!!Vela teraz odpocivaj,aby si bola coskoro fit a mohla nam popisat ako bolo 🙂

miriamka
15. nov 2008

Jablonka...gratulujem,teraz vidim ze laparka pomohla a mas // 😵 😵
A odkial poznas mojeho manzela,hmmmm?Takze aj on Ta pozna? 🙂

blovitc120
15. nov 2008

Jej, smejko, nádhera 🙂. Nezmizla som, len si vychovávam dieťa 🙂. Bola tu totiž moja mama včera hodinu a Miška bola z toho úplne rozhodená, aj tých pár zvykov, ktoré máme, sa nám pokazili, lebo babka si nedala povedať ☹. Fakt je najlepšia, keď som s ňou sama, lebo robíme naše rituály a nik nás neruší. Ešte bolo zle aj to, že jej nedávam cumel na ukľudnenie, lebo jej ho pchala do pusy a ona revala ako tur. Ona ho nechce ani za svet, ale na druhej strane som rada, ak jej to vydrží, nemusím odučiť.

miriamka
15. nov 2008

Blov...a to dokazala mama malu rozhodit za hodinu 😕 Hadam bude coskoro ok...nas maly tiez nie dudlik,ale som hjo nan naucila ked som zistila ze ked kojim a pretane pit pouziva bradavku ako cumlik,tak som sa vzdy odtiahla a dala rychlo cumlik a funguje to.Ale inac cumlik nechce,len po kojeni ked ho "odpajam" 😀

jablonka
15. nov 2008

amejko, Damienko je nadhernyyyyyy 😵 ...fakt ma tie krasne fotky dojali, ani si neviem predstavit, ze ma toto stastie este postretne 🙂 😵 ...dnes som bola so Saskou, sme ta spominali ze uz sa tesime na fotecky, musim jej zavolat ze uz som Damienka videla a skoro som ho spapala cez sklo 😀
kocky, dakujem za gratulacie, s manzelom sme stastni-prestastni 🙂

monkula
15. nov 2008

blov..... že si tie babky nedajú povedať, že my mamy vieme, čo je najlepšie..
preto som aj ja rada ,že sme na deti sami... žiadne múdre rady, poučovanie, zaručené recepty na uspávanie, odúčanie...
Aj moja Chiarka revala ,keĎ som je jponúkala cumeľ, ani fľašu s cumľom nechela a už od roka krásne pije z pohárika....
A sa mi o Tebe snívalo..... mala som v to msne aj Mišku na rukách a boal neskutočne dobručká, usmievavá... tak nech s ato čoskoro splní..... ani kolotoč nad posteľku sa jej ešte nepáči?