Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
20. júl 2009

Naschvál si čítam ešte raz wejinu reakciu, príde mi úplne normálna, pýtala sa, ako to myslíš, keďže ti to už párkrát povedala a to si pamätám dokonca aj ja, ktorej sa to netýka, že už ste o tom debatovali. Ja som si v prvej chvíli tiež myslela, že myslíš niečo iné poleva, tak si neber veci tak osobne 😉

weja
autor
20. júl 2009

Poleva, ja som ti predsa normálne odpovedala... a ani som nemusela, keďže ty už odpoveď aj tak vopred poznáš, však? neraz sme to totiž riešili cez IP alebo sms... len som ťa na to upozornila, že toto sme už rozoberali... to je celé...
čo keby si nám radšej napísala, ako si užívate dovolenku? mne sa totiž nechce stále riešiť to isté... 🙄

matullienka
20. júl 2009

ahojte kocky tak aj ja sa hlasim dnes som bola na kontrolu a este stale ma nechal Pn. a vy co tu mate nove nestiham vas ani citat

tatiana82
20. júl 2009

ahojte
ja neviem co je s tym pocasim, cely tyzden sa tesim na pekny vikend a dnes zasa ilko predpovedal ochladenie na vikend 😒 aj vam zavidim ze si v tyzdni mozete vybehnut na slniecko
ozaj weji a kedy v sept mate vyrocie, my tiez planujeme dovcu len dufam ze bude este teplo, chceme ist niekam do europy
ja som bola na matu kuknut v kostole, bola to krasna nevesta a boli naozaj velmi pekny parik 🙂 mam aj par fotiek, prip. mozem poslat do mailu, dokym mata nejake hodi do albumu 😉

smejko1
20. júl 2009

hod foto sup sup sup........

matulienka ako bolo a ako sa citis ako mladomanzelka?

poleva, neviem kde vidis problem...... myslim, ze wejka normalne odpovedala..... som prekvapena tvojou reakciou 😕

na zajtra sme stanovili Damienkovi meninky,,,,,,kuplila som mu lopticku a macka..... tak bude slava slava 😀

blovitc120
20. júl 2009

Maťa, veru, rýchlo daj fotky, ja strašne rada pozerám nevesty 🙂. A popíš, ako to prebiehalo 🙂.
Smejko, práve čítam aj tvoj brutálny sen, no paráda. Mne sa snívalo minulú noc s ocinom, ale úplne živý sen 😔. Damienkovi všetko naj...

smejko1
20. júl 2009

dakujem odovzdam........

ocko na teba mysli

idem asi do hajan, nech sa poriadne vybuvinkam sladke snicky

weja
autor
21. júl 2009

dobré ránko 🙂
Maťka, blahoželám čerstvej novomanželke 😵 keď budeš mať chuť pridať fotky, tak sa tu všetky veľmi potešíme 🙂
Tatianka, výročie máme 2.9. 🙂 tiež sme zvažovali, či v septembri bude ešte v Európe teplo, takže preto plánujeme skôr ten Tunis alebo Egypt... hoď nejaký link, ak máš Maťkine fotky v nejakom albume... 🙂

Smejko, takže malý bude oslavovať meniny zarovno so svojím ockom, čo? 😉 tak obidvom všetko najlepšie 😵
inak, dnes má aj moja mama pre zmenu narodky 🙂

tak neuveríte, ale mne sa dnes snívalo s Michaelom Jacksonom 😅 😅 našťastie so živým... tak to už ozaj nechápem... 😕

tatiana82
21. júl 2009

ahojte
weji posli mi mail, je to len par fotiek
ja verim ze bude pekne, nieco isto najdeme 😉

nastasia
21. júl 2009

dobre ranko 🙂
kupila som mu koselu s kratkym rukavom, cervenu s pruzkami 🙂 ale este daco by sa zislo no neviem co...
konecne je tu zase pekne, svieti slniecko a je teplo 🙂 neviete nahodou niekto ake ma byt pocasie cez vikend? dufam, ze nie zasa burky
matka, blahozelam 🙂

blovitc120
21. júl 2009

ahojte, nastasia, nechcem ta sklamat, ale ma byt ako vzdy skaredo...

nastasia
21. júl 2009

zase? nieeeeee ☹ 😠 hrozne s tym pocasim
inak wejka, citam, ze sa ti snivalo s Michaelom J. aj mne sa s nim snivalo, ale par dni potom co zomrel...taky blby pocit som z toho mala...
blov, aka bola dnesna noc?

weja
autor
21. júl 2009

tak tu je zamračenéééé ako v sude... 🙄 čakám, kedy začne poriadne liať... 😠

nastasia
21. júl 2009

no dufam, ze to nepride aj k nam. namam rada ked je dazd na spadnutie, boli ma vtedy hlava

baby, skoda, ze nebyvama vsetky blizko. dali by sme stretko 🙂 rada by som vas a vasich drobcov spoznala 🙂

blovitc120
21. júl 2009

Weji, u nás tak isto 😝... ale zajtra vraj má byť cez 30°C, tak to som zvedavá... Ak bude, pôjdeme asi mladú vyvenčiť na to kupko.
Nastasia, bohužiaľ zase... to už asi bude každý víkend taký, ja len dúfam, že ten ďalší bude pekný, lebo máme to stretnutie z VŠ... Však pozri sem http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_tpredpov... a sem http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_tpredpov... tak ja neviem, čo je na tom pravdy...
Baby, nestrašte, že v septembri v Európe nebude pekne, my chceme ísť na Kos prvé dva týždne

nastasia
21. júl 2009

blov, dik za odkazy 🙂 podla mna v grecku bude urcite teplo aj v septembri. tam je kos, ze?my sme boli minuly rok s drahym v septembri v chorvatsku a bolo teplo len vecer uz bolo na dlhy rukav. 🙂

weja
autor
21. júl 2009

no my sme pred 2 rokmi museli zrušiť dovolenku v Chorvátsku začiatkom septembra, lebo týždeň predtým začalo pršať a lialo v kuse a ochladilo sa na 10-13°C 😖 ale to sme mali ísť na dovolenku so švagrovcami, takže mi vôbec nevadilo, že to nevyšlo 😀 (to bol prvý a posledný pokus, kedy sme sa pokúsili o spoločnú dovolenku)
ale zase každý rok je iný... takže vás nechcem strašiť... ale rátať treba pri tejto klíme asi so všetkým... 😖

a nehlásili náhodou už na dnes krásne počasie...? 😕 😖 zase im to "vyšlo"... včera som sa viac obliekla, lebo malo pršať a poobede som sa išla roztopiť, dnes je zasa akosi chladno, tak už vidím, že mi bude zima, kým zájdem domov... 😅

blovitc120
21. júl 2009

U nás je už pekne weji, tak to asi príde aj k vám 🙂. Ale na Gréckych ostrovoch v lete nikdy neprší, aj keď všade v Európe prší, teda okrem Korfu, Zakynthosu a Thassosu, tie sú mokrejšie, tak som myslela, že ani v septembri

smejko1
21. júl 2009

ahojte,

mali sme super oslavu.....stari rodicia a krsny doniesli supis darceky a damienko nam urobil darcek, ze si sam sadol.... takze uz ked je v lahu tak sa vie posadit a plus a drzal za moje ruky a sam sa postavil........ sme pozerali ako vykuk..... asi mu musim davat castejsie darceky tak ho to motivuje......

ja stale riesim chorvatsko...... dnes sme sa zas s muzom povadili, lebo on nas nechce pustit ....... jeduje ma..... a este aj svokre zakazal nas zobrat..... 😠

dnes ma 3 komare postipali..... mrchy

weji..... daj si vzdy nieco lahke a nato daky svetrik na rano a bude Ti fajne......

weja
autor
22. júl 2009

ahojte 🙂
dnes to vyzerá na krásny deň 😎
Smejko, to je super, že je Damienko taký šikovný 😵 za chvíľu začne behať a ty s ním (alebo za ním?) 😀 😉
a prečo vás nechce pustiť? 😕 však ako som pochopila, nešla by si s ním sama, ale so svokrou... niekedy si chlapi myslia, že bez nich nič nebude fungovať... 🙄

weja
autor
22. júl 2009

ešte som zabudla - Tatianka, fotky sú super... 🙂 Maťka bola pekná nevesta a ty ako budúca nevesta tiež 😀 😉

smejko1
22. júl 2009

presne preto weji - lebo bez neho to nefunguje 😀 ja ho chapem, ze je to dlha cesta a on ma strach, ale ved musi mysliet pozitovne.... no nie? je to moje trdlo, ale snad ho presvedcim a upokojim

s tym chodenim..... najviac sa bojim padov..... lebo uz teraz sa tak dokaze prekoprcnut a udriet, ze ma cele elo boli za neho, sikuliacika mojho 😀 😉

vcera ako som sama, som pekne cely byt poumyvala vecer a som si myslela, ze som total unavena a aj tak som do druhej nevedela zaspat...... skoro ma porazilo 😠

weja
autor
22. júl 2009

presne, musí len pozitívne myslieť... 🙂 aj keď viem ho pochopiť... a viem si tiež predstaviť, že môj by robil to isté... 😒 on niekedy ani mňa nechce pustiť samú, lebo sa bojí... a o dieťa bude mať ešte 100x väčší strach...
ale verím, že ho ešte presvedčíš... 🙂 veď ak pôjdete autom, môžete si robiť častejšie prestávky a keď vás bude viac dospelých, Damienko bude mať o zábavu aj dohľad postarané...
alebo mu teda povedz, že keď vás nechce pustiť samých, nech si vybaví dovolenku aj on a pôjdete spolu... 🙂 na týždeň by ho hádam pustili...

blovitc120
22. júl 2009

Ahojte. Silvinke všetko naj k prvému rôčiku 😵 😵 😵. Viac nestíham, napíšem neskôr 🙂

weja
autor
22. júl 2009

jeeej, Silvinka má už 1.rôčik!!! 😵 a ja som si neviem prečo myslela, že je až augustová 😅
takže všetko naj, naj, naj k narodeninkám.... 😵 😵 😵

nastasia
22. júl 2009

ahojte, aj ja sa pripajam a Silvinke zelam vsetko najlepsie 🙂
smejko, hadam draheho prehovoris a pusti vas 🙂
ja dnes idem na egyptske velvyslanectvo, maju tam nejake mecheche. idem tam s tetou, lebo nema s kym ist a mne sa tam tak strasne nechce 😠

poleva
22. júl 2009

ahoj weji
asi som reagovala podrazdene, sem tam ma to chyti tak sa ospravedlnujem
na dovo bolo super,,, prisli sme vcera rano
poviem vam ze mi nebolo vsetko jedno, kedze sme isli letecky, bala som sa
pofotila som si mraky 😵
inac som dnes 30 DC a boli ma brucho sem tam ako na mrchu a bolelo ma aj tam
som zvedava co sa z toho vyvrbi
inac nabuduce by sme uz nesli do bulharska, ale niekde inde a urcite all inclusive, lebo strava bola o nicom a minuli sme kopec penazi
pa pa

blovitc120
22. júl 2009

Ahojte,

tak pekne po poriadku idem, ale v prvom rade hlásim prvú mrchu po skoro 20 mesiacoch. To bolo žúžo... no raz to muselo prísť, užila som si dodnes. Ale nie je pravda, že by bola slabšia alebo menej bolestivá...

Smejko, graulujem k sedeniu a státiu, tak to ti končia zlaté časy, musíš pomaly robiť policajta celý deň 🙂. A čo sa týka pádov, neboj sa, pokiaľ ti dieťa nespadne zo stola alebo z výšky, takmer určite sa mu nič nestane, v Mama a ja bol o tom fajn článok, detičky majú pružné lebky prispôsobené na pády. A hlavne sa nemajú stále chytať. Tam bolo vyslovene napísané, že potom sa vždy spoliehajú, že ich niekto chytí. Proste keď sa postaví, má si aj sadnúť na zem samé. Ja Mišku skoro nikdy nechytám a dáva si naozaj pozor. Úplne sa prechytáva rúčkami rafinovane, aby sa jej nič nestalo 🙂. Fúúúj, komáre, aj toto je výhoda severských krajov, my ich až toľko nemáme 🙂.

Nastasia, muselo byť fajn na veľvyslanectve, ja by som si teraz veru niečo dobré dala...

Poleva, a akú ste mali stravu v Bulharsku, keď bola o ničom? A ubytko a more boli aké?

Baby, naša šikulka sa naučila rozpájať Lego, také veľké kocky. A rozpája do zblbnutia, chúďatko, chce stále rozpojiť aj tú poslednú kocku, ktorá sa nedá, tak sa pri nej trápi a jeduje 😀.

Tak sa majte, užívajte si teplo, zajtra a v piatok má byť na juhu až 36°C 😝. Takto som ja kupko dobačovala s mrchou, ale leje zo mňa a bolí ma brucho, tak nikam asi nepôjdeme tento týždeň

nastasia
22. júl 2009

ahojte,
na velvyslanectve bolo celkom fajn, ale priserne horuco. mali tam takych domacich hudobnikov a tanecnika, teta bola vo vytrzeni. ona sa totiz sama uci po arabsky a je zblaznena za egyptom tak si viete predstavit. sa tam kazdemu prihovarala a ja som len stala a pocuvala a nic nerozumela a uz som sa aj dost nudila, kedze sme tam boli tri hodiny.no ale aspon som jej spravila radost.
blov, tak to si ma nepotesila s tou mrchou, ja som tiez pocula, ze po porode to uz bude menej bolestive, teda aspon tak vravia zeny. ja som dostala tiez dnes prvu po operacii a dufala som, ze to bude menej bolestive, ked mi uz odstranili to co tam nemalo byt, ale ocividne to tym nebolo 😠

weja
autor
23. júl 2009

ahojte 🙂
Poleva, my sme boli v Bulharsku tiež len raz a už viac by sme tam nešli... strava ťažká, pláž preplnená, nízka úroveň služieb...

Blov, no mrcha je mrcha, aký by bol život bez nej pekný, čo? 😀 😉 takže žiadne kupko sa nechystá? inak my keď sme boli min.týždeň na kupku, bolo síce fajn, ale tá voda bola dosť otrasná - mastná až strach... 😝 na omočenie fajn, ale keď som videla, ako niektoré malé deti si jej hocikedy chlipli, až mi bolo zle aj za ne... 😀 v tomto je more na nezaplatenie 😵

Nastasia, tak to muselo byť zaujímavé na tom veľvyslanectve.... aspoňže teta sa zabavila... 😀