Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

maurizia
19. dec 2009

ahojte, dominika sa vola. rozmyslam, ze sa do tejto temy mozno zapajam neskoro, asi ste ju zakladali, ked ste este nemali niektoreho zo svojich potomkov? alebo? no my sme dominiku mali tak nejak prirodzene 😀 ale teraz uz trosku viac rozmyslam. no ale mam tri kriziky na chrbte, tak aj to zavazilo.. 🙂

monkula
19. dec 2009

maurizia, ja som sem prišla s dvomi deťmi a zopár báb tu už bolo tehotných... 😀

blovitc120
19. dec 2009

Ahojte, vitaj maurizia.
Miri, tak to daj tip, čo ste nakúpili v hračkárstve. Ja som chcela ešte niečo kúpiť Miške a som asi blbá, ale dnes som zrovna 45 minút chodila po Dráčikovi a zistila, že viac hovadín na jednom mieste som ešte asi ani nevidela ☹. A nič som nekúpila, lebo fakt nič mi neprišlo vhodné

monkula
19. dec 2009

Blov, Dráčika nemám rada ani ja, ale nemám na výber, tu iné hračkárstvo nie je 😝 ak nerátam jedno predražené a dve čínske 😝
my kupujeme Chiare enjakú stavebnicu, alebo kocky, veľmi ju baví niečo spájať, v kuse sú po detskej porozhadzované nejaké stavebnice 😀
jarko ej ťažký rocker, tak dostane nejakú vestičku koženú,a lebo ostnatý náramok 😀 😀 poprípade Mm chec gitaru, ja z toho andšená nei som,a le samozrejme hračkársku,a le aj tak 😝

maurizia
19. dec 2009

ladies dakujem za prijatie. no ja som darceky kupovala cez net, je to okrem ineho lacnejsie. ale vela toho nie je , lego duplo a tiez take drevene didakticke hracky napriklad cez nomiland..pre inspiraciu..dracika tiez nemusim, su tam same gyce..akurat mam mensi problem, darcek pre manzela zatial este nedorazil 😲

blovitc120
19. dec 2009

Mon, Jarko roker 😀. Miska tiez dostane Lego, bavi ju momentalne rozpajat, snad prideme aj do fazy spajania. Kupili sme ho v Polsku, vyslo nas na menej ako polovicu, ako vlastne vsetko... Okrem toho ma kocky, knizku, oblecenie, ale to uz nosi a topanky. Dalej dostane od mamy a sestry hojdacko-auticko, tipujem, ze sa toho bude bat. Myslim, ze to bude uplne stacit, kym nechape, co su Vianoce 🙂. U nas je len Dracik alebo Alltoys, ale to je podla mna prast ako uhod, hoci Alltoys sa mi zda trochu lepsi, nie je tam tolko gycov ako Mon napisala. Ja som proste dnes cumela ako puk a same kraviny Fisher Price tam boli, z toho ju absolutne nic nebavi, co mame doma, uspesne obchadza. Ja ju poznam a ked som sa pozrela na cokolvek, viem, ze by ju to nebavilo. Same hluposti, kde sa stlacaju gombiky a hra ci piska to, to ju vazne nezaujima, tak to nebudem zbyytocne kupovat a potkynat sa o to, vlastne aj tak ju najviac budu zaujimat stuzky a baliaci papier 😀.
Maurizia, dik za tip, pozriem sa.
Baby, ja som hrozna, uz som zozrala polku vanilkovych rozkov a lineckych, asi budem musiet urobit nove...

blovitc120
20. dec 2009

Ahojte, tak nas posuvam na prvu stranu 😉. Musdela som upiect nove medovniky aj vanilkove rozky, lebo sme vsetky pojedli. U nas sa neoplati piect dopredu 😀

weja
autor
21. dec 2009

dobré ránko 🙂 troška sa nám ochladilo, čo? 😅 tu dnes príšerne fúka, do toho aj sneží a včera večer bolo -20°C, no radosť... 😝 ale MM sa bol včera s mojím "obľúbeným" švagrom lyžovať, hlavne, že aj cez deň bolo -13°C, ale vraj bolo super, bol aspoň pekný slnečný deň...

Blov, no aj s našimi medovníkmi to vyzerá tak, že sa asi nedožijú ani štedrého večera 😀 ale akosi nestíham vôbec nič, takže najskôr stihnem druhú várku medzi sviatkami...
v sobotu sme mali doma veľké predvianočné upratovanie, ale už máme celý byt vyupratovaný a vyzdobený, stromček už stojí, takže aspoň s tým je už pokoj... 🙂 a včera som bola u sesterky celé poobedie a pomáhala som jej piecť, takže ako sa u nás neskoro začali prípravy na Vianoce, tak si to teraz riadne vynahrádzame... 😅 ale už začínam mať toho aj celkom dosť... 😖

blovitc120
21. dec 2009

Ahoh weji, trosku 😅? U nas bolo vcera -18°C a vietor, no skoro som zdochla... Nenavidim zimu, fakt... Ani von sme neboli, lebo to je na umretie kosa

miriamka
21. dec 2009

Dobre ranko,
ako sa mate po vikende?My fajn...upratovanie,pecenie...ale aspon musim povedat,ze konecne som dopiekla a som ready na Vianoce co sa pecenia tyka.Este chcem nieco slane,ale to keby som nespravila nic sa nestane 😉
Teraz ma este caka vyzdoba,stromcek,pobalenie darcekov...ale to hadam nejako postiham uz.

blovitc120
21. dec 2009

Ahoj miri, my vikend fajn az na tu hroznu zimu, hoci mamina, ktora bola v BA hovorila, ze tam bolo znesitelne...
My stromcek nemame, ja robim az na Stedry den, upratane mame bezne, tak ako vzdy, piect este budem, lebo my a navstevy sme vsetko pojedli. Takze inak ako u vas, ale pohoda 😉. Uz mas volno, ci robis?

miriamka
21. dec 2009

Blov...ja som zatial ani nechutnala co som popiekla,len jeden linecky som jedla...inac vsetko hned v dozach schovavam do komore 😅
No ja dnes este robim,a od zajtra 16 dni domaaaaaaa 😵

maurizia
21. dec 2009

ahoj damy, no my sme z ba, boli sme trosku vonku, uz sme hodinu vo vnutri a krpata ma este stale cervene lica 😨
ako tak citam, mala som sa radsej registrovat na stranku nanicmama.. 😅 ja teda peciem celkom rada, ked mam na to chut ale teraz, ked naozaj treba, sa nejak neviem do toho dokopat. a asi aj preto, ze na sviatky budeme behat po rodine..

miriamka
21. dec 2009

Maurizia...aka ze nanic mama!Ja peciem preto ze to maleho zabavi a mame nejaku spolocnu aktivitu z ktorej sa tesi,ked sme po praci spolu 😉

maurizia
21. dec 2009

ja davam dominike miesat, len ona potom zacne prekladat obsah misky do inej nadoby a pod.. 🙂 a dlho ju to teda nebavi..vidis a to su nasi mali skoro rovnako stari.

miriamka
21. dec 2009

No maleho bavi sa hrat s formickami na pecenie,potom trieskat s varechami a tak 😀 A Ty uz pracujes,alebo si na materskej?

nastasia
21. dec 2009

ahojte, tak ja dneska cely den upratujem. vcera som robila suhajdy no tie kosicky sa mi zdaju akosi mokre 😅 asi som plnku urobila prilis riedku 😒
ako sa mate?

monkula
21. dec 2009

Blbá otázka, ale čo sú to tie šuhajdy? 😅 😅 😅 😅

miriamka
21. dec 2009

Suhajdy su take sie v papierovom kosicku,ceresna dnu...,a zaliate nakoniec cokoladou,nie?

maurizia
21. dec 2009

hej suhajdy su v kosicku vo vnutri plnka a na vrch moze ist aj lentilka 🙂 nastasia hod ich na balkon, urcite spevneju 😅 miriamka uz chapem. tak to potom nasa mala vari stale, v kuse mame hrnce vyhadzane.. 🙄 ja som na materskej, moja praca je casovo tak narocna, ze uz s dietatom by som asi nebola stale k dispozicii..ale chodim do skoly, som celkom zvedava, ako dopadnem, ked budem mat este jedneho diktatora doma.. 😀

blovitc120
21. dec 2009

Mon, mam taky neprijemny pocit, ze aj tvoje linecke nejako nebezpecne miznu, asi to musim definitivne schovat do Vianoc. No blbe na tom je, ze na ne chodim asi ja sama 😅.
Suhajdy su presne to, co baby napisali, len mne sa vidi, ze sme tam nedavali ceresnu a ze to tiez bolo redsie zo zaciatku. Ale pravdu ma maurizia, daj na balkon a budes ich sekat sekerou 😉. Mne sa az nechce verit, ze teraz je -12°C a zajtra ma prsat a byt +2°C. Toto pocasie je fakt nanic...
A kde je smejko? Ta uz ma asi 20 druhov urobenych, ked tu nie je 🙂

monkula
21. dec 2009

Blov, aj ja ich chodím vyžierať... 😀
Aha, čo som včera spravila:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/monkula/alb...

nastasia
21. dec 2009

my nemame balkon 😅 😀 takze su v chladnicke, ja tiez nedavam ceresnu, len taku zmes z mlieka, mletych orechov, kokosu, masla, kakaa, kokosu...zalejem cokoladou a hore orech, lentilku alebo kokos 🙂
zajtra robime u nas vianocny punc tak dufam, ze sa vydari, lebo to bude 1.krat co to ideme robit.

blovitc120
21. dec 2009

Monkula, to je vystizne tie sikovne ruky, pekne 🙂. Aj mne by sa zislo...
Nastasia, dala by som si punc.
U nas uz zacali sviatky, drahemu ukradli mobil 😒.

nastasia
21. dec 2009

no pekne blov 😠 a to kde mu ukradli?

monkula
21. dec 2009

Ďakujem blov....
teraz robím snehuliaka z polystyrénu, akurát mu vystrihujem vestu 😀 😀 😝
Tá krádež ma mrzí.... 😔

nastasia
21. dec 2009

Blov, prid aj s miskou na punc, urobim jej detsky 😀 😉

miriamka
21. dec 2009

Monkula...si sikula 😉

smejko1
21. dec 2009

ahojte,

brrrrr, vcera sme skoro odmrzli, ale boli sme klasicky 2x vonku......... dnes to uz bolo lepsie, len soferovat sa bojim, tak len po tejto nasej dedine sme sa presli....

piekla som len tie linecke a cely cas som nadavala, preco som sa nato dala/............. ked ste to opisovali tak sa to zdalo super jednoduche, ale je to piplacka......... no a ja nato moc niesom........... esteze muzovi a aj mne chutili a uz sme skoro vsetko zjedli hihi

no a moje medovniky su zazrak........... 3 tyzdne boli makke a teraz ked idu vianoce tak krasne stvrdli........ no neporazi ma????

dnes nam odpojili primu, normalne ma to skoro rozplakalo, lebo ked uz sledujem TV tak primu a oni mi to zrusia??? kde je spravodlivost??

inak ak to pojde takto dalej tak budem totalna tlstoska.......... od mikulasa sa len napchavam a napchavam....... 😝