Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
31. dec 2009

ahojte,
príjemne stráveného Silvestra vám prajem a šťastný nový rok 😉
síce keby bolo na mne, tak by som toho Silvestra najradšej prespala, som strrrrašne unavená z celého týždňa, v robote je to teraz jeden veľký cvokhaus... 🙄 ale nemôžem to MM spraviť, že ho nechám samého, takže budeme silvestrovať u kamarátov...

tak si to užite, a do Nového roka všetko len to NAJ, NAJ, NAJ... 😵 každému nech sa splní presne to, po čom túži... 🙂

melipa
31. dec 2009

tak ja vam praje vsetko dobre do Noveho roku, zdravie, stastie a splnene vsetky tuzby a priania 🙂
verim ze vsetky ste prezili krasne sviatky v kruhu svojich najblizsich a jezisko vam priniesol same krasne prekvapenia 😵
my sme s Diankou uz pred Vianocami ochoreli, nejako sme sa samoliecili, ale nepomohlo, tak uz sme na atb a doberieme ich koncom buduceho tyzdna, takze da sa povedat ze cele sviatocne tri tyzdne sme chore ☹ ...ale aj tak si volno uzivame, pozerame rozpravky a lenosime 😀 a ked mam vycitky tak si poviem ze raz do roka je to hadam povolene...ale kedze uz nam je lepsie zaciname chodit von na povinne prechadzky, dnes pojdeme nakrmit labute 😉
nas tatino robi cely dnesny den a aj zajtrajsi, takze aj ked vecer pride, o polnoci buchneme Vineu a pojdeme spat 😔
prajem vam veseleho Silvestra a PF 2010!!!

nastasia
31. dec 2009

Ahojte,
vsetkym Vam zelam Stastny Novy rok a hlavne vela zdravia v nom. 🙂

My ideme oslavovat tiez ku kamaratom tak dufam, ze bude dobra zabava... majte sa krasne

blovitc120
31. dec 2009

Ahojte, vsetko dobre v novom roku zelam, hlavne zdravicko a kopu dvojciarok 🙂

nastasia
2. jan 2010

Baby, kde ste vsetky? 😲 ako ste prezili Silvestra. ja fajn boli sme u kamaratov a potom na namesti kuknut ohnostroj 🙂

matullienka
2. jan 2010

ahojte kocky ja som len na chvilku slohla mm mobil tak vam chcem zazelat vsetko dobre do noveho roku vela // a krasnych a dobrych deticiek od zajtra by sme mali uz mat net aj na pc tak budem prispievat castejsie lebo uz mi chybate 🙂

miriamka
3. jan 2010

Prajem Vam vsetkym len to NAJ do noveho roka,najma vela zdravicka,stasticka,lasky...a uspechov !!!A samozrejme vela // 😵 😵

weja
autor
3. jan 2010

čaute bambule, tak ako po sviatkoch??? 🙂
Nastasia, my sme tiež silvestrovali u kamarátov, ale len tak komorne vo štvorici, ale bolo dobre, nemala som náladu na nejaké bujaré oslavy... 😝
Maťka, tak to dúfame, že už budeš nazerať častejšie... 🙂 aké máš teraz vlastne plány, keď si bez práce? chystáš sa hneď niečo hľadať, či chceš chvíľu doma oddychovať? 🙂

ja zajtra už zajtra zarezávam v práci... 😝 kto sa pridá? 😀 som si myslela, že nikto... 😒 tak si idem dopriať ako odškodné aspoň horúcu vaňu, MM šiel hrať hokej, takže mám večer sama pre seba.... 🙂

...a zajtra vás tu chcem vidieť v plnom počte, aj v robote sa musím niečím aspoň na chvíľu odreagovať, tak sa posnažte, nech mám čo čítať... 😀 😉

miriamka
3. jan 2010

Weji...ja do prace az vo stvrtok,ale prihlasena zajtra na maile musim byt...takze sa urcite ozvem.A uzi si dnesnu vanu!!!

matullienka
3. jan 2010

Ahojte kočky tak sa teším že budem môcť znova prispievaťa weji k tej tvojej otázke tak rada by som si niečo našla čím skôr lebo doma asi zošaliem a keď si predstavím že sa každý druhý týždeň budem musieť hlásiť na úrade práce tak to ma vôbec neteší. ale najradšej by som zostala tehotná.

inak nepribudla tehulka žiadna?

smejko1
3. jan 2010

ahojte,
vsetko naj naj do noveho roka.

Takze u nas bol papucovy silvester, damiho sme nechali hore do pol desiatej a potom nam krasne prespal vsetky delobuchy........ a my sme pozerali TV.

Na vianoce (vraciam sa k prispevku blov) som bola prekvapena zas z toho, ze maleho papier vobec netankoval, ale tesil sa z auticiek a z volantu. A inak ked si spominala, ze mala nema rada hracie hracky tak u nas su oblubene a hlavne v aute, kde to vecer aj svieti a aspon mi nezaspi po ceste domov

miriamka - uplne citim ako si s malym uzivas 😉 sa tesim

no a tehulka som neni na 100% hihi......... som sa aj bala, ked ste to objednavali pre vsetky 😀 ale verim, ze niektorej snazilke sa zadarilo

inak je super, ze maly znakuje....... kedze rozpraqvat sa mu moc nechce aspon takto tam vyjadruje svoje mysienky

papa a pracujucim prajem prijemny pracovny tyzden

matullienka
3. jan 2010

kočky inak už druhý deň ma bolia vajecniky ako pred mrchou ale tu mam dostat az 13.1. aj ovu som mala tento mesiac akosi skoro uz 11 den. to sa mi nestava casto

miriamka
4. jan 2010

Ahojte,
no tiez mam pocit ze // tu uz v teme dlho neboli,takze baby snazte sa nech coskoro su.Ja tento mesiac nemeriam,takze az o mesiac budem opat v snazilkovskej nalade 😉
Smejko...super ze sa malemu znakoniec tak paci,pockaj,coskoro bude uz rozpravat a ani znaky nebude treba 😵

matullienka
4. jan 2010

kočky a kde ste dnes všetky boli? weji? ☹

maurizia
5. jan 2010

ahojte, no ja testujem o sto sest, ale nechce ten test svi..a ukazat dve ciarky.. 😠

blovitc120
5. jan 2010

Ahojte v novom roku 🙂. Ja teda netestujem, lebo aj tak viem, ze tam nic nie je, ale dufam, ze nase snazilky najdu par (vlastne niekolko parov) ciarok 😉.
Mame sa fajn, mrzneme vonku kazdy den, teda ja mrznem. Miske zima nie je, lebo beha a ja postavam. Mala sa fakt narodit ako chalan, dnes som jej totiz rano nasla, ze ma natrhnute ucho. Normalne som nechapala, co robila, vcera to nemala, kazdy den jej ciistim usi, tak by som to videla. A vobec neplakala, neviem, kedy to stihla urobit, ona fakt asi nema prah bolesti 😅.
Smejko na tie znaky mas nejake specialne obrazky alebo gesta? Je to na internete, neh sa pozriem? Ja Miske totiz tiez skoro vsetko rozumiem, ale ziadne speci znaky nemame. Proste si ukaze co chce alebo mi donesie alebo povie, co vie. Ale to asi treba od malicka ucit. Tiez sme boli na Silvestra doma, ale mne to nejako vobec nevadi, Silvester a Velku noc ako sviatky fakt nemam rada ani to neoslavujem. Nevidim nejako dovod, preco by som mala mega oslavovat to, ze je zrovna koniec roka. Navyse sa mi odjakziva chcelo prave na Silvestra spat a ledva som vydrzala do polnoci 😀. Miska tiez spala ako zarezana, nic ju nezobudilo, ale hurhaj bol riadny, vysielacka sa zapinala asi kazdu minutu, nastasie len z phnostroja.
Miri, uzi si posledne 2 dni volna, lebo teraz nastupuje najhorsie obdobie v roku, od 3 kralov do Velkej noci je strasne dlho a bez akehokolvek volna... A v robote sme kedysi vypozorovali, ze je to navyse najpomalsie ubiehajuce obdobie v roku.
Tak pekny den, ideme varit a potom von do zimy. Nech uz je jar...

nastasia
5. jan 2010

ahojte,
ja mam vo stvrtok poslednu skusku a potom uz pokoj. teda vlastne este diplomovka. no a potom v letnom semestri znovu skola. zavidim ludom co uz v letnom nemusia chodit do skoly a uz len pisu diplomku.
minuly tyzden som bola na pohovore, ta praca je moj sen, ale pochybujem, ze ju dostanem prave ja 😒 bola by to riadna makacka lebo je to na plny uvazok plus skola, diplomovka, statnice...ale je to skvela prilezitost a mozno uz taka nebude...tak som teraz trochu nervozna, lebo ani neviem kedy sa ozvu...tak cakam a nechce sa mi ucit 😅
no a // u mna neboli pod vianocnym stromcekom, prisla mi mrcha. no na snazilkovanie nemam ani chut velmi, lebo endometrioza mi ho cele riadne zneprijemnuje. najradsej by som bola keby som mala carovny prutik a babo by bolo zrazu v brusku ani by som nevedela ako 😀

weja
autor
5. jan 2010

ahojte,
ja len na skok, som si myslela, že na výplaty mám čas do konca týždňa, ale v BA sa rozhodli, že to chcú mať už do zajtra 😅 tak makám ako šróba, veď len včera som bola 1.x v tomto roku v práci.... 😠

večer napíšem viac, ak budem stíhať, alebo zajtra, to sme zasa doma - nech žijú sviatky... 😵 😵

ani mne objednané // pod stromček nedorazili... ☹ tak neviem, kde tá objednávka uviazla... 😔 ale snažím sa v tom hľadať pozitíva - pravidelný cyklus a ovulka každý mesiac je určite obrovská devíza, teraz už len ten zvyšok... 😅 ale čo už... keď to nepôjde "po dobrom", tak na jar to Helios istí... 🙂

tak pekný deň, u nás svieti slnko a zároveň sneží 😅 to už nechápem skadiaľ sa to berie, ale nevadí, celé je to naruby... 😎

miriamka
5. jan 2010

Ahojte,
no to ma mrzi ze ani jedna nenasla // 😠 Ale musime verit,ze novy rok este len zacal a urcite tento rok to vyjde 😵
Ja mam posledne 2 dni volna pred sebou a ako Blov pise,snazim sa ich uzit...ale maly ma nejaky kasel,tak dnes sme len doma aby mu to preslo skor nez pojdem do roboty.A veru,potom tak skoro volno nebude,len ma tesi,ze mam celu staru dovolenku,takze 50 dni dovolenky tiez nie je zle 😅

smejko1
6. jan 2010

ahojte, dnes sme si uzivali super sniezik....... dala som aj foto 😀

no mozno 2// chcu prist v novom roku........ takze objednavka sa o mesiac posunula, no nie?

blov - bola som aj na kurze a mam na CD asi 100 znakov, ale su to vlastne take co aj teba asi samu napadne = papa, ham ham ....... este je tak, z spojis prsty oboch ruk a tukas nimi oproti sebe........ to je u nas najcastejsie pouzivany znak............ to ukazuje na vsetko hlavne ked je hladny........ 😀 ale ukazuje ako sa macko umyva ako klope............. no proste asi aj miska robi podobne znaky.........

inak maly uplne rozumie ked s nim babuska hovori po rusky tak asi je vlastne 2jazycny a preto neskor zacne kecat, ale ved ja sa neponahlam...... 😀

wejka dufam, ze si postihala vsetko a uz bude klud.......

cmuky Vam

weja
autor
7. jan 2010

ahojte, tak zas v práci... 🙄
a kde ste všetky???? 😕 Melipa išla aj s rodinkou lyžovať, volala som s ňou, tak tá je náhodou ospravedlnená 😀

Smejko, zdá sa, že Damimu sa sneh páči, asi preto vám ho tam dole toľko napadlo 😀 inak fotky sú super, normálne vyzeráte ako vystrihnutí z nejakého časopisu 😵 a Dami sa mi čoraz viac podobá na teba 🙂

tak pekný deň všetkým, v utorok som odchádzala z roboty pred 19tou 😝 tak dúfam, že dnes to bude lepšie... 😖

blovitc120
7. jan 2010

Ahoj weji, naša pracantka 🙂 Nepreháňaj to už v práci. My sme doma, chystáme sa von, len čakáme, lebo nám dnes majú prísť odpisovať plyn. Nám sa sneh páči, chodíme na sánkach, Miška je nadšená, len počas jazdy chce stále zliezať a vyliezať, nikdy neviem, čo vyparatí... A dokonca sme začali nosiť rukavice, proste sa jedného dňa rozhodla, že ich chce, tak som rada, lebo mala fialové ruky od zimy.
Ozaj baby, prišlo nám vyúčtovanie za elektrinu za rok 2009 a máme nedoplatok 310 € 😕. To som teda dosť vyvalená, lebo nemám pocit, že by sme nejako extra viac míňali, hoci sme doma. Tak sme pozreli s MM na chodbu na hodiny, vypli sme všetky ističe a zistili, že elektromer sa aj tak točí. Tak neviem, či sa niekto na nás napojil alebo čo 😲, ale ideme to riešiť v SEZ. Lebo 310 € je teda dosť pálka, neviem, kde by sme to minuli, všetky spotrebiče máme A alebo A+, pralo sa aj predtým dosť, lampy cez deň keď sme doma nesvietia, keby to bola spotreba vody, tak chápem, ale elektrina mi je naozaj podozrivá. Tak som zvedavá, čo nám v SEZ povedia.

matullienka
7. jan 2010

blov tak to je sila nam zatial neprislo vobec ziadne vyuctovanie za elektrinu a to ju platime uz viac ako dva roky co ma uz tiez hneva lebo na 100% tam mame nejaky preplatok

weja
autor
7. jan 2010

Blov, no tak to je teda riadna pálka... 😨 no ľudia sú dosť vynaliezaví, čo sa tohto týka, tak ktovie... a možno majú a v elektrárňach bordel, niekedy sa stane, že to majú domýlené... 😖
ešteže Miška nezistila až na konci zimy, na čo sú dobré rukavice 😀

miriamka
7. jan 2010

Ahojte,
tak ja uz tiez v praci...rano mi bolo smutno ze maleho musim budit...bolo to krasne sa budit rano o 9tej tym,ze maly z postielky krical MAMA 😉
Blov...No paradny nedoplatok za elektriku,kolko platite mesacne?Nam dosiel nedoplatok na plyn 450EUR...takze tiez sme paradne zacali rok 😒 ,ale vedeli sme ze budeme doplacat lebo mesacne sme platili malicko.

melipa
7. jan 2010

ahojte, ja uz som tuuu 🙂 ...vidim ze vsetky deticky za vytesuju zo snehu, my sme ako pisala wejka boli lyzovat, prvy raz co sme s muzom spolu - cize historicky okamih 😀 , ale bolo nam vyyyborne 😵 ...boli sme v Oravskej Lesnej aj so znamymi, mali sme krasnu novu chatu, a pocasie bolo tiez vyborne - prave nasnezil cerstvy sneh, takze paraaaada, Dianke sme zaplatili instruktora, a s nim sa to vyborne naucila, nakoniec uz zisla cely svah pekne sama 😉 ...cela ta lyzovacka bola velmi narychlo, v nedelu sme sa rozhodli, zbalili a isli a vcera v noci sme sa vratili, najprv sme rozmyslali ze pojdeme na Liptov a lyzovat do Jasnej a pozriem wejku, ale potom sa to na poslednu chvilu zmenilo, tak weji - hadam nabuduce...
mne vianocne sviatky velmi utiekli, idem v pondelok do prace a az sa desim tej kopy mailov 😖 ...tak sa snazim uzit si este posledne styri dni volna s Diankou a moc na to nemysliet 😅

blovitc120
7. jan 2010

Melipa, to ste sa mali super 🙂. Verim, ze je telicko zrelaxovane a pripravene na // 🙂.
Miri, praveze sme neplatili nejako malo mesacne, okolo 40-50€, neviem presne, lebo MM zobral to vyuctovanie do roboty, ze im ide volat. A mne sa proste absolutne nezda, ze by bolo mozne tolko minut. Lebo roky predtym sme sice boli len dvaja, ale mali sme vzdy preplatky. Oproti tomu obdobiu sa perie cca o 3-4 pracky do tyzdna viac a umyva riad v umyvacke kazdy den, vtedy sme pustali 3-4krat do tyzdna. Cez den, co sme doma, akurat svietim ked idem na wc alebo do kupelne, obcas tv a pc, ale viac nic neminam. Co sa tyka zehlenia, mam pocit, ze zehlim dokonca menej, ako predtym, lebo teraz mam vypracovane vesanie, aby som vela casu netravila zehlenim, len vyslovene to, co treba. A hovorim, ten elektromer sa veselo toci, aj ked vypneme vsetky istice, takze to normalne nie je, ako mozeme platit energiu, ktoru nespotrebuvame? Vsak ked je odstavena v celom byte, nema sa co tocit... tak neviem.
Vy mate kurenie plynove miri?

melipa
7. jan 2010

blov - to je divne s tym, ze sa vam hodiny tocia aj ked vsetko povypynate 😕 ...ved tam sa potom nema co tocit 😨 ...kazdopadne ciernych odberov je vela, tak to nie je nemozne ze sa na vas niekto napichne - treba to urcite riesit s elektrarnami, nech dojdu na to kuknut...
no telo zrelaxovane - veru - zo zaciatku ma vsetko bolelo, ale potom to uz bol relax...v sobotu idem k doktorovi, tak uvidim co povie, lebo budem prave v polke cyklu, ci je tam nejaky fesak folikul uz pripraveny 😀

melipa
7. jan 2010

boze, ta moja hrubka 😲 ...pardon 😅 😔

blovitc120
7. jan 2010

Fesak folikul 😀. Krasa, to si skvele povedala. A z tej hrubky si nic nerob, ono vypy sa ziada dat aj druhykrat y, lebo mas na nom prst 😉. My vieme, ze chyby nerobis a bol to len preklep 🙂.
A k tym hodinam, oni sa nemaju preco tocit, ked su istice vypnute, vsak to je dokaz toho, ze sa pomaly tocia vzdy, aj ked sa nic nepouziva, no uvidime...