Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
14. jan 2010

ahojte,
weji, uzi si kavu 😉
tak ja som tiez ten pripad co ma uz roky tu istu vahu-49kg 😀 ale akurat som si vcera pozerala nejake stare fotky z plaze, kde mam asi dvadsat a vtedy som vyzerala ako dratva a teraz mam nejaku zenskejsiu postavu, ale vazim rovnako 😕 ale zistila som tiez, ze brusko sa mi nejako zaobluje 😅 😅 to asi preto, ze vobec necvicim. prito ako dieta som bola dost sportovo zalozena napr. som hrala tenis od 5tich do 15tich no potom ma to prestalo bavit 😒 a hromadne cvicenia taktiez nemusim
co sa tyka tich psickarov tak ja si po mojom odpratavam, teda ked to urobi do krikov tak tam sa nebrodim, ale z chodnika alebo nejakej travnatej plochy ano. ale par krat sa mi stalo, ze som dostala nepravom vynadane, lebo niektore stare babky vystartuju este skor ako ja vytiahnem sacok a vyzivaju sa v tom, ze niekomu mozu vynadat. ale tiez mi lezu na nervy ludia co si to neodpratavaju a neznasam ked sa na jar zacne topit sneh a chodnik je same h.....a pred nasim vchodom mame permanentne nalozene no proste humus bleee...ja asi na ihriska radsej ani chodit nebudem, lebo podla mna v piesku a okoli sa stale nieco najde ak nie od psov tak od maciek. mohli by o aspon nejak zakryvat...

smejko1
14. jan 2010

ahojte,
tiez ma poraza z psickarov....... tu absolutne nikto nepouziva sacky.......... skoro kazda trava kam sa Damienko vyberie je okadena........ a to ho chcem nechat chvilku behat........ no dakujem pekne.........

ohladne cvicenia - zdielam vase pocity....... neznasam to...... a nikdy som to nerobila (ale bohuzial neviem ani dietovat) ale tato zumba - alebo flame co som skusila je super, lebo ja milujem tanec a to je vlastne akokeby tancovanie........ tak sa vytesujem a som nabudena tam chodit kazdu stredu.......klop klop klop

u nas damienko dava od cca 2 mesiacov do ust uplne vsetko a stale............ asi to bude robit kym nepojde na vysoku tak sa mu to paci....... 😠 a inak on ma rad kalsicke hracky aj tie so zvukmi........ on je v tomto pohodak... naj naj su auticka a knizky........ a ostatne tak na chvilku sa da...........
javascript:addEmoticon('😠','vBody')
ja by som chcela dat damienka do skolky od buduceho septembra no uvidime..........

miriamka - mas uplnu pravdu je uzasne, ze si s malym a pritom robis.......... u nas by sa to zatial sice nedalo, lebo ani chvilinku ma nenacha len tak nieco robit....... a ked vidi ze som na PC tak uz na mna lezie........ tak aj preto chodim len vecer........ 😉

inak Vas musim pochvalit ako ste sa super rozkecali........ aspon je vzdy co prijemne pocitat 🙂

miriamka
14. jan 2010

No psickarov mam aj ja rada 😠 ,a najma,my sme boli prickarmi AZ mesiac,a psika co sme maleho kupili sme aj darovali dalej.Proste cikanice po celom travniku,hovienka tak isto...rozkopany travnik...no to nie,najma nie ak sme pedanti a mame radi krasny uhladny travnik 😉
No so skolkou je to tazke...napriklad u nas beru do skolky len take deti,co ich mamicky robia.Takze ak by som bola nahodou tehu a na materskej,do statnej maleho nevezmu,jedine ze by siel o rok do skoly,vtedy hej.Takze uvidime co a ako bude...

No vyhoda je pracovat z domu...a nemyslite,maly nie je nevinniatko a dobry...dnes sa mu par kuskov podarilo,pokreslit dvere ceruzkou,vyhadzat zopar suplikov...takze potom len beham a davam dom do poriadku 😅

blovitc120
14. jan 2010

Miri, tak to bolo dnes asi vo vzduchu, lebo aj Miska bola dnes uplna potvora, vecer tu bolo ako po atomovej bombe 😖

melipa
14. jan 2010

fuu, vy ste tu toho popisali 🙂 ...ja moc nestiham, ta moja praca ma nici, naco som sa na to dala 😠
riesite tu male deticky, mne to pripada uz strasne davno vsetko...ani neviem cim by som vam prispela 😅
dnes bolo rodicko - take to co vzdy byva pred vysvedceniami - tak sme si na laviciach nasli hodnotenie deti, co bude na vysvedceni, tak ako sme podla znamok cakali, budu same jednotky /nafasovali sme len jednu dvojku za cely polrok, ked sa akosi jeden diktat nevydaril/...ale co nas velmi potesilo, Didi dostane aj pochvalu od triednej ucitelky "za pomoc, pekne spravanie a usilovnost" 😵 ...tak mame radost 😉
inak v sobotu sa slecne podarilo odpalit DVDcko 😠 , a kedze nam s muzom nejako nechyba, ale hlavne nej, lebo nemoze pozerat rozpravky, tak sme sa dohodli, ze nove kupime ked bude v ziackej 10 jednotiek za sebou 😉 , a uz stihla doniest dve, takze coskoro budeme musiet kupit...potom sme si s muzom povedali, ze chvilu jej to bez rozpravok neuskodi, ze sme mohli povedat aj 15 jednotiek, lebo ona je potvorka velmi snaziva ked nieco chce 😀
inak sorry ze je toto dost od veci od vasich krpcov, viem ze toto este neriesite a zda sa ze je skola este daleko, ale verte mi, ze nie az tak velmi 😉

miriamka
15. jan 2010

Ahojte,
tak vcerajsi den s malym narocny,a noc to iste...neviem co zase je 😠
Melipa...ako od veci?Radi si precitame aj ako sa dari vacsim zlatickam,a tak isto aj snazilkam ako sa dari...takze ziadna tema tu nie je od veci!

weja
autor
15. jan 2010

dobré ránko 🙂
Melipa, kľudne píš, čo máš na srdci, veď vieš, že je nás tu viacero takých, čo k téme malých detí nemajú čo povedať... 😉

káva bola včera super, až na to, že mi MM stihol 2x volať, že kedy prídem (lebo som mu cestou domov mala kúpiť čosi na večeru) 😀

Miri, no tak ten havo vám doma dlho nevydržal...

miriamka
15. jan 2010

Weji...no veru,hava sme dlho nemali,a aj sme si povedali,ze ak by sme mali vonku raz psa,tak jedine ze bude mat aj ohradu.Lebo my sme ho chceli ze nech ma len budu ale beha kde chce,ale to nie je dobre,lebo dvor bol katastrofa.
Inac dnes ma okrem prace caka nachystat nejake veci na zajtrajsiu oslavu....chystam sa robit Viedenske rezy,pre deti take piskoty zlepene bananom...potom este plnenu sunkovu roladu,to zajtra nakrajam len na bagetu...a zajtra este chlebicky...Dufam,ze bude maly dnes viac spolupracovat.

weja
autor
15. jan 2010

a akú máte oslavu? už pre MM? no niekedy to nie je sranda, koľko ľudí vám vlastne príde?

miriamka
15. jan 2010

Ano,pre manzela...ale oslavu delim,lebo by to bolo vela ludi,a moja maminka je aj tak chora...takze zajtra bude 9 dospelych a 5 deti,a buduci tyzden 8 dospelych a 2 deti 😉

weja
autor
15. jan 2010

no pekne... my sme sa ešte na túto tému ani nebavili, či MM chce nejakú oslavu, ale my nejaké veľké oslavy nikdy nerobíme, len také posedenia s chlebíčkami, kávou, drinkom a nejakými koláčmi, väčšinou sa stretneme najbližšia rodina, takže je to v pohode, nepotrpíme si na nejaké mega oslavy... 😅 a kamarátov riešime vždy niekde v bare pri drinku a je pokoj 🙂

matullienka
15. jan 2010

ahojte kočky tak vidim že sa to tu po tych sviatkoch zas krasne rozbehlo
melipa: a je nas tu viac čo k téme deti nemáme zatial čo popísať ale ja dnes niečo večer písnem lebo jedno čakám na ná vštevu a dokonca dnes by mala večer ku mna dobehnúť aj tatianka s manželom tak sa na nich teším. 😉

miriamka
15. jan 2010

Weji...sak aj toto bude len taky klasika posed s chlebickami,kolacikmi...a s veeela alkohol ako to vidim 😀
A s kamosmi pojde tiez do baru 😉

miriamka
15. jan 2010

Jeeej,tak Viedenske rezy mam hotove 😵 😵 Sice maly asistoval,ale som rada ze su uz hotove a podarili sa

melipa
15. jan 2010

krasny den vam vsetkym 🙂
miri, k tomu psovi som chcela...nie kazdy pes je taky demolator, nasi mali jedneho psa, ktoreho museli s tazkym srdcom predat, lebo tiez im demoloval travnik, a oni to tiez maju take tip-top okolo domu, plus este aj parkrat zhodil babku ked na nu od radosti vyskocil /stavac/ a to uz bolo fakt nebezpecne...ale kedze neexistuje u nas aby sme boli bez psa, tak sme hladali vhodnu malu polovnicku rasu, a nakoniec mame fenku Border teriera, uz ma dva roky, od zaciatku je uplne bezproblemova a tym ze je mala nicomu neublizi ani nekuse, a spinit chodi len na jedno speci vyhradene miesto za budu, to sme ju ucili hned od zaciatku a v pohode sa to naucila - tiez nas chytali nervy ked sa robili z hovienok zlte flaky na travniku 😠 ...takze este nezavrhujte psika, ale skuste nabuduce vhodnejsie plemeno ako kokra a trochu sa mu povenovant s tym spinenim a mate to 😉 ...inak toto plemeno je uzasne, je vela vnutri - tam stale spi 😀 a velmi poslucha, lebo by vedela ze hned pakuje von 😀 , ale spava jedine vonku a aj cez den je vela vonku, je to clen rodiny, je uzasna 😵
idem do obchodu a zacinam varit veceru, lebo o stvrtej dojdu moje hladne kobylky 😀

melipa
15. jan 2010

Miri, ake su to tie Viedenske rezy? 😕

miriamka
15. jan 2010

Melipa...nezabrhujem este psika,len nabuduce to musime lepsie domysliet 😉
Toto su Viedenske rezy http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20982

blovitc120
15. jan 2010

Ahojte, melipa, matu, vsetky tu mame co povedat, neblaznite a ja sa uz nahodou tesim, ked budem mat taku velku slecnu ako Dianka, bude mi pomahat, robit ranajky haha 😀 a podobne 🙂.

melipa
15. jan 2010

tie rezy vyzeraju fajn, take spravne kaloricke 😀 ...inak ked sme pri receptoch zasa, kto pozera tento tyzden Bez servitky na Markize?...teraz reprizuju z decembra, ale ja som to v decembri nevidela...varia tam zahoraci...a prosim vas, my nie sme taki blbi ako ten "vyber" v tej relacii 😅 ...to je hanba ako mraky, tie dve sliepky 😠

num7976
15. jan 2010

ahojte kocky u nas vyjde ta sukromna cca 5 tisic korun neviem presne,uz som to zistovala,ale zabudla som,no takze by mi siel cely prispevok na nu no ale rozhodujem sa u nas nevadi,ze by boli len do stvrtej tie skolky,pretoze ja mam pracovnu do pol tretej,lenze problem je v tom,ze su az od siestej a kedze ja mam chodit na siestu,tak neviem ci to nejako budem stihat,pretoze firma sa ide stahovat do inej dediny,takze cesta mi bude trvat navyse o 10-15 minut no asi budem musiet riesit dohodu zo zamestnavatelom na pol siedmu,no vsak uvidime..
ejha miri tak to bude raidna oslava my take nerobime u nas chodia len svokrovci aj to zbezne,lebo furt sa tam musime trepat len my uz mi to ide na nervy,vsak ked chcu tak velmi vidiet malu,tak sa mozu kludne aj oni stavit,no nie?no a nasi cize vzdy po troch ludoch lebo kazdy mame este po 13 rocnej sestre,no a k starkym chodime my,lebo uz nevladzu,takze tak,no ale taketo hody az nerobime 😅
dnes som na obed nebola lebo slecna sa rozhodla zase nespat a potom ani obedovat no a prideme k nasim,tak hned mnam mnam,tak jej dali normalne varene jedlo,a ze potom mnam mnam,no ona ze nie,tak od dvanastej ako zjedla polievku-aj to sa babrala jedla az o siestej,porazi ma dnes z nej a uz je aj dobre mrzuta,no vsak este ze je tu dnes sestra,lebo manzel mi siel na cely vikend do ciech na polovacku 😠

blovitc120
15. jan 2010

Num, to ti Silvinka cely den nespala? To vydrzi 😲? No u nas teda nehrozi, ze by Miska vydrzala. Ona rano spi teraz uz asi 4 mesiace do cca pol 9-9, ale okolo pol 2 ide spat, ci chce alebo nie a spi cca 1,5 hodiny. Proste musi ist spat, ked nechce, tak zvysim hlas a spi. A vecer medzi 20-20:30 ide spat, spi do cca pol 6, vypije mlieko a spi do tej pol 9. Aj z tohto dovodu mi je luto ju dat do jasli ci skolky, lebo ja nemam na to, aby som ju budila, neviem, stale si myslim, ze take malicke deti by mali spat tolko, kolko chcu, kym sa same nezobudia... A ona teraz proste chce rano spinkat, keby som ju budila o pol 6, uz najneskor o 11 by chcela spat a to by ju v skolke asi nedali? A keby potom vstala o tej 12-pol 1, uz vecer o pol 6 by bola unavena a to mi teda pride fakt skoro. Neviem, proste to neriesim zatial. Nech si spi, kym moze, este sa v zivote dost navstava, mne to zatial vyhovuje. Na 6 by som ju nikam nevodila, kym fakt nemusim. Viem, aky je brutus, ked musim vstavat ja a este by som spala, nie take male dieta.

monkula
15. jan 2010

melipa 😀 😀 😀
a ja poznám len takých 😅 😅 😅 🤐

melipa
15. jan 2010

mon - len to nehovor v MA moc nahlas 😀 😅 🤐

monkula
15. jan 2010

meli, neskoro 😀 😀 😝 😅

num7976
16. jan 2010

blov no to teda nespala cely den my vstavame medzi pol siedmou pol osmou cez sviatky tiez spavala aj do osmej pol deviatej,ale uz sme v starych kolajach,no lenze vstaneme,no a o dvanastej ju davam vzdy do postielky a sama zaspava,lenze vcera nie a aj cez sviatky sa nam zo trikrat stalo,ze ani za svet,tak do druhej tam zuri,drme s postielkou vyhadzuje vsetky hracky perinky aj cumle,len aby som prisla zacne kricat ze be akoze je pocikana,tak sa pocika,aby som ju prebalit musela,no proste je to presibanec uz no a nezaspi ani za svet a to chodime doobedu vzdy von aby sa unavila a na tretie poschodie peso neviem preco sa jej to nechce spavat...no a potom spi tu hodinu,hodinu a pol a do osmej v pohode,na osmu ulozime do postielky a hocikedy sa stava ze do deviatej tam este vykrikuje,ach jo aj teray tam este somre,ale asi dnes zaspi klop klop
ako vikendujete?asi fajne,ked nepisete,pekny vikend prajem pa pa

smejko1
16. jan 2010

melipa som rada ze si napisala o tej relacii............. uplne mi krv kypi ked to vidim, neviem preco prave ich museli opakovat fuj........ a teda pevne verim, ze nie vsetci zahoraci su taki!!!! a blahozelam Dianke, je sikulienka

ja sa na obdobie skoly moc netesim.......... predsa len mam chlapca a ked bude po mne.......... jojoj to sa so skolou natrapime, mna nikdy nebavila........ 😖

blov - este si spomenies na casy ked miska nechcela ani za nic spinkat??? 😉 je zaujimave ako velmi sa zmenila, asi fakt muselo to obdobie odznet aby ste si cela rodinka mohli uzivat......

miri - Ty si ale sikovna gazdinka, dufam, ze sa mi niekedy porari prist k Vam na navstevu, ale sa napraskam dobrotkami 😉

numka - skus malje uplne nieco pocas dna zmenit........ bud ju skus dat spat skor, alebo neskor....... alebo skus v kociku........ mozno len potrebuje na par dni zmenu - asi by som skolabovala, keby bol cely den hore...... mne tak hodinka hodinka pol uzasne dobre padne........

peknu nedelu papa

miriamka
17. jan 2010

Ahojte a dobre ranko,
tak vcerajsia oslava dopadla dobre...sice dom hore nohami,ale bolo super...a darcek pre manzela potesil mooooc,takze sa tesim.Teraz uz len malemu davat vela ovocia a zeleniny aby bol fit,lebo niekedy akurat ako zakon schvalnosti ked niekam mame ist chyti sopliky alebo kasel.
Vcera som troska dietu aj s manzelom porusila...ale dnes uz opat na dietnom rezime 😉

Tak sa majte krasne,prajem peknu nedelu...a neskor skusim pridat par fotiek zo vcerajska.

num7976
17. jan 2010

miriamka ty sa vies riadne zatat,ked dietu tak dietu,no ja by som ju porusila snad hned na druhy den a uz by som s nou skoncila,ale vravim,ja nedietujem takze neviem ako by soms a ja drzala!som rada,ze oslava dopadla super-kto by sa takemu darceku nepotesil-neboj nic maly bude isto zdravy ako rybicka-kedy mate ist?
smejko-ved uz sme vsetko skusali ona proste nevyzera na to,ze by mala byt unavena,takze presvihnut dobu kedy jej treba spat sa neda urcit,kocikovat sme skusali,aj skor aj neskor davat spat aj sme ju budievali aby sa doobeda stihla unavit,neviem na nu neviem fakt co moze platit aj teraz tu strajkovala do jednej kym zaspala potvorka jedna!
chcem sa opytat ako ste na tom s detskymi izbami a s postielkami?od kedy ratate dat ich same do izbicky a do postielky alebo do normalnej postele?
prajem peknu nedelu

miriamka
17. jan 2010

Num...no dietujem spolu s manzelom,preto to ide lahsie 😉
Num...my sme dali Jakubka spat prvy krat do svojej izby tyzden pred 1.narodeninkami a odvtedy spinka uz len tam.Velku postel zatial nie,sice ju v izbe ma,ale zatial spinka v postielke

matullienka
17. jan 2010

ahojte kočky: tak konečne som sa aj ja zaregistrovala na tej nemeckej stránke tak odo dnes aj ja meriam BT som zvedava kkolko mi to vydrzi 😉 prajem krásnu nedeľu všetkým