Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
2. feb 2010

Weji...no ten chemicky peeling mi po prvom sedeni pekne vyhladil tvar,mam pocit ze pory sa pekne zmenisili,a ani sa mi plet skoro vobec nemasti.Celkovy vysledok po tych cca 5-6 sedeniach by mal byt,jasnejsia plet,bez porov,cervenych flacikov (ktore mi ostali po vyrazkach 😠) a s minimalnou sancou na tvorbu vyrazok,tak uvidime...

aleachim
2. feb 2010

Ahoj holky, vidím, že už tu řešíte úplně něco jiného než další děti, ale chci se aspoň vypovídat. My máme jedno dítko a přestože je Lucinka báječná mám ji plné zuby jako zrovna dneska. Manžel by druhé chtěl a já to brala vždycky tak, že je fajn mít velkou rodinu, navíc Lucka je teď jediné dítě v rodině a tak je hrozně rozmazlovaná. Sourozence už by potřebovala, aby se ta pozornost rozptýlila. Při původních plánech (3děti) jsem nevěděla, jak moc to bude pro mě těžké. Jsem rok doma a blázním z toho, chtěla bych normálně pracovat, vzdělávat se a být s lidma. Manžel mi sice se vším pomáhá, ale vždycky když potřebuji akutně pomoc, jako třeba dnes Lucka prudí celý den a já mám migrénu, telefon mi nebere a když jsem se konečně dovolala, tak má moc práce a přijede až pozdě. Prostě když si vezmu tohle a navíc mou frustraci z toho, že jsem na RD, tak další dítě nechci ani náhodou. Na druhou stranu rozumem si uvědomuji, že nechci jedináčka a že manžel chce velkou rodinu a tohle je ode mně trochu podfuk. Jsem asi špatná matka, ale prostě na paci paci nějak nejsem.....

nastasia
2. feb 2010

ahojte,
tak mam po, bolo to v pohode, tak dufam, ze to bude pekne 🙂 ja mam tiez strasne vela znamienok, hlavne na chrbte dost velke a este aj na prstoch na rukach zo dve 😖 normalne mi to znamienko bude chybat som si nanho uz zvykla 😀

melipa
2. feb 2010

ahojte, prepacte ze som sa skor neozvala...a po poradi...vcerajsi vysledok odberu bol 32,8, ale kedze som zacala dost krvacat, tak mi bolo jasne ze uz je to nula bodov...doktor mi povedal aby som predsa len prisla, na UZV nic okrem velkeho zlteho telieska, co ako povedal svedci o tom ze tam zacinalo tehu...vraj toto volaju biochemicke tehotenstvo 😕
no a tymto koncime...s dufanim ze este budeme mat dieta, so snazenim a so vsetkym...proste trikrat a dost ☹
odo dnes som doma a lezim v horuckach /a teda som ani nebola pri PC a neozvala som sa skor, prepacte ze som vas mozno trosku napinala/, mam strasny kasel ze az zvraciam, priserne ma boli hlava...a ked ma muz doobeda konecne dotrepal k lekarke, tak tam dnes prave nebola, takze som stale bez liekov ☹ ...tak sa trapim a zajtra musim ist zasa

weja
autor
2. feb 2010

Melipa, som rada, že si sa ozvala, špeciálne kvôli tebe som ešte zapla doma pc... tak ma to mrzí, že to nevyšlo... 😢 😢 😢 je mi to ľúto... ale každopádne nezavrhuj ešte šancu na ďalšie dietko, ja viem, že teraz možno nemáte najmenšiu chuť to riešiť, nie to ešte na to myslieť, ale keď si trošku (možno aj trošku viac) oddýchnete fyzicky aj psychicky, tak sa ešte do toho pustíte... 😉 podľa mňa nikomu z nás neprospieva to večné sledovanie sa a plánovaný sex každý mesiac, ale je jasné, že odpútať sa od toho, je veľmi ťažké.... tebe sa to ale možno teraz podarí... verím, že vás to oslobodí, hlavne vašu psychiku a budete sa na to celé dívať inak... budem vám držať palce!!!! 😵 drž sa moja a hlavu hore! dúfam, že sa čoskoro vyliečiš, teraz hlavne oddychuj a pozdravuj Dianku, nech vám robí naďalej veľa radosti.. 😉 a samozrejme dúfam, že nás tu neopustíš.... 😉 ale je to samozrejme na tebe...

Nastasia, fajn, že to už máš za sebou.... 😉

Aleachim, neviem, čo chceš od nás počuť... sme tu viaceré, ktoré by sme deti chceli, ale nedarí sa, ja som jedna z nich, takže konkrétne ja ti slová útechy asi neposkytnem... sorry...

blovitc120
2. feb 2010

Zase mi nejde pridat prispevok, ale kym sa tu trapim, wejka to vlastne vystihla aj mojimi slovami. Melipa, vela sily zelam a nech ta choroba rychle prejde. Nezvladam zase pol hodiny tukat a neprejde mi to ☹. Ale nevzdavajte to. Neviem, cim by som ta potesila, kazde slovo mi pride slabe.

nastasia
2. feb 2010

meli, mrzi ma, ze to takto dopadlo ☹ tiez suhlasim s wejkou co napisala, urcite by som to nezvdavala...teraz sa toho na teba nakopilo, ale to prejde a bude zase dobre a ja si myslim, ze vam to urcite vyjde. a zelam ti skore uzdravenie.
hm aleachim, ved dieta nemusis mat hned teraz. mozes ist kludne pracovat, studovat co len chces...a ked sa budes citit na druhe tak mozes ist znovu na matersku...

aleachim
2. feb 2010

weja, koukám, že jsem ustřelila 😒 . Moje občasné splíny nejsou nic proti tomu, když někdo touží po miminku a nedaří se. Držím pěsti, ať se to podaří a nejen tobě.

miriamka
2. feb 2010

Melipa...moc ma to mrzi 😔 ,ale este nehadz flintu do zita 😔
Aleachim...vitaj.A preco nemozes ist opat do prace?Ja som isla ked mal maly 10 mesiacov,co momentalne nebanujem,lebo to ziadali okolnosti,a vzdy som sa utesovala ze druhu matersku si uz potom riadne uzijem.Len niekedy mam depku,ze co ak druhe nikdy nepride a ze som mala predsa len ostat doma dlhsie a uzit si maleho 😔 ,lebo sa to uz nikdy mozno nezopakuje.

matullienka
2. feb 2010

mel: mrzí ma že to dopadlo takto v kútiku duše som stále dúfala že ty začneš druhé kolo tehuľkovanie ale teraz si pekne oddýchni fyzicky aj psychicky a možno to príde samo keď to nebudeš ani čakať držím palčeky 😔

aleachim: naozaj je nás tu viac čo by sme chceli a nedarí sa nám poprípade sme o dieťatko aj prišli tak ako wejka písala veľa dobrých rád od nás nečakaj

smejko1
2. feb 2010

ahojte,

melipa....... je mi to moc moc luto......... ale ako pise wejka........ nacerpaj silu a uvidis opat sa raz zobudis plna optimizmu, ze teraz to isto vyjde a ono to vyjde......... mozno aj tato tvoa choroba tomu dako prispela a tak proste si nemohla nic robit.......... myslim na teba.......

aleachim - je mi luto, ze to teraz nezvladas a poviem Ti, ze 99% mamiciek si niekedy povie nieco podobne....... mala je este malinka a tak to mas narocne ale isto ako si si sama vsimla cim dalej tym je to lepsie....... mozno skus iny pristup a rodicovska dovolenka Ti bude prijemnejsie plynut ......... ja sa naprikad venujem malemu cely den na 100% a potom ked vidim ako sa stale nieco nove nauci a aky je dobrunky tak sa z toho tesim......... no a jasne ze ked ma svoj zachvat zlosti tak ma ide porazit...... ale spomeniem si co pisu odborne casopisy...... je to dolezite vyvojove obdobie kazdeho dietata a bude len horsie..... no a je na nas rodicoch ta velka zodpovednost ukazat im spravny smer........ drzim Ti palce a isto sa s manzelom casom na niecom dohonednete........

miriamka - to musi byt super ten piling........ mne by sa veru zisiel ako sol....... ale to je nevyhoda, ze som nesla robit....... nemozem si nato ani pomysliet...... ale ked zacnem tak nato isto pojdem ked to aj po dalsich sedeniach odporucis, potom pojdem aj na odstranenie ziliek na nohach a plus asi na tie prsia........... a este milion vsetkeho....... 😉 uz sa tesim aka budem krasna........ haha

blov nebud leniva zapnut notebook a pekne nam vela vela napisat 😉

babule, ktora Ste to boli u toho gyn. v pezinku a pochvalovali ste si?? prosim napis mi do IP naneho kontakt...... mne sa fakt trepat hodinu do BA koli 5 minutam nechce......... a ak ho odporucas isto by som si ho omrkla......... 😉

matullienka
2. feb 2010

smejko: ty si chceš dať spraviť silikóny? 😲 😲

smejko1
2. feb 2010

no nikdy som nechela ale pockaj az budes kojit a kojt a kojit a odrazu skoncis a pozries sa na seba a ........ proste nebudes to ty.........

neni som na 100% presvedcena a zatial ani manzel nemal ziadne namietky a mam super nove podprdy..... ale asi po 2 babtku ani naj naj psh up nepomoze....... a tak hovorim........... vsetko je v plane..... 😎

num7976
2. feb 2010

ahojte

meli je mi to velmi luto,ale vsak este neni koniec,prave teraz,ked to v podstate chces vzdat,tak babo pride,nebudes sa na to tak upinat a ono to samo pride a bez komplikacii uvidis drzim velmi palce!

blov no sranda vidis take kratke odosle,tak podme na to a pis a odosielaj aspon budeme mat viac roboty s citanim!

smejko no to je pravda,tke prsia nie su ani zdaleka to co byvalo kedysi ach jo este ze v tych podprdach vyzeraju k svetu 😅

inak baby maminu mam v nemocke bola vcera u dr.lebo od piatku ju bolelo v podbrusku a vysoke teploty mala,no tak si sla tak jej zistili ze ma cystu 10x4 cm od vajecnika nizsie no tak ju okamzite chceli hospitalizovat,no mame znameho odbornika v piestanoch,tak ju ocino rano tam zaviezol,tak zajtra ju idu operovat,odstrania jej tu cystu aj vajecnik jeden uz musia tak som z toho nestastna a bojim sa aby to vsetko dobre dopadlo ach jo!

smejko1
2. feb 2010

numka nebud nestastna....... je super, ze to maminke hned zistili a ze mate znameho odbornika....... vsetko bude dobre........ drzim palce

num7976
2. feb 2010

smejko dik vedkeby jej to skor zistili,tak by neprisla aj o vajecnik vies,ona sla len z toho dovodu,ze ju tam boli a tie horucky!no ale tak hej ujo je odbornik,tak ju isto dobre spravia len nad tym tak vies rozmyslam,ze co sa moze vsetko stat,no nejdem uz dalej mysliet,lebo mi sibne z toho,dopadne to dobre a hotovo!

melipa
2. feb 2010

dakujem vam, ste strasne zlate vsetky...jasne ze vas tu neopustim, to ma ani nenapadlo 😉
ja neviem, ale snazim sa to v sebe nerozoberat...a musim sa pochvalit, ze babo a stvrteho clena rodiny predsa len mame...malu civavku, ma osem tyzdnov a vazi pol kila a vola sa Leo...MM mi povedal ze uz nevie ako mi pomoct odputat myslienky, tak ze ten maly prcek to hadam dokaze...je uzasny, zatial akurat do dlane a je to fakt naplast na dusu 🙂 ...vsetci sme z neho namakko 😅 ...pridam neskor ked mi bude lepsie a nafotim ho aj fotky na FB
num - je mi to luto s maminou, ale neboj sa o nu, bude OK...drzim palce

miriamka
3. feb 2010

Dobre ranko,
Numka...drzkaj ssa,a neboj,maminku mas v dobrych rukach a urcite operacia dobre dopadne.Posielam Ti vela vela sily!!!
Smejko...neboj,nie si jedina co rozmysla nad silikonami.Myslim,ze v momente ako budem vediet ze uz mam odrodene,to budem bohuzial riesit.Sice uz teraz ma ta predstava desi,lebo prilis lekarov nemusim...ale asi sa na to odhodlam,lebo teda mne tam fakt skoro nic neostalo 😕
Melipa...hod fotecky Lea,musi byt nadherny 😵 😵

miriamka
3. feb 2010

Inac kuk moj graf...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
Sice sme sa netrafili 😀 ,ale aspon ze ovu bola 😉

weja
autor
3. feb 2010

dobré ránko 🙂
Numka, držíme palce, nech je maminka čoskoro ok, hlavné je, že sa na to prišlo a to, že máte známeho dr. je tiež ohromná výhoda, tak hlavu hore... 😉

Smejko, pekne si to napísala o tom vývojovom období dieťaťa... 😵 to je asi najdôležitejšie, keď človeku dochádza trpezlivosť si vždy na to spomenúť...

čo sa týka tej plastickej chirurgie, už sme to tu myslím rozoberali, tiež nie som proti tomu a verím, že keď si odrodím svoje, tak budem vyslovene za 😀 mne by sa zišla už teraz 😅 ale neviem, či sa na to niekedy odhodlám.... hlavné negatívum vidím v tých jazvách - moja pokožka to asi nezvláda najlepšie takéto chirurgické zákroky 😝
...inak baby, nedávno som čítala, že existuje aj nejaký iný spôsob zväčšenia pŕs - tušim sa injekčne aplikuje kyselina hyalurónová (neviem, či som to správne napísala 😅 ), polhodinu po zákroku môže ísť žena domov, ale efekt je asi len nejaký 2-ročný... takže toľko na odľahčenie témy 😀

Mel, tak to sme radi, že nás neopustíš 😵 a havo musí byť nádherný... 😵 zviera v domácnosti človeka dokáže veľmi potešiť, sú to zlaté tvory.... 🙂 my doteraz spomíname na nášho Richarda (kocúra), koľko zábavy sme si s ním užili, kým bol u nás 😵 a určite by bol ešte doteraz, keby nechytil ten rapel, že chcel byť nonstop vonku 😅 tak teraz je už skoro 2 roky u našich na záhrade, má asi 12kg a rozplýva sa blahom... 😵 😀
...tešíme sa na Leove fotky, aj Dianka musí byť nadšená... 🙂

nastasia
3. feb 2010

Num, drzim palce tvojej mamine, neboj bude to ok.
smejko, poslala som ti ip
tak ja mam zo svojich prs dost komplexy lebo su fakt male, takze sa tesim, ze v tehotenstve sa zvacsia. ale plastiku by som si asi nedala robit, neviem si predstavit, ze by som v sebe mala nieco umele a potom uz som par operacii absolvovala a nebolo to velmi prijemne takze ked nemusim tak dobrovolne pod noz nejdem 😀 ale tiez ma obcas napadne, ze ake by to bolo super, ze by som mala konecne pekne prsia, ale potom si predstavim tu bolest a vsetko okolo toho a prejde ma to 😅 😀

miriamka
3. feb 2010

Inac ja tiez za tie prsia...nikdy som nebola uperovana a nie to uz v narkoze...takze asi by som nakoniec aj tak dobrovolne nikdy nesla,som taky bojko v tomto 😉 Ale zase si poviem,sice prsia male,ale malho pekne vykrmili 9 mesiacov 😅

num7976
3. feb 2010

baby tak operacia dopadla dobre taksom taka rada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dakujem vam!

miriamka
3. feb 2010

Num,super spravy!Tesim sa s Tebou! 😵 😵 Teraz prajem maminke skore uzdravenie

nastasia
3. feb 2010

Num, super 🙂 neboj o chvilu bude fit 🙂

num7976
3. feb 2010

no kocky poviem vam stalo ma to kopec nervov,lebo ako zakon schvalnosti sa muselo nieco stat-rano pozriem na telefon a pise mi ze hladam siet,tak ze ok,no lenze pol hodina presla a uz mi tam nepisalo nic,ani siet tak ze co sa deje,ze ci mi telefon uz nacisto zblbol,lebo mi z nicoho nic vypol a zapol no tak som to pripisovala tomu,no prehodim telefon do druheho a ani tam mi siet nenaslo,tak hned nervy,ze o co im ide na manzela som nakricala,ze ci mi nezabudol zaplatit fakturu a nevypli ma-ani zavolat,lebo MM nemal kredit,takze uzasna situacia,tak chytro utekal za mojim ocinom,ci je nieco nove lebo mala mi mamina rano volat o ktorej ju budu operovat no a potom som mala sestre do anglicka pisat,ze co aby bola v obraze,no tak jeho doma nenasiel,tak siel do orange spustil im tam svoj monolog a oni mu potom povedali,ze ani im nejde no tak sa tam citil az trapne,lebo si viem rpedstavit,akym nasratym stylom im to tam zreferoval,ze co sa robi,ten hned ustrizky vytahoval,ze ma vsetko poplatene,ze nech ho neopovazia oklamat no a oni ze ani my nemozeme volat 😀 😀 tak odisel no a potom o nejakej pol jedenaste uz islo ako keby nic no tak to uz som mala neprijate od sestry maminy tak zase vysvetlovat vsetkym ze co sa deje,no zakon schvalnosti ale poviem vam,taka som uz dlho nervozna nebola chuda moje dietatko isto citilo vsetko,lebo ta bola dnes umrncana no to doobedie len poobedie sme jej uz vynahradili sankovackou-no takou ze MM tlacil sanky a ja a mala sme sa viezli a ked sa naskytol kopec,tak sa zase viezol muzik,lebo mala pri spustani place,takze tak 🙂 a ohladom plastiky?no ked vidim svoje lajdiky tak aj ja nad nou uvazujem,ale keby malo ist do tuheho,tak neviem ako by som sa rozhodla..

smejko1
3. feb 2010

numka - super, tak teraz uz len zelame rychlu rekonvalenscenciu...........

baby - ja som bola vzdy proti silikonom, ale nedavno som vc jednej relacii tiez pocula daku babu co hovirila ze prsia sa po dakom mesiaci uplne prisposobia a ani necitis silikon........ tiez sa hrozne bojim, ale ja nemam male ale su o poschodie nizsie ako by mali byt tak ja by som ich chcela len trochu zdvihnut........ a uvidim, ci budem mat odvahu...... aj ked ja pre krasu viem fakt vselico vytrpiet haha

blovitc120
3. feb 2010

Ahojte, dnes som sa nejako nedostala na MK. Ale hlavne, že najhlavnejšia udalosť dňa dopadla dobre, num, som rada aj za teba, viem, ako si sa musela báť, tak nech teraz máte maminku rýchlo aj doma.
A inak s tou sieťou, myslím, že aj ty máš Orange a mňa dnes rovnako triafal šľak celé doobedie, lebo mali nejakú poruchu, našťastie mám aj O2, tak som si zavolala odtiaľ.
Smejko, ty si to fakat vyjadrila fajn s tými prsiami, že o poschodie nižšie, ako by mali byť. To je fakt. Mne sa ale ešte aj o číslo zmenšili, no dúfam, že asa mi konečne podarí pribrať, tak sa mi zväčšia a budú vyzerať lepšie. Ale ak bude druhé dieťa, po ňom si myslím, že niečo poriešim, lebo pôjdu už do pivnice 😀. Zemská príťažlivosť je v tomto prípade sviňa...
Weji, zaujímavá info s tou kyselinou hyalurónovou, asi by mi to vyhovovalo viac ako klasika skalpel, radšej by som to opakovala častejšie.
Krásne si to popísala s tým kocúrom, že rozplýva sa blahom 😀. Krása.
Melipa, teším sa na fotky malého Lea. A som rada, že budeš naďalej medzi nás chodiť.
Tak dobrú noc všetkým

miriamka
4. feb 2010

Dobre ranko,
a pekny den prajem.Ja sa idem dnes a zajtra plne chystat na sluzobku,nech cez vikend nemusim uz...
Inac neviem na co je ta kyselina hyaluronova,ale som si kupila predvcerom krem na tvar s jej obsahom,a poviem vam,paradicka kremik...tak dufam,ze bude fakt dobry aj dlhodobejsie.

weja
autor
4. feb 2010

dobré ránko 🙂
Numka, super, že operácia dopadla dobre, tešíme sa s vami 😵
Blov, že prsia v pivnici 😀 to som ešte nepočula... 😀 ja by som ani tú pivnicu nemala čím vyplniť 😅
Miriamka, kyselina hyalurónová má za následok vypínať alebo skôr vypĺňať vrásky alebo pery... vraj to má aj nejaký prírodný základ, vyskytuje sa to normálne v živých organizmoch, takže žiadna umelina by to nemala byť...

tak pekný deň všetkým... 😎 tu to dnes vyzerá na krásny slnečný deň...