Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
21. apr 2009

ahoj blov, a ked sedi a pozera aj vtedy place? 400g nie je sice vela, ale hlavne, ze pribrala, horsie by bolo keby chudla 😉

blovitc120
21. apr 2009

Nastasia, ja som sa práveže tešila, že keď bude sedieť a pozerať, budeme stále vonku. Ale ona nechce, vôbec ju to nebaví. Nerozumiem tomu, ani doktorka tomu nerozumie ☹.

nastasia
21. apr 2009

snad je to len docasne.mozno je taka nervozna z tych zubov, ze ju to teraz nebavi sediet v kociku

nastasia
21. apr 2009

keby si jej dala daco na zuzlanie do kociara? ci ani to nezabera?

smejko1
21. apr 2009

ani damienko nechce byt v kocariku a divat sa...... skusila som 1x aj sportiak a aj som mu nadvihla sedadlo, ale nepomohlo...... zato dnes zo satky kukuckoval na okolie o 106

blov tak moje male je uz vacsie ako tvoja slecna...... uf

matulienka, ja som tiez za klasiku, testik a ponozticky...... ja som mala este kupene take bodycko, ze lubim ocka, ale kedze pri tehu som to s muzom vedela narz......som ho zobudila, ci vidi na teste to co ja 😀 tak som mu ho dala po 1 utz, ked bilo srdiecko 😉

dobru nocku, idem uspavat, lebo maly si vykrici hlasivky ...... vobec sa nechce sam hrajkat, preco????

blovitc120
21. apr 2009

Nastasia, kočiar máme plný, prenášam takmer celý byt v taške a skúšam jej dávať. Ona sedí 10 minút a potom sa začne jedovať, vzpínať, najskôr mrnčať a potom vrieskať. Podľa mňa v ňom chce stáť, lebo tak to na mňa pôsobí.
Smejko, tú otázku si kladiem aj ja denne 1000x (vôbec sa nechce sama hrajkať, prečo????) a odpoveď na ňu nepoznám 😒 😒 😒. Len s tým, že miriamka písala, že Jakubko sa hral sám, keď sedel. My aj sedíme a nehráme sa. Čo už. Celý deň sa po mne liepa ako po horolezeckej stene... Veru dlhí sú tí naši zhruba rovnako (až na to, že Miška nemá po kom byť veľmi vysoká, môj muž 2 metre teda nemá), len slečna nechce papať, tak už nepriberá toľko. Zajtra ideme na výlet v manduce, tak bude asi (dúfam) spokojná.
K tomu oznamovaniu tehotenstva, môj drahý to vedel skôr, ako ja 😀

nastasia
21. apr 2009

blov ja som bola, ze vraj strasne dobre dieta, vydrzala som sa hrat dlho sama, ale moj brat bol uplny opak. mamine stare knihy z kt. sa ucila su cele docarbane. ona ked sa ucila tak musel na nej sediet a "kreslit". dalej robil take veci, ze si obijal hlavu o zem, v noci vytahoval z postielky tyce a buchal nimi na dvere. stale chcel byt stredobodom pozornosti a maval totalne hystericke zachvaty, mna normalne aj hryzol. ale potom z toho vyrastol a ukludnil sa a urcite aj miska bude dobrucka i ked oproti mojmu bratovi je asi anjelik 😉

smejko1
21. apr 2009

nastasia - chuda tvoja mamina....... brat bol dobry kvietok

blov - ako ide dokrmovanie? co uz vsetko papate?

ja rozmyslam, ze niekde robim chybu, lebo ved sa hovori, ze deti sa vedia hrat same, len ich treba nechat... ja ho asi dako zle stimulujem.... bolo by super, keby mi niekto mudy vedel ukazat ako na to a ja by som to dodrziavala a tiez so zaspavanim..... prave mi vravel muzov kolega, ze mala im od 3 mesiacov prespi celu noc a ze zaspava tak, ze jej daju cumlik, prikryju plienockou a spinka...... tak som to dnes skusila a bez uspechu..... on sa s plienockou hra...... no mozno ked zacne sediet..

inak ja som taka lenivka, ze teraz by som mala zehlit a radsej som zaliezla ku PC...... mne sa vazne nic nechce......

ozaj k tej maduci, mozno si to tiez kupim, ked budem na SR...... uplne sa bojim toho bjornu, ved preto som maleho dala do satky dnes aj ked to bolo dost zlozite s tymi jeho vecami a potom ho vyberat.....a ja mam este elasticku tu satku, ta je skor pre lahsie deti.... no ale ked sa chce vsetko sa da.... 😀

miriamka, mas vela roboty?? davno som nic necitala, ako sa dari.....

papa

nastasia
21. apr 2009

smejko, podla mna to zavisi od dietatka a od jeho temperamentu, niektore su vacsi introverti, mozno preto sa zahraju same a ine si zasa vyzaduju stalu spolocnost. ale to je len moja domnienka, mozno je to inak 🙂

baby, zmenili sa vasi partneri po narodeni babetka? pytam sa preto, lebo moj priatel chodi tak 1-2x do tyzdna von s kamaratmi a este ma trening tak 2x.hovori, ze sa tak potrebuje odreagovat z prace. teraz mi to nejak neprekaza(len obcas), ale ked budeme mat male dieta tak nechcem byt stale sama, kedze v robote bude do vecera. lebo on si predstavuje, ze aj ked budeme mat spolu rodinu tak to bude takto. ja tajne dufam, ze potom zmeni nazor...

blovitc120
22. apr 2009

Baby pomoc, Miška je už vyspatá. Ja si to fakt hodím. Nastasia, najväčší omyl je, keď si žena myslí, že muž sa po svadbe alebo narodení dieťaťa zmení.

matullienka
22. apr 2009

blov: tak to ti nezavidim chuda moje

matullienka
22. apr 2009

kocky: chcem sa spytat myslite ze je aerobik vhodny pre tehotné? mozem este chodit?

weja
autor
22. apr 2009

dobre ranko 🙂
ja len na skok, pokial je krasne pocasie, chcem to este vyuzit (od zajtra by sa to malo zmenit 😖 ), tak frcim zasa na zahradu 😎 povodne som myslela, ze pojdem na bycikli, uf, ale moje nerozhybane kosti po zime by to nemuseli ocenit 😀

Matu, aerobik urcite nie je vhodny pre tehule... v ziadnom pripade... vacsinou sa tam poskakuje a toho by si sa ty mala teraz uplne vyvarovat - akychkolvek skokov alebo napinania brusnych svalov... daj si s tym teraz pauzu, prve 3 mesiace su najrizikovejsie na potraty a neskor mozes chodit na cvicenie pre tehulky 😉

Nastasia, no jedine ze by to chcel on sam... teda, ze by bol taky stastny a uneseny so svojho ditka, ze by radsej ostal s nim/s vami doma a nesiel nikam... ale tiez by som radsej od toho velke zmeny necakala... 😒 aj ked mozne to je... 😉

tak pekny dnik vsetkym 😎

matullienka
22. apr 2009

dik wejka za radu a na to cvicenie pre tie tehulky tak na to sa chystam 😉

blovitc120
22. apr 2009

Mati, na aerobic by som nešla isto z dôvodov, čo hovorila weja. Keby som si mala vybrať, chodila by som plávať, ale to ja nemôžem do spoločných priestorov z iného dôvodu.
Smejko, papame zeleninu, mäso a teraz stojím pred dilemou, či dať ďalší príkrm kašu alebo ovocie. Chutí jej všetko z DM od Alnatury, najviac tekvica so zemiakmi a fenyklom, ale vlastne všetko od nich. Ako keby mala v sebe indikátor výrobcu, keď jej dám HIPP, pľuje všetko od nich, ale zistila som, že oni do výživ pre deti od 4. mesiaca dávajú SOĽ! Takže HIPP už nekupujem, len Alnatury, asi 5x som jej skúšala variť, ani sa toho nedotkla, možno preto, že bola pri mne a revala, lebo kým spala, stihla som akurát ošúpať zemiaky. Tak som to vzdala a kupujem jej hotové. Nemám výčitky, pretože pri nej sa nedá urobiť nič, niekedy ani svoj obed nezohrejem (navarí mi vždy muž, lebo keby som mala variť ja, buď by som zdochla od hladu alebo ohluchla pri príprave a suché obedy ja jesť nebudem, obetujem sa pre svoje dieťa takmer to všetkom, ale žalúdočné vredy kvôli nej neriskujem, to mi za to nestojí). Takže som ju pochválila, že pekne papá príkrmy. Dúfam, že teraz neprestane ako má vo zvyku. Fakt v tomto je super, zle všetko, otvára pusu ako vrana, ale musí to byť Alnatura 🙂. Skúsila som aj Hero, Hame a Hami, ale to zloženie ma teda prekvapilo, zjedla som to ja mužov syn, bol tam všade lepok, soľ, cukor a podobné prísady. Takže stále čítam nálepky.

nastasia
22. apr 2009

hm...tak velmi ste ma nepotesili 😒 ked by to obmedzil, ze raz von s kamaratmi a raz trening tak to by mi nevadilo, ale 4 krat sa mi zda vela...tak asi si budem musiet zvyknut.
u nas je krasne slnecno, ale zatial dost zima, lebo fuka vietor. poobede bude, ale urcite hic

miriamka
22. apr 2009

Ahojte,
dlhsie som tu nebola...nejako nestiham.
V pondelok chodime na cvicenie na fit loptach kde sa malemu medzi detickami moc paci,a kedze sme tam uz boli 4x teraz si uz aj pesnicky pekne pamata,tak hned ako pustia hudbu zacne sa moc tesit,a vyskakovat 😵

Vcera sme mali poradnu s ockovanim...mame 75cm / 11kg ...injekciu zvladol v pohode,len vecer ho noha musela hrozne bolet,lebo moc plackal,a aj noc bola desna...hadam kazdych 45 minut som k nemu vstavala a tisila ho,nech ho to tolko neboli...nakoniec som aj ja plakala lebo som uz bola unavena,ospala a maly stale plackal.
Doky povedala ze to bude tazke,lebo maly chce uz stale chodit,takze bude velmi citit tu bolavu nozku...a presne tak aj bolo.

Inac v praci dobre...uz sa to troska ustalilo,veci zacinam mat pod kontrolou takze je to fajn...uz len keby som bola viac oddychnuta po nasich divokych nociach co maly casto vstava 😔

matullienka
22. apr 2009

miriamka: hadam ho ta nozka skoro prejde a zas bude z neho taky smejko

blovitc120
22. apr 2009

Nastasia, na to si nezvykneš, mali by ste sa už teraz dohodnúť, lebo okolo bábätka je taký kolotoč, že ti to pôjde parádne na nervy. Miriamka, ako ste dávali príkrmy? Zelenina, mäso a potom ovocie či kaša? Ja sa neviem rozhodnúť, či mám zaradiť kašu na večer alebo ovocie na desiatu?

miriamka
22. apr 2009

Blov...prikrm som davala najskor obed,potom olovrant ovocie a vecera to mame aj teraz-kasa.Desiatu nie vzdy stihame,lebo vacsinou spinka,takze len ranajky.
Mliecko mame len 2x denne - rano a vecer.

blovitc120
22. apr 2009

Ďakujem, tak aj ja dám teraz ovocie. Aj som to tak chcela pôvodne. Ja dám na desiatu, my to stihneme vždy 😀 (nespinká 😀). My zase vynechávame olovrant, to nebýva hladná. Dnes máme hrozný deň, Miška vkuse padá.

matullienka
23. apr 2009

dobre ranko kocky

weja
autor
23. apr 2009

dobre ranko 🙂
tak dnes to uz nevyzera s tym pocasim nejako ruzovo 😖
ale dnes som sa uz lepsie vyzbrojila a doniesla som si so sebou aj elektricky vankus 😵 tak teraz mi sice nohy mrznu, ale zadok mam v teple 😀

Miriamka, uz je na tom Jakubko lepsie? inak musi to byt strasne zlate, ked sa tak tesi z toho cvicenia... 😵

Blov, tak uz je to viac-menej iste - drahy ide do MT 🙂 ale asi az niekedy koncom roka, zatial pre nich nemaju priestory... 😅

matullienka
23. apr 2009

weja: vy sa chystate stahovat?

weja
autor
23. apr 2009

Matu, stahovat sa nebudeme, do MT moze za pracou dochadzat denne, je to len cca tristvrtehodinku autom... horsie by bolo, keby ho presunuli niekam dalej, kde by nemohol dochadzat, to by sme to stahovanie museli realne zvazit... 😒 ale som stastna, ze to takto vyslo, lebo ja som stara konzerva, nemam moc rada take vyrazne zmeny 😀 🙂

matullienka
23. apr 2009

no tak to verim.

kocky inak uz to vie aj priatel a prisiel na to sam ja som ho chcela prekvapit a vcera ked v noci prisiel domov tak sa ma na to z nicoho nic spytal. 😉

blovitc120
23. apr 2009

Ahojte, nestíham, len na skok. Weji, už som chcela napísať HURÁ a pozerám, že bude dochádzať. 😒. No neva, tak ho budeš chodiť pozerať 😀 😀

weja
autor
23. apr 2009

Matka, no tak verim, ze ste sa tesili spolocne aj bez toho prekvapenia... 😉

Blov, ved ako som napisala - je to len tristvrte hodina cesty, tak niekedy sa mozno zveziem s nim a budete ma mat na krku pol dna 😀 😀

matullienka
23. apr 2009

no jedine co ma netesi ze dnes to chce oznamit jeho rodicom a tym az taka nadsena niesom. ked som mu povedala aby sme pockali kym mi to potvrdi lekar tak mi povedal ze nam treba svadbu vybavovat no chapete to? tak mi dnes vecer drzte palce

smejko1
23. apr 2009

matu - no vidis aky je drahy zlaty
😉 ale aj tak by som ho presvedcila nech pocka ....... poverciva som 😎