Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

zuzkaprofant
21. okt 2008

smejko co len odrodis a pojdes na dalsi den domov?

blovitc120
21. okt 2008

Smejko, šatku som ani neskúšala, lebo mala hysáky aj z toho, keď som ju zobrala na ruky, jačala ako keby som ju z kože drala a smrť v očiach aj zo mňa ☹. Toto bol asi najhorší deň doteraz. Zajtra ideme na tú neurológiu, tak som zvedavá, čo múdre nám povedia. To pôjdeš po pôrode hneď domov? No si neviem predstaviť, že by som v mojom stave šla hneď domov 😲.
Weji, ten Egypt je super, budúca dovolenka bude isto v trojici.

miriamka
21. okt 2008

Jaaj...to bol krasny den.Maly bol ukazkovy,pekne sa sa m hrajkal,v kociku hajal...no proste keby takychto dni bolo viac 😉
Blov...takze stale tazko s malickou?A skusala si nekojit?

blovitc120
21. okt 2008

Miriamka, zatiaľ som neskúšala nekojiť, neviem ako, lebo by mi praskli prsia a pri nej nestíham odsávať a bojím sa, že keď mi ostanú plné, dostanem ešte zápal a to si už hodím ☹. Zaspala nám o 18 v aute a stále spí, tak sa desím toho, že čo bude v noci. Ale budiť ju asi nejdem, lebo celý deň nespala.

matullienka
22. okt 2008

blo: tak aka bola noc?
smejko: a to v ktorom state ides rodit? nejak som to prekukla 🙂

tatiana82
22. okt 2008

dobre ranko
ja mam celotyzdnove skolenie ale mrkla som sem aby som vas aspon pozdravila
pekny den prajem 🙂

weji to je super s tou dovolenkou, dobre si to uzite 😉

miriamka
22. okt 2008

Prajem dobre ranko,
vcera sme zacali zariadovat malemu detsku izbu,tak sa tesim 😵 Uz mame skrinu,a polickovu skrinu poskladanu. 😉

matullienka
22. okt 2008

miriamka: tak aky ste sikovny 🙂

miriamka
22. okt 2008

Manzel...jasom len asistovala 😉

matullienka
22. okt 2008

miriamka: sak aspon su ty chlapi uzitocny 😉

smejko1
22. okt 2008

dobre ranko,

takze ja som v Holansku a ano domov sa tu posiela par hodin po porode, a ak rodim v noci tak rano.... max ostanem 1 den ak budem napr.vela krvacat.
Pridem domov a kazdy den {5-7 dni} pride Nurse, co nam pomoze s malym a nauci ako kojit, a kazdy druhy den pride midwife a ta kukne ci som ja oK...... ono je drahe byt ubytovana v nemocke a pytala som sa na zltacku a vraj ak sa potvrdi tak potom sa vratim do nemocky....... no je to v kazdom pripade ine a povedat co je lepsie budem vediet asi az ked to bude za mnou.......

miriamka- super, takze uz chcete dat maleho spinkat do jeho izbicky?

blov - dokedy vydrzala spinkat? drzim palce ku neurologovi...... snad nieco vymysli tfu tfuj ftuj

tatianka - prijene skolenie

matullienka
22. okt 2008

smejko: a v holandsku si iba kvoli porodu?

miriamka
22. okt 2008

Smejko...tak u vas to funguje ako v UK,ze?Tam tiez viem ze ide zena na druhy den domov po porode a potom chodi Nurse.
Nejde maly este spavat v jeho izbicke,ale uz mu ju zariadime a zacnem sa tam s nim cez den hravat nech si na nu zvyka...a ked bude mat rocik skusime ho tam davat uz aj na noc.Zatial postaci ked tam bude mat svoje hracky,a nech si zvyka.

matullienka
22. okt 2008

miriamka: vy to mate ale dobre vymyslene

miriamka
22. okt 2008

No premyslene to mame....uz len uvidime co maly na to povie 😀 Sa mi jeho izba tak paci,ze aj ja by som ju brala 😅

blovitc120
22. okt 2008

Ahojte, tak to by som v Holandsku asi nezvládla, ja som bola do druhého dňa po pôrode úplne odrovnaná, nevedela som ani cikať, museli ma do druhého dňa cievkovať a bola som rada, že malú zobrali na noc na oddelenie. Včera sme spali do pol 9, ale som ju oklamala, lebo som ju preložila do postele, tak si myslela, že je noc a vynechala ten strašný rev, plakala len od hladu a preto, že bola pokakaná až po uši 🙂. Na neurológii sa Miška dnes predviedla, čušala ako pena, vyvaľovala na doktorku a sestričku oči a tie sa rozplývali, aká je krásna, dobrá, ako kuká, krásne drží hlavičku, že z nej bude vedkyňa, keď tak vážne pozerá, že či toto je to nekľudné dieťa. Skoro ma porazilo, musela som ich presviedčať, že takú som ju ešte nevidela. Našťastie na konci začala jačať, tak ju počuli. Poslali nás na sono hlavičky a skonštatovali ako ďalší v poradí, že to je ešte trauma z pôrodu. Dúfam, že mi to nebudú hovoriť aj keď bude mať 15 rokov, už by stačilo. Ale dali nám tabletky, že keď bude veľmi nekľudná, 1/4 jej mám rozpustiť v mlieku, tak uvidím. Samozrejme ako sme doma, tak už reveme 😀

num7976
22. okt 2008

jaj blovitc ty to mas veru tazke!pani len pevne nervy a nejako to vydrzte,snad tie tabletky ani nepouzijete a mala si to do vecera rozmysli a bude z nej taky kludas ako bola u doktorky!drzim palce! 😉
miriamka vidis ako uz mate krasne,malemu sa urcite bude pacit,ved on je dobrucky!
😉
weji no vidis takze prvy den za sebou,neboj zmaknes to na jednicku!uz sa zacinas balit?alebo si typ,ze ti staci den pred,hm?
smejko tak to je tam uplne ine ako tu,potom nam aspon porozpravas,ake si mala z toho pocity..
nasa si uz pomalicky zacina obzerat hrkalky v rucke-no ja jej ich vlozim a chvilu si ju obzera,uz sme nakupili aj latkove,aby sa umelymi nebuchla,tak celkom jej to ide sikulke 😵 ale chudatko ma hnacku tak aj noc bola taka nepokojna

lucinka1104
22. okt 2008

miri tovwerím ja chcem dáavť malého do vlastnej izby od roka a pol uvidíme....

weja
autor
22. okt 2008

ahojte...
kým sa v práci zaučím, budem chodievať na koňa až takto večer z domu, ale je to nezvyk - ja stará závisláčka 😀 ale zatiaľ sa teda nenudím a celkom ma to aj baví... 🙂

tatianka - príjemné školenie.. 😉

smejko - tak o tom, že budeš už pár hodín po pôrode doma, som ešte nepočula... 😕 ale možno si to budeš aj pochvaľovať, viem, že niektoré baby chytala depresia aj z nemocníc, takže takým by takýto postup určite vyhovoval... potom nás budeš informovať... 😉

blovitc - tá tvoja malá je ale riadny šinter... 😀 ešte šťastie, že aspoň na konci sa predviedla, ešte by ťa doktori mohli upodozrievať, že čo si si to vymyslela na toho malého zlatého kľudného anjelika... 😀

num - ešte sa nebalíme, ja to neznášam 😝 tak to nechávame na poslednú chvíľu... ale odchádzame v sobotu doobedu, tak to balenie vidím na piatok...

miriamka
22. okt 2008

Luci...no uvidim ako sa malemu bude v izbe pacit...ale aspon na hranie to bude zatial ok,a mozno niekedy na obed ho tam skusim nechat spinkat.

Blov...takze nic nove,co? 😒 Hadam uz bude mala coskoro kludnejsia,dopriala by som Ti uz konecne dobre babatko 😉

num7976
22. okt 2008

weji vidis to ja by som sa uz tyzden dopredu balila a rozmyslala co mi treba-a potom uz na mieste by ma aj tak napadlo kolko veci som zabudla 😅

miriamka
23. okt 2008

Dobre ranko prajem,
dnes to tu otvaram ja,nakolko noc nic moc...a skoro ma maly uz zobudil 😉

tatiana82
23. okt 2008

ahojte
ja som mala nocne mory zo skolenia, uz len dva dni
u nas mrholi dufam ze tam nezaspim
miriamka mozno si jakubko pospi cez den

lucinka1104
23. okt 2008

dobréránko ja som ko boal som celú noc hore, pohodine spánku som dostala po 20 dňoch mrchu a potom ma tak rozbolel ahlava, že som zaspala až nadránom 😒
miri neodfotíš izbyčku???

blovitc120
23. okt 2008

Ahojte, my sme včera zaspávali od 19 do 22:30.a 23:15 už chcela jesť a dookola. Mňa z nej porazí. To dieťa spí za deň menej ako 8 hodín

miriamka
23. okt 2008

Luci...snazim sa vlozit fotky,ale nedari sa mi...skusim neskor.
Blov...my sa tiez budime na papanie kazde 2 hodiny.

lucinka1104
23. okt 2008

Mirka oki ....mne sa tá moja mrcha nevidí ,je to skôr také kvázi špinenie od polnoci mam druhú intimku a je to také hlienivité s prímesami krvy .....som zevdavá kedy sa mi dá telo po pôrode dohromady a to som mala dostať až 1.11 😠
blo mne malý ešťe stále malo spinkáva

blovitc120
23. okt 2008

Mne nevadí budenie, ale to, že nespí. Ona večer zaspi o pol 11 a od 7 ju uspávame. A dookola, vôbec nespí celý deň aj noc

matullienka
23. okt 2008

ahojte ja dnes az teraz blo a aka bola dnesna noc? ako ste spinkali?

miriamka
23. okt 2008

Blov...a to co,cely cas place a nezaspi?Mozno len ma prehodeny den s nocou,a v noci nechce spinkat ale pozerat na okolie.