Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
3. dec 2009

no vidíš, tak to sú rovnako starí.... 😵 Miri a darček už máš preňho vymyslený?
Nastasia, no šaty som vyberala cca nejaké 3 mesiace predtým... ale poznám aj také, čo ich mali vybraté už rok dopredu 😀 mne osobne by to bolo na nič, ja som ešte cca 3 týždne pred svadbou šaty menila - lebo sa mi proste zapáčili iné, ktoré som strašne chcela 😀
ale je to na tebe, však určite si už nejaké obzerala a keď nájdeš tie "pravé", tak si ich už rovno zarezervuj a máš pokoj 😎

miriamka
3. dec 2009

Weji...nemam vymyslene nic,on stale ze ved sme si kupili auto,aj ked teda bolo pre mna,ale on ze sak je aj tak spolocne.Ale nieco este budem vymyslat,zatial netusim co.
Ja som saty vyberala 2 mesiace pred svadbou

miriamka
4. dec 2009

Dobre ranko,
konecne piatok...vecer mame z prace Vianocny vecierok,takze sa celkom tesim ze troska vypnem...v nedelu pojdeme s malym pozret Mikulasa a v pondelok odlietam do Warsavy 😒 Jedine ma tesi,ze cez sviatky si beriem 2 tyzdne dovolenky,takze budem s drobcom 😵

weja
autor
4. dec 2009

dobré ránko 🙂
veru, konečne piatok 🙂 my tu máme tento víkend mikulášsky jarmok, tak sa pôjdeme cezeň aspoň prejsť, nieže by boli jarmoky zrovna moja srdcovka, ale atmosféra je tam dobrá, taká predvianočná 😵
...a v sobotu a nedeľu mám stretko s kamoškami, ktoré už žijú mimo, ale tento víkend sa dotrepú, tak sa celkom teším... 🙂
Miri a nakoľko ideš zase do PL? aspoňže letíš, tým autom je to únavnejšie... 😝

melipa
4. dec 2009

ahojte, tak konecne tu mame piatok 🙂 ...Dianka je dnes cely den na natacani Usmevu ako dar, potom na Stedry den by to malo byt v telke...a prave dnes maju aj v skole Mikulasa, bola trochu smutna ☹, ale tak nemoze byt na dvoch miestach naraz 😒
v sobotu ideme na rozpravku do divadla a v nedelu pride k nam Diankin krstny a priatelkou /co sa budu v septembri brat/ a pojdeme spolu na vianocne trhy do mesta 🙂
som myslela ze uz napeciem aspon medovniky, ale asi to pri tomto programe nebudem stihat 😅 ...isti to dalsi vikend a dovolenka pred vianocami 😉

weja
autor
4. dec 2009

Melipa, z Dianky bude nejaká mediálna hviezda, najskôr seriál, teraz úsmev ako dar... 😉
vidím, že máte tiež nabitý program... 🙂 tú dovolenku pred Vianocami vám závidím, ja už nemám žiadnu... 😖 všetku som si musela povinne vybrať cez mimosezónu, keď tu neboli hostia, a celé Vianoce okrem sviatkov budem makať 😠

melipa
4. dec 2009

weji, tak to je nafigu chodit cez sviatky do prace, ale tiez som uz take zazila 😠 ...teraz mam stastie, ze na celom nasom odbore mam jedina male dieta, okrem mna ma iba nasa riaditelka vacsie deti a koniec /ostatni su este slobodni, stare dievky alebo maju dospele deti...aj ked tie stare dievky vzdy nutne potrebuju dovolenku cez cele sviatky 😅 /...takze ja mam s dovolenkou prednost a uz sa velmi tesim 😵
no Dianka bude teraz tancovat s Gypsy CZ /neviem ci sa presne takto volaju/ a s Lacim Strikom a s detmi z jedneho detskeho domova, ktoremu pomahame 😉
baby, inak kolko je este normalne trvanie menstruacie? lebo mne sa to nejako predlzilo 😖 a dost ma to teda obtazuje 😅

miriamka
4. dec 2009

Melipa...Dianka aka hviezda,co? 😵
No mne trva menzes tak max.5 dni,z toho prve 2 dni silne a potom 3 dni take normalne.

melipa
4. dec 2009

no miri aj ja som to tak vzdy mala, silnejsi zaciatok a na piaty den vecer uz koniec...a teraz dva dni pred uz trosku spinim, potom 2-3 dni normal, 1-2 dni lahke a este 1-2 dni spinenie 😠 ...rozmyslam ci to nemohol sposobit kyret? 😕

weja
autor
4. dec 2009

ja si myslím, že keby si mala mesiac-dva po kyrete takú dlhú mrchu, tak by som povedala aj ja, že sa dočisťuješ, ale takto... 😕 veď koľko je to od kyretu???
ja mávam mrchu tak 5-6 dní, potom ešte 1-2 dni špinenie... 😖 tiež mi to ide dobre na nervy, už by sa to mohlo trochu skrátiť... 😅 ale táto mrcha bola výnimka - trvala 3 dni, potom nič a teraz už 3.deň špinenie... 😕 😖 dúfam, že sa mi zase nerozhasil cyklus... 😠

nastasia
4. dec 2009

Ahojte, tak u mna tiez 5 dni mrcha a potom spinenie 2 dni takze spolu 7 😒
weji, a bola slaba? nemoze byt, ze si tehu a predsa mas mrchu?

weja
autor
4. dec 2009

Nastasia, nemôže... 😒 bola síce slabšia ako normálne, ale tehu určite nie som... BT je nízka a okrem toho som bola 3.DC na krvi na hormonálny profil a hormóny sú ok, v tehu by boli iné...
... a inak v ten 27.DC, keď mi brali krv pred mrchou, vyšla mi zvýšená hladina estrogénu, čo znamená, že to tehu tam začínalo, len neviem, prečo potom skončilo.... ☹

melipa
4. dec 2009

no weji to mi je teda luto ☹ ...a povedala si doktorovi o tom pozitivnom teste?
inak vam vsetkym prajem krasny Mikulassky vikendik a bohatu nadielku v cizmickach 🙂 , ziadne uhlie ani cibulu 😀

nastasia
4. dec 2009

weji, nevadi, bojujeme dalej 😉 raz to pride 🙂 snad uz v decembri

num7976
4. dec 2009

ahojte kocky och tak som sa konecne ohlasila ospravedlnujem sa ze som tu ani netukla,ale nejako nestiham s nicim 😅 len idem oboznamit co nove dufam,ze vy ste zdravi a vsetko ide ako ma netehulkam drzim palce nech je pre nich rok 2010 ten plodny!no my mame co nove?12 zubov horucky hocikedy z nicoho nic,dr.stale nevie preco a posledne tri dni stale zmurkala ale uz jej to prechadza tak neviem dr.povedala,ze to moze byt aj pscyhickeho povodu alebo z tyuch horuciek,ale to sa mi nezda,lebo hocikedy mala horucku a nezmurkala,tak neviem ale ani ten psychicky problem nechapem,lebo medzi nami sa nic neudialo z coho by mohla mat take tiky tak ktovie,dufam len ze sa to uz nezopakuje!no a ciciky zatial stale nevieme 4.1.mame kontrolu dalsiu,lebo jej vysli zle vysledky z krvi no tak snad teraz to bude onieco lepsie!no a uz sa snazime kecat o sto sest-sice jej nic nerozumieme,ale je bohova lebo pride a zacne mliet a mliet este aj rukami rozhadzuje no a potom pozera ze co jej na to povieme ha ha,no tak je zlata podarena,uz sa mi liepa kade tade,to uz nie ze sa na odrazadle pekne odraza ale ona sa nan postavi a caka co sa bude diat,no len strach ked ju takto niekde najdem!spime stale coraz horsie a horsie takze ako sa manzel nastahoval,tak do tyzdna bol naspat v druhej izbe,lebo asi silvinke vadil no takze tak ale uz je to krajsie teda uz sa teda z nej ideme nasmiat ake cisla stvara a to ako sa predvadza som tiez nechapala,no podarena tesime sa z nej velmi!baby ako ste na tom s druhymi babatkami?uz by ste si trufli na dalsie?ja este veru nie,no dobre tak sa majte pekne,prajem pekneho mikulasa a snad sa do vianoc este ozveme-ozaj u nas darceky v nedohladne,len malej som naobjednala hraciek a hraciek tak som zvedava na reakciu ked to bude vsetko rozbalovat tak pa pa posielame bosteky a drzte sa mi napiste mi co mate nove,aby som to vsetko nemusela citat,lebo asi na to cas nebudem-ale na vianoce by som mala dostat notebook a ked nie na vianoce tak po vianociach ked budu akcie tak potom tu uz budem furt 😀 tak pa pa

weja
autor
4. dec 2009

Num, ahoj 🙂 sme radi, že sa máte ok, dúfam teda, že po vianociach nazrieš častejšie 😉

Melipa, s výsledkami krvi som u dr. ešte nebola (to máme ísť 16.12. zase do Heliosu, takže tam mu to poviem...) zatiaľ som bola iba na odberoch krvi, ale nekonzultovala som to ešte s ním...
Nastasia, veď jasné, že ideme Ďalej... 😉

tak pekný víkend... 🙂

smejko1
4. dec 2009

numka, super ta tu vidiet uz som sa divila, ze nepises......

dianka aka hviezda, dufam, ze jej vsetko nahravas 😉

prajem Vam krasny vikend a bohatu mikulassku nadielku..... cmuky nevladzem....... idem vegetovat 😉

miriamka
6. dec 2009

Ahojte,
Num...super zi si sa ozvala 😉
Ja chcem len vsetkym popriat krasneho Mikulasa...my ideme podvecer pozret Mikulasa s malym,a potom ma caka balenie...zajtra do toho Polska 😠

weja
autor
7. dec 2009

ahojte 🙂
tak aký bol Mikuláš? ja som mala MM na chate (on je v tomto ešte ako puberťák, musí absolvovať všetky chaty s kamošmi, ktoré sa vyskytnú 🙄 ), domov prišiel až poobede a nejako sme si ani nespomenuli, že je Mikuláš 😅

a kde je Blov...??? 😕 z koncertu v PL sa hádam už vrátili, tak hádam sa nám čoskoro ozve... 🙂

Miri, tak šťastnú cestu, nech ti to rýchlo ujde... 😉

matullienka
7. dec 2009

ahojte kocky ja som od stvrtku dovolenkovala ale uz som späť, inak dnes ma v praci milo prekvapili nielen že ma čakal plny stôl sladkosti ale vyzera to tak ze nebudem musiet od januara odist ale ze budem moct pokracovat co bol asi najkrajsi mikulasky darcek 🙂 inak vsetkym prajem pekny aj ked uprsany dnik 😀

miriamka
7. dec 2009

Ahojte,
a krasny den 😉
Ja uz vo Warsawe...dufam,ze to rychlo ubehne.
Mikulas chodil aj u nas,drobec toho podostaval...bude to este papat na velku noc 😀

weja
autor
7. dec 2009

Maťka, tak to je krásny mikulášsky darček... 😵 vidíš, niekedy sa veci vyriešia aj bez tvojho pričinenia.... 😉

melipa
7. dec 2009

ahojte, tak zasa ubehol ten vikend ☹ ...ja som ho mala spociatku pokazeny, lebo na v piatok ma cely den bolela hlava v praci a k veceru na tom usmevackom koncerte sa to tak rozbehlo, ze som ledva cez program vydrzala, potom bola recepcia a tam som uz nevydrzala - pachy, hlasna hudba...bolo mi na odpadnutie, na zvracanie a silnaaa bolest hlavy - tak som si musela zobrat taxik a ist sama domov ☹ , kedze som chcela aby si to aspon Dianka s muzom uzili /deti mali diskoteku/...doma som poobjimala wc misu, zobrala liek, mokry uterak na hlavu a zaspala som...mam taketo migrenozne stavy 2-3 krat do roka od porodu, je to fakt hrozne 😢
ale v sobotu a v nedelu ok, Mikulas bol aj u nas, az ma to hneva kolko sladkosti naraz sa nazbiera, to nie je v silach rozumne pojest 😅
matu - to je super s tou robotkou 🙂

miriamka
7. dec 2009

Matu...gratulacie k praci 😉

weja
autor
7. dec 2009

Melipa, ja to mávam tiež - migrény, že mi je až na vracanie a pomaly mám hviezdičky pred očami... a tiež sa to začalo počas druhého tehu a trvá to dodnes.... ☹ ale mňa to chytí aspoň raz za 2-3 mesiace, ale je to brutál... 😝 myslíš, že sa to niekedy ešte napraví...? 😕 a čo na to berieš? ja som už uvažovala, že by som zašla za dr. po nejaké lieky, ale zase by ma posielala po neurológoch a kade-tade, tak to sa mi nechce... 😖 takto si hodím 1-2 ibalginy a čakám, kým to ako-tak zaberie... 🙄

melipa
7. dec 2009

weji, ja neviem ci to niekedy prejde 🙄 ...ale mne sa neulavi dokial sa nevyzvraciam /pardon 😅 /, az potom sa mozem trochu napit a zobrat liek, zatial mi pomohol vzdy Panadol Ultra...ja mam uplne tenzne bolesti, pulzovanie, mdloby...a ten studeny mokry uterak na bednu mi velmi pomaha
k lekarovi s tym zatial moc nechcem ist, lebo presne ako pises - dalsie behacky po doktoroch, neurologia...
inak v sobotu som bola objednana na gyndu, chcela som aby sme nejako intenzivnejsie od januara poriesili tehu, ale muz skoro rano odisiel autom a trepat sa s malou o pol osmej rano v sobotu MHD na druhy koniec mesta som nechcela, tak som sa preobjednala az na 4.1. - a jeden cyklus v cudu, skoda ☹
hlavne som mu chcela povedat, ze nechcem ten duphaston, myslim ze je uplne mimo pre mna 🙄

matullienka
7. dec 2009

kocky: dakujem velmi pekne este sa musim v stredu porozpravat s riaditelom a dohodnut presne ale naozaj najkrajsi darcek 😉

weja
autor
7. dec 2009

Melipa a čo myslíš tým, "intenzívnejšie poriešili tehu"? akože folikulometria, SPG a tak...?
no ja už mám z tých migrén total paniku, to mám ešte len taký divný pocit, že ma ide bolieť hlava, tak rýchlo zháňam ibalgin a hneď si ho nasadím, kým to zase neprepukne do migrény, to by som už bola úplne mimo... 😝 😝 😝 ...a pritom mňa kedysi hlava bolievala tak 1x za dva roky... 🙄

smejko1
7. dec 2009

ahojte,

my sme mali bohteho mikulasa......... si to vynahradil u mna za min. rok ed na mna zabudol 😠 ale teraz ked to zjem tak budem taka tlsta ako ked som mala ist rodit hihi

mrzi ma, ze Vas tak silno bolieva hlava........ mna iba chvilkovo a niekedy a uz aj to sa mi zda moc.......

miri - pokup dobre v polsku a hlavne vyhodne 😉

melipa - takze uz sa odvazite opat oehulkovat? drzim palcule, aby ste nemuseli v januari nikam ist 😉

a matulienka blahozelam........ super darcek

blov - ako bolo a ako to zvladla miska?

melipa
7. dec 2009

weji - no neviem ti presne povedat, ale tak sme sa dohodli v septembri ze po cca troch cykloch mam prist a ze ked mi nepomoze Duphaston /zacinam byt na ten liek alergicka a nechcem ho vidiet 😠 /, tak ze po novom roku to bude riesit intenzivnejsie /ale zatial neviem presne ako.../ - no tak som chcela prist este pred vianocami, nech si pripadnu liecbu nasadim od dalsieho cyklu, ale teda musim to odlozit az na januar...
takze snazilkujeme, ale moc tomu neverim...uz je to pol roka od MA, teda presne tolko ako som otehu po prvom MA, ale vtedy som bola taka uvolnena, vobec som sa nesledovala, milovali sme sa spontanne /myslela som ze vobec nemam ovulku a ze po lete pojdeme do gin fivu poriesit to 😀 /...a potom obovske prekvapko...a teraz sa zasa sledujem 😠 a myslim ze to nie je moc dobre a just za nezadari
smejko - dakujem moja 🙂