Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
10. feb 2010

Num, neviem, ale ja by som tam asi isla ked ti kazali...radsej nech jej to este skontroluju a aspon budes mat klud 😉

blovitc120
10. feb 2010

Num, ja by som tiez asi isla. Hoci na tvojom mieste by som asi rovnako mala nervy a rozmyslala, ako sa tomu vyhnut 😉.

weja
autor
11. feb 2010

dobré ránko 🙂
Num, tiež by som tam asi išla, lebo riešiť to, až keby si videla, že sa to nejako mení, ako si písala, už by mohlo byť aj neskoro....
dnes idem ku kaderníčke, celkom sa teším... 😵

miriamka
11. feb 2010

Ahojte a dobre ranko,
tak dnes hura domov 😵
Weji...kadernicka je super,uzi si to tam.Co Ti bude robit?

weja
autor
11. feb 2010

Miri, idem sa len strihať... pôvodne chcel MM, aby som ho objednala na strihanie, tak som sa objednala popri ňom a nakoniec idem iba ja, keďže on je chorý 😀
Miri, dávaj si pozor na cestách, teraz to bude asi des... 😝 😖

miriamka
11. feb 2010

Weji...a nejaky novy strih,ci len podstrihnut?Ved porad nejaky uces 😉
No tu troska dnes snezi,ale teraz ma uz len cesta z hotela na letisko caka autom,a potom 2 lety a som doma.Tak hadam lietadla budu ok a nebudu meskat.

weja
autor
11. feb 2010

len to troška upraviť a podstrihnúť... čo sa účesov týka, nie som veľký experimentátor, okrem toho je ťažko radiť nejaký účes, keď každému sa hodí čosi iné... ja som mala asi len 2x v živote krátke vlasy, inak stále dlhé alebo polodlhé a tam veľa toho nevymyslíš...
...a prečo až 2 lety? nie si v PL? to je na figu, ak musíš niekde ešte aj prestupovať... 😖

miriamka
11. feb 2010

Weji...som v PL,len som z Poznani,odtialto poletim do Warsawy a potom az do Viedne 😖 Ale lepsie nez sem soferovat zo Slovenska ako to vcsinou robim.
No ja si nechavam teraz vlasy rast,takze chodim len na podstrihnutie a farbenie.

weja
autor
11. feb 2010

preboha, toto cestovanie by ma zabilo.... 😝 ale zasa - preto asi každá robíme to, čo robíme a čo nám neprekáža, že? 😉
ja sa farbím doma... iba na melír som kedysi chodila do kaderníctva, ale teraz si dávam farbu na celú hlavu a farbíme sa naraz aj s mamou - ja kúpim 2 farby (mne je jedna málo a jej zas veľa, ale dokopy je nám to akurát) a ona nafarbí mňa, ja ju a vybavené 😀 nechce sa mi vyhadzovať za farbenie 20€, keď to zvládneme rovnako dobre aj sami...

miriamka
11. feb 2010

Weji...to cestovanie sa da zvladnut 😉 ,a myslim,ze coskoro ma bude maly posielat sam lebo bude vediet ze mu maminka vzdy nieco donesie.Tento krat som mu kupila krasne tenisky,tak dufam,ze mu budu dobre 😵
Ja ked sa farmin doma,a chcem hnede...vzdy mi to chyti na cierno,tak radsej chodim kadernicke.,

blovitc120
11. feb 2010

Ahojte,
weji, nechceš ma zobrať so sebou ku kaderníčke namiesto Maja 🙂? Moja má dvojtýždňové bábo a veru aj mňa treba strihať... A v tom cestovaní sme rovnaké, ja to tiež neznášam, z celej duše 🙂.
Mimochodom tiež sa farbím doma, príde mi odveci dať 25 € za farbenie, resp. farbí ma MM a on to vždy urobí tak dôkladne, že mi natrie každý jeden vlas, ako by mi ani kaderníčka neurobila 😀 a dáva pozor, aby mi nezašpinil pokožku okolo vlasov.
Miri šťastnú cestu

weja
autor
11. feb 2010

Blov, dobrého kaderníka máš doma 😀 inak aj ja som mala super kaderníčku, ale tá je už vyše roka na MD a doma nechce strihať ani za nič... dlho mi trvalo, kým som našla náhradu, aj keď táto je síce zasa od ruky na opačnom konci mesta 😖 ale je šikovná a ani nie predražená, takže ok...

inak za polhodinku odchádzam k dr., včera večer som mala zasa dosť výrazné bolesti v podbrušku, tak som jej volala, či nemôžem prísť skôr ako v piatok, tak sme sa dohodli na dnes poobede... teraz mi je zasa síce lepšie, nechápem v akých intervaloch sa to objavuje, ale tak vraj mi spraví usg a uvidíme... dúfam, že to má zasa niečo spoločné s tými mojimi mykózami, tak ma už ozaj porazi... 😖 😠

blovitc120
11. feb 2010

Držím palce 🙂 a daj vedieť

weja
autor
11. feb 2010

tak som naspäť už aj od kaderníčky, aj od dr.... celé poobedie behám a už mám teraz aj celkom dosť... 😝
dr. mi zobrala krv aj ster na rozbor, robila mi aj usg, ale vraj všetko je v poriadku (našťastie)... podľa nej tie bolesti boli asi spôsobené ovuláciou, vraj niektoré ženy privezie aj sanitka v kŕčoch a ide pritom "len" o ovulačnú bolesť... môže sa to objaviť len raz za čas alebo sa to aj opakovať, čo ma veľmi nepotešila 😖 aj vás to tak bolieva? ja som mala pocit ako pri ms bolestiach, neskôr to bolo až také pálenie, celé brucho ešte aj kríže som mala také citlivé... no des... 😝 aj na usg videla prasknutý folikul, takže to mohlo byť ono.... vraj pri prasknutí folikulu sa uvoľní nejaká tekutina, ktorá má dráždivý účinok a ak je folík väčší, je aj tej tekutiny viac a viac to dráždi a bolí... tak som zasa o čosi múdrejšia... 😅 no uvidím ešte aké budú výsledky krvi a steru, dúfam, že aj to bude ok....

nastasia
11. feb 2010

ahoj weji, tak super, ze to neni nic vazne. ja mavam ovulacne bolesti kazdy mesiac, asi len raz do roka sa mi stane, ze to necitim 😕 inak stale. niekedy su tie bolesti v pohode a niekedy uplny brutal, ze vajecnik citim ako keby taku skalu, neviem sa vtedy ani pohnut pripadne si lahnut na ten bok a bolest mi vystreluje az do nohy...minule som citila ako mi praskol folikul, sranda, nikdy predtym sa mi to nestalo, ale teraz som to presne vedela kedy to bolo. bol to priserny tlak a potom zrazu nic...no a presn ked folikul praskne tak je okolo slamovozlta tekutina, kt. je drazdiva, takze okolie moze byt trochu zapalene a moze to boliet. takze ak ta teraz bude par dn boliet podbrusko tak je to tym...aj ja to mavam. inak dneska by ste mli posnazilkovat idealny cas 😀 i ked ja vacsinou v takych bolestiach chut nemam...

blovitc120
11. feb 2010

Weji, nastasia, super vysvetlenie a opis. Tak ja to mám takto každý mesiac, myslím s tou pálivou bolesťou, vystreľuje až do nohy, ale nemôžem viac-menej ani chodiť, bolí to ako fras. Aj samé, aj na dotyk. A strieda sa to pekne pravý-ľavý. Niekedy som naozaj myslela, že aj sanitku zavolám...
Nastasia, wejkin mangel je chorý, tak ale možno už najhoršie odfúklo 😀

weja
autor
12. feb 2010

dobré ránko, hurá piatok 😵
vidíte to, mohla som sa vás viac povyzvedať na tú ovu bolesť, nemusela som ani nikam chodiť... 😅 ale aspoň budem mať zasa komplet vyšetrenie, aspoň zistím, či som min. mesiac tú mykózu poriadne preliečila...
Nastasia, no s tým snažením tento mesiac to bola dosť bieda 😅 ako písala Blov, MM je chorý a poznáte to - chorý chlap... 🙄 na druhej strane ja som mala tie bolesti, takže chuť na snaženie nás dosť obchádzala... 😝 ale tak aspoň jeden krát som ho stihla zlomiť 😀 najhoršie bolesti boli v utorok a stredu, včera už v pohode, takže ovu bola zrejme vtedy, včera to už bolo pasé (aj podľa BT)

Miri, ako si docestovala?

ozaj a Melipa sa nám už dlhšie neukázala... 😕 možno je tiež rozcestovaná...

miriamka
12. feb 2010

Ahojte,
tak konecne doma...kvoli snehovej burke a kalamitam na vsetkych letiskam boli hrozne meskania...takze som prisla az v noci a drobcek uz davno hajal,a rano som s nim bola len chvilocku kedze som isla do prace ☹ ...ale po praci si ho uzijem a potom cely vikend 😵
Inac mne teplota klesa,takze mrcha cez vikend dorazi...no co uz,nevyslo teraz,vyjde nabuduce

blovitc120
12. feb 2010

Ahojte,
Weji, pravdu máš, dobre, že si bola u dr., aspoň máš srdce na mieste, nie je to ako "jedna kamoška povedala". Aspoň si si odbehla skôr z roboty 🙂.
U nás dnes sneží a odmäk 😝, no hnus vonku.
Miri ahoj, to si šla hneď ráno do roboty, keď si prišla až v noci? No nič moc....
Pekný víkend, ak by som sa neukázala.

matullienka
12. feb 2010

kočky máte niektorá skúsenosti s duphastonom a ako vám na to zareagovalo telo? mne asi úplne hrozne neviem čo sa to so mnou dialo ale táto mrcha je brutal mm musel so mnou až na pohotovosť čo som tak krvácala hneď druhý deň bolo to strašné no tam nám samozrejme nič nepovedali že oni mi s tým nič nemôžu spraviť tak už som objednaná v pondelok hneď ráno na vyšetrenie k svojmu dr. tak sa bojím čo mi povie ☹

weja
autor
12. feb 2010

Maťka, ja beriem tiež duphaston od 18.DC, teraz to už bude 3.mesiac, ale u mňa je to úplne v pohode... práveže sa mi ešte zdá, že mi celkom zrovnal cyklus - ovu na 14.DC som už nemala ani nepamätám, teraz je pravidlo...
možno každé telo reaguje inak, ale nemyslím, že u teba to mohol spôsobiť ten duphaston... uvidíš, čo ti povie dr.... 😕

smejko1
13. feb 2010

ahojte, vraciam nas na prvu stranu a zelam krasny Valentinsky vikendik.,....

miriamka
13. feb 2010

Ahojte,
a aj my s Jakubkom vam prajeme krasneho Valentina 😵
Ja si maleho uzivam plnymi duskami,zajtra pojdeme vsetci spolu na Valentinsky obedik...a inac relaxujeme len tak.
Ja som Duphaston brala len ako tehu,ale myslim,ze ked pojdem teraz dokymu,predpise mi ho uzivat...

matullienka
15. feb 2010

ahojte kde ste všetky?

tak krvácala som tak veľmi preto lebo mám zasa raz zápal tak ma dnes znovu vyzbrojil liekmi 😒 inak ako ste víkendovali?

blovitc120
15. feb 2010

Ahojte,
Maťka, fajn, že aspoň vieš, z čoho bolo krvácanie... Tak nech je to rýchlo v poriadku.
Cez víkend sme riadne vymrzli, u nás fúkal strašný severák, ani sa mi nos nechcelo vystrčiť von, ale musela som, madam musela ísť von 🙂. Aj dnes fúka, neviem, čo ten vietor je taký bláznivý...

weja
autor
15. feb 2010

ahojte 🙂
ja sa po víkende akosi neviem vymotať z papierov 😝 stále berieme nových ľudí na dohodu a tých papierovačiek okolo toho.... 😝 😝 😝 otras, od rána nerobím nič iné, len nové dohody a k "normálnej" robote som sa ešte stále nedostala... 😖

Maťka, no tak zápal ozaj nič moc... 😖 a čoho zápal? iné problémy okrem toho krvácania si nemala? ja som volala ohľadom výsledkov krvi, tak všetko je ok 😵 našťastie...

inak víkend bol ok, v sobotu večer sme boli s kamoškami na drinku, v nedeľu zasa zablahoželať ujovi k narodkám... ale - výnimočná udalosť - MM v sobotu úspešne absolvoval svoju (dúfam) už poslednú narodeninovú oslavu 😅 však už bolo načase...

matullienka
15. feb 2010

weji: no tak to mi nepovedal z čoho to môže byť tak a ani ja sama netuším 😒 no a okrem toho krvácania som iné ťažkosti nemala tak uvidím čo ešte povedia výsledky lebo mi bral aj stery

num7976
15. feb 2010

ahojte kocky tak sa hlasim dlhsie som tu nebola,ale MM je stale doma asi ani v marci nebude mat robotu len take fusky na par dni co sa pritrafia, tak som nemala kedy ani na obed odpisat,no tak vikend dopadol fajne podla mojich ocakavani bola som spokojna v sobotu sme sli konecne k svokrovcom gratulovat no a nedelu sme si uzivali jeden druheho-mala nam dopriala spala tri hodiny aj stvrt tak sme chodili az nervozny nakukat,ci vobec dycha aj ked najskor to vobec nevyzeralo ze zaspi,lebo este o jednej tam zurila,no ale potom vstala az o pol stvrtej no a to zase soky,ze ako zaspi vecer,ale tak pred deviatou kusok,takze normalka no a dnes siel zase na dake tri dni do BA takze uz mam konecne cas aj tu popozerat!
matka tak nech sa ti ten zapal chytro strati hnusak jeden!
wejka suepr,ze vysledky su ok
blov u nas tiez fuka,ale nasej to teda vobec nevadi ta sa z toho smeje,ked zafuka a ked ideme domov,tak s velkym placom,lebo pohodlna v sankach a nechce sa jej stadial von

smejko1
15. feb 2010

ahojte, co Vas vsetky odfulo?

numka - u nas tiez plac ked ideme domov........zmrznuty na cencul a len hrabka do snehu a hrabka.......

mame doma ocina uz skoro 5ty den ( aj ked s prestavkami) tak maly nic ine nekrici len tato tato tato........ a mama, len ked v brusku zaskrka 😀

maurizia
15. feb 2010

ahojte dievcata, tak ja som mala super vikend, bola som lyzovat s kolegovcami, i ked teda po troch hodinach spanku sa dost zle lyzuje 😅 tak som viac menej sedela v bufete..no ale moj manzel sa pochlapil, lebo on doma strazil malu, prvykrat som takto bola a som velmi milo prekvapena,ako vsetko super zvladol..no a vcera sme este mali vydareny vecer, tak sa teraz z toho vsetkeho davam dokopy a asi aj idem spat 😀 mali by sme sice teraz snazilkovat, ale asi to nechame na zajtra 😝

smejko ja tiez neviem malu domov dostat, ked sme vonku, uz aj mne je vacsinou total zima, ona uz flakaty ksicht vymrznuty a pud sebazachovy nikde 😀