Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
25. jún 2009

Dobre ranko,
tak dovolenka?No bud Chorvatsko autom,alebo letecky do Tuniska kde sme uz boli,takze to by sme isli na istotu ze bude dobre...alebo nakoniec ostaneme doma,dokoncime dvor a budeme chodit len na vylety.Takze uvidime ktora moznost nakoniec zvitazi.

Konecne zajtra piatok,tak sa mi dnes nechcelo vstavat,aj maly mal zly sen takze sa zobudil s placom v noci,nastastie som si ho na ruky zobrala a potom opat pokracoval v spani ked sa ukludnil.

blovitc120
25. jún 2009

Ahojte, naša noc tiež nič moc, dnes už Miška nechápala, že spať chcem nielen po koncerte, bola 6x hore 😝.
Miri, nebojíte sa s takým malým do Tuniska? Nás totiž všetci presviedčajú, že v Turecku je za rovnaké prachy ako v Grécku o 2 hviezdičky lepšie, ale ja sa nejako bojím tých moslimov a pitnej vody. Tak daj aj ty skúsenosť 🙂. My nakoniec nepôjdeme nikam, lebo naša hviezda bude ešte stále v noci dubasiť 😒.
Aj u vás je tak zamračené?

weja
autor
25. jún 2009

Miri, takže veľmi ste v tom výbere nepokročili... 😀
ja som už tiež rada, že je aspoň štvrtok, tieto 2 týždne boli na figu - zo štyroch ľudí som tu bola sama... 😖 jedna mala dovolenku a dve PN... a išlo ma rozhodiť, keď všetci volali mne, že potrebujú zistiť alebo urobiť niečo, čo vôbec nie je moja oblasť a nemala som o tom ani šajnu... 🙄 je na figu taká robota, keď sa človek musí v tom najskôr hodinu hrabať, aby pochopil o čo ide a v akom štádiu sa to nachádza a potom to ešte nejako riešiť... 😝 ešte jeden taký týždeň a išla by som na PN aj ja... 😀 😀

weja
autor
25. jún 2009

Blov, Grécko a Turecko sa mi zdá straaašne predražené... 😖 kamoška bola min. rok v Turecku a vraj tam bola všade dosť veľká špina... 😝 a kolegyňa sa vrátila pred týždňom z Grécka a vraj tiež nič moc, že už by tam nešla... 🙄 tak si potom vyber... 😅 inak v Tunise sa aj mne páčilo zatiaľ asi najviac 😵
čo sa týka malého a Tunisu - tam je to ešte také stredomorské - strava a aj podnebie, tam väčšinou nehrozí ani faraónova pomsta 😀 takže toho by som sa až tak nebála... 🙂

miriamka
25. jún 2009

Weji...aj my v Tunise maximalne spokojni 2x,plaz krasne cistucka,hotel super,strava ako u nas...takze podla mna pre deticky vhodne.A najma,plaze neboli preplnene,bolo to take pohodove.
Jasne,mimo hoteloveho komplexu nic moc,ale tam ani neplanujeme chodit...takze pozerame last minute,ci nieco dobre na hotel ktory mame osvedceni najdeme 😉

blovitc120
25. jún 2009

Hm, keď ja milujem grécke ostrovy, chceli sme ísť na Kos alebo Zakynthos a nemám rada dovolenku, kde sa nedá vystrčiť nos z hotelového komplexu, mám rada, keď je všade aj kopa zelene, nie len hotelový komplex a púšť, to je to... A v Tunisku zase naopak moje 2 kamošky dostali parádnu s..čku a to bývali v ***** hoteli, tak neviem. Uvidíme, aj tak nám to Mišel ešte asi riadne zamieša 😀

weja
autor
25. jún 2009

My tiež väčšinu času trávime v areáli hotela, veľmi sa nám neosvedčilo vyťahovať odtiaľ päty 😀 takže pre nás je rozhodujúci hotel... a v Tunise mal ten hotel úchvatné záhrady všade okolo 😵 tak keď sa nám nechcelo byť na pláži, motali sme sa tam a bol to fakt ohromný relax... 😎
ja by som tam šla aj tohto roku najradšej, ale MM si myslí, že v septembri už nebude v Tunise tak teplo... 😖 september už býva niekedy v Európe daždivý a na Tunis má európska klíma nejaký dosah... 😒

Miri, a v ktorej časti ste boli?
Blov, vám to bude Miška asi ešte dlho miešať... 😀

miriamka
25. jún 2009

Weji...raz Sousse a raz Tabarka,ak by sme isli aj tento rok,tak Tabarka.

weja
autor
25. jún 2009

v Tabarke sme boli aj my 🙂 hotel Mehari a ozaj sa mi tam páčilo... len škoda, že to bolo len na 8 dní... 😒 tentokrát pôjdeme aspoň na 12...

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

smejko1
25. jún 2009

ahojte

prijemna tema tie dovolenky....... ja som bola v tabarke, turecku aj grecku a osobne si myslim, ze vsteky su rovnako dobre a robvnako zle........ totiz, zalezi na aky hotel a plaz natrafite...... lebo nam sa v tabarke pacilo na hotely, ale ked sme boli mimo arealu tak hrozna spina...... no a to iste aj grecko, cierna hora...... turecko......

zalezi len od vkusu - v jedle som sa prejedala uplne vsade......

ja velmi tuzim ist do chorvatska, ale asi nam to nevyjde tento rok...... muz totiz az tak ist nechce a tak hlada vyhovorky...... no tak teraz dufam, ze aspon na slovensko niekam pojdeme......

dnes sme uz urobili tu mrezku medzi schodami, takze damienko moze zacat oficialne lozit..... dufam, ze to pochopi...... hihi

muzik ma dedka v nemocnici, takze nalada je dost na bode mrazu.... najhorsie je, ze mu neviem pomoct a on sa tak trapi, je to jeho milovany dedo...... ach jo.....

drzte sa vsetky, cmuky a hlavne nech ste vsetci zdravi

miriamka
26. jún 2009

Ahojte a dobre rano,
konecne piatok!Sa mi rano ani oci otvorit nechceli,konecne zajtra dospim! 😉
Co sa dovolenky tyka,myslim,ze nakoniec aj my ostaneme doma a spravime si vylety po Slovensku 😀 ,a dokoncime dvor.

weja
autor
26. jún 2009

dobré ránko 🙂
Krista, to sú dobré správy, takže môžme zostať v II.téme 😵 aj keď nám do tých 10.000 príspevkov ešte aj tak dosť chýbalo...

Smejko, veď aj na Slovensku je dobre, hlavne, keď výjde počasie, tak sa to dá... 🙂
dúfam, že dedko sa čoskoro uzdraví...

smejko1
26. jún 2009

bohuzial dedko zomrel.......

dnes si moja rybka opat zaplavala...... od buduceho tyzdna zaciname daku potapacsku abecedu, uz sa tesim......

nastasia
26. jún 2009

smejko, to mrzi...uprimnu sustrast tebe aj tvojej rodine

ja som bola tiez v tunise, hotel bol sice 5 hviezdickovy, ale nedala by som mu ani jednu, strasna spina, smrdel potuchlinou...len jedlo bolo dobre 😉
ale mozno sme mali len smolu...som pocula, ze egypt je lepsi, ale ja by som s malym dietatom takuto exotiku asi neriskovala...ak vam mozem odporucit tak grecko(alebo aj ine) cez hydrotour, maju nove hotely, fakt super

blovitc120
26. jún 2009

Ahojte, smejko, to je mi ľúto, bohužiaľ nikto tu nemôže byť večne ☹. Keby sa to dalo... však.
Nastasia ahoj po dlhej dobe 🙂. My z vlastnej skúsenosti tiež uprednostňujeme Grécko, ja som proste Európan celou dušou a toľko peňazí by sme zase neušetrili. Ja by som sa v tých krajinách bála dať malej aj ovocie, keď tam nemajú pitnú vodu a hlavne ja som na žalúdok veľmi citlivá, vždy dostanem hnačku ešte aj v Chorvátsku, takže to radšej neriskujem...

nastasia
26. jún 2009

ahoj blov, veru ja som tiez taka citlivka, v tunisku som mala so sebou este aj dezinfekcne mydlo a furt som sa nim umyvala 😀 ja mam tiez najradsej europu 🙂

smejko1
26. jún 2009

teraz som stvrdla 3 hodiny pri pocitaci co som uz mala spinkat..... najprv som hladala golfac a ked uz som bola total vysilena, tak som si povedala ze vam napisem, ale uvidela som temu zumba a odrazu som hladala ao a kde sa to da cvicit a snad sa mi podari a v nedelu to vyskusam...... strasne po tom tuzim...... aerobik som nikdy nechcela ale toto je vlastne tanec a ten milujem, aj ked teraz som take drievko co davno nic nerobilo a este mam aj mega brucho...... ale prave preto mi to bodne a snad sa bruska zbavim. \

dobru noc...... a aj ja som za europu..... v grecku vie byt nadherne....... 😉

blovitc120
27. jún 2009

Dobré ránko, žeby vyšlo slnko po týždni 🙂? Teda aspoň u nás to tak vyzerá 🙂. Ja sa tu pučím od smiechu na Miške, lebo už hodinu vykrikuje pri mne v posteli a vymýšľa nové slová, ale huláka ako na hokeji 😀. Tak si našteluje pusu do nejakej polohy a skúša, aké slová jej to dá a keď sa jej nejaké zapáči, pridáva hlasitosť až do maxima. Ale máme prvé naozajstné slovo, ktoré povie vedome, ak nerátam mama, a to slovo je lampa. Ukáže ju a povie apa, som na ňu hrdá 😀.
Smejko si ma dostala, čo je to tá zumba, keď sa raz niekedy dostanem k pc, musím pohľadať. Tak nech ti to vyjde v nedeľu, daj vedieť 🙂. Inak ja osobne tiež aerobic neznášam, vadí mi to skákanie a boli ma z toho hlava a cici. A našla si golfáč?
Nastasia, si ma pobavila, že si nosíš dezinfekčné mydlo 🙂, to ma nenapadlo, my len vnútornú dezinfekciu a mne ani tá nepomáha, vždy niečo mám aspoň 2 dni.
Tak pekný víkend, idem sa venovať môjmu rečnidlu

nastasia
27. jún 2009

ahojte,
blov mala musi byt zlatucka ked si tak vykrikuje 🙂 jaj blov keby len mydlo, minule som si kupila taky sprej na wc dezinfekcny 😀 teda nie ze by som si sadala hocikde, ale tak pre istotu...vies, moja mama aj babka su zdravotnicky tak som odmalicka pocuvala ako nemam nic chytat a podobne tak som tym poznacena 😒 a v tom tunise sme aj my pouzivali vnutornu dezinfekciu a zabralo ani raz som nemala hnacku, len raz mi prislo priserne zle ked som vypila silny matovy caj, ale netusila som, ze je to z toho. som si myslela, ze to mam z jedla, tak som si v lekarni kupila tie ich predrazene lieky. a potom uz na slovensku sme boli v cajovni a dala som si matovy caj a vtedy som pochopila z coho mi bolo v tunise zle 😀

weja
autor
27. jún 2009

ahojteee 🙂
Smejko, to mi je ľúto, že dedko zomrel... ☹ ešteže máte ten váš malý zázrak, aspoň vás trošu rozveselí....
a tú tému o zumbe som už pozerala aj ja a tiež som si povedala, že by som to chcela skúsiť... 🙂 ale ja proste neznáááášam hromadné cvičenia typu aerobic alebo tae-bo 😝 obidva som istý čas skúšala, ale ja takéto hromadné "akcie" nemusím - vydýchaný vzduch, smrad po prepotených veciach v šatni a niektoré "hviezdy", ktoré sa tam chodia iba pretŕčať, aby ich ostatní videli... možno som moc náročná, ale toto ozaj nie... 😖
teraz sa už pár rokov venujem kalanetike, doma a v kľude, ale aj zumbu by som si vyskúšala... nedá sa to cvičiť doma? 😀

Blov, no mňa z vás prekotí - že huláka ako na hokeji 😀 😀 šikovnica je to malá, že sa tak rýchlo učí nové slová... 🙂

Nastasia, dezinfekčný sprej na wc...? to kde si zohnala, to by sa aj mne páčilo... 😀 ja by som bola najradšej, keby som si mohla aj po príchode na hotelovú izbu wc ešte raz sama umyť, aspoň by som mala istotu, že je to dobre vydezinfikované... 😀
na mňa inak vnútorná dezinfekcia tiež neplatí... 😖 Blov, asi by sme mali zvýšiť dávky 😀

miriamka
27. jún 2009

Smejko...urpimnu sustrast 😔
Inac aerobik a podobne aktivity rada tiez nemam,to skorej fitko alebo bicyklovanie,to fakt mozem 😉
A ako vikendujete?
My sme makali,ale konecne mame za domom navozenu ciernu zem,zarovnane takze mozeme polozit travnik 😵 😵

blovitc120
27. jún 2009

Ahojte,
weji, ja som už mala dávky poldecák ráno, naobed a večer a nepomohlo, to mám vypiť pol fľaše zakaždým 😀 😀? Inak na tých spoločných cvičeniach mi vadí presne aj to, čo si napísala a ešte jedna vec. Myslím si o sebe, že som celkom inteligentná, ale na aerobicu som v živote nebola schopná zapamätať si tie kombinácie hopsačiek. Keď som už mala pocit, že sa do toho dostávam, tak vždy zmenili kreáciu a vyzerala som tam ako lomidrevo. A to som skúšala chodiť celý prvý ročník na VŠ každú stredu. Nevydalo. Nemám na to bunky a vravím, len mi z toho dunelo v gebuli a bolelo ma všetko, čo dokázalo na mne nadskakovať 😝 😝. Tak som chodila na plaváreň, teraz už nemôžem ani to, tak kondičku istí vláčenie Michaely po byte a prípadne bicykel, to je moje hobby, len tento rok asi nie.
Miri, to je super, že budete klásť trávnik. Máš album na modrej streche? Mohla by si nám tam dať fotočky vášho hniezdočka, nech máme čo pochváliť.
Ozaj, zabudla som vám povedať "novinku". Odkedy sme sa vrátili z koncertu, Miška odmieta večer zaspávať sama, lebo moja mamina ma nepočúvala a priznala sa, že ju uspávala v izbe, hoci som jej povedala položiť a odísť. Tak máme každý večer scény 😠 😠 😠. Po 5 mesiacoch samostatného zaspávania. Ide ma šľak trafiť, zase sme o krok späť 😔 😔 😔

miriamka
27. jún 2009

Blov...fotky pridam a ukazem.Stale sa mi nechce verit,ze po 3 rokoch odkedy sme zacali stavat budeme mat konecne dvor 😅
Inac s tym uspavanim to mama dobre pokaslala 😠

weja
autor
27. jún 2009

Miri, to je fajn, že ste už každým dňom bližšie k úplnému finišu 😵 na tie fotky som aj ja zvedavá... 😵
Blov, niektorí ľudia sú fakt nepoučitelní... 😠 tak mamu teraz volaj každý večer, nech príde uspávať, keď dokázala pokaziť za jediný večer výsledky dlhomesačného snaženia... 😖

blovitc120
28. jún 2009

Ahojte, no mňa snáď porazí, scény kvôli zaspávaniu u nás pokračujú, ja si to už fakt hodím. Za 5 mesiacov ani raz a teraz každý večer jačí v postieľke a nechce spať ☹..

miriamka
29. jún 2009

Dobre ranko,
tak ako po vikende?
My fajn,aj ked bol uprsany bolo kopec srandy.Vcera sme isli na navstevu,takze sa maly predvadzal,jasil...domov isiel spinavy ako neviem co,a to sme len dnu boli,ale jednol piate cez deviate takze tak aj vizeral 😀 Ale prisiel domov,zaspal o 20.30 a az rano som ho o 6.30 budila ako tvrdo spinkal 😵 😵
Blov...no to ma mrzi ze to zaspavanie je teraz take,ja som rada ze moja mamina presne pocuva co robit ma a nema,inac neviem keby si robila po svojom 😒 Asi by si mala zavolat mamu teraz nech malu uspava 😠
Ale celkovo to zaspavanie a spanok chce fakt trpezlivost....raz je dobre raz zle,ale deti z toho vyrastu castom

blovitc120
29. jún 2009

Dobré ráno, miriamka malý musel byť zlatý, ako sa najedol a bláznil 🙂. Daj fotky 🙂. S tým spaním máš pravdu, ja to tak aj beriem, ale zaspávanie je niečo iné. S tým sme za tých 5 mesiacov problém nemali ani raz. Až teraz... A je to stále horšie. Zase som v stave, že keď zaspí, idem rovno spať aj ja, takže neurobím nič ani večer, o tom, že ani chvíľu nemám pre seba, už nehovorím ☹.

weja
autor
29. jún 2009

dobré ránko 🙂
Miri, no tie fotky by si veru mohla pridať... 🙂
Blov, ktovie, koľko vám to zasa bude trvať, kým sa dostanete "do normálu"... 😖

ja som volala v piatok o výsledky z preventínej prehliadky - cytológia ok, ale sestrička mi povedala, že sú tam ako keby nejaké zápalové zmeny... 😖 tak super... 😝 ale budúci pondelok mám ísť na usg, tak uvidím, čo mi dr. povie... dúfam, že to nebudú zase nejaké komplikácie...

pekný deň všetkým... 😉

miriamka
29. jún 2009

Blov...drzim palce aby Miska opat coskoro ok zaspavala 😒
Weji...no ja som dnes 25DC,ovulka stale nikde,takze tiez to vidim tak ze som coskoro u mojeho dokyho 😠