Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
20. feb 2009

Blov...neboj,ja sem budem chodit...ved nebudem v praci do vecera 😉
INac super clanok,len tam nic nepisu o dietatku ako Miska co robi maminke tolko starosti 😀 !
A prada ze Miska sa skamaratila s navstevou,vidis,robi pokroky!!!!

blovitc120
20. feb 2009

Hehe, miriamka, ja už som preliezla všetky možné aj nemožné články o plačúcich deťoch a prišla som na diagnózu exccesívny plač, ktorý pomaly doznie väčšinou do 6. mesiaca veku dieťaťa. Tak dúfam, že je to ono 😀. Inak teraz ľutujem, že som kamoške aj fotky neurobila, no čo, dohodli sme sa, že bude chodiť častejšie v rámci zoznamovania s cudzincami 🙂.
Inak sú super tie nové foto, hlavne tá "čašník, mám vybraté", to je môj favorit 😀 😀

miriamka
20. feb 2009

Neboj,Miska bude coskoro ok a bude mat rada ludi!!!!
No ta foto je aj nas favorti 😀

blovitc120
20. feb 2009

A ako si sa nakoniec rozhodla miriamka, ako budeš chodiť do práce? Na kratší úväzok, 4 dni či ako?

miriamka
20. feb 2009

No do prace nastupujem 2.marca,a ja som si dala podmienky...a vsetkych vyhoveli.Takze pracovna doba od 8-14tej,a vobec ziadne cestovanie do septembera.Potom sa uvidi.

blovitc120
20. feb 2009

Tak to sú super podmienky, to by som brala všetkými 10. Gratulujem 🙂

miriamka
20. feb 2009

Dakujem....som tomu rada,ved ked vezmem ze na obed maly spi cca 2-2,5 hodiny...ani sa nenazda a som naspat 😵

blovitc120
20. feb 2009

Veď práve, keby si tam mala byť do nejakej 16, to už je o inom, ale takto je to fajn.

miriamka
20. feb 2009

To hej...to bude do vecera casu az az si maleho uzit.A aj leto si takto uzijeme lebo nebudem dlho v praci 😉

blovitc120
20. feb 2009

Presne, mňa vždy v práci deptali tie dlhé dni v lete, vtedy som mala nervy, že nemôžem ísť skôr domov, keď som videla ľudí z výroby, ako o 14 idú domov a my sme tam ako pakovia sedeli minimálne do 16-16:30. Inak výnimočne sedím pri PC, nie mobil a Miška na mňa kuká z postele ako vrana, oči na pol hlavy, ale nechá ma písať 🙂

matullienka
20. feb 2009

ahojte: blo: a ako spala miska tuto noc? neprekvapila ta krsnym dlhym a hlbokym spankom aby si si aj ty oddychla?

blovitc120
20. feb 2009

Matu, krásny dlhý a hlboký nebol, ale už 3 noci po sebe mi zaspala sama, bez uspávania, držiac plyšovú myšku za ruku 😵. Snáď jej to vydrží. Ale budí sa veľmi často, no aj to natrénujeme. Práve mi ide spadnúť z postele, lebo sa nejako plazí, letím ju chytiť, už má len cca 10 cm 😀 😀

weja
autor
20. feb 2009

Miriamka - to ti ozaj maximalne ulahcili navrat do prace... pekne od nich, ze sa snazia aspon takto podporit mamy s malymi detmi 🙂 ci to iba tebe dali take paradne podmienky?
co sa snazilkovania tyka, je to presne tak, ako pisala Blovitc - teraz v narvanej zimnej sezone je akurat v robote najvacsi zhon a chaos, okrem toho aj tu sa chysta prepustanie, takze ludia su nervozni a z toho vznikaju same problemy... 😖 takze v tejto situacii si ozaj neviem predstavit, ze by som bola tehula, ktora cele doobedie bojuje s nevolnostami, snazi sa setrit a popritom vsetkom este aj nestresovat... 🤐 nemozne... takze do aprila sme to stopli... 😔 a dalsia vec - v ramci toho prepustania neviem, ci mi vobec predlzia zmluvu, pretoze zatial ju mam len na dobu urcitu do konca aprila... takze to budeme riesit asi az potom, ked uz budem mat v tom jasnejsie...

Blov - to sa Miska nejako polepsila, ked ta nechala napisat taky dlhy prispevok... 😀 😉

matullienka
20. feb 2009

blov: mozno si sa trafila do toho placu a pomaly sa to vytraca ako miska rastie 😉

miriamka
20. feb 2009

Weji....no netusim ci len mne dali take podmienky,ale iny tak nerobia 😉 A je to fakt take,ze teraz sa prepusta a clovek moze byt rad ze ma pracu,co?

blovitc120
21. feb 2009

Ahojte, no weji, Miška sa pochlapila, ten príspevok bol dlhý, ale plný chýb, ako ho tak teraz pozerám, asi preto, že som jedným okom pozerala na ňu, či neletí dole z postele 🙂. Ale noc sme zase mali na h...o. Čo už. A ráno to zaklincovala tým, že kým som si išla urobiť rýchlo raňajky, nechala som ju 5 minút na posteli len tak v plienke a ona sa pos..la, vyzliekla si plienku a tým marastom mávala a ohovienkovala seba, posteľ, všetko. Skoro ma porazilo, keď som to videla 😝. Asi jej budem lepiť plienky sekundovým lepidlom 🙂

miriamka
21. feb 2009

Ahojte a krasny vikend prajem,
my sme si boli v Rakusku nakupit plienky,servitky,cajik...nechapem,je to tam take lacne 😨 A tiez som si spravila radost a kupila nohavice,tricka...velkosti 36 😲 😵 ,a ze po porode 😀

weja
autor
21. feb 2009

ahojte 🙂
Miriamka - to je fajn, ked to mate tak blizko... a maly bol s vami?

Blov - no Miska je iny "fajnsmeker" 😀 omotaj jej tu plienku lepiacou paskou 😀

na plese bolo super, ako sa mi tam nechcelo ist, tak nakoniec to bola celkom vydarena akcia... 🙂 a este sme aj vyhrali v tombole flasu Becherovky 😅 akurat, ze sme spali len 4 hodky, tak som mierne nepouzitelna 😝

no pekny zbytok vikendu a pozdravte deturence 😎

weja
autor
21. feb 2009
miriamka
21. feb 2009

Weji...no super ze plesovanie dobre dopadlo.Nehodis nejaku peknu fotocku aby sme zavideli? 😉
Jasnacka,maly bol na nakupoch s nami...my ho nosime vsade zo sebou aby si zvykal...frajersky sedel vo voziku 😅

smejko1
22. feb 2009

wejka, suhlasim s miriamkou, pridaj daku fotku a potes nase duse na matrskej...... a clanok je super.... snad vsetko nezabudnem, kym mi maly bude vhodny na taketo vychovavanie

miriamka - uz sa Ti to krati.... dufam, ze postihas vsetko co chces este pred zaciatkom prace, ale ak aj nie... tak pocas poobedi to ude OK....... drzim palce

blov - dako si neviem predstavit ako si to vie mala dat dole..... ona si rozpne aj bodycko? alebo ako? mna by asi tiez porazilo..... neznasam menit periny....... su obrovske a tazke......

dnes je tu celkom prijemne tak dokonca po prechadzke je maly stale vonku a ja tu sedim zabalena v deke, aby som ho poculapri otvorenych dverach 😉

weja
autor
22. feb 2009

no nejaku foto mozem pridat, dufam, ze mi ju admini hned nezrusia... saty som mala pozicane, ale boli krasne, obcas fakt stoji za to obliect si na seba nieco take pekne... 😀 to sa clovek uplne inak citi... 😵
len momentalne neviem, kde mangel zapotrosil kabel ku fotaku 🙄 takze ked ho najdem, skusim to hodit... 😉

tak pekny start do noveho tyzdna vam vsetkym prajem... od zajtra zasa do prace, takze netusim, kedy sa zas sem prepracujem... 😅
pozdravujte deturence.... 🙂

num7976
22. feb 2009

ahojte bambulky tak nasa silvinka sa uz vie sama posadit a aj pekne liezt striedavo rucka nozka no taka je podarena ze by som ju od radosti celu vypucila!a rano sa postavi v postielke na kolena a huci do nas,kym ju nevezmeme medzi nas!
weji tak to je fajn,ze sa ples vydaril,hned by som aj ja sla niekde posediet..
blov tak to hej to si musela mat radost,ked si ju tam uvidela-a matrac si ako potom cistila,hm?
miriamka no veru krati sa ti to,ale tak ty to zvladnes,ty mas najpohodovejsie dietatko spomedzi nas vsetkych,takze si rychlo zvykne ze doobedie s tebou nebude,uvidis!
matulienka a ty sa ako mas?
smejko ako sa ma vas bambulko,co mate nove?kedy sa to stahujete naspat?

tatiana82
22. feb 2009

ahojte,
dlho som tu nebola, lebo v praci nam uz kontroluju vstupy na web...
ale aspon uz mam zmluvu na dobu neurcitu, tak so mnou pocitaju aj v case krizy

prebehla som co mate nove a aj fotky som kukla a mali rastu ako z vody 🙂 ved som tu iba dva tyzdne nebola a uz tolko pokrokov 🙂
weji dufam ze ti zmluvu takisto predlzia, tato doba co prisla to je zly sen. drzim palce, nech to vyjde a mohli ste sa opat pokusat.
poleva tebe robi sefka problemy v praci? ci kvoli dovolenke?
miriamka odkedy nastupujes do prace?

drzte sa vsetky, nech vas chripka obchadza

pekny vecer 😉

miriamka
22. feb 2009

Ahoj tatinak,veru,dlho si tu nebola🙂 Ja idem od prace uz o tyzden,od marca...takze sa mi to krati.
Inac maly uz 4nožkuje ako o dusu,v postileke sa uz za sekundu postavi...a len by za ruky chodil...vidim to tak,ze coskoro bude sam chodit 🙂
Weji...tesime sa na fotky!!!!Ja milujem plesove saty,uz sa tesim,ako buduci rok pojdeme opat plesat 😉

blovitc120
22. feb 2009

Ahojte, smejko, nie, body si nevyzliekla 🙂, to hádam až o rok, ona je väčšinu dňa holá, resp. len v plienke, lebo oblečená je oveľa nervóznejšia. Takže chytí suché zipsy na plienke a šklbe ich, kým to nie je rozopnuté. Potom zdvihne nohy a plienku spod seba vytiahne a máva ňou. Num, našťastie na matrac to neprešlo, nebolo to až také riedke a hlavne prišla som dosť zavčasu, aby to presiaklo. Ale aj tak koša roboty a hlavne tie žlté kakanice idú hrozne prať, ostali tam trochu fľaky. Inak dnes zase skoro letela z postele, dala som aj zábrany z periny a šla do kuchyne pre tie homeopatiká rozpustené v lyžičke vody a ona sa zatiaľ otočila na bruško a keby som vošla do izby o 2 sekundy neskôr, mala by minimálne rozbitý nos, lebo trčala už po prsia dole, akurát sa začala prevažovať a klesali jej nohy, tak som ju v poslednej chvíli chytila keď sa zošuchla dole, vlastne sa aj zošuchla, ale už som ju držala keď pristála na nohách. Ale srdce mi bilo ako zvon ešte dobrú hodinu, no jej sa to zdalo zábavné, lebo sa smiala. Ešte že je posteľ meter od dverí. Už ju budem radšej dávať stále na zem, myslela som, že perina je dostatočná 😝.
Smejko neblázni, veď ochorieš takto sedieť pri otvorených dverách. Daj mu tam babyphone alebo aj AC sa dá nastaviť len ako vysielačka.

monkula
22. feb 2009

blov, dávaj ju radšej na zem....
mne takto Jarinko spadol na parkety a rozbil si ústa....

blovitc120
22. feb 2009

Monika, dík, už budem. Ale fakt som myslela, že stenu z periny neprelezie, čo je aj pravda, ona ju skopla! No zdala po mi to dosť ťažká prekážka, ale už jej neverím a pôjde na zem potvorka. Len som ju tam nechcela položiť holú a vrátila som sa do minúty, max. 90 sekúnd. Čo už, musím sa zmieriť s tým, že už nemám bábätko, ale raka 🙂. Dopredu jej to nejde tak rýchlo.
Tatianka gratulujem k neurčitej dobe. Weji, tešíme sa na šaty. Miriamka, v dobrom ti závidím, že to Rakúsko máte tak blízko, ja by som hneď šla. Zase som sa presvedčila, že slovenské detské oblečko sú totál shity. A predražené neskutočne 😝

monkula
22. feb 2009

miri, kam chodíte do rakúska nakupovať?

miriamka
23. feb 2009

Ahojte,
Blov...radsej malu na zem,ja maleho na zem uz hadam od 4 mesiaca....lebo som netusila co kedy spravi,tak pre istotu.
Monkula...my len tu do Gaensendorfu.