Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
22. mar 2009

Blov...ked Miska nieco spravi sama,znamena to ze pripravena je.Neboj,ona vie co moźe a co nie 🙂

blovitc120
22. mar 2009

Fíha miriamka, Jakubko má aký parádny koberec a tá krásna bordúra v izbičke 🙂. Kedy ho dáte spinkať samého?

miriamka
22. mar 2009

Blov...dakujem,Jakubko ma veru kasnu izbietku,a sameho ho zacneme skusat davat spinkat az bude mat 1 rocik,ale najma,az uvidim ze v noci sa uz nebudi tak casto.

blovitc120
22. mar 2009

Ja asi Mišku nechám skôr ako v roku, z jediného dôvodu a to že ju rušíme v izbe. Ona sa budí na vrznutie postele, šuchot a tak. Pre ňu to bude hlavne lepšie, ale najskôr vtedy, keď sa už bude budiť len raz za noc. Teda dúfam, že to nebude až v 3 rokoch 😅

miriamka
22. mar 2009

Blov...no ja som mala vcera v noci taky kasel,ze maly sa zlakol a zacal plakat 😒 ...ale tych par mesiacov uz zvladneme spolu v izbe,a potom sup sa do druhej 😉

weja
autor
22. mar 2009

ahojte 🙂
Smejko - to vies, ze sme sa poriadne napapali 😀 nervy treba obalovat... 😉
Blov - Miska je skratka popredu pred ostatnymi detmi... 😉 to su podla mna len nejake pokusy, ale este nejaky cas potrva, kym bude sama stat... 🙂

no dlho sme sa z pekneho pocasia nevytesovali - na vecer tu znova zacalo snezit... 🙄 toto ozaj nema konca... 😖
a dnes sme boli az na dvoch oslavach - najprv u tety a vecer sme boli u nasich "fajn" svagrovcov 🙄 ich syn a nase krstna mal narodky, tak to sme odignorovat nemohli... ale dobre, ze to mame uz za sebou... 🙂

miriamka
22. mar 2009

Blov...inac neboj,mala bude urcite sikovna preto jej to uz vsetko ide.Napriklad jednej kocke v majovkach uz mala minulane mesiac sama chodi,a lozila po styroch presne tiez tak skoro ako Miska...takze neboj,to mas len take aktivne dieta 😉

blovitc120
22. mar 2009

Weji sneh??? Neblázni, už stačilo! Ako švagrovci 😉?
Miriamka, presne to s kašľom sa stalo aj mne, začalo ma nejako dusiť a ona hore s plačom, rozhodnutá jesť, hoci jedla nedávno a moje prázdne zásobníky jej nestačili, čaj pľula, tak som musela ísť robiť bebu a ona zatiaľ jačala ako o život 😒. A ja ju zobudím skoro každú noc niečím, idem na wc, otáčam sa a tak. Preto pre jej dobro bude isto lepšie spávať sama, len nech sa prestane toľko budiť...

miriamka
22. mar 2009

Blov...no my ho tiez budime pohybom na posteli,a tiez dufam,ze coskoro ho presunieme do svojej izby aj na noc,a bude pekne spinkat.

blovitc120
22. mar 2009

Tak to sme si mysleli, že len Miška má také papierové uši, ale zjavne nie 😒. Mňa kopa známych presviedča, že dieťa musí spať tak tvrdo, že ho nič nezobudí. No neviem...

miriamka
22. mar 2009

Tak napriklad Jakubko zaspava okolo 19-19:30...a ked pojdem teraz spat,tak spi tak tvrdo ze ho urcite nie nebudi.Ale to az okolo 2hej a potom uz ma takz lahsi spanok.

weja
autor
22. mar 2009

no veru tu zas uplne "naaadherne" snezi... ☹ to uz ako keby zacinala doba ladova... a ze vraj globalne oteplovanie... 😅

blovitc120
22. mar 2009

Veru miri, aj Miška má taký ľahký spánok až po polnoci... Weji je mi zle z toho, ja už sneh nemôžem ani vidieť 😝

matullienka
23. mar 2009

bre ranko kocky tak ako deticky?

blovitc120
23. mar 2009

Ahojte, no dnes sme vstavali pekne o pol 6 😝.

matullienka
23. mar 2009

a v noci kolkokrat?

blovitc120
23. mar 2009

V noci len 2 našťastie, ale aj tak som hrozne unavená, lebo sa miesi v tej posteli ako taký tank 😝

matullienka
23. mar 2009

no blov ale uz sa pomali uci ze musi nechat mamicku aj vyspat 😉

blovitc120
23. mar 2009

Snáď hej, uvidíme, keď pôjdu zuby, ako dobačujeme 🙂. Ale iné ma trápi, nemôžem ani na wc ísť bez toho, aby sa niekde neoplieskala, lebo sa vyberie na špacír a vždy sa niekde rachne. Asi si obstarám ohrádku, síce v nej bude isto jačať, ale aspoň budem mať pocit istoty, že sa môžem v kľude vy... alebo si umyť zuby a tak... 🙂. Pred polhodinou som ju dala spať, tak sedí v postieľke a vykrikuje, porazí ma. Od pol 6 nespí, čo to je za dieťa???

miriamka
23. mar 2009

Blov...nas maly vstava uz skoro 2 mesiace kazdy den okolo 5:30 a potom zaspava az okolo 9tej 😉

blovitc120
23. mar 2009

No miriamka aj my tak vstávame už asi 4 mesiace, možno tak 3x do mesiaca poruší pravidlo a potiahne aj do 7, ale o 9 nikdy nezaspí, najskôr 10:30 a napr. teraz to bolo o štvrť na 12, čiže spí 15 minút, som zvedavá dokedy...

miriamka
23. mar 2009

A kolko potom spi?Lebo my uz mame len 1 denny spanok cca 2,5-3 hodiny a inac uz nespime.

blovitc120
23. mar 2009

no už je hore, vstala 11:35 😠 😠

matullienka
23. mar 2009

blov: ber to tak ze jednoducho mas krasne, zive dieta ktore k svojmu zivotu az tak spanok nepotrebuje jednoduch je asi ako duracel baterky staci jej par minut dobit energiu a funguje cely den 😀

miriamka
23. mar 2009

Blov...hlavne ze neplace 😉

blovitc120
23. mar 2009

Veď hej, lenže keď ona nespí, ja absolútne nič cez deň neurobím a večer som totálne K.O. a neurobím už tiež nič... Ja by som chcela tiež upiecť koláč, navariť a tak, ale to jednoducho nie je možné 😖 .

miriamka
23. mar 2009

Blov...ja ked som v sobotu piekla,maly chodil po 4och po dome...a najviac ho zaujal stojan s novinami,takze ked som dopiekla v obyvacke boli noviny potrhane po celej obyvacke.Ale ked ho to tesilo,nech trha. 😀

weja
autor
23. mar 2009

ahojte 🙂
tak dnes je v Jasnej zasa snehova burka, klasicky nam zavialo antenu na Chopku, takze nesiel server, tym padom ani programy, ani maily... 😖 ani internet... 😠 no mozem sa vys...t na taku robotu... 😠 a "mudra" sefka nas poslala domov, "nech sa tam len tak nenudime..." 😠 😠 clovek jej moze x-krat vysvetlovat, ze aj bez toho mame kopu roboty, ona je stale v tom, ze tam asi sedime s nohami na stole... 😖
no takze uz som doma, a dufam, ze aspon pozehlim tu kopu pradla, co sa mi tam nazbierala... 😝

tatiana82
23. mar 2009

ahojte
weji to tam mate teda zaujimave 🙂 u nas cely den prsi, kolegovci su chori a v kancli nemame ktovieako teplo...
uz nech je prava jar !!!
miriamka maly mozno hladal nieco o prezidentovi a bezuspesne 😉
blov uz mas manzela doma??

smejko1
23. mar 2009

tu dnes lialo ako sisnute...... total na nic pocasie.......
ja Vam uz ani pisat nestiham....... fakt som cim dalej nemoznejsia.....

prepactre ze sa zas pytam ale ako sa vyrobi ta sackova hrkalka? asi sa nam zide 😎

cmuk vsetkym