Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
14. okt 2008

Ahojte, šatka u nás pomáha, ale mám ju tam len tak 2 hodiny denne, lebo to ani ja viac nevládzem. Večer sme sa uspávali od 20:00 do 23:45, to ma skoro porazilo, lebo sme počas tej doby asi 4x jedli a poriadne, hlavne keď 1:30 už bola hore a zase hladná, asi z nej scvoknem. Lucinka, na fitlopte neuspávam, lebo nemám fitloptu. A dosť sa toho bojím, lebo kamarátka tak potom musela uspávať do cca 2,5 rokov svoju dcéru.

matullienka
14. okt 2008

baby ja sa budem normalne bat mat dieta to velmi ho chcem ale to je normalne trapenie s tym uspavanim ☹

tatiana82
14. okt 2008

ahojte,
ked vas tak citam tak tie vase deticky maju asi svoje dni a nechce sa im spat, ale hadam to skoro prejde 🙂
weji kedy budete mat tie vysledky, neviem ci si uz pisala...
mata to nie je dovod preco nemat babo 😉

miriamka
14. okt 2008

Matullienka...no tie noci a uspavania su tazke...ale zase,ked sa na mna maly aj v noci usmeje nejako zabudam na to ze som nevyspata.Proste jeho usmev vsetko vylieci 😵

matullienka
14. okt 2008

miriamka: tak to verim potom vam pisnem ako budeme my spinkat :o)

weja
autor
14. okt 2008

blovitc - mysli na to, ze kazde zle obdobie raz pominie... spominas si, ako sme sa bavili na tom, ake zle deti sme boli my - ze sme nechceli spavat a vacsinu dna sme preplakali...? ale vsetko sa to casom napravilo, tak verim, ze ani u vas to nebude mat dlhe trvanie... 🙂

tatianka - vysledky z SPG budeme mat hned, vraj to doktor vysetri hned, ked to donesieme... a potom nas este caka genetika v MT...

lucinka1104
14. okt 2008

díky matulka celkom dobre píšem až teraz , lebo sme mali doteraz vypadnutý prúd....
weja a ty sa maš ako? Ja som inak mala doteraz nick sandrika a boli sme spolu v májovčatkách ty si už asi nepametáš že???

matullienka
14. okt 2008

majik: ja viem ze to nie je dovod nemat babo a ked uz teraz sa nan strasne moc tesim 😉

weja
autor
14. okt 2008

jaaaaj, luci - sandrika, jasne, ze sa pamatam... 🙂 pamatam si na vsetky majovky 08, este dlho potom, co som uz medzi vas nepatrila, som vas chodila citat... a preco si si zmenila nick?

miriamka
14. okt 2008

Weji...aj my sme mali vysledky SPG hned.A kam idete na geneticke vysetrenie?
Ale Weji mas pravdu,vsetky trapenia s detmi casom pominu a potom nam este budu chybat ked nas uz deti az tak nebudu potrebovat 😉

weja
autor
14. okt 2008

miriamka - na genetiku pojdeme asi opat do Martina... dr. nas objedna, ked prideme s tymi vysledkami z SPG... dufam, ze to bude co najskor, chcela som to mat vsetko vybavene este kym nastupim do prace... 😒
jasne, za chvilu budete na tie trapenia s uspavanim uz len s usmevom spominat... 🙂

tatiana82
14. okt 2008

weji tak to je super, potom nas nezabudni informovat ako ste dopadli.
ozaj tesis sa do novej prace?

weja
autor
14. okt 2008

tatianka - to je jasne, ze budem informovat... 🙂
do prace sa celkom tesim, hlavne to beriem ako pozitivnu zmenu, pridem trochu na ine myslienky... 🙂 aj ked na druhej strane to bude nieco uplne ine, ako som robila doteraz, tak som zvedava, ako to zvladnem... 😅 a poviem vam, ze som si velmi rychlo zvykla, ze si rano pospim do 8mej, tak to som zvedava, ako sa zasa preorientujem na ranne vstavanie 5,30 🙄 😅

miriamka
14. okt 2008

Weji...poziciam Ti maleho a hned budes zvyknuta na skore vstavanie 😀

lucinka1104
14. okt 2008

weja kôli jednej holke ktorej som veľmi liezla na nervy zatial mi dala pokoj ako mám zmenený nick asi tak neregistruje , keď niekam prispejem , lebo inak nemal nič iné na robote len sledovať čo som kde napísala a potom mi vypisovať urážilé, poslešné no proste veľmi škaredé, smutné IP a ja som sa preto veľmi trápila tak preto taktomi to vyhovuje viac chodím už len do 4 tém a tam ma majú b baby celkom radi 😉 teda nedostávam tie škaredé IP 😕

miriamka
14. okt 2008

A ako sa vlastne volas,Sandra alebo Lucka?

num7976
14. okt 2008

ahojte bambulky!pani vy ste toho tu popisali,teraz ani neviem co komu mam napisat..
blovitc to spanie aj u nas je a stale,ked zaspi,tak je klud,ale najvacsi problem je tiez uspat ju,ved aj vcera bolo jedenast vecer,ked konecne zaspala no a rano sme od siedmej hore lebo sa dokakala a cusala ako taka pena a ja ze koli comu uz nechce spinkat 😀
weji to je fajn s tym odberom,to ozaj moze byt rad ze to moze doma urobit a nie v kabinke urcenej vyhradne na tie ucely 😝
miriamka teda to ma moc netesi,ze aj ine baby maju taketo problemy,ja ze tie prve tri mesiace su najhorsie,do kelu,najskor to bolo prvych 6 tyzdnov,potom prve dva mesiace,teraz prve tri no a najnovsie zistujem,ze ani v 5 este nebudeme za vodou,fu to teda bude obdobie-ozaj a zubky uz mate?
smejko len aby si nam neprechladla,drahy nech ta ohrieva vlastnym telom 😀
jablonka budeme vsetky drzat palce,aby sa to v tych prvych 3 mesiacoch zadarilo! 😉 a gratulujeme k narodeninkam vasej malickej-no teda to uz je riadna baba,ze?
holky ja zase krvacam!!! 😠 😠 😠 😠 uz ma to sere,mala som prvych 5 dni ktore som chodila konecne bez vlozky,poviem vam som sa citila ako v raji a teraz zase,ja uz neviem co to ma znamenat)!)!!!! 😖 😒

miriamka
14. okt 2008

Ahoj Num,
no vidis,my sme boli prve 4 mesiace v pohode,a teraz sa to pokaslalo s tym spankom ☹ Zubky este nemame vonku,ale chuda uz sa mu tlacia...mozno aj preto nespava dobre.

num7976
14. okt 2008

miriamka no mozno aj preto je taky mrzuty a nekludny,pani no snad sa to skoro polepsi a konecne sa vyspinkate!a co ake robi pokroky,co uz vie,hm?nasa sa snazi o smiatie nahlas,ale zatial je to len taky piskot.. 😵

weja
autor
14. okt 2008

miriamka 😀
lucka - tak snad uz budes mat pokoj...
numka - to stale krvacas este od porodu??? 😕 ja teda neviem, aka je bezna doba, ale myslela som, ze ked sa to vola sestonedelie, ze by to malo trvat len 6 tyzdnov, nie..? 😅 a nevolala si na gyndu, ze by ti povedali, ci je to ok...? 😕 snad sa to coskoro upravi...
inak ja tiez este stale sem-tam spinim a tiez su to uz 3 tyzdne... 😖 najhorsie je, ze som uzivala 2 tyzdne lieky na zastavenie laktacie, boli fakt otrasne a hrozne ma z nich bolel zaludok... 😝 ale nejako som vydrzala... a ked som ich konecne vysadila, tak o 3 dni sa to spustilo znova a poriadne 😖 takze tie hnusne lieky mam zasa... 😠

matullienka
14. okt 2008

lucy: to sa asi vsade niekto najde aj ja poznam taku co iba urazat dokaze ☹

num7976
14. okt 2008

weji ved prave od porodu,brrr ☹ 7 tyzdnov vkuse,potom spinenie,potom zase krvacanie a takto na striedacku,u dr.som bola aj na sone,ze to mam ok,dala mi kvapky no akosi nepomahaju..

miriamka
14. okt 2008

Num...a nemas to uz menzes?Ja som mrchu nemala uz rok 🙂

num7976
14. okt 2008

juj miriamka ako zavidim!!!!!!!! 😢 mrcha?mozno ak teraz ale doteraz to nebola-vysvetlenie mojho dr.:no tak vy budete krvacat dlhsie,co uz..!ze co uz,ved ma ide porazit uz a mojho muzika tiez 😝

matullienka
14. okt 2008

num: a odvtedy si dr. nebola?

num7976
14. okt 2008

matulienka bola som pred tyzdnom este koli krcku,no asi jej budem musiet zavolat,co sa mi to zase robi,ale slak ma uz triafa! 😠

matullienka
14. okt 2008

num: tak to ti verim koho by neslo porazit?

miriamka
14. okt 2008

Num...tak hadam to bude coskoro ok.A mala ako,poslucha?

matullienka
14. okt 2008

baby ako rychlo sa vam podarilo otehotniet?

miriamka
14. okt 2008

Nam po roku...najskor sme sa snazili 5 mesiacov hned po vysadeni HAK a stale nic,tak som isla dokymu...ten mi nakazal sledovat ci mam ovulaciu.Mala som hrozne dlhe cykly a zrejme bez ovulky,tak nasadil lieky...a vlastne po ich vysadeni ked som mala ist na laparoskopiu som ostala tehu.Takze po nieco vyse roku.