Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

kwatka
31. mar 2009

ahojte.
blo-Miška je veľmi pekné dievčatko, bude z nej určite kočka, teda, ona už kočka je.
weja-ja som z východu a u nás dnes slniečko tiež nesvietilo, no budeme si musieť naňho počkať.
K môjmu tehotenstvu, som pravdepodobne v 8tt, ak dobre počítam. K lekárne mám ísť až 21.4., to už budem približne v 12tt, dúfam, že už mi lekárka dá tehotenskú knižnu, aby som sa mala s čím pochváliť. Zatiaľ sme to s manželom nikomu nepovedali, sme trocha aj poverčiví, takže tak. Ako ste to povedali vy vaším najbližším?
Zatiaľ som ani raz nezvracala, zvykne mi byť rano trošku zvláštne, ale nič hrozné, inak zle od zalúdka mi začína byť vtedy, keď začínam byť hladná, takže dačo zhltnem aj je to v pohode, dúfam, že keď mi doteraz nebolo zle, tak už by nemalo byť že?!

blovitc120
31. mar 2009

Kwatka gratulujeme 🙂. Neteš sa ešte, lebo nevoľnosti ešte môžu prísť 🙂. My sme to mojej mame povedali až v 11tt, tiež sme boli poverčiví. Ostatným až po AFP testoch. A povedali sme jej to tak, že keď v tom 11tt začala ako vždy rýpať, kedy už bude mať vnúča, môj drahý len tak mimochodom povedal "Čo ja viem? Trebárs 16. septembra?". Ona vraví, že prečo práve vtedy a on jej že preto, lebo to tak mám napísané v tehotenskej knižke. No a keďže on si stále z nej robí srandu-v dobrom, tak mu nechcela veriť, musela som ukázať knižku 😀.
Inak baby, cez víkend má byť vraj až vyše 20 stupňov. Už to vidím len tak, že to bude ako každý rok v poslednom čase, a to že nie je žiadna jar, ale rovno leto, ktoré trvá do júla a koniec leta...
Chúďa Miška, dnes som sa na nej tak smiala, nechala som ju v izbe, ona v dobrej nálade a ja som šla do kuchyne pre homeopatikum a ona samozrejme spustila strašný plač len čo som sa postavila, ako taký somárik na štyroch a nariekala. Zakričala som na ňu že tu som a ona sa rozbehla za mnou s tým strašným plačom, aby som náhodou neodišla do mesta alebo kde bez nej 🙂. Do kuchyne je to asi 12 metrov a treba odbočovať no a ona nariekala ako o život celou cestou a skoro bežala po tých štyroch. Ja som sa musela totálne smiať, lebo som si čupla a hovorila jej, že tu som, nič sa nedeje a ona tak upaľovala po tej dlážke 😀. No a pointa je v tom, že po nej ostala lepkavá cestička ako po slimákovi, lebo jej tiekli sliny a sople ako rumádzgala moje chúďatko 😀. Tak som musela aj dlážku umývať 🙂

weja
autor
1. apr 2009

dobre ranko 🙂
Kwatka, super, tesime sa s tebou 🙂 no tehu nevolnosti este mozu prist, ale myslim si, ze ked to doteraz tak v pohode zvladas, tak to uz nebude tragicke... 😉 my sme to povedali najblizsej rodine dost zavcasu, lebo mne bolo od zaciatku zle ako psovi, takze moj zeleny nadych by nevidel len slepy 😅

Blov 😀 ze ako somarik 😀 si ju viem predstavit 😀 skoda, ze nemala na sebe nejake dobre sajuce dupacky, ze by si to za sebou rovno aj poutierala 😀

miriamka
1. apr 2009

Dobre ranko,
Kwatka...gratulujem 😉
Blov...no Miska je nadherna sikulka,a toho slimacika budes mat teraz doma dost casto,az neprides do stavu ze sa ta podlaha ani umyvat tak casto neoplati 😉
Smejko...konecne den D,dockala si sa!Uzivaj si vasich,a Damienko nech si uziva babinu a dedka 😵

My fajn...noc opat tazka,od 00:15 - 02:45 sme boli hore a hrali sa lebo sa maly zobudil s placom kvoli zubkom a potom sa uz tak prebral ze sa mu nechcelo spat 😒

blovitc120
1. apr 2009

Ahojte,

miriamka a koľko máte zúbkov teraz? A aké gely používate?

Smejko, v dobrom závidím vašich...

U nás dnes zase slniečko, weji ako Jasná 😀?

weja
autor
1. apr 2009

Miriamka, a to potom vladzes v robote? 😕 musis byt asi unavena... 😝
Blov, no slniecko ziadne, ale neprsi a nesnezi, co je veeeelky uspech 😀 😀 ale v meste svietilo uz o 6,30 ked som isla do prace... 🙂
to sa vam bude paradne kocikovat... 😎

lucinka1104
1. apr 2009

ani tu neni po slniečku anio stopy aleod zajtra ma svietiť až do stredy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

blo my používame MUndysal je super, ale aj tak sa nazaobídeme bez nurofenu 😝

miri LUky je pravidelne každú noc dve hodiny hore 😝 😝 😝 🙄

weja
autor
1. apr 2009

co je tu dnes tak ticho...? 😕
ja som pred hodinkou poumyvala okna 😝 som rada, ze uz to mam za sebou... tak som z toho vyhladla, ze sa teraz neviem dozrat... 😅
zasa nam v robote poobede vypadol server, takze neviem, kedy to zasa spojazdnia... ale dufam, ze sa vam budem moct zajtra ozvat...

ozaj a dobra sprava - predlzili mi zmluvu 😵 takze vyzera to tak, ze najblizsi rok som za vodou 😀

pekny vecer 🙂

blovitc120
1. apr 2009

Weji, aj u nás treba umyť okná a ja nemám šancu, neprídeš 😀? Gratulujem k zmluve, to je super správa 😵. Si šikulka 😵.
My sme dnes šli okolo 14 von, bolo totálne teplo, som šla len v tričku s krátkymi rukávmi a veste a aj tak som sa skoro uvarila. Miška kukala von z kočíka, nespala a vybrali sme sa popri nemocnici (bývam tak 8 minút pešo od nej). A akurát štartovala záchranárska helikoptéra, tak som sa tam zastavila pri plote obzrieť to, lebo ich vždy k nám len počujem, ale ešte som to nevidela, plot je asi 10 metrov od toho portu, poviem vám, taký hluk som v živote nepočula, to sa nedá ani opísať ten hluk, no čosi neskutočné, takmer som ohluchla a to som už počula kadečo, asi 10x silnejšie ako rockový koncert. Pozriem na dieťa, reku či sa nebojí toho hluku a ona asi 20 sekúnd kukala na tú helikoptéru a zaspala! No ja nechápem, až sa zem triasla a ona si proste zaspala 😀.

tatiana82
1. apr 2009

weji blahozelam ku zmluve, to je super ze mas istotu v praci, aspon uz na to nemusis mysliet...
blovitc normalne som sa zasmiala ked si opisovala ako mala isla za tebou 🙂 o chvilu uz bude behat a bude stale pri tebe 😉
dnes bolo fakt krasne dufam ze to vydrzi, fakt je to pravda - ani jesen nebola, hned zima a teraz priamo z ciziem do lodiciek

prajem dobru noc a pekne sny vsetkym 😉

kwatka
1. apr 2009

blo-super, teraz už vieš, čo na Mišku zaberá aby zaspinkala, nabudúce jej pusti na plné grády nejakú rockovú hudbu a možno v pohode zaspinká.
weji-gratulujem k zmluve, teraz budeš mať asi dilemu, či robotka alebo babatko že?!
Ja to v robote nemám až také super, kolektív o ničom a ešte zmeny v účtovníctve, tak som celkom rada, že to babatko prišlo takto, možno to je aj vhod. Keď by všetko bolo ok, tak na materskú by som mala nastúpiť niekedy koncom septembra, takže koncoročné uzávierky už pôjdu mimo mňa.
Inak u nás dnes tiež krásne svietilo slniečko, som si pripadalá ako keby sme mali leto-niektoré baby v meste chodili poobliekane len v takých tenkých šatkách.
prajem pekný zvyšok večera všetkým

blovitc120
1. apr 2009

Ahojte, musím vám napísať niečo zvláštne, čo sa stalo. Dala som Mišku spať o 20 a každú chvíľu plakala, ale tak, že prestala, ani som tam nestihla prísť. Okolo 22 som počula hrozný dupot, sa mi zdalo ako keby u nás, ale potom si vravím, že je to totálna kravina, že asi susedia vystrájajú. Ale Miška začala plakať tak, že som tam musela ísť. Utíšila som ju a o chvíľu mi volala mamina, že zomrela starká 😢. Myslíte, že sa s ňou bola rozlúčiť?

weja
autor
2. apr 2009

dobre ranko 🙂 tak vam idem hned napisat, kym server funguje...

Blov, uprimnu sustrast ☹ to bola ta starka, o ktoru sa tvoja mamina starala? chudatko... 😔 no mozne to je, ze sa prisla rozlucit, u nas sa tiez obcas stavali take zvlastne veci, ked niekto z rodiny zomrel... tak teraz vas caka take smutne obdobie... 😔

Kwatka, dilemu ci robota alebo babo nemam, o babo sa snazime uz 2 roky a zatial sme sa k nemu este nedopracovali, skratka u nas nejde nic jednoducho... takze ziadny odklad v snazeni neprichadza do uvahy...
ale celkom ta chapem, tiez som sa nevedela dockat v predchadzajucej praci, kedy vypadnem na MD...
ozaj, zmen si v nastaveniach tt 😉

miriamka
2. apr 2009

Blov...prijmi aj od nas s Jakubkom urpimnu sustrast 😔

miriamka
2. apr 2009

...a ano,starka sa prisla urcite rozlucit,so mnou sa tiez tatino prisiel 😔

blovitc120
2. apr 2009

Baby ste zlaté. Áno, je to tá starká, o ktorú sa mamina starala. Je to smutné, ale uľavilo sa jej a asi nám všetkým, lebo sa 1,5 roka už len trápila. Mala 92 rokov, po mozgovej porážke nemohla hovoriť, zlomila si stehenný krčok čiže sa ani hýbať a mala aj vodu v pľúcach. Musím to brať tak, že mala krásny vek, odžila si svoje, ale každý tu máme vymedzený svoj čas a ona v porovnaní s ostatnými už aj nadsluhovala 😢. Bude mi chýbať, ale myslím, že mala krásny život.
Miri, so mnou sa môj neprišiel a strašne ma to mrzí ☹ ☹

matullienka
2. apr 2009

ahojte kocky: tak ja som dnes uplne mrtva vcera nam montovali kuchynsku linku na byte a boli tam do 1 v noci a rano vstaval priatel o stvrtej a isiel autom do polska a ja o 6:40 do praca a teraz mi tu hlava pada nad stolom.
inak a vase deticky ako?
blov: miska je velmi sikovna slecna ked uz tak stvornozkuje 😉

lucinka1104
2. apr 2009

blow uprímnu sústrasť je mi to ľúto..a ano myslím si, že sa bola rozlučiť 😔

veru MIška je šikovnica luky začal štvornožkovať ked mal 7 a pol

weja
autor
2. apr 2009

Blov, to mala ozaj krasny vek... len skoda, ze ku koncu zivota sa na cloveka nalepia vsetky mozne choroby... 😔
ja sa vacsinou lucim s mrtvymi v snoch, vzdy sa mi o nich zacne snivat, ze sa s nimi rozpravam... 😔

inak, troska na ozivenie - dnes je aj tu uplne ukazkovy slnecny den 😎 sa mi tu nechce sediet... 😝

miriamka
2. apr 2009

Miska je sikulka...ved vie to co nas maly az o nejake 2mesiace neskor vedel 😉
U nas tiez slnecno...takze po praci ideme s kamoskou kocikovat a potom do detskeho centra 😵

blovitc120
2. apr 2009

Baby ste fakt zlaté. Mne je tak ľúto, že som nemohla ísť pomôcť mamine vybavovať tie veci okolo, ale starká mala trvalý pobyt pri Rimavskej Sobote a to je s Miškou nemožné ☹ ☹. Tak musela ísť sama.
U nás je dnes tiež nádherne, teším sa von, pôjdeme o hodinu skôr a nechám ju najskôr len kukať 🙂.
Dnes mi prosím pekne vyliezla na krabicu, ešte že som si všímla, lebo už chcela zliezať aj dole 😀. To by bol raťafák plachta, keby hodila nos na zem 😅 😅

weja
autor
2. apr 2009

Blov, Miriamka, tak si to kocikovanie dnes uzite 😎
ja sa uz tak tesim, ze prisla konecne jar... 😵 ja mam vzdy po zime taku otrasnu plet 😝 to slnko mi proste po tolkych mesiacoch chyba... este ze existuje makeup, inak neviem, ci by sa ma ludia na ulici nezlakli 😀

no Miska je nejaka akcna, ked uz zdola aj krabicu... 🙂 a kde sa pojdete poprechadzat - na stanoviste helikopter? 😀 😉

blovitc120
2. apr 2009

Weji o pleti mi ani nehovor, moju by som olúpala najradšej... 😝. Vyzerám ako ropucha, teda ako má ona pokožku, taký je aj môj ksicht 😝 😠.
Tak my máme za sebou prvé privretie prstov do šuflíka, slečna si nedala povedať, že zatvára sa vtedy keď tam nie je ruka a po 100 zatvoreniach, keď som to ustriehla, bolo 101. aj s prstami...
Hehe, keby to tak šlo, že z heliportu vzlieta lhelikoptéra práve vtedy, keď si to želáme 🙂. Oni idú párkrát denne, ale nedá sa to predvídať 🙂

weja
autor
2. apr 2009

Blov, no aspon sa popri kocikovani opalis 😎 tiez by som sa sla niekam prejst, vobec sa mi uz nechce nic robit... 😝

matullienka
2. apr 2009

weja: tak to je nas takych viac ale aspon ma tesi je vonku krasne a dufam ze to tak uz zostane

lucinka1104
2. apr 2009

Ma sme dnes boli 5 hodín vonku som aj opálená 😀

blovitc120
2. apr 2009

My sme boli len 2 hodiny, opálená nie som, iba som bola nas...á, lebo Miška takmer celý čas vykrikovala v kočíku a vyvaľovala oči namiesto spánku, mám pocit, že jej svietili ako mačke, spala dokopy pol hodiny, skoro ma porazilo, lebo mi bolo straaašne teplo, na slnku bolo snáď 30°C 😎 😎 .

weja
autor
3. apr 2009

dobre rano 🙂
tesim sa, ze uz je piatok, dnes sa mi uz akosi tazsie vstavalo... 😅
zajtra ideme zas na oslavu, tento rok mame v rodine same velke oslavy 😵
pekny den 😎

matullienka
3. apr 2009

bre ranko prajem vsetkym dnes a nam to ukazuje na krasny dnik a este aj piatok tak nech ti to wejka rychlo uteka 😉

weja
autor
3. apr 2009

dakujem Matu, aj tebe 🙂
mne sa vobec nechce robit, ked vidim, aky je von pekny den 😎 ale dnes je tu inak celkom zima - rano vsetci oskrabavali auta 😅