Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
14. jún 2009

dakujem baby, ja viem, ze to je nic moc diagnoza, ale verim, ze tou laparoskopiou sa odstrani, pripadne hormonmi este a potom snad otehotniem a ze sa mi to potom uz nikdy nevrati. jedine co ma na tom celom stve je, ze som to mohla mat uz davno za sebou, keby som bola na tohto lekara natrafila skor 😒 ale tak lepsie ako nikdy

a este sa vam musim postazovat. lekar mi dal vyrobit autovakcinu na tie zapaly, kt. vyrabaju len v ruzinove nikde inde, tak som tam v piatok isla a oni, ze uz to pred rokom zrusili a nemaju na to licenciu a inde na celom slovensku to nie je, ze to nebolo financne zaujimave. som skoro odpadla. musim ist kvoli tomu do ciech.

blov, nemam slov...to je urcite typ starej dievky co cely den sedi na balkone a caka kedy komu a ako urobit zle. nabuduce jej ukaz stredny prst 😉

miriamka
14. jún 2009

Pekny vecer...chlapy uz spia,a ja pri telke relaxujem.
Blov...no takych ludi si proste nemozes vsimat,ti ludia Ta nepoznaju,ani Misku...takze na ich nazor a reci by som uplne kaslala.
Nastastia...viem,ze to je tazke...ale hlavne ze doky nasiel problem,existuje riesenie jeho odstranenia...takze to svetielko na konci tunela je,a po laparke sa vam ako dalsim ludom po laparke moze hned zadarit 😵 😵

weja
autor
15. jún 2009

dobré ránko 🙂 dnes to vyzerá na ďalší krásny deň 😎 škoda len, že musím sedieť 8 hodín v kancli... 😝
tak aký ste mali víkend?
🙂

num7976
15. jún 2009

ahojte bambule!no tak ja nechapem moje dieta kolko toho poje-ale vzdy v noci cez den sa babre a preto je potom asi nocny jedak-ale to aj nas tatko ten sa zobudi v noci na to ze je hladny,takze aspon viem po kom to dieta ma-nasa zje uz z 200 ml kasu-o siedmej a o pol osmej jej robim mlieko 150 ml a to vypije taku tristvrtku a o pol desiatej je znovu hore dopija,o pol noci cicik,o tretej vypije 120 ml-tuto noc som musela robit o hodinu na to este stovku tak celu stapla,no a potom cicik a sme hore!uf!a pritom moze mat tak okolo osem a pol kila a toto v noci dokaze pojest!no nechapem a celu noc sa kruti,cestuje aj nasa-mam len sacky na kraji postele,aby som ju zacula,ked je uz na kraji a muzik na gauci v obyvke-uz je prelezany...
k nocniku-tak nasu tam udrzim tiez len ked jej dam flasticky z liekov,krabicky a kremiky-to co inak nemoze-tak na nocniku jej dovolim-iank by tiez nevydrzala..
smejko gratulujeme k zubocku!
blov z toho si nic nerob,takych ludi zboznujem,no mne sa to nestalo-ale mudrlantov je tu haba dej!
idem pozriet fotocky!pa pa

smejko1
15. jún 2009

ahojte, dnes je teda hnusne dusno este aj vecer...... mozno preto mi damienko nevie zaspinkat...

doobeda sme boli na znakovani tak som nabudena a ukazujem mu stale, ale mala som tu nasich a Ti tomu moc neveria........ nechapem, preco vsetko nove musia apriori odmietat a ja sa musim snazit, aby ma to neznechutilo... co uz.

inak neviem aku velku musi mat damienko postielku, lebo vzdy pri zaspavani sa tak pohybe ze je zakliesneny krizom...... 😀

som zvedava co je dnes v tv, nech sa zrelaxujem...... cmuky vsetkym 😉

miriamka
15. jún 2009

Ahojte,
tak drobec uz spi...a my s manzelom relaxujeme pri telke a PC-pozeram dovolenky.
Tento tyzden je v praci narocny,mame velke meetingy cely tyzden,prisli aj cinania a Svedi,takze je perno...uz nech je piatok.

blovitc120
15. jún 2009

Ahojte,
num, ja môžem dať Miške na nočník aj neviem čo, ona ujde, resp. si ani nesadne, neviem ju prinútiť zohnúť nohy, ma ich vtedy ako drevené palice 😀.
Smejko, nenechaj sa znechutiť, keď tomu veríš. Ohľadom toho tepla, ja by som brala, keby každú noc pršalo 🙂. Lepšie by sa spalo. My každú noc síce máme otvorené okno, ale keby bol taký vzduch po daždi, bolo by lepšie 🙂.
My máme dnes deň, cez obed Miška spala 2 hodiny! a poobede ešte pol hodiny 😲. Som zvedavá, čo bude v noci. Inak u svokry si našla nového kamoša psa 🙂. Dám možno zajtra fotky ak sa dostanem k pc.

miriamka
15. jún 2009

Blov...a vecer kedy Miska zaspava?
S nocnikom sa netrap,my nenocnikujeme,proste az dorastie na to,zacneme.Teraz by som ho zbytocne trapila a aj tak by nechcel na nom sediet.

blovitc120
15. jún 2009

Miri, večer Miška ide spať medzi pol 8 a pol 9, podľa toho, ako spí poobede tú polhodinu. Ide spať 4 hodiny po tom, ako sa zobudí. Zistila som, že to je najlepší časový interval, tie 4 hodiny. Keď ide skôr spať, ešte nie je unavená a keď ide neskôr, je už unavená príliš a zle spí. Ale keď vidím, že je moc unavená, dám ju aj skôr, no to sa moc často nestáva, niekedy však spí do pol 5 a už o pol 8 sa pýta spať. No to fakt výnimočne, tak raz za mesiac. Väčšinou sa zobudí okolo 15:40. Jakubko chodí kedy?

miriamka
16. jún 2009

Dobre ranko,
opat ma caka v praci dlhy den 😒 ,tak uz nech je vecer 😉
Blov...maly chodi spavat medzi 19.30- 20.00,macsinou po 20tej uz o nom nevieme 😵 Ale tak isto u nas plati interval medzi spankom 4 hodiny,takze vlastne mame uz len jeden dlhy spanok denne a to je super.

weja
autor
16. jún 2009

dobré ránko, dúfam, že dnes už bude kôň fachčiť ako má, lebo nie je moc zábavné v práci stále len pracovať bez prestávky 😅

Blov, ako bolo u svokry? cestu ste prežili všetci traja so zdravými nervami a bez ujmy na zdraví? 🙂
Miriamka, nech ti rýchlo ujde ten deň... dnes je také "úžasné" počasie, že je človek rád, že je vnútri, aj keď len v kancelárii 😀 😉

Smejko, čo je znakovanie...? 😕 akože znaková reč? ak vás to s Damiankom baví, tak sa tomu kľudne venujte... 🙂

smejko1
16. jún 2009

ahojte,

my chodime tiez spinkat cca o 20:00 a poviem Vam to je bozsky pocit po 7 mesicoch Damienka nakojit, pobozkat, pohladkat a dat spinkat....... este ho ozno 1x pridem polozit do spravnej polohy, lebo on sa mi v posielke zasekne kolmo 😀 ale inak uzasne..... a dnes som ho na nocne kojenie normalne sama vzala ked sa len mrvil, lebo by mi prsia praskli..... takze papal 2x a spal do 8:30 no uzasne 😉
cez den spinkame 2x cca o jedeastej a cca o 15stej

wejka - znakovanie je komunikacia s babatkom este predtym ako zacne rozpravat a znizuje sa tym jeho flustracia ked mu nerozumieme a tiez to urychluje rec....... je to vlastne nahradenie slov znakmi...... ukazes rukami papa, pit, jest, havo, boli..... a podobne........ ked mu to pri dennodennom kontakte budem ukazovat tak je mozne, ze uz okolo 9 mesiaca alebo najneskor roku bude mojim znakom rozumiet a aj sam mi ukazovat........ vlastne je to ako ked sa bavia hluchi..... len ja vzdy poviem aj spravne slovo k tiomu, aby sa maly conajskor vsetko naucil......

miriamka - ty mas t decku stenu z ikei?? aj my teraz pozerame nieco prakticke

weja
autor
16. jún 2009

no vyzerá to zaujímavo, a bolo by super, keby si malý na to zvykol, tak veľa úspechov prajem... 🙂 a to chodíte na nejaký kurz?
a inak úžasne vyzerá aj tá vaša noc 😀 nech mu to len pekne vydrží... aj tak si na to celkom rýchlo zvykol, veď už po 2 noci zaspal sám, či sa mi to pletie?

miriamka
16. jún 2009

Smejko...stenu sme nekupovali v IKEA,ale v KIKE 😉 A len tak dalej s maleho spinkanim 😵
Weji...Tebe prajem dodatocne vsetko len to NAJ k Tvojim narodeninkam,najma vela vela lasky,stastia,zdravicka a cim skor fazulku v brusku 😵 😵

smejko1
16. jún 2009

nie wejka nepletie........ strasny sikuliacik je ten moj syn...... a tiez dodatocne vsetko na naj naj...... a hlavne krasnu fazulku v brusku cmuk

miriamka - dakujem isto sa tam pozrieme, lebo potrebujeme nieco prakticke 😉

weja
autor
17. jún 2009

jeeeej bambulky, ale ja som mala narodky pred 2 mesiacmi... 🙂 ale samozrejme ďakujem, aspoň som sa teraz potešila na dvakrát... 😵 😀 a prianie zdravej fazulky sa vždy zíde... 😉

Miriamka, vy ste kupovali nábytok v konkurenčnej firme...? 😨 čo by na to povedali tvoji nadriadení??? 😀 😀 😉

blovitc120
17. jún 2009

Ahojte, weji, tak aby som nezostala v hanbe, ešte raz gratulujem aj ja 😀. Baby, mám to odpozorované, Miška je vlkodlak 😀. 3 mesiace som si písala poznámky a to mi z toho vyšlo. Ona relatívne dobre spí od splnu dovtedy, kým zmizne prvá štvrťka mesiaca, čiže do včera. Od včera je to už nafigu a zhoršuje sa to až do splnu. Čo s ňou?

weja
autor
17. jún 2009

Blov 😀 tak ešte raz díky... 😀
no už som počula o tom, že na niektorých ľudí Mesiac dosť vplýva, možno je to aj Miškin prípad... 😕

toto som našla na nete:

Neviete zaspať, keď je mesiac v splne, alebo sa budíte už nadránom? Rovnaký problém trápi každú druhú ženu. Čo s tým?
Závislosť od mesačných fáz sa stupňuje s pribúdajúcim vekom. Väčšina postihnutých uviedla, že poruchy spánku pociťujú počas celej noci, nielen pri zaspávaní. Každá štvrtá žena a každý šiesty muž nezaspia vôbec, len sa zúfalo prehadzujú v posteli. Spánkový deficit im spôsobuje problémy v zamestnaní aj v súkromnom živote. Iba jedno percento opýtaných si spln pochvaľovalo a jeho vplyv hodnotilo ako pozitívny.
Veda tento problém zatiaľ nevie jednoznačne vysvetliť, pretože nie sú k dispozícii overené fakty.

a že vlkodlak 😀 😀

blovitc120
17. jún 2009

Weji, s pribúdajúcim vekom! Čo s ňou bude, keď bude väčšia 😲 😲?

weja
autor
17. jún 2009

podľa mňa z toho ešte vyrastie... 🙂 ja som tiež veľmi málo a zle spávala (keď som začala chodiť do škôlky, spávať poobede som nepotrebovala už vôbec a večer som ani nebola unavená...) neviem, čím to bolo, nikto sa tým nejako nezaoberal... až v staršom veku sa to tak nejako obrátilo a nevedela som sa dospať... 😅 a teraz s pribúdajúcim vekom mám pocit, že by som toho spánku zniesla stále viac a viac... 😀
ktovie, ako to s tým Mesiacom je... 😕 nikto to zatiaľ neoveril, veď sa to tam aj píše...

num7976
17. jún 2009

ja sa tu tak smejem na tom vlkodlaku!!!pani ale tak blov to mas potom riadne poznamky ja si tiez pisem dennik,ale toto som veru nezistila,ci na nu mesiac vplyva!no musim skusat,lebo nasa ma teraz este horsie noci,takze neviem neviem a dnes sme spali hodinu aj stvrt waw som stihla aj okno umyt-mame lastovicie hniezdo fnuk neskoro sme zistili,ze si tam stavaju-no lebo je to v izbe,kde spava svagor-inak stale je s nami super-no sice je mesiac u svokrovcoch a spava tam,ale kluce a veci ma stale u nas,takze sukromie stale nulove,ked neviem kedy sa zjavi!ide ma jeb....!!!!!
wejka aj ja gratulujem kurnik to sme zabudli alebo sme uz gratulovali ci ako to?a fazulku v brusku samozrejme!
pa pa ideme von-sestra mi kocikuje!
objednala som odrazadlo-macko pu jupiii tesim sa ked dojde! 😀 zase budem mat vacsiu radost ako mala ha ha! 😅

weja
autor
18. jún 2009

Num, no na toho švagra nemám slov 😠 fakt sa divím, že máš toľko trpezlivosti...
malá už bude vedieť používať odrážadlo? tak to je šikulka... 🙂

blovitc120
18. jún 2009

Ahojte,

num, ja byť na tvojom mieste, tak mu asi niečo nasypem do kávy, veď to je neuveriteľné, aby niekto sa takto priživoval takú dlhú dobu. Baby držte palce, my ideme s mužom v pondelok na ten koncert DM do BA, Miška bude s mojou mamou od cca 11 do cca 3 ráno, tak nech to prežijú v zdraví obe 😅 😅. Proste tie lístky máme od septembra a ja tam strašne chcem ísť, bola som na všetkých koncertoch a je to moje prvé vyrazenie si, odkedy sa narodila, tak snáď mám na to právo a nie som až taká hrozná mama. A my už hovoríme mama 🙂. Síce asi nevie, čo to je, alebo možno vie, lebo vždy je mamamama len keď plače a naťahuje sa za mnou 🙂.
Weji, teraz by som chcela byť v Jasnej, my tu máme totál hic, a to mám ísť s Miškou von, fuj. Ja som už úplne opálená z tých prechádzok, ma porazí

weja
autor
18. jún 2009

Blov, akurát som sa teba myslela v poslednej dobe, či na ten koncert idete... 🙂 jasné, že si môžeš povyraziť, treba počas MD aspoň na chvíľku zmeniť priestor a ľudí, inak by sa človek scvokol... 😝 som teda zvedavá ako si tvoja mama poradí...
musí to byť krásne, keď už vie povedať mama... 😵 😵 😵 určite vie, čo to znamená, deti sú v tomto smere šikovné... 🙂 počkaj, možno sa jej za chvíľu ústa nezavrú... 😀 😉

blovitc120
18. jún 2009

Ja dúfam, že to dobre zvládnu, lebo už mesiac hovorím mojej mame, nech príde na celý deň a ešte stále nebola, vždy len na 1-2 hodiny. Ale dnes príde p.m. a s mužom ju budú ukladať spať, tak som zvedavá, ako zareaguje. Je to zlaté, to mama, len keby to povedala aj s úsmevom nielen pri plači 😀. No ale snáď onedlho. Keď prídeš v júli pozrieť, už povie aj teta haha 😀 😀

weja
autor
18. jún 2009

😀 😀 tak to ju potom vyskúšam 😀 no však vtedy, keď sa usmieva, sa asi dobre baví a vtedy mamu nepotrebuje 😀

smejko1
18. jún 2009

ahojte,

tak ja sa zo slniecka uplne vytesujem....... sice hladam tienik, ale som stastna, ze nefuci a neprsi 😉 dnes bol damienko v zahradke na travicke a taky bol zlaty........ pozeral, ze kde to je a co je to nad nim a pod nim 😀

inak baby mam zas asi herpes a to hned na oboch stranach pier........ to od tehotenstva sa mi stale vracia..... nechapem to........

blov - chod na koncert a uzi si to....... mamina to zvladne neboj........ ved miska je uz velkacka....... a dufam,z e bude mat dobru noc..... 😉

num - ja si myslim, ze uz to je pokrok, ze svagor byva u rodicov....... navrat kluca bude uz len ceresnicka na torticke 😉

wejka - nezanedbavaj blov, chod slecnu sikulu skontrolovat ci maminku poslucha a nech ta dakymi deckymi virusikmi poriadne oslinta 😉

blovitc120
18. jún 2009

Smejko, musel byť zlatý, ako sa čudoval v tráve 🙂. My sme to mali u svokry, prvýkrát sme ju pustili do trávy, lebo u nás sú všade psie h...á. Ale z nej upaľovala preč a tvárila sa úžasne, lebo ju pichala 🙂. Svokra má takú suchšiu. Keby sme mali viac času, prišli by sme vás v BA pozrieť, ale nemáme, musíme sa zastaviť v Trnave v drahého škole. Tak inokedy, v lete možno pôjdem za sestrou, tak sa stretneme 🙂. Aj s miriamkou. To je smola s tým herpesom, ja som to našťastie ešte nikdy nemala.
Baby, už minule som sa chcela opýtať, ako obliekate deti von? Keď je teplo? Lebo Miška chodí len bez rukávov, krátke nohavice či sukňa a naboso, prípadne v ponožkách. Mne to príde primerané, ale dnes som videla batoľa v dlhých nohaviciach, pod tým pančuchy a na vrchu flisovú bundu 😲. Tak neviem, ale podľa mňa tým deťom je tiež horúco

kwatka
18. jún 2009

ahojte, dlho som sem nepísala, ale čítam vás stále. Pozorujem, ako vám detičky rastú, začínajú chodiť a už aj hovoriť o chvíľu začnú chodiť do škôlky, vy budete mať druhé babenka a všetko začne od začiatku.
Ja som dnes mala nejaké krče v podbrušku a neviem z čoho, alebo z nafukovania, alebo to boli črevá, len dúfam, že babenko je v poriadku, ale teraz večer už to prešlo, asi sa musím viac šetriť.
Prajem Vám dobrú nocku aj vaším babetkám.

miriamka
18. jún 2009

Ahojte,
tak konecne nam skoncil tazky tyzden v praci,mali sme same skolenia,meetingy takze som riadne vycerpana,a ked bude zajtra krasne,beriem si dovolenku a ideme s malym do Aquaparku sa kupat 😵 😵
Blov...koncert si uzi,mala je uz dost velka aby sa ucila byt bez Teba.Jakubko bol prvy krat bez nas ked sme isli na Silvestrovsku zabavu,to mal 7 a pol mesiaca a zvladol to dobre a odvtedy stale lepsie 😵 😵
A co obliekam?Napriklad dnes poobede behal po dvore len v body s kratkym rukavom.

Kwatka...prajem prijemne tehulkovanie,budes mat skorpionika tak ako som ja 😉 A neboj,urcite je vsetko ok,krce mas mozno ze sa maternica natahuje lebo rastiete 😉