Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
23. jún 2009

možnože ovulka si len dáva načas... 😉
aj v prvom tehu si bola doma od začiatku?

jablonka
23. jún 2009

miriamka - ja len tolko, ze never tomu ked sa cyklus javi ze je bez ovulky, ja som mala vsetky ovu testy s jednou /...a vidis, sice netusim kedy - ale evidentne ta ovulka bola 😀

miriamka
23. jún 2009

Weji...bola som doma prve 2 mesiace,ale to mi dovolili pracovat z domu takze som vlastne robila z domu.Vtedy bola dovodom cysta,ta ale presla a nakoniec som isla na MD klasika 6 tyzdnov pred porodom.
No uvidime kedy ovulka pride,aj pri malom bola az okolo 20DC...

Jablonka,tak este raz gratulujem 😵 ,a s ovulkou mas pravdu.Ja vobec nejako nestresujem,nechavame to na upklnu nahodu,ziadne stresy okolo toho...len som ostala troska zmatena ked nemam ovulku

😒

smejko1
23. jún 2009

ahojte,

miriamka nechces sa niekedy stretnut? kedy mavas cas? by sme pokecali a poklebetili 😉

blov - dufam,z e bolo super a misk Vas nechala dospat 😉

wejka - velka chyba 😀 ukratit sa o 5 minut hihi

jablonka - to je krasa, ze si tehulka a ani nevies ako....... ja som si tiez robila tie ovu testy a ukazovali mi vselijako, takze ono to nebude 100% hhi, ale hlavne, ze je drobcek v brusku

num - zabudla som poblahozelat ku 11 mesiacikom

pekny zamraeny dnik

miriamka
23. jún 2009

Smejko...a kde na Slovensku sa nachadzas?

blovitc120
23. jún 2009

Ahojte,
hlásim, že sme doma, koncert bol úúúúúúžasnýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 a ten strašný lejak tam ako keby patril, dodávalo to takú super atmosféru. Mali sme pršiplášte, takže mi ani neprišlo, že prší, ale strašne rýchlo to ubehlo 😒 😒. Už sa teším na ďalší. Domov sme prišli o cca 2 ráno a Miška spala do 4, tak sa dalo, potom ešte pospala do 7 výnimočne, takže som celkom OK. Večer zvládli, hoci vraj poslednú polhodinu ma intenzívne hľadala po celom byte a plakala. Len zaspávala tak, že bola pri nej moja mama, tak dúfam, že to bol len ojedinelý stav a že nebude to isté vyžadovať teraz aj od nás, lebo my ju nechávame samu. Mne sa tak vidí, že ja som tú knižku Každé dieťa sa vie naučiť spať num posielala kedysi, tak by ju mala mať. Gratullujem všetkým, ktorým pomohla ku kľudnému spánku, ja ju snáď využijem pri ďalšom dieťati, Miška je špeci týpek 😀 😀. Teraz zaspala, tak bežím dať prať, upratať a podobne, len som sa chcela ohlásiť, že som nezdrhla s Gahanom na turné 😀 😀.
Miri, na také reči sa zvysoka vys.. hlúpo povedané 😉

blovitc120
23. jún 2009

A ešte sa tu smejem na wejkinom vstávaní, u mňa to tiež platilo, čím menej času som mala, tým rýchlejšie som bola schopná sa vychystať. Keď som vstala veľmi skoro, vždy som ledva s vyplazeným jazykom dobehla 😀

weja
autor
23. jún 2009

Blov, no super, že všetko dobre dopadlo - aj koncert, aj uspávanie Mišky... 🙂 dúfam, že ste tam včera neprechladli, keď tak lialo...
ja mám tiež od teba tú spomínanú knihu, ale neviem, na kom by som to vyskúšala, škoda, že už nemáme doma nášho kocúra... 😅

blovitc120
23. jún 2009

Wejka, budúci rok môžeš skúšať, ak budeš zvládať plač, neboj, verím tomu 🙂.
Čo sa týka prechladnutia, mne vôbec nebolo zima, hoci bolo len 13°C, ale taký pršíplášť to je ako fóliovník, bolo mi skôr horúco, celá mokrá a horúce ruky, nohy. Ja inak z hocičoho neprechladnem. Nechcem to zarieknuť, ale už 3 roky minimálne som nebola chorá a nemala ani nádchu klop-klop. Moja najväčšia choroba za posledných 5-6 rokov bolo tehotenstvo (myslím to tak, že som skončila v nemocnici 😒). Navyše tak bol taký stisk ľudí, že sme sa hriali vlastnými telami. Na tribúnach by mi možno zima bola, tam to bolo fakt také riedke oproti nám 😀. Dokonca aj chudáčik Gahan vyšiel zmoknúť na to predné pódium cez jednu pesničku a bol 3 m od nás, to bol ešte len taký malý dážď, potom sa už neodvážil - nečudo, má pred sebou tak 100 koncertov, ani ja by som to neriskovala taká spotená

blovitc120
23. jún 2009

Ozaj, som sa chcela opýtať miriamky, tebe Jakubko od začiatku chcel jesť aj kúsky stravy? Myslím to tak, že Miška pokiaľ to nemá hladké ako jogurt, úplne ju naťahuje a pľuje. Všade píšu, že už treba dať dieťaťu kúsky stravy, ale ona mi to jesť nebude. Rozmixované zje všetko. Od začiatku som skúšala len pučiť vidličkou a nechce, možno aj preto zanevrela na moju stravu, lebo som jej to vždy núkala len popučené.

miriamka
23. jún 2009

Blov...super ze koncert dobre dopadol,aj Miska to zvladla...aj kolegyne boli na koncerte a tiez ze to bola parada! 😉
A co sa stravy tyka...dlho som malemu mixovala,potom tlacila vidlickou a viac menej az okolo 1 roku zacal pekne kusat a papat vacsie kusky.Teraz papa uz ako my 😉

blovitc120
23. jún 2009

Tak už sa teším, keď začneme aj my papať ako vy 🙂. Inak sme včera boli aj v IKEA, ale ty si tam už isto nebola, prišli sme okolo 16:30. Najesť sa a na WC 🙂. A kúpili sme si obuvák, tie hadie sú super, nám ho mamina ukradla, že je dobrý 🙂

weja
autor
23. jún 2009

tak to ste mali parádne miesto 🙂 a aká bola cesta domov? nechcelo sa vám spať?

blovitc120
23. jún 2009

Cesta domov bola celkom v pohode, až na tú diaľnicu, medzi BA a TT robia ten tretí pruh, no katastrofa. A hrozne lialo, miestami nič nebolo vidieť, ale od TN už relatívne prázdna cesta. Najlepší úsek cesty bol, keď sme sa boli na pumpe najesť 😀 😀

blovitc120
23. jún 2009

Inak sa nečudujte, čo tu toľko píšem, ale madam strúha zase rekord, spí už 75 minút 😉

weja
autor
23. jún 2009

ja tiež najviac zbožňujem zastávky na jedlo alebo wc 😀 najlepšie oboje naraz 😀

miriamka
23. jún 2009

Blov...super ze si bola v IKEA na WC,celkom dobre tam su,ze? 😀
Maly mi dnes stale hovori,Mami?,Mami? 😵

blovitc120
23. jún 2009

Veru miriamka, čakala som na tie IKEA záchody, nechcela som ísť na pumpu, lebo tie vaše sú fajn a hlavne je tam dobrý toaletný papier. Možno si pomyslíte, že som trochu divná, ale ja neznášam tie recyklované smradľavé toaletné papiere, čo sú na všetkých pumpách a verejných záchodoch, tak tam radšej používam papierové vreckovky. Proste mi to hrozne smrdí a mám stále pocit, že sa mi do zadku zapichne trieska (kamoške sa to stalo na intráku, mala taký poľský toaletný papier a fakt bol nejaký drevený) a vy máte normálny toaletný papier, taký ten pevný.
To muselo byť super miri, ani sa nenazdáš a bede celý deň "mami prečo". Mne dnes pre zmenu Miška celý deň pílila uši mamamama papapapaa otvárala ústa, čo tá dnes toho pojedla 😲 😲 😲. A fučí ako ježko celé dni, sa jej to páči, len tak intenzívne a s vervou fučí, že jej vždy pri tom z nosa vyletia soplíky 😀 😀 😀

miriamka
23. jún 2009

Blov...veru,Ikea ma fajn zachody,aj ked ja nesedim priamo v IKEA obchode,ja sedim na pobocke mimo BA 😉
Veru,maly pridava slovicka kazdy den,je to uz riadny vymyselnik,ale najviac sa tesim tomu,ze ma len jeden spanok denne v trvani 3-4 hodin a vecer najneskor o 20tej o nom uz nevieme...take ako dosiahol 1 rocik ma krasny rezim.Asi sa zlakol ked sme povedali ze ak nebude pekne spinkat nebude mat surodenca 😀 😀

blovitc120
23. jún 2009

No ja dúfam miriamka, že aj my sa dopracujeme niekedy k dlhšiemu spánku cez deň...

weja
autor
24. jún 2009

dobré ránko 🙂 ako to dnes zase vyzerá s tým počasím? 😕 😖 najhoršie je, že sme zariadili firmu, ktorá našim mala položiť dlažbu na dvor, ale minulý týždeň to nestihli dokončiť a tento týždeň povedali, že neprídu, lebo sa to nedá robiť, keď je mokro... 😠 no nech sa to už zlepší, lebo už týždeň je to tam rozbité... 🙄
a sesternicina malá má už 5.deň 40-stupňové teploty ☹ teraz sú už v nemocnici na infúzkach, ale nevedia zistiť, že z čoho... lebo okrem toho jej nič nie je... 😕 čo je vlastne 6.choroba a ako sa prejavuje? 😕 to má nejaké podobné príznaky, nie?

blovitc120
24. jún 2009

Dobré ráno,
weji, to je na porazenie s tou dlažbou, no bohužiaľ práve som pozerala na TA3 počasie, teda Miška pozerala 😀 a odkazuje ti, že na zmenu to bohužiaľ nevyzerá... Tak dlažba asi ešte počká.
Chúďa maličké, tie horúčky ju musia vyčerpávať, no na 6. chorobu sa mi to zdá už pridlho http://www.alinka.sk/c/siesta-choroba-exantema-... tak snáď budú v poriadku čím skôr.
Baby, moje dieťa je úžasné, pochopila, že mama sa potrebuje vyspať po koncerte, sme samé, lebo mm je na školení na Táloch tak večer zaspala a zobudila sa prvýkrát až o pol 5! Síce som jej predtm 2x dávala cumeľ, lebo sa nejako vrtela, ale spala. Potom sa najedla a spala do 6, to som si ju zobrala k sebe a u mňa potiahla do pol 8 😵 😵. Tak som to dohnala. Keby jej to tak zostalo...
Pekný (upršaný) deň všetkým

weja
autor
24. jún 2009

ahaaa... tak to 6.choroba asi nebude, malinká má už 3,5 roka, takže je už asi "stará" na túto chorobu a nemá ani žiadny výsyp... no dúfam aj ja, že ju tam dajú do poriadku, lebo musí to byť veľmi vyčerpávajúce pre organizmus... ☹ najlepšie na tom je, že malá vyvracia všetky tabletky, môže iba sirupy, doma užívala Nurofen-sirup a v nemocke im povedali, že ak chcú nejaký "nadštandard", mali si doniesť z domu, oni jej môžu dať len tabletky... 😠 tak im sirup museli doniesť z domu... 😖

Miške ďakujem za aktuálnu predpoveď počasia 😀 ale že ma teda nepotešila... 🙄
no vidíš, aké je to rozumné dievčatko, keď ťa nechá pospať si a zo solidarity si zdriemne s tebou aj ona... 😀 😉

bejbypd
24. jún 2009

prepacte ze zase sa vam sem povtieram...nakolko sme siestu chorobu s malou prekonali tak aj od doktora viem ze siesta choroba sa prejavuje horuckami styridsiatkami tri dni viac vraj nie aj my sme mali tri dni a na stvrty den akoby utal horucka nikde len drobny vysyp po telicku...a tym sa to konci vraj je ako kiahne dieta ju prekona iba raz...weji a nemoze mat malinka nejaky zapal v telicku?boze od coho tam su ti doktori 😠 kazdopadne drzim palceky...

miriamka
24. jún 2009

Ahojte,
tak chvalabohu aj my mame 6.chorobu uz za sebou...ako pise bejbypd,horuckovali sme cca 4 dni s teplotami okolo 40,potom presli,prisiel vysyp a na 6 den bol maly uplne fit 😉

Inac super ze Miska je taka rozumna 😉

smejko1
24. jún 2009

boli sme plavat a bolo to super...... damienko je asi ryba 😀

miriamka
24. jún 2009

Smejko...aj Jakubko je tusim rybka 😵

smejko1
24. jún 2009

tak si budu rozumiet

idem sa asi aj ja zahrat do vane na rybku, lebo mna to "plavanie" tiez unavilo

dobru nocku

miriamka
24. jún 2009

Smejko...my sme uz po kupeli,najskor maleho sme a ked zaspinkal sme si dali aj my vanu,a teraz uz aj manzel odfukuje a ja hladam nejaku dovolenku na nete 😉

weja
autor
25. jún 2009

dobré ránko 🙂
Bejby, no veď dúfam, že keď je malá už v nemocke, že jej budú robiť nejaké vyšetrenia, akurát, že jej nevedia zobrať krv, lebo je stále strašne dehydrovaná a teploty stále neklesajú ☹ tak jej vymenili antibiotiká a zase treba čakať min. 2 dni, či zaberú... 😔 dúfam, že bude v poriadku, drobec malý...

Smejko, to je super, že sa Damienkovi vo vode páči... 🙂
Miri, našla si nejakú dovolenku?