Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

tatiana82
31. aug 2009

ahojte kocky
weji ja tiez este pracujem ale presne viem ako sa citis, ja uz tiez odpocitavam dni a hodiny...
od 10teho mam dovolenku, a niekedy po svadbe chceme ist na dovolenku, destinaciu uz mame len neviem cez aku ck, daj mi prosim nejake typy
a vy na kolko idete?? uz to mas za par 😉
ostatnym dovolenkujucim prajem vela vela slnka a pohody 🙂

nastasia
1. sep 2009

ahojte,
uz som spat. bolo uplne super 🙂 a mam velku novinu-priatel ma poziadal o ruku 🙂 aj sme snazilkovali tak snad z toho nieco bude. tak ja idem, lebo sme len pred 2 hodinami dosli. dobru noc

weja
autor
2. sep 2009

dobré ránko 🙂
Nastasia, vitaj späť 😉 jeeej, samé dobré novinky máš, tak držím palce, aby snažilkovanie bolo úspešné... 😵 a svadbu na kedy plánujete? 🙂
Tatianka, ja som stále bola v tom, že máte svadbu v auguste... tak kedy je vlastne ten deň D? 😕
ideme na 12 dní... vy sa kam chystáte?

tatiana82
2. sep 2009

dobre rano
no teda nastasia super, blahozelam!!! tato tema je fakt plodna na kroky vpred a dufam ze vam skoro vyjde aj to babo 😉 😉
weji nas velky den je presne o 10 dni, tak som v takom ocakavani, tie dni tak rychlo bezia, zacinam mat pomaly stresy /aj priatel/, hoci uz mam vsetko zariadene... 🙂
chceli by sme ist na ibizu ale uvidime aj podla pocasia a odletov, a uz aby to bolo.
ty si este v praci?
ozaj numke prajem vsetko naj k dnesnym meninam 🙂

weja
autor
2. sep 2009

ano, Numke aj ja prajem všetko naj, naj, naj... 😵
takže máte svadbu 12.9.? 😵 super, budem na vás myslieť a držať palce,nech všetko vyjde podľa plánu 😉
ešte som v práci, aj zajtra, mám toho vyše hlavy, aby som dokončila čo najviac 😝 a doma druhá šichta - prať, žehliť, baliť... a cestovanieee.... moja nočná mora 😝 😝 😝 no už aby bola sobota a my kdesi na lehátku pri mori... 🙂

weja
autor
2. sep 2009

písala mi Blov, že s Miškou sa na net nedostane, ale majú sa parádne - Miške sa vo vode v kolese páči 🙂 aj v piesku, vraj konzumuje všetko, čo jej príde pod ruku - kamienky, piesok aj špaky 😀 a odpíja zo všetkých pohárov, aj cudzích 😀 no hlavné je, že sa majú dobre a užívajú si slnko a vodu 😵

matullienka
2. sep 2009

ahojte kocky: tak ja sa hlasim dnes som nastupila znova do prace a vy co mate nove? nechce sa mi to tu vsetko citat.

weja: inak dakujem za ponuku musim sa ti niekedy ozvat rada by som sa s tebou porozpravala asi vies o com vsak? ☹

tatiana82
2. sep 2009

ahojte,
som rada ze si to blov uziva a miska este viac 😉
weji dakujem 🙂 aj ja by som uz isla, zda sa mi cela vecnost do dovolenky... ale nech vam vyjde pekne pocasie a vela pohody 🙂 a mozno prijdete traja 😉
mata no ako v praci???? ako bolo na dovolenke, ozvi sa dame kavu

nastasia
2. sep 2009

ahojte baby,
tusim nam vsetkym vysla dovolenke na september 😀
tatianka, fiha svadba je uz o chvilku, potom nam posli fotky
weji, ja by som sa chcela vydavat v septembri-oktobri buduci rok, ale ak nahodou otehotniem tak skor

weja
autor
3. sep 2009

ahojte 🙂
Maťka, zajtra frčíme na dovolenku, ale keď sa vrátim, kľudne mi napíš, čo ťa trápi... 😔 budem rada, ak ti budem vedieť pomôcť...

...inak nič nestííííííham.... 😝 v robote mám toho nad hlavu, keby som tu dnes zostala možno do ôsmej večer, tak by mi to bolo akurát... 🙄 lenže - nemáme doma zbalené ani len zubné kefky, musíme ešte vypratať balkón a pivnicu, lebo nám budú zatepľovať bytovku, kým budeme mimo a všetko musí preč... okrem toho stále nemáme pokyny na odlet, totiž platbu do CK sme posielali z dvoch účtov a z toho jedného im ešte stále nedorazila 😠 takže až keď budeme mať zaplatené komplet všetko, pošlú nám pokyny... 😖 dúfam aspoň, že dnes sa to už dorieši, veď si nevieme naplánovať cestu do BA, keď nevieme kedy letíme... 😠 😠 proste na zbláznenie... 🙄

tak dnes vás asi budem troška zanedbávať a ak sa už neozvem, tak sa nám hádam šťastne podarilo odísť... 😅

a ešte aby som nezabudla - Blovitc písala, že im ani starú mamu nebolo treba, v pohodičke to zvládajú a dokonca sa konečne normálne vyspí, lebo zaľahne vždy zarovno s Miškou 😀 😉 veď v nedeľu by sa tuším mali vrátiť, tak isto porozpráva... 😉
tak dúfam, že už som vás o ničom nezabudla informovať, pekný deň všetkým 😎

miriamka
3. sep 2009

Dobre ranko,
baby,vsetkym co sa idete vydavat prajem aby vam svadba vysla a bol to pre vas ten NAJ den v zivote 😵 😵
Blov...super ze sa na dovolenka Miske paci,a ze oddychujete a uzivate si!
Matu...vitaj naspat,chybala si tu!
Weji...uzi si posledny den v praci,a potom hura dovolenka! 🙂 A kam to vlastne idete?

Inac my nic moc...ziaden vyletik sa nekonal,lebo maly zacal spolikovat,potom ja s nim...takze sme sa a este stale doliecujeme...v praci forfre kedze som na plny uvazok 😒 ...buduci tyzden sluzobka...no taky kolobeh ze neviem kde mi hlava skorej stoji.

matullienka
3. sep 2009

aj ja sa tesim ze so, tu znova uz ste mi strasne chybali v praci je zatial pohodicka nieje je tu ani sef ani sefka

nastasia
3. sep 2009

ahojte,
weji, tak ak by si uz nedosla tak ti prejem peknu dovolenku a oddychni si 🙂
ahoj, mata
miriamka, rychlo sa doliecte
to je super, ze blov s miskou sa maju dobre, vidno, ze primorske prostredie prospieva 🙂 kam vlastne sli?

matullienka
3. sep 2009

ahoj nastasia :o)

miriamka
3. sep 2009

Ach jo baby,neviem v praci kde mi hlava skorej stoji...ale som si povedala ze dnes po praci budem len s malym,a ziadne upratovanie a varenie ako vcera.

matullienka
4. sep 2009

a kde ste vsetky??? ☹

uuups...21
5. sep 2009

Ahojte dievcata, neviem ci si ma pamatate, sem tam som sem pisala a stale vas citam... len by som sa chcela s vami podelit o radost, dlho sa nam nedarilo a dnes som objavila na teste dve ciarky, je to pre mna stale neuveritelne, mam zmiesane pocity a som stale v prijemnom soku..chcela som len povedat ze sa nam to podarilo, ked sme sa uz az tak nesnazili boli sme v chorvatsku na dovolenke ani som nevedela kedy som mala ovulaciu a hlavne nasla som si super novu robotu v ktorej sa mi velmi paci a je tam toho tolko ze som nemala ani cas mysliet na mrchu..🙂 a ona uz nedosla🙂)))...hovorim si asi to tak malo byt....tymto by som sa chcela obratit na blov, viem ze si expert cez personalistiku, som teraz asi dva tyzdne v praci budem mat 3mesacnu skusobnu dobu a potom vyssi plat, kedy by som mala, alebo musim oznamit ze som tehu? (este mi to tak divne znie) mozu ma vyhodit?rada by som si toto miesto nejak udrzala aby som sa tam mohla vratit... dakujem blov veeeeelmi pekne za odpoved, viem ze ste prave na dovolenke tak dufam ze si ju uziiivate🙂)))) vsetky vas pozdravujem, deticky nech posluchaju a snazilky nech su tehu 😉 😉 😉

smejko1
5. sep 2009

ahojte,

uupsicka, blahozelam...... blov je na dovolenke, takze jej napis IP a ked sa vrati ti odpise..... inak ja si myslim, ze nic oznamovat nemusis, ved to este ani nemusis vediet........ proste sa podarilo a basta......

babulky, ja sa tu napchavam melonom a idem prasknut taky kusisko som si odrezala......

miriamka- mudro si urobila, ze kasles na vsetko a maleho si uprednostnila..... ono tie deti tak rychlo rastui, ze fakt kaslat na zehlenie...... mne uz tyzden lezi na stolicke a ozehlim len to najnutnejsie radsej si vecer oddychnem aby som rano vladala behat za sibalom......

papa

matullienka
7. sep 2009

ahojte kocky tak ako po vikende?

blovitc120
7. sep 2009

Ahojte, sme doma, nestíham zatiaľ dočítať, ale sme v pohode prišli okolo 3:30 ráno sme už boli doma. Miška prespala všetky cesty, t.j. transfer na letisko 60 minút, potom na letisku pobehala, v lietadle spala 2,5 hodiny, potom kukala a od Trnavy až do MT zase spala. Doma sa čudovala, kde to leží, ale spala od 4 do 8:30, tak paráda. Keď trochu poperiem a tak, dočítam. Inak rada po dlhej dobe vidím Maťku, ahoj 🙂

matullienka
7. sep 2009

ahoj: blov tak ja uz zarezavam v praci tak sa tu hadam uvidime castejsie a dakujem 😉

matullienka
8. sep 2009

baby kde ste vsetky?

blovitc120
9. sep 2009

Ahojte, ja nestíham, periem ako blázon, už 10 práčok a stále je plná kúpeľňa, nechápem ☹. Len som narýchlo dobehla zaželať Maťke všetko najlepšie k meninám, aby sa jej splnili všetky želania, bola zdravá, šťastná a spokojná a čoskoro bol drobček v brušku 🙂

matullienka
9. sep 2009

blov: dakujem si strasne zlata, tak nech ti ta kopa v tej kupelni rychlo mizne. len potom ta zas caka asi zehlenie vsak?

miriamka
9. sep 2009

Matke aj ja s Jakubkom prajem vsetko NAJ 😵

smejko1
9. sep 2009

mati, vsetko najjjjjjjjj

blov - super, ze si doma..... ani nebudes mat co vela docitavat, kedze ked si tu neni tak sa to tu moc nehybe...tych 10 raciek uplne chapem........ a super, ze miska paradne spinkala....

inak ja som totalny antitalent na PC.... to picasa absolutne nechapem...... vobec to neviem davat.. neviem to tam uprait aby mi to zoradilo podla datumu a to nehovorim, ze som to chcela dat na facebook, co som aj dala, ale mam to tam bokom a uvodnu foto mam inu ako som chcela a neviem ani ci sa mi to da vobec vsetko otvorit...

tak som sa vyzalovala a mozem ist spinkat......... vsetkym zelam dobru nocku.......

matullienka
10. sep 2009

baby: dakujem za blahozelania a aj jakubkovi :o)

blovitc120
10. sep 2009

Ahojte, smejko, ja ti do ip napíšem, ako sa to robí vo fb 🙂. Nie si antitalent, neboj 🙂.
Ani neviem, ako zhrnúť dovolenku, proste bolo super. Cestou tam Miška spala pol hodiny, jasné, že zaspala za Trnavou a v Blave sme ju museli zobudiť. Na letisku sa jej páčilo, všetkým, čo sedeli na lavičkách a mali notebooky na kolenách, chcela písať po klávesnici 😀. Let bol 18:10, nebojte, nešli sme so Sky Europe, to by sme po všetkých tých správach neriskli. Mali sme Seagle air, odporúčam. V lietadle sme samozrejme nespali, ja už som chytala nervy, že sme nikam nemali ísť, lebo celý čas chcela chodiť v uličke, samozrejme sama a držať sa cudzích ľudí za kolená v prípade potreby, alebo lozila popod sedadlá, to som mala nervy,že na ňu niekto stúpi. Okolo 21:45 ich času sme vystúpili a v autobuse počas transferu spala asi pol hodiny. Hotel bol super, na izbe postieľka pre ňu čakala, ale mala jednu chybu, Miška z nej vedela vyliezť, tak celý čas spala so mnou v posteli. Bála som sa, že doma nebude chcieť spať v postieľke, ale úplne v pohode tam spí, asi to brala, že na dovolenke spí s mamou. Strava bola super, všetci čašníci ju stále bozkávali na hlavu a ona na nich guľala očami, typická ženská. Ako sa jej prihovorila žena, to sa jej nepáčilo. More sa jej páčilo, piesok tiež, síce ho zjedla pár kíl, ale nevadí. No najlepšie zo všetkého boli večerné diskotéky, každý večer do 10-štvrť na 11 tam tancovala, nevedeli sme ju dostať dnu 😀. Ale spala bežne cez deň aj 2,5 hod. cez obed, potom sme ju dávali ešte okolo 7 na polhodiny, aby večer vydržala disko 🙂. A v noci spala tak do 8, ale už vôbec sa nebudila na jedlo. Z toho všetkého mi vyplýva, že bola spokojná, dobre spala, jedla, nebudila sa v noci a stále bola veselá. Záver: sťahujeme sa k moru do teplých krajín 🙂. Doma už tak dobre nespí, ale v noci už jesť nechce, až tak okolo pol 7-7

blovitc120
10. sep 2009

A kde ste sa stratili 😕?

matullienka
11. sep 2009

ahoj blov: miska si uz zvykla ze je znova doma?