Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
26. nov 2009

Miri, no trošičku sa už začína pripomínať - hlavne na večer mávam také nafúknuté bruško a začína ma trochu pobolievať, asi ako sa to bude pomaly rozťahovať... 🙂 mne sú tie pocity už dôverne známe, tak predpokladám, že fazulka je vnútri v maternici, tam kde má byť...
len sa modlím, aby ma nevoľnosti obchádzali čo najdlhšie, lebo mám z toho trošku hrôzu... 😅

Miri, no už pár mesiacov mám plodné dni odsledované, 3 mesiace som brala Femigard na úpravu cyklu a tak sa mi ustálil, že ovu bola už párkrát za sebou 16.DC... takže vedela som kedy, aj sme sa vždy vtedy snažili, ale asi je k tomu potrebná aj veľká dávka šťastia, aby to naozaj vyšlo... 🙂
a ty máš veľké výkyvy v cykloch? nevieš ani približne, kedy by ovu mohla byť?

miriamka
26. nov 2009

Weji...no posledne mesiace mam ovu niekedy medzi 17-19 DC,ale vzdy na to pridem az po 😀

melipa
26. nov 2009

weji, no akooo, ty tehula? 😀 ...robila si si aj dnes testik? 😵
blov - poznam tie problemy so strazenim ☹ ...ale my keby sme mali este dieta tak aspon pri nom mame o aupairku postarane, bude mat predsa velku sestru 😉

weja
autor
26. nov 2009

baby, no a tu čo sa dnes stalo...? akurát keď ja prídem do roboty, a musím sa nejako aj odreagovať, tak vy tu dnes ani nenazriete...?!?! 😠 🙂
Miri, no ak vydá, tak sa skúste posnažiť každý deň tie 3 dni a uvidíte... raz to výjsť musí... 😉 aj keď niekedy to trvá a trvá... 🙄

miriamka
26. nov 2009

Weji..u nas je problem najma to,ze ovu mi teraz sprevadzaju bolesti podbruska a vtedy som rada ze lahnem a spim,ale zase tak k nam mimi nepride 😀 ,takze skusim zabojovat o tie // pod Vianocnym stromcekom 😅

monkula
26. nov 2009

Miri, držím palce k // 😉

miriamka
26. nov 2009

// zase ale az tak u mna nesuria,kedy budu vtedy budu...hlavne aby raz prisli opat 😉
Inac baby,zehlite si obcas vlasy?Zhanam novu zehlicku na vlasy,ja mam taku hrozne staru a uz skoro nic nerobi...len neviem sa rozhodnut aku,aby bola dobra.

matullienka
26. nov 2009

miriamka: ja si zehlim a na meniny som dostala roventu a som spokojna :o)

aj ja chcem // ☹

miriamka
26. nov 2009

Matu...ved ja stale hovorim,najskor // Wejke,Polevke,Tebe a snazilkam...my mamicky nech prideme na rad az po vas 😅

weja
autor
26. nov 2009

Melipa, no dnes som netestovala, musím dokúpiť testy 😅 ale cítim sa rovnako ako včera, tak dúfam, že sa nič nezmenilo... 😕
inak baby, na toto som sa vás chcela spýtať - objednávala som si testy od jednej baby odtiaľto z MK, lebo vychádzali najlacnejšie, v pohode došli, ale ide o to, že sú asi vadné 😅 keď som testla predvčerom a test bol negatívny, to bol práve z tej várky a včera som ho znova skúsila a znova vyšiel biely... 😠 ale potom som vyhrabala ešte jeden, ktorý som mala z lekárne a bol zapadnutý v šuplíku a práve na tom mi vyšli tie // 😕 to je dosť divné, nie? už 2 testy z tej várky boli negatívne, pričom iné 2 z lekárne pozitívne... som z toho nejako mimo, dnes nabehnem do lekárne a kúpim si poriadny test, nech sa ubezpečím, čo je vlastne pravda, lebo potom o tom normálne pochybujem... 😕 😒
ale myslíte, že by som mala tej babe napísať, nech mi vráti prachy aspoň za tie zvyšné testy, čo som nepoužila? 😅 dá sa takéto niečo vôbec reklamovať...? 😨

Miri, ja žehličku na vlasy nepoužívam...

melipa
26. nov 2009

teda weji, to je sila 😕 ...ale nemaju tie testy len velmi nizku citlivost, co ja viem 50, 60...vies aku by mali mat citlivost?...
miri, ani ja nepouzivam zehlicku na vlasy, takze neviem poradit 😒 ...ja zasa planujem kupit stolovy mixer - to je taky ten s tou nadobou - mate niekto taky? 😕

melipa
26. nov 2009

este k tej zehlicke na vlasy - to sa zehlia len kucerave vlasy alebo aj prirodzene rovne, aby neboli strapate? 😕

miriamka
26. nov 2009

Melipa...ja nemam kucerave vlasy,a z casu na cas si ich zehlim,ked ich chcem mat krasne hladke,leskle a rovne 😉

melipa
26. nov 2009

no, teraz si mi dala chrobaka do hlavy, lebo ja mam tiez rovne vlasy, ale velakrat rano taku hrivu strapatu a dost mi trva nez ich skrotim 😅

weja
autor
26. nov 2009

no práveže je tam uvedená citlivosť 10, ako aj na tých z lekárne... 😕 no neviem... uvidím, čo ukážu tieto ďalšie, ktoré pôjdem kúpiť... 😒

my sme kamoške nedávno kupovali ako svadobný dar tyčový mixér a bol aj spolu s nádobou, ale taký asi nemyslíš, čo?

melipa
26. nov 2009

weji, tak to vyzera ze su tie testy naozaj vadne, este raz skus tento a nejaky iny z lekarne a ked to znova bude ciste tak by som ich reklamovala, aj ked su kupene cez inzerat 🙄
ten mixer sme zatial vybrali tento http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...
len ci tu nahodou nie su nejake referencie...

weja
autor
26. nov 2009

tak taký mixér nemáme... 🙂
no skúsim asi testnúť už večer, lebo teraz som sa normálne vyplašila, že tie // boli možno naozaj len omyl... 😨 hm... 😒 ale mrcha neprišla, teplota sa drží, tak hádam nie... 😅 😕 😒

matullienka
26. nov 2009

weji: ja by som jej ich tiez vratila inak neskusala si na nich pozriet zaruku?

melipa
26. nov 2009

wej neplas sa koli tym vadnym testom 😠 ...mas krasnu teplotku a krasny testik 😵

weja
autor
26. nov 2009

čo sa týka záruky, sú v pohode... 😒 ona ich odniekiaľ asi odoberá vo veľkom a potom ich predáva tak v malom na kusy... 😒 no uvidíme...

pomaly sa ja balím domov, tak pekný zvyšok dňa všetkým 😉

nastasia
26. nov 2009

weji, ja som si raz kupila test v lekarni a tiez mi absolutne nic neukazal. proste bol biely. 😲 bola som nastvana, ale bolo mi trapne ist do lekarne ukazovat ocikany test 😀 ale ja by som na tvojom mieste tej babe napisala i ked penazi sa uz asi nedockas...no nech aspon vie co predava 😠

miriamka
26. nov 2009

Weji...neboj,tehulka si...a tie testy by som ja uz asi nevracala,kaslala by som na to,ked si uz tehulka 😵 😵 Ale urcite by som ju na to aspon upozornila.

monkula
26. nov 2009

miriamka, ja mám žehličku na vlasy túto:
http://www.biga.sk/zehlicky-na-vlasy/rowenta-ul...
som s ňou spokojná, ja mám hrubé vlasy, niekedy sa mi aj vlnia, takže keď chcem vyzerať ako človek, tak musím žehliť. 😀 😀 😀 Pod žehličku používam sprej na žehlenie vlasov od Lybaru, stojí do 3 € a je vynikajúci... 😉 😉

blovitc120
26. nov 2009

Ahojte, my sme dnes neboli do druhej doma, boli sme na návšteve u kamarátky, má 3 deti v rozmedzí 5 rokov, to je hukot 😀. Ale bolo by to v pohode, len ten prostredný syn je autista, tak to je fakt ťažké, najmladšia má 7 mesiacov. Miška bola taká dobrá ako ešte nikdy, tú malú stále bozkávala a robila jej moja-moja po hlavičke 🙂. Asi sme prešvihli správny čas na súrodenca 😅. Miška bola taká vzrušená z návštevy, že dnes celý deň nejedla a spala doteraz od tej 2. Ja som zatiaľ umyla jedno okno a upratala kuchyňu, také tie šuflíkové a poličkové veci. Som zvedavá, kedy dnes pôjde spať, a kedy vlastne niečo zje 🙂.
K tomu stráženiu, hold mám smolu, moja sestra to povedala skôr, ja som sa to bohužiaľ dozvedela až včera 😒. Je pravda, že neter má 9 rokov, ale aj s tou treba byť doma. Najlepšie by bolo, keby prišla sem, veď majú aj tak prázdniny, ale sama z BA isto nie. Tak nikam nepôjdem, čo už...
Miri, ja vlasy žehlím, lebo mám vlny, keby kučery. Ale vlny 😝. Mám Remington a je to pre mňa naj... žehlička na svete, a to som predtým používala kadejaké typy od kamošiek, ale v porovnaní s touto sa mi zdajú fakt biedne, možno záleží na kvalite vlasov, ale ja mám hrubé vlny 🙂.
Weji, s testom sa nestresuj, podľa mňa bol vadný a tej babe by som povedala, že predáva shit, ale na prachy by som kašlala... Neboj, drobček je tam 😵.
Už si ani nepamätám, či som na niečo ešte chcela reagovať, ale Miška ťahá za sebou vysávač, tak ideme makať, ona to priam zbožňuje 😀

myschka333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kwatka
26. nov 2009

ahojte, tak konečne mam troška voľného času.
Mame sa celkom dobre, len mame troška problém s mliečkom. Myslím, že ho mam menej ako je Tomaškovi treba. Niekedy mam pocit, že mu stačí, lebo sa napapá z jedného aj z druhého prsníka a spinká aj 4 hodiny. A niekedy sa napapá a spinká len 1 hodinu a opäť je hore a hladný alebo nespinká vôbec a stále hľadá prsník. Najhoršie je na tom to, že mi zaspáva na prsníku, musím ho budiť, aby v kuse ťahal aspoň 10 minút. V nemocnici som mliečko nemala, došlo až na 4 deň, tak ho začali dorkmovať fľašou a z tej ide ľahšie, tak sa mu asi z prsníka nechce ťahať. A ešte ku tomu som prechladnutá, tak aj Tomi kýcha, ach jaj, chudáčik môj. Dnes vnoci som bola hore každé 2 hodiny, lebo malý sa tak často budil. Takže dnes mam menej mliečka, lebo som nevyspatá. neviem neviem, keď to takto pôjde ďalej, tak sa asi vzdám a začnem s umelým mliekom. Zatiaľ som rozhodnutá cez deň kojiť a v noci dokrmovať nutrilonom, aby som ho toľko netrápila. Uvidím ako to pôjde ďalej. Pekný večer prajem.

blovitc120
26. nov 2009

Melipa, neviem, aký mixér myslíš, cez mobil mi to nejde načítať, tak to pozriem večer cez pc 🙂. My máme s nádobou kuchynský robot 🙂

miriamka
26. nov 2009

No tak este pozrem nejake recenzie na tie zehlicky,a idem napisat potom Jeziskovi aby mi ju doniesol pod stromcek 😉
Blov...super ze sa Miske pacilo.My sme boli tiez vsera maleho bratrancov pozret,tiez spal potom paradne 😉

smejko1
26. nov 2009

kwatka prosim Ta nevzdavaj to............ ved mas zatial iba jeho a on sa este len uci co chce ............. zo zaciatku je to velmi takze, ale stoji to zato.........

aj moj maly bol zo zaciatku stale na prsniku.......... no tak si natri bradavku a daj mu pit........ a nech aj zaspinka..... potom ho daj dole z prsnika a nechaj ho spinkat na tebe....... on bol do teraz v brusku stale s tebou teraz tiez potrebuje tvoju blizkost......

nedavaj umele......... uprimne, krem dovodu, ze naj pre dieta je materske mlieko..... aj na vsetky choroby a sopliky...... tak aj preto, ze ja som teraz prestala kojit a poviem Ti, s tymi flasmi je to riadna ostara....... ked kojis tak prsko mas stale so sebou, spravna teplota mlieka a milion dalsich vyhod........

baby mna porazi......... uz 4 dni sa snazim akosi alternativne vyliecit ( skriabalo ma hrdlo) ale mam pocit, ze som to len utlmila a ono si to dako buble vo mne a za chvilku ma to zlozi.......... a zas mam herpes......... ja som 30 rokov nemala ziadny herpes......... potom v tehu prvy a odvtedy vzdy ako sa mi oslabi imunita tam mi to vyskoci...... neznasam to......!!!!

ja by som si tiez zehlila vlasy, ale moje 3 centimetrove by sa asi nedali 😀 😀 😀

miriamka
26. nov 2009

Kwatka...naozaj to s kojenim nevzdavaj.My sme do pol roka kojili kazde 2 hodiny co bol maly stale hladny,ale vydrzali sme to,priberal 1kg mesacne,takze mu mliecko muselo stacit.
A ako Smejko pise...je to hrozna vyhoda kojit!Okrem toho,ze mas stale jeho potravu pripravenu a po ruke,ale aj mu tym das velku davku svojej imunity.Takze drzim palce aby ste to prekonali a kojili co najdlhsie!!!