Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
24. nov 2008

Baby, ja sa na Mišku najradšej pozerám, keď spí, vtedy je fakt krásna. A ako sa usmieva v spánku a stále si cucká aj v spánku. Aj vaši stále "papajú" v spánku? Tá naša ťahá vkuse 🙂

lucinka1104
24. nov 2008

Luky sa otáčal jedna radosť točil sa dokola ako hodiny keď mal takmer 5 mesiacov prelozil mi celú izbu a teraz nič vôbec najčastejšie vydrží na brušku tak 10 min a hneď reve buď na ruky alebo do chodítka

blo teraz už ani nie ,ale pred tým často

blovitc120
24. nov 2008

Baby, kľud, je dokázané, že chlapci sú lenivší 🙂. Majú to proste v génoch 🙂

matullienka
24. nov 2008

miriamka: pracovne som vikendovala uz sme dostali s priatelom kluce od bytu tak som si tam bola umyt okna a kupelnu ale je tam stale este moc roboty ked je to novostavba tak bude takych vikendov asi viac a ty?

miriamka
24. nov 2008

Matullienka...tak to poznam,na novom dome tiez mame stale co robit

matullienka
24. nov 2008

miriamka: no asi tak ved je to uplne prazdne este ani podlahy nemame tak si to vies asi predstavit

miriamka
24. nov 2008

Az prilis dobre si to viem predstavit...my stale nemame este vsetky svetla,len kable zo steny...a stale kopec roboty,ale teraz uz nastastie len vonku okolo domu.

matullienka
24. nov 2008

no tak aj nas caka fura prace kym to dame do stavu aby sme tam mohli ist byvat ale uz sa tesim 😉

smejko1
24. nov 2008

ahojte,

miriamka, nesmies mat cierne myslienky. Jasne, ze si musite davat vacsi pozor {co je neskutocne nespravodlive}, ale nedovol aby z teba urobili uplne vystrasenu zenu. Vzdy maj mobil po ruke a v pripade neistoty volaj policiu, aj 100x po sebe, ved je to chyba statu tak nech sa staraju!!!

blov - tak mi je luto, ze zas mliecko nechodi..... ale skus byt pozitovna... teraz prvy krat spinkala krasne a ono sa to bude uz len zlepsovat, naozaj...

matulienka - to musi byt super pocit robi uz na svojom...... ja som sa z toho strasne tesila...... a tie kable zo steny sme mali cely rok co sme tam byvali a az teraz pred odchodom muzik namontoval svetla 😀

babule poradte mi...... moj maly ked pije mliecko tak mu niekedy vyteka nostekom a potom sa mu zle dycha.... co s tym???????????

lucinka1104
24. nov 2008

fíha smejko tak to teda netuším 😕 asi veľmi hlce nie? 😲

smejko1
24. nov 2008

no mozno, ja neviem neni tob vzdy len sem tam

jablonka
24. nov 2008

num - obcas nejaky plavajuci zaludok, citlivost na pachy 😀 ...ale nic hrozne, takze sa zatial citim fajn 🙂
smejko - a nie je maly vtedy vo vodorovnej polohe? mozno by stacilo hlavicku trosku vyssie napolohovat 😕

smejko1
24. nov 2008

dik jablonka...... skusim...... vacsinou to je ked maleho kojim po leziacky..........

jablonka
24. nov 2008

smejko, mozno to bude tak ze mu vadi poloha poleziacky, lebo je este malinky a nehlta tak vela ako mu z prsnika tecie, tak potom to moze ist cez nosohltan do nosteka...iste ho to nijako neboli ani nestipe, ale je to asi neprijemne, lebo mu to ucpava dychanie nostekom...skus mu dat teraz vzdy vyssie hlavicku a ked bude vacsi a dokaze hltat vacsie davky tak to prejde 😉

smejko1
24. nov 2008

dakejem za radu 🙂

jablonka
24. nov 2008

smejko, daj potom vediet 🙂

miriamka
24. nov 2008

Smejko...to som este nepocula ze ide mliecko nosom,ale asi ako Jablonka pise,kojis ho v zlej polohe.Nam sa to zatial nestalo.
Ahoj Jablonka...ako pokracuje tehulkovanie? 😵

weja
autor
24. nov 2008

ahojte 🙂 tak nam zacal dalsi pracovny tyzden...

smejko - niekde som citala, ze uplne male deticky nemaju vyvinutu nejaku tu "zabranu", ktora by branila, aby sa im jedlo vracalo naspat do pazeraka, preto male deticky napr. tak casto grckaju... takze mozno je to naozaj len tym, ze ma hlavicku moc nizko a vracia sa mu to...
inak s tymi sestrickami je to skvele, ale Slovenky proste nie su zvyknute niekoho cudzieho o nieco ziadat... 🙂 asi by som tiez bola v rozpakoch...

miriamka - hlavu hore, nepripustaj si to tak velmi, lebo budes tu neistotu prenasat aj na Jakubka... jasne, ze by ste si mali davat trochu vacsi pozor, co je nespravodlive 😠 ale nenechaj sa tym zlomit...

blovitc - ved ono v podstate sme to aj tusili, ze ten nedostatok mlieka bude mat nieco do cinenia s tvojou unavou a bezradnostou 😒 skoda len, ze to Miska nechape... alebo ze nemozme svojmu podvedomiu nejako rozkazat... 😔

vsetky ostatne pozdravujem, papaa 🙂

miriamka
24. nov 2008

Weji...a ako sa Ti dari?Ako v praci?

blovitc120
25. nov 2008

Baby, môže tá debilná kríza trvať 3 týždne? Ja som už na nervy, Miška nič iné nechce a celú noc vystrájala, lebo chcela jesť a ja tam mám veľké hovno s prepáčením ☹.

miriamka
25. nov 2008

Blov...no u nas noc podobne,nastastie malemu aspon caj chuti,aj ked behat kazdu hodinu ho zhrievat je narocne 😔

matullienka
25. nov 2008

smejko: no naozaj je to super pocit robit na svojom len ma trosku stve priatelova mama ze sa nam do vsetkeho stara ☹

miriamka
25. nov 2008

Matullienka...svokry su uz raz take 😠

matullienka
25. nov 2008

no to ja viem ale uz mam toho akosi plne zuby 😠

lucinka1104
25. nov 2008

Miri ja mu teda už dlho dávam aj studený

ainak krásne zasnežené ránko 🙂

matu viem o tom svoje nám sa síce do všetkého staranaša mama, ale svokra tej mam tiež niekedy plné zuby 😨

blo no iný recept ako kľud nemám, ty nemáš krízu taká aká byva, u teba je to všetko spôsobené nervymi a stresom a jedine ich odbúraním dosiahneš optimálnu tvorbu mlieka

Kde bývaš?že by som ti ju nadojčila 😀

matullienka
25. nov 2008

luci: ale mna najviac drazdi ked mi zacne ako si mame nechat biele steny a nemame malovat farebne co si mame kde kupit 😠

blovitc120
25. nov 2008

Matu, jediné riešenie je jedným uchom dnu a druhým von 🙂. A urobiť si aj tak po svojom. Kašli na ňu.
Miriamka, tak ti podávam ruku k tej noci 🙂, my v noci čaj nechceme, zúri ako besná, jedine cez deň jej ho niekedy vnútim, ale len teplý až skoro horúci, studený sa tvári ako otravu keby som jej núkala a pľuje ho a dusí sa ním. Nepomohol by ti ten termoobal?
Luci, MT, ale do BB som chodila do školy 🙂

matullienka
25. nov 2008

blo: tak na tom usilovane pracujem nepocuvat ju

miriamka
25. nov 2008

Luci...a kolko cajika vypijete?Lebo my za den aj 500-700 ml 😕

blovitc120
25. nov 2008

Miriamka, my tak 10 ml s výrazom hrozného hnusu 😀