Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

zuzkaprofant
15. dec 2008

dobre vyskusam aj ja chcem piect tento tyzden v piatok 😀 😀 monkula kolko sa ti urobilo kolacikov priblizne

num7976
15. dec 2008

jej dakujem za kolaciky!weji nemam ip na medovnicky!aj miriamka mi nic neposlala tc tc
holky ja dokrmujem umelym mliekom vecer a cudujte sa spi mi do jednej,sice do nej natalcim ledva 40 ml ale aspon daco strasie ju mrsti sa co jej nechuti,no treti den takto fungujeme a fakt spi do tej 1 takze sa ako tak konecne vyspim!

monkula
15. dec 2008

zuzka, okolo 50, ale bolo by viac, ale ja som strašne hrubé povykrajovala 😅 😅

blovitc120
16. dec 2008

Ahojte, Miška asi včera vycítila moje zúfalstvo a rozhodla sa ma jeden večer milo prekvapiť. Zaspala mi na prvýkrát o pol 8, myslela som, že od hladu sa zobudí o chvíľu, lebo moc nezledla, ale ona vstala až o pol 4 a potom o 6 😲. Tak som sa konečne vyspala. Nemyslím, že to tak bude aj ďalej, lebo už to asi raz urobila a hoci isto zase od dnes bude malý terorista, som jej vďačná aj za to 🙂

lucinka1104
16. dec 2008

blo no vidíš super to mi klasika zaspal o 22,00 čiže record, ja až o polnoci a po polnoci bol hore každú hodinu, chuďatko ma veľmi zapchatý nošťek
blo musíš to brať tak, že dieťatko nikdy neplače bez dôvodu, niečo jej musí byť,ke´D plače časom zistíš čojej chýba a naičíš sa jednotlivé plače rozoznať 😉

miriamka
16. dec 2008

Ahojte,
Blov...super ze si mala peknu noc,aspon si nacerpala troska sil 😉
Luci...chuda Luky,je chory?My sme mali raz sopliky,a to bolo nieco.Stale som ich musela tahat lebo chuda tazko sa malemu dychalo
Monkula...vcera som opat vecer piekla,ale na Teba nemam,zatial mam len 4 druhy,zajtra ideme piect kosicky.

lucinka1104
16. dec 2008

no len mne to tou mojou čo mam ja ťahať nejde a tá navysaváč...no ja si to proste nebviem predstaviť......

miriamka
16. dec 2008

Ja tiez tu na vysavac nemam...mama taku CHICCO,tiez sa to taha ustami ale celkom to ide ked mas dobry tah 😀

num7976
16. dec 2008

jaj babulky tie sopliky to musi byt zle my sme nastastie nemali ale kamoska co spominala chuda,ze celu noc striehla aby mala dychala,co mala take strasne,nie a nie sa ich zbavit!dufam,ze lucinka do vianoc zmiznu hnusoby!

monkula
16. dec 2008

mňam, košíčky 😝

weja
autor
16. dec 2008

ahojte 🙂
dnes som bola cely den na skoleni, ale to som vam hadam aj pisala, nie? 🙂 skoncili sme uz o jednej, tak som este zbehla za mojou dokinou, lebo uz par dni mam pocit, ze som chytila nejaku mykozu alebo co 😠 a neslo to nicim preliecit 😖 tak mi dala nejake lieky, tak snad to bude ok....
najlepsie na tom je, ze teraz mame uz par dni pauzu - ziaden sex, kym sa nepreliecim a akurat som mala plodne dni 😅 🙄 ale nevadi, asi je to znamenie, ze novy zaciatok mame odlozit az do noveho roka... 🙂

miriamka - ake kosicky ides piect? orechove??? 😵 to by si sem mohla hodit recept... 😉

miriamka
16. dec 2008

Ahojte,
tak prave som dokoncila kokosove podkovicky,zajtra vam poviem ake su,lebo to som prvy krat robila.
No tie kocisky take orechove co sa vo formicke upecu,a potom sa do nich da krem a poleje sa to cokoladou 😝
A este budeme robit Išelské kolieska,to je manzelove oblubene,stale hovori aby som ich nezabudla napiect 😀

lucinka1104
16. dec 2008

miri ty šikovnica 😵 , ja som ohto roku pečenie vzdala...
Luky dnes krásne povedal HAM bolo to také milé, zamrmlal to už aj predtým, ale tak zreteľne ako dnes nie..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 už sa teším na mama 😅 😅
inak robíme pokroky vyzerá to tak, že čoskoro začneme štvornožkovať, lebo, keď sa dá na 4 tak 2 " kroky" prejde po 4 a potom sa zase plazí... 😀 😀 😀 je úžasný láska moja

blovitc120
16. dec 2008

No vy ste šikovné, miriamka príď mi napiecť. Naša malá tyranka vyžaduje pozornosť stále, chcem aspoň medovníky upiecť ale asi to nepôjde. Inak včerajšie spanie bola samozrejme výnimka, dnes už bola po 30 minútach ako vždy hore 😝. Luci gratulujem k ham 🙂. Weji držím palce, nech toto sú predposledné nevyužité plodné dni 😵

blovitc120
17. dec 2008

Ahojte, tak dnes máme 3 mesiace a ja od rána čakám na ten zázrak, čo sa stal z Mišky 😀. Myslíte, že to malo fungovať už od polnoci 🙂?

lucinka1104
17. dec 2008

blo noprvorade gratulujem Miške k 3 mesiačikom
ďakujem k ham dnes užnechcelpovedať je choručký, do tých soplíkov mi začal ešťe aj strašne kašľať.... 😔 🙄 to mu moja mamina poriekla pred 4 dnami, žebude chorý 😠 😔 moje zlatko,zdá as mi, že má aj teplotu,ale zaspinkal potommu zmeriam 🤐

jablonka
17. dec 2008

ahojte, dlhsie som tu nebola...dnes som prisla z nemocnice, vcera sme prisli o nase babetko...a tak som verila, ze mi smejko odovzdala stafetu 😢

weja
autor
17. dec 2008

jablonka - je mi to luto... 😢 😢 😢 a mrzi ma, ze si si to musela prezit aj ty... 😔 ostatne som ti napisala cez sms... drz sa moja a vela sil, aby si to zvladla...

weja
autor
17. dec 2008

blovitc - gratulujem k 3 mesiacikom 😵 daj Miske chvilku cas, aby sa stihla preprogramovat 😉

tatiana82
17. dec 2008

jablonka ani neviem co mam povedat... je mi to velmi luto, tak som sa s tebou tesila...
pokus sa cez vianoce oddychovat a prajem ti aby bol pre vas r. 2009 viac uspesny a prinesol iba radost
takisto wejke a poleve

lucinka1104
17. dec 2008

jablonka jemi to strašne ľúto ,prajem bveľa sily a trpezlivosti, asi to tak malo byť, viem, že tonie je utecha ,ale ver, že príroda ( a j pám božko ) vie čo robí a keď sa rozhodla ,aby to bábetko odišlo ešťe teraz tak asi vie prečo.....
verím, žena rok na vianoce už bude v brušku kopcovať malý nezbedík . Veľa šťastia a usmev na tváričku.

blovitc120
17. dec 2008

Jablonka, to mi je strašne ľúto, želám ti, nech sa rýchlo z toho spamätáte a aby vám tento anjelik strážil toho ďalšieho, ktorý príde a bude s vami už budúce vianoce isto, rovnako u wejky...

miriamka
17. dec 2008

Ahojte,
Jablonka...moc ma to mrzi,drzkaj sa a najma vela sil!!!!Urcite vam rok 2009 prinesie druhe babatenko 😔
Wejka a Jablonka - vam patri rok 2009,tak hlavu hore!!!

Luci...nas maly tiez uz ked papa hori ze ham,a uz vidim ze sa snazi aj ine povedat,len zatial nerozumeim jeho reci 😀

Blov...vsetko NAJ k 3 mesiacom,my mame dnes 7 😉 ...noci si uz druhy tyzden maly pekne drzi,tak len tak dalej,a coskoro prespi uz pekne celu noc 😉

blovitc120
17. dec 2008

Miriamka aj vám všetko najlepšie 🙂. Naša Miška dnes skoro celý deň prespala 😲. Chodila som ju stále kontrolovať, či žije, lebo mi zaspala v pracovni pri pc keď som robila databázu v accesse a nechcela som ju podľa tvojej rady prekladať, nech sa tam aj zobudí. Spala tam 6 hodín s 1 prestávkou. Som zvedavá na tú noc.

monkula
17. dec 2008

miške a jakubkovi všeetko naj...

jablonka, to mi je ľúto... ☹ ☹ ☹

miriamka
18. dec 2008

Dobre ranko,
Blov...no super ze Miska tak pekne spala.Mozno to ze sa bude budit tam kde zaspinkala pomoze u vas tak,ako u nas 😉
Tu inac dnes riadne prsi,takze von sa nedostaneme 😒

weja
autor
18. dec 2008

dobre uprsane ranko 🙂
blov - aku ste mali noc? ze by sa Miska ozaj tak zazracne premenila hned po polnoci? nevymenil ti ju niekto? 🙂
miriamka - aj Jakubkovi vsetko naj 🙂 daj mu za nas velku pusu...

miriamka
18. dec 2008

Weji...odovzdam 🙂
A tebe sa ako dari,zacinate so snazilkovanim,ci este nie?

weja
autor
18. dec 2008

miriamka - az po novom roku... ale tentokrat nebudeme v ziadnom pripade "tlacit na pilu", ratat plodne dni a sexovat na povel... to sme uz zazili a akurat, co sme boli z toho obaja vystresovani... tentokrat tomu nechame volny priebeh a nechame sa prekvapit, kedy sa na nas stastie usmeje... 🙂 uzivame si este samych seba vo dvojici, ked pridu deticky, bude to ine... kazde obdobie v zivote si treba vediet uzit... 🙂
ale uz dost s filozofovanim... aj u vas je take hrozne pocasie...? 🙄

miriamka
18. dec 2008

Weji...to je spravny pristup.My druhe tiez budeme uz nechavat na volny priebeh 😉