Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
7. jan 2009

A to ho vzdy kojis?

blovitc120
7. jan 2009

Luci, to dieťa v tom nosiči je tak, že sa môže pozerať alebo k telu matky?

smejko1
7. jan 2009

ahojte,

lucinka, tak sa tesim, ze aspon uska su uz v poriadku...... uz len tie zubky zubate

miriamka - to jesuper, ze jakubko lepsie spinka a aj to sankovanie vyzera velmi zabavne 😉

blov- diki. tak toto nepochopim...... tvoja mamina vie ako sa s miskou natrapis a aj tak ta nepocuva.... to by ma fakt sahlo. naozaj ja za svoju maminu dakujem bohu... neskutocne je s malym trpezliva a pomaha, ale napriek vsetkemu na vsetko sa ma pyta a ako ja poviem tak je....
mne maly vcera cely den skoro nespal a ajvecer tazsie zaspaval, zato dnes klop klop klop je to zatial dobre..... jeho len tie prdky a vetriky trapia a budia

dievcata pouzivate niekto kvapky sab simplex? myslite, zeby pomohli na vetry?
ja pijem 1x denne feniklovy caj a 1x caj pre kojacie mamy.... mam pit viac, ci menej?? poradte, nech sa maly tolko nepuci....

ozaj dnes som bola u doktorky a som jej povedala, ze maly mal operaciu a ze som bola sklamana, ze sa nam neozvala ako slubovala....... no ziadnu lutost som nevidela, len take prekvapenie v ociach, ze ako sme sa opovazili ist do nemocnice na vlastnu past..... ze ved vsetko sme mali riesi cez nu....... nech si trhne.... koza....

wejka a tatianka - Vy jedine pracujuce 😉 prajem Vam uspesny rok 2009 a nech aj Vy co najskor nastupite na vlak materskej dovolenky

neviem ci cita aj Polevka, ale prajeme Ti super tehotenstvo 😉

miriamka
7. jan 2009

Smejko...no ja mam tiez maminu ako Ty,tiez mi pekne pomaha a je tiez trpezliva,a maleho berie tak ako ja,ako keby bol jej 😵 😵
Ja som pijavala len caj pre kojace,tie kvapky som neuzivala,to je naco,na vetry?A nepapas nieco co by maleho dulo?
A za tu dokynu...no tak to je fakt parada,este bude urazena,krava 😠

tatiana82
7. jan 2009

ahojte maminy 🙂
ja viem ze s malymi mate aj starosti, ale v prvom rade je to urcite radost a poviem vam hned by som to s vami menila, v praci to je zly sen ☹ a urcite hovorim aj za wejku

zelam aby sa lukaskovi, silvinke a damiankovi polepsilo a mala miska menej plakala a bola usmiata ako jakubko 😉
pekny vecer

miriamka
7. jan 2009

Tatianka...prajem Tebe aj Wejke aby ste tento rok nasli //...spolu so mnou 😉

tatiana82
7. jan 2009

dakujem miriamka
tak k Jakubkovi najlepsie sestricku 😉

miriamka
7. jan 2009

Tatianka...no este mi najskor mrcha musi dorazit 😠
Povedali sme si,ze ked maly bude mat rok,zacneme asi naozaj pracovat na bratcekovi 😉

smejko1
7. jan 2009

dik miriamka. ja sa teraz naozaj snazim nc naduvajuce nejest.... fakt neviem..... len hovorim, ze tie caje pijem, tak neviem ci tie nerobia horsie ako by mali robit dobre...
takze sestricku 😎 budeme drzat palcule.... ja osobne si neviem predstavit teraz druhe babo..... citim sa permanentne nevyspata 😀 takze uvidime co poviem o rocik

dnes som si nedala ani jeden tak idem maleho sledovat ....... po akom case sa na nom prejavi co som zjedla?

lucinka1104
7. jan 2009

blo no ked hop máš teda ju v predu tak k telu matky,alôe na chrbát sa to dá uviayať tak, že cey plece vidí
ahoj smejko 😉

smejko1
7. jan 2009

ahoj lucinka, ako sa dnes maly citi?

miriamka
7. jan 2009

Smejko...my chceme bratceka,a sice ani my nejako nevyspaty,uz by som druhe prijala 🙂

lucinka1104
8. jan 2009

Baby malý Začal včera šTVORNOžKOVAť a už aj prejde riaden kusisko za ruky a task ho to zmohlo, že prvý krát v živote zaspal o 20,00 a o 00,30 sa zobudil vyspatý vysmiaty , ja som akurát zaspala juj som mala nervy ani nmeviem ako ale pomedyi som furt zdriemla bol hore dve hod a potom ešťe hajal do 7,00 🙄 nie som naučená na takýto režim musím sa naučiť chodiť do postele skôr ako o polnoci lebo potom som ko inak krásne ránko

miriamka
8. jan 2009

Dobre ranko,
Luci...no nas maly zaspava o 19tej a my sme sa tiez uz naucili ked sa chceme vyspat ist spat skoro,lebo kto vie kedy sa vzdy zobudi.Ale teda klop-klop....teraz spime pekne.
A gratulujem k 4 nožkovaniu!!!

lucinka1104
8. jan 2009

miri ďakujem a vy sa ako pohybujete? Plazíte? Lozíte? Akurát zaspinkal si pôjdem ešťe k nemu ľahnúť na chvíľu...vieš ja iidem do postele o 23,00 no do takej 00,30 vždy čítam....

miriamka
8. jan 2009

Luci...nie nelozime...ale ked ho dam na zem odplazi sa kade tade.

lucinka1104
8. jan 2009

už čoskoro bude Luky vždy začne sniečim novým podvečer 🙂 Kubko je strašne zlatulinký

blovitc120
8. jan 2009

Luci, keby sa tam dalo dieťa posadiť smerom odo mňa, tak beriem, ja mám totiž babyšatku a už mi v nej nechce byť, lebo chce pozerať okolo seba a nie na mňa. Neviete o nejakom ergo nosiči, kde sa dá dať od tela? Klokanku klasickú nechcem, len ergo nosič.
Miriamka, držím palce, nech to snaženie potom vyjde, tak vám v dobrom zavidim dobrého Jakubka. Ja dúfam, že Miška sa zmení, lebo keď bude mať rok, chceme aj my, ale naozaj sa musí zmeniť, lebo skončím na psychiatrii. Dnes sa mi ju podarilo natočiť pri reve, dám to na youtube, aby ste videli, čo mám doma, keď sa mi podarí zapnúť pc, ešte že mám tento mobil s wifi, lebo by ma porazilo. Síce teraz zaspala, ale ako som ju ukľudňovala, držala som jej ruku a drží mi ju ako kliešť, tak ju nechcem pustiť, nech radšej spí.

miriamka
8. jan 2009

Blov...no Jakubko ma tiez svoje dni,ale teda vacsinou je dobrucky.Teraz mi spinka vonku v kociku,boli sme na vychadze a tak dlho pozeral az zaspal 😉
Blov...neboj,Miska sa polepsi,lebo bude chcet surodenca 😵

smejko1
8. jan 2009

ahojte,

blov tak daj link ked to tam pridas...
a vsetky klobuky sveta dolu, ked si este stale ochotna na druhe babatko..... a tak skoro... ale je to spravne drzim palce.

miriamka - takze vy chcete braceka? to je zlate, ja ked tak budem robit na dievcatku.... ale ved my si mozeme planovat co chceme..... osud sa aj tak sam rozhodne.

lucinka - ja ked maly zaspi, v momente zatvara oci a snazim sa zaspat.... ja nikdy neviem kedy opat otvoi oci a tak neriskujem knizku........ aj ked rada by som si citala, ale hrozne sa bojim ze presvihnem moznost spanku...
a blahozelam ku 4nozkovaniu

lucinka1104
8. jan 2009

JA SOM TAKá ZAčíTANá DO TEJ KNIHY, že obetujem spánok 😀

mne je jedno čo to bude len je to zdravé čoskoro sa začneme snažiť len mi musí nabehnúť ovu zatiaľ nemám

blovitc120
8. jan 2009

No ja nemám tiež ešte mrchu, hoci už som párkrát myslela, že príde, lebo ma hrozne bolelo brucho, aj dnes ráno, ale zatiaľ nič. Našťastie, už by mi len to chýbalo ku šťastiu. Dnes sa mi to video nepodarilo, lebo nespala odvtedy, tak snáď zajtra. Sľubujem 🙂

blovitc120
9. jan 2009

Ahojte, tu je sľúbené video, samozrejme len v skratke, trvalo to cca 90 minút 😝

https://www.youtube.com/watch?v=zWZYLzJ_Cm8
blovitc120
9. jan 2009

Kde ste dnes všetky? Snáď ste nezamrzli 🙂. U nás je ešte stále -12. Dnes von asi nepôjdeme. Jediné, čo ju ospravedlňuje, že je taká zlá, je že sa už krásne prevracia z chrbátika na bruško.

slnieckova
9. jan 2009

blovitc 😕 mne to neprislo ako plac, ved malinka nevypustila za ten cas ani jednu jedinu slzicku... ja z nej mam skor pocit, ze sa jeduje... neviem.... 😒

blovitc120
9. jan 2009

Aj ja mám pocit, že jej nič nie je, že vrieska len tak 😝

lucinka1104
9. jan 2009

blo veu máš to ťažké 😖

kwatka
9. jan 2009

blo: prepáč, že sa ti do toho miešam (občas sem nakuknem), Miška neprestane plakať, ani potom keď ju vezmeš na ruky?ani keď jej začneš robiť grimasy? alebo keď ju niečím zaujmeš? Lebo ja si neviem predstaviť, že 90 minút plače vkuse, to by som ja asi zinfarktovala. Fakt ťa obdivujem

num7976
9. jan 2009

ahojte kocky,teda to videjko si pozriem no je to jednoznacne potvorka,ked sa vie takto hnevkat cele dni!
my sme chori stale,kasel presiel,sopliky zostali,no rpidala sa k tomu hnacka,takze paradicka,muzik vravi,ze uz robi len na plienky,co ich tolko miname-chudatko a ma taku ritku cervenu-az take ako keby pluzgieriky z tolkeho kakania-neviete poradit nejaky kremik?mastim furt,doteraz sa jej to nestalo,tak neviem preco teraz..dnes chcem pridat konecne aktualne fotky,lebo som ich nepridavala ani nepamatam..
jejda tak vy tu uz rozoberate druhe babenko?no ja veru dlouho druhe nechcem,takych pat rockov..no len dnes som mala ist na gyndu predpisat si antiko,no akosi sme pozabudli,tak v pondelok nabieham,lebo by som to veru nezvladla!asi jej pojde aj zubky-i ked nema nic opuchnute,no je az nervozna,ked jej dam hryzt tie hryzatka a cez plece ked si ju dam,tak mi ide dohryzt cele plece!este ju ani neockovali,potvorka aj minule ockovanie sa jej posunulo koli hnacke..inak dnes sme jej dali cokoladu-asi mat u vsetky sfuknete,no horku cokoladu na stiahnutie ehm-to bol napad mojho tatka,no ale keby ste ju videli,ako sa olizovala betarka a potom furt sa hadzala k stolu,co chcela este!no som povedala,ze koniec!dnes som jej chcela dat zemiacik i ked ma este dva tyzdne cas,no pre hnacku nejdem radsej nic nech sa jej nepohorsi a zacneme hned ako jej to prejde!
tak pa pa bambulky drzkajte sa idem pozriet fotocky

blovitc120
9. jan 2009

Kwatka, keby býval doma manžel a nahrával on, videli by ste asi 3x horší škrek, keď ju vezmem na ruky, to ešte aj kope a mece sebou 😝. Sama som to nevedela natočiť. Ale keby ste ju videli teraz, aká je úžasná, usmiata, baví ju to obracanie z chrbátíka na bruško, vrti sa tu ako had 🙂