Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

sendi
6. feb 2009

ahojte baby.tak ja som 2hy den na nervy,total nevyspata,nervozna,a neuveritelne ubolena z tolkeho drzania Sebiho.bojujeme pri podavani antibiotik,pravdaze ja vyhram,ale on sa z tolkeho revu dusi a zvracia,takze znova bojujeme a uz mam toho dost.vyzeram otrasne,,,nech to uz mame za sebou ☹
inac my stale prevarime vodu,dam do termosky a potom vecer alebo aj cez den zohrejem kolko potrebujem a je to.tak blov,mala ma zaujimavu ,,hru" 😉 😉

smejko1
6. feb 2009

blov 😀 tomu sa povie prejav lasky

sendi drz sa 😉

smejko1
6. feb 2009

ozaj miriamka - blahozelam ku praci a super podmienkam

monkula
6. feb 2009

blov, to musí bvbť zlaté 😵 😵 😵
ael aspoň neplače 😅 😅 😅
Sendi ,čau...

miriamka
6. feb 2009

Ahojte,
Blov...no dobra zabava 😀
Inac nas maly teraz uz stale sam sadka,odkedy sa to naucil je raz dva na zadocku a sedi...a teraz najnovsie velmi rad chodi ked ho chytim za ruky a chodi a chodi 😵

blovitc120
6. feb 2009

Sendi, držím palce, nech to rýchlo máte za sebou. Miriamka, onedlho sa vám už aj rozbehne, moja sestra chodila ako 10-mesačná 🙂.
Ja som dnes skoro odpadla, Miška popri pozeraní na mňa na gauči sa najskôr obrátila na bruško dokopca a potom na brušku najskôr robila tie ehm kopulačné pohyby a potom ako sa zapierala rukami, zrazu sa oprela o chodidlá a zastala na štyroch, odrazila sa nohami a čakala som, že urobí stojku. Keby som nebola pri nej, letela by dole hlavou z gauča 😖. A to som ho pokladala za bezpečný, lebo vravím, je trochu akoby dokopca, pri operadle nižšie ako tam, kde sú kolená.
Pekný víkend, snáď nám nebudú treba člny, ak bude zase pršať 😝

monkula
6. feb 2009

no šikuľka je tá Miška..
ja si myslím, že sa nudí.... Proste je vývojovo ooooveľa ďalej ako jej rovesníci a preto ju nejaké hrkálky nezaujímajú... tak sús nejaké tie edukačné hrkálky, so zrkadlom, šistidlom, alebo mäkkú knihu atak 😉

blovitc120
6. feb 2009

Monika, ty si zlatá 😀. Mi to príde smiešne, že také bábätko sa môže nudiť 🙂. Inak na hrazde má aj zrkadlo a to je jediná pôvodná vec, s ktorou sa na nej hrá. Ja som jej tam namiesto tých hračiek zavesila usb kľúče na šnúrke, kovový malý kravský zvon, totálne hlučný, viazanicu starých kľúčov a takto upravená hrazda ju trochu baví 🙂. A ešte tie šumáky s fazuľou a sáčok môže byť 🙂. Musíme sa vybrať do hračkárstva, ale u nás je sakra chrípka všade, tak sa dosť bojím, lebo ak ma odpáli, neviem, ako sa budem o ňu starať. Ozaj, môže aj také malé bábätko dostať chrípku?

monkula
6. feb 2009

blov ,že kravský zvon, jaaaj ,si ma teraz rozosmiala, prepáč 😅 😅 😅
blov, myslím ,že môže a jtaké malé bábo chytiť chrípku ☹

blovitc120
6. feb 2009

No máme veru kravský zvon 🙂. Ale asi je pre teliatko, lebo je cca polovičný. Ani už neviem, kde som ho vyhrabala, ale má ho rada 😉.
Hm to je blbé s tou chrípkou, tak asi počkám s hračkami, lebo také nákupné centrá sú podľa mňa liaheň bacilov 😝. A u nás inde hračky nemajú.

smejko1
7. feb 2009

pekny dnik vam prajem,

blov vcera mi damienko tiez pozeral na mobil, lebo hracku som po ruke nemala 😀

miriamka - ja sa uz tak tesim, az fesak zacne sediet, to sa isto aj sam zahra.... ja teraz riesim ako ho davat spinkat, sam mi nevie zaspat, vzdy ho na rukach, alebo na prsku uspim, alebo v kociku, a uz mi zacina byt tazky.. no a nevie ani na chrbatiku spat, mysli si, ze to sa hra........ ako ho mam naucit, ze sa ma hrat a ked je unaveny tak zavriet ocka a zaspat??? som ina optimistka, ze?? chichic

lucinka - mas dake spravy o maminke?

smejko1
8. feb 2009

kde sa vsetky flakosite?
my sme po prechadzke, svietilo slniecko ale aj fukalo, no a potom zacali padat krupy.......

inak vcera som trosku nieco pokazila - boli sme v obchode a boli zlavy tak som malemu kupoila 2 kolotoce, take 2 hracky na zavesenie, kluciky co hraju a vecicky - ku 3 mesiacikom.. no ako sme prisli domov tak som to rozbalila a vsetko mu pustala......... no a chudatko mal toho si vela a spustil neutichajuci plac......... tak nerobte taku chybu ako ja......... pekne postupne ☹

miriamka
8. feb 2009

Ahojte,
tak my sme dnes drobca zobrali do nakupneho centra...ja som si isla nakupit nejake oblecenie kedze idem do prace a pochudla som,nech mam co nosit...a manzel s Jakubkom v detskom kutiku,dievcatka tam Jakubka balili a on sa samozrejme na kazdu usmieval 😵

blovitc120
9. feb 2009

Smejko, toto mam ja nacvicene, Miske nikdy nedavam viac ako jednu hracku, lebo je potom plna podnetov a dojmov a reve ako o dusu... Ani jej ich nestriedam, kym neprejavi zaujem, len ini ludia to nechcu pochopit..
Miriamka, je to fesak, tak sa necuduj 😉.
Inak baby, u nas su uz kvoli chripke aj v nemocke zakazane navstevy, ja radsej nikam nechodim, lebo ja som typ, ktory nikdy nebyva chory, ale ked uz, tak je to brutal, pri chripke totalne idem umriet. Ja mavam bezne teplotu 35,6°C, od 36,8°C ma uz klepe, pri 37,1°C som uz naozaj vazne chora, a tie horucky okolo 39°C, co mavam pri chripke, mi urobia to, ze sa nedokazem ani postavit, ani otocit v posteli, nic. Fakt neviem, ako by som sa postarala o Misku, keby ma to chytilo 😝 😝

miriamka
9. feb 2009

Blov...tak nech vas chripka obchadza!!!My sme mali len crevnu,a stalo to zato 😠
Inac maly od vcera hovori MA-MA 😵 😵

num7976
9. feb 2009

jej miriamka tak to gratulujeme k prvym slovkam!aj ja sa uz tesim,ked mi to mala povie,zatial si len stale to svoje ako take zvieratko!vysiel nam druhy zubocek 😀 to muselo byt podarene,ako sa tam maly usmieval na dievcatka he he no je to frajer vies ako,uz od malicka vie ako na baby,ktoze ho to len naucil,hm?inak mne by sa tiez patrilo ist na nakupy,tiez nemam co nocit,lebo my je vsetko velke,ale az moc!
holky neviete ako sa zarucene priberie?vsade pisu len o dietach no priberanie nikde nerozoberaju..
blo no hadam na teba nic nepojde a budete zdravi,lebo ja som si itez myslela vcera ze na mna nieco ide a bola som ako lemra no dnes nastastie v pohode!
smejko no to verim,ze ti je tazky,len ho prosim ta stale nevlac na ruckach,aby si nezvykol ako nasa,to je uz na nevydrzanie ako sa furt chce nosit na rukach,uz si ich ani necitim a o chrbte ani nehovorim,potrebovala by som poriadnu masaz!

smejko1
9. feb 2009

baby ja vas ani nejdem citat - jedna chudsia d druhej........ to ma niekto stastieeeeeeeeeeeeee

blov- tak nikam nechod a jedz preventivne vitaminiky, no uz aj ja budem davat po jednej 2 hrackach, poucil som saaaaa ☹

miriamka - blahozelam ku mama

numka - nazim sa nenosit, ale nechce inak zaspinkat, no a od toho placu koli hrackam je placlivy a stale nepokojny, chcela som mu vysadit lieciky - espumisan- ale chudak, len tlacil a plakal, tak est 2 tt pockam a skusim znova

num7976
9. feb 2009

smejko ved ja to tiez poznam,nasa sa tiez naplakala dost a preto sa tak naucila na ruky,no teraz sa preto vobec nevie sama vyhrat,stale cakam,ze jej ja budem vsetko ukazovat-ona si ani pekne hracky nevie prekladat v ruckach,co jej my musime!potvorka je to mam jej dost a kazdy vecer ked pride muzik-no teraz je znovu domka,tak u ju len davam ako nejake vrecko,nech si ho bere,co uz nevladzem!smejko a ty ako ?kila nejdu dole?tak mi daj par ja sa im potesim! 😉

miriamka
9. feb 2009

Numka...no ja ani nie ze pribrat,ja uz nechcem viac chudnut!!!!Ale dufam,ze sa to ustalilo uz,citim ze je to lepsie odkedy nekojim 😉

weja
autor
10. feb 2009

dobre ranko 🙂
nestiham vas citat, ale vsetky vsetky pozdravujem.... 😉
na vsetky bacily si davajte pozor, teraz je toho fakt vsade vela... 🙄

my ideme 20.2. na manzelov firemny ples, nie ze by som mala taketo oficialne akcie neviem ako rada, ale co uz... 😒 dnes si musim obehat nejake pozicovne, lebo zatial si nemam co obliect... 😅
a s babom to vyzera u nas momentalne tak, ze to asi na cca 2 mesiace odlozime... 😒 ako totiz odisla ta smradlava kolegyna, robim aj jej robotu, takze pendlujem na 2 hoteloch a je toho vela... neviem si predstavit, ako by som to stihala, keby som bola tehu - unavena, s plavajucim zaludkom... ☹ a tie stresy a terminy by tiez neboli bohvieco... a na PN by som tiez nechcela ist, lebo to by zostala mamina na robotu pre styroch uplne sama... 😖 ale po 30.4. mi uz zostane zas len ten 1 hotel, takze by to malo byt v pohode... takze asi tak...

Miriamka - gratulujem k prvym Jakubkovym slovam... 😵

smejko1
10. feb 2009

numka - posielam ti 5-10 kg, bez mihnutia oka 😀
neviem preco, ale damienko nbam posledne dni placka viacej, nic ho moc nebaviiiiii... tak je v stke a zo sna placka, sa tu trapim, ze co mu je

vonku nam nasnezilo ale uz sa aj topi, tak budem kocikovat v clapkanici 😠

wejka - o aprila cas uleti ako voda...... ja zas cakam na maj, ked pojdeme domov,,,,,,

baby, maly chce stale sediet, ale bojim sa o jeho chrbatik, moze mu to ublizit? on ked lezka na rovnom tak mu vzdy zabehne slinka a stikuta aj pol hodinu

sendi
10. feb 2009

tak ahojte baby,maly uz ma dufam po chripke,dalo nam to zabrat,len nechapem odkial ju chytil,predtym kedze prsalo sme boli doma a nikto od nas nie je chory... 😝 drobec aj schudol a teraz prespi aj skoro cely den a dokonca celu noc(co sa mi este NIKDY)nestalo,je taky vycerpany z tolkych teplot a horucok ☹
miriamka-tak to mas dobre ze uz vie povedat mama 🙂 moj len bababa,brmmm....

miriamka
10. feb 2009

Ahojte,
no maly uz hovori ta-ta,ma-ma,ba-ba...je to moja sikulka 😵
Weji...neboj,babulko pride po aprili,urcite aj s Polevkou budete mat coskoro v bruskach opat fazulky 😵
Smejko...a neklokankujete?Malemu sa tiez nepacilo na chrbatiku,chcel stale na nieco pozerat tak sme klokankovali.

matullienka
10. feb 2009

miriamka: sikula je z neho

miriamka
10. feb 2009

Matu...no teraz je fakt sikula,jazyk ma riadne rozviazany,4nožkuje,sam si stale sada...no je to zlaticko 😵

matullienka
10. feb 2009

tak to ti zavidim aj ja by som take brala 😖

miriamka
10. feb 2009

Nebojkaj,ono to pride...len to chce asi troska casu tak ako u nas...cakali sme skoro rok a pol 😒

matullienka
10. feb 2009

no ja viem ze to chce cas ale ked vidim babo niekde tak si nemozem pomoct

miriamka
10. feb 2009

Ja som bola taka ista...a preto hovorim,viem ake je to hrozne ked clovek chce a nedari sa mu vtedy.Ale to mame asi za to,ze najskor dlho dlho nechceme,mame rozne dovody...tak potom aj to mimi si necha na seba cakat.

matullienka
10. feb 2009

no tak to mas pravdu inak ten tvoj Kubko je naozaj krasne babo 😉