Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
10. feb 2009

Matu...no veru,Kubko je riadny ksichtik 😅

matullienka
10. feb 2009

ale je krasny hned by som takeho brala a este ked je aj dobrucky

smejko1
10. feb 2009

miriamka - maly je aj v satke, ale nechcem ho tam mat stale lebo sa bojim o jeho chrbatik. tak ho tam davam cca 1x denne ked chcem aby isto zaspinkal ,,,,,,

dnes buvame v kocariku,,,,,, tak mozem chvilku varit...... ako to stihate, je pre mna tajomstvo..... lebo ja si to moc zadelit neviem a chudak muz skoro hladuje....... ale zato ja sa napapam aj blbosti, ked nestiham, zjem napr. len sunku bez chleba, alebo len syr......... takze ja nehladujem 😀

blovitc120
10. feb 2009

Smejko, ja čestne priznávam, že to nestíham. Mne varí muž, on našťastie veľmi rád a dobre varí. Mne Miška cez deň nespí a odmieta byť sama aj sedieť v autosedačke. Takže buď ju nechám revať a pôjdem variť, alebo sa budem venovať jej a teplé jedlo nebude ☹. Stihnem jedine polievku alebo cestoviny, ale tie my nemáme radi, takže nič... Ale veľmi rada by som stíhala, pripadám si strašne neschopná, lebo všetci stíhajú. Resp. ja nieže nestíham, mne Miška nedá šancu. Muž príde o pol 6, to som rada, že sme chvíľu spolu všetci, tak vtedy nič nerobím a o 7 ideme kúpať, jesť, uspávať. Potom by som teoreticky mohla variť, ale už nevládzem a hlavne naše uspávanie trvá do 10 a to fakt variť odmietam. Ja som rada, že môžem žehliť, vysávať, umyť podlahy a trochu upratať, to mi Miška ako-tak dovolí, lebo vidí, že niečo robím. Varenie jej asi pripadá, že sa iba ponevieram, tak sa jej nepáči 😝. Verím, že sa to zlepší, keď bude sedieť resp. liezť. Lebo ak nie, už sa obesím.

miriamka
11. feb 2009

Ahojte,
Blov...vydrz,coskoro sa Miska bude vediet sama zabavit...ked ti poviem ze ja som nebola zastanca choditka,a ked vidim,ze maly sa v nom zahraje aj hodinku a je kludny,tak neviem neviem co spravis ak aj Miska bude tuzit po choditku 😀
Inac ja tiez cele dni sama,do toho sa stale na dome nieco robi takze stale len upratujem,malemu varim,zehlim...no ale velke varenie pre nas oboch je len cez vikend,v tyzdni ja teplu stravu nemam a manzel ma v praci,takze tak.

blovitc120
11. feb 2009

Hm miri, ja zase neznasam suchu stravu, resp. cely den zut len to, mne je z toho nanic, takze u nas sa musi varit, lebo raz denne musim mat aspon polievku.
Ako po nom moze tuzit, ked ho neuvidi 😀?

blovitc120
11. feb 2009

Inak dnes sa idem nahlasit na rodicovsky prispevok, to bude teda diera do sveta, tych 158 €. Tolko som v zivote nezarabala 😝 😝 😝 . Ja som asi dementna, ale tie papiere som nevedela vyplnit, musim ich tam vyplnit. Neznasam byrokraciu

blovitc120
11. feb 2009

Pisem ako tatar na 3x, dnes som s hrozou zistila, ze Miska je daka obrovska 😲. Dam do albumu fotku, oblecko velkosti 74! nam je tak akurat. To co ma akoze byt??? 😕 😕 Alebo zeby zle cislovali? Je to vyrobene v Madarsku, tam by nemali byt krpani, este tak v Cine pochopim, ale tu?
Sendi, som rada, ze Sebi je uz zdravy, to je moja nocna mora, ze Miska ochorie 😔

miriamka
11. feb 2009

Blov...to ten rodicovsky to je fakt parada.Mna len potesilo,ze mna sa tyka stary zakon takze aj ked idem do prace,stale budem tych 158 Eur dostavat az do 3 rokov maleho...a vlastne co zarobim budu korunky navyse 🙂
Blov...to ked to tak vezmem,teraz Misku nebavia hracky...ale az zacne lozit,dvyhat sa zase ju budes musiet mat stale na ociach lebo vsade bude 🙂

blovitc120
11. feb 2009

Nevadi, ale aspon bude akcna, nebudem musiet pol dna sediet a divat sa vzajomne do oci 😀 😀. Teda dufam...

miriamka
11. feb 2009

No kazde obdobie rastu dietatka ma nieco do seba...su tam vyhody aj nevyhody.Mne sa zatial tusim vsetko paci,len teda ked idu zubky je to tazsie.

blovitc120
11. feb 2009

Hej, pri dobruckom dietati je to tak... Ja zatial velmi neocenujem obdobia hroznych revov. Miriamka, vcera som zistila, ze nam asi zuby pojdu naraz 😀. Mne idu prasknut dasna, co mi na spodku lezu osmicky. Resp. uz mi idu asi 8 rokov, ale teraz vyzera, ze uz vyjdu, tak ma to boli.

miriamka
11. feb 2009

No tak to prezivate spolu 😀

blovitc120
11. feb 2009

Hm, stale chcem verit, ze ona az tak o 2-3 mesiace, tak snad... Inak ja som zufala z tych vlasov, mne ich na hlave prisaham ostala mozno tretina ako som mala. Kedy to uz skonci??? Mne nieze padaju vlasy, mne padaju normalne cele pramene vlasov 😔 😔 😔 . Som presvedcena, ze budem plesiva

miriamka
11. feb 2009

Blov...aj mne vlasy padali,ustalilo sa to ked som prestala kojit...a treba chodit pravidelne kadernicke nech Ti to pekne podstrihne a odlahci.

blovitc120
11. feb 2009

Mam pocit, ze mne pomoze uz len ostrihat to strojcekom na 3 mm 😒

miriamka
11. feb 2009

Ved si vlasy vypinaj do stipca,potom to bude lepsie....naozaj.A kup sampon proti vypadavaniu,mne to pomohlo.

sendi
11. feb 2009

ahojky blov,si myslim,ze to vypadavanie mas z toho stresu,viem ocom hovorim ale mozno by ti pomohli nejake vitaminy,hm?

blovitc120
11. feb 2009

Ja ich mam zapnute, ale aj tak su vsade, to je horor. Asi fakt pojdem nakratko, lebo hoci ich mam podstrihnute, vyzeraju ako vypelichane. Vitaminy neviem, ci mozem nejake, beriem zelezo a obcas calibrum mami, ked nezabudnem.

miriamka
11. feb 2009

Blov...ked kojis kludne mozes papat vitaminy...zinok je dobry na vlasy

smejko1
11. feb 2009

blov aj my mame 74 oblecko a je nam tak tak, mame 3 mesiace dnessssssssssssssssss 😎

blovitc120
11. feb 2009

Všetko naj... Damienkovi 🙂.

matullienka
12. feb 2009

ahojte mamičky tak aka bola noc? ako sa miska vyspinkala?

blovitc120
12. feb 2009

Ahojte, tak my v noci hore o 20:30, 21:20. 22:30, 00:20, 01:31, 02:39, 04:20, 05:45 nadobro 😝

poleva
12. feb 2009

blov možno blba otazka ala nekonzultovala si to s lekarkou ??

matullienka
12. feb 2009

fuuu tak asi vyspata moc nie si co?

blovitc120
12. feb 2009

Poleva, 100x so 100 lekarmi. Niektore deti proste spat nepotrebuju, smola ze aj to moje 🙄

blovitc120
12. feb 2009

Ako to vlastne dopadlo s tou robotou?

poleva
12. feb 2009

jasne lekari sa vzdy maju na co vyhovorit, to robia aj so mnou ☹

blovitc120
12. feb 2009

Ja neviem, ci sa vyhovaraju, ked mi kazdy povie to iste...