Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

poleva
28. mar 2009

ahojte chcem len dodať, že miriamka je super kamaratka a v mojich najväčších zlých chvíľach mi veľmi pomohla
a myslim si že je uplne normalne ked každá si myslime niečo iné, možno to niekedy len zle vyjadríme
bola by škoda, aby sme sa tu takto rozhnevali, ja na MK už veľmi nechodím, lebo mi je takto lepšie,tak sa berme také aké sme, ved o tomto je život
pa pa

weja
autor
28. mar 2009

Poleva, ahoj 🙂

no chvilu po tom, ako som dopisala prispevok sa zatiahlo aj tu, a este aj fuka, tak uz je zasa po jari 😀 🙄 tiez to vyzera, ako keby kazdu chvilu malo zacat prsat...
Blov, ved sa tesim aj z mrchy, co uz mi zostava, ale tentokrat mi bolo uz par dni predtym tak podivne, tak som myslela, ze mozno aj ta motyka vystreli... ale bol to len nejaky hnusny PMS syndrom... 😠
Miske uz chuti aj ta mrkva? davas jej uz aj cosi ine?

smejko1
28. mar 2009

mam Ta rada Miriamka a mam Ta rada Blovitz
obe Ste mi casto velmi pomohli

tolko odo mna 😉

blovitc120
28. mar 2009

Weji, jedla už čistú mrkvu-tá ju moc neoslovila, mrkvu so zemiakom-celkom OK, mrkvu s fenyklom-dnes, to jej fakt chutilo, zjedla snáď 25 lyžičiek, paštrnák-ten bol tiež mňam 🙂.
Inak von bolo celkom teplo, ale vetrisko ako v Dánsku.

smejko1
28. mar 2009

blov nehovori sa vetrisko ako v dansku, ale vetrisko ako u smejka v holansku .......... ved uz to ma aj nasledky boli ma hrdlo, asi som vela kecala vo vetre

ozaj a ja som nevedela, ze petrzlen a pastrnak neni to iste... 😕

blovitc120
28. mar 2009

Smejko, pekná foto, ja som bola len vo veternom Dánsku, tak iné neviem 🙂. Ale ak u vás fučí, tak môže byť vetrisko ako v Holandsku 😉.
Ja som zase ani nevedela, že existuje paštrnák, pre mňa bol všetko petržlen 😀. Ale myslím, že je sladší. Teda aspoň ten, ktorý jedla Miška, mali sme v skle kupovaný v DM, v obchode som ho normálne nevidela a chutil mi, som skúsila, čo jej dávam. Ale mne chutí aj zeler 😀.
Keď si už toľko vyznávame lásku, ja mám rada tých, ktorí prispejú-aj občas do tejto témy. Teda až na tú tetu, čo písala skoro do všetkých tém, keď si robila reklamu, už si ani nepamätám, s čím to vtedy otravovala 🙂

weja
autor
29. mar 2009

haloooo... vy kde ste dnes vsetky? 😕 😕
aj u vas tak leje??? 😖 boli sme poobede u nasich a zobrali sme sesternicine deti na prechadzku - chvilu po tom, co sme vypadli z domu zacalo prsat, ale chceli sme aspon dokoncit koliecko okolo dediny, tak na nas vsetci okoloiduci pozerali ako na zjavenie, ze sme sa vybrali poprechadzat v dazdi... 😀 Blov, uz sme ako vy - prechadzka za kazdeho pocasia 😀 😉

ja som tiez myslela, ze petrzlen a pastrnak je to iste... 😅 boooze, ale mame medzery... a fenykel vyzera ako??? 😕

Smejko - pekna fotka 😵

monkula
29. mar 2009

weja, aj u nás celý deň lialo a aj leje, ráno, bolo teplo, ale zatiahnuté a potom začalo liať 😝

blovitc120
29. mar 2009

Ahojte.
My sme dnes nejako nestíhali, mali sme návštevu, prvú, ktorá sa Miške páčila a bola z nej unesená, moja exšéfka s mužom, no oni sú takí skvelí, že z nich by bol unesený každý, milujú deti 🙂.
Weji, fenykel vyzerá neviem ako, my sme mali v skle. Ale tam bol nakreslený nejaký podobný koreň, ako petržlen 😀. Tak asi tak vyzerá 🙂. No zvykaj si na prechádzky za každého počasia, ktovie, akého výmyselníka budeš mať ty 😉.
Monika, u nás podobné počasie, čakám, kedy zase začne tiecť strecha, bývame úplne hore. Ale pozerala som predpoveď, cez týždeň ma byť pekne a teplo, asi až do 15 stupňov. No moc by som sa na to nespoliehala, bol to Iľko 😀.

matullienka
30. mar 2009

bre ranko: uz som v praci ale mame tu dnes take deprimujuce pocasie. kocky aj ja vas mam strasne rada.
tak a mne mrcha vcera skoncila tak ideme pokracovat v snazeni 😉

weja
autor
30. mar 2009

dobre ranko 🙂
rano nam zase nesiel server 😠 ale uz je to ok, tak som hned musela prist sem 😀
no mne tie prechadzky za kazdeho pocasia az tak nevadia, mozno ked to bude kazdodenne, tak mi to pojde na nervy, ktovie.. 🙂 teplo je sice aj tu, ale ten dazd... 😖 a v Jasnej rano zasa snezilo 😅 tak ja uz neviem... 🙄

Matullienka, tak drzim palce...
Blov pekna nova fotka v albume... 😵 hned ked som zapla kona som zbadala Miskin album 😀

monkula
30. mar 2009

weji, aj ty? aj ja tak....
videla si, koľko vlaštoviček nám tehulkuje? 😵 😵

blovitc120
30. mar 2009

Ahojte, tu tiež leje ako o dušu. Mne vadí menej dážď ako sneh, lebo keď padajú veľké vločky, tak vyzerám ako kominár 😀. Skončí mi to na mihalnici a roztečie sa. Tak radšej dážď beriem 🙂.

matullienka
30. mar 2009

blov: inak miska je nadherne dietatko mas byt na co pysna 🙂

weja
autor
30. mar 2009

Monkula, videla som 🙂 tesim sa z nich... ja som tam uz dost dlho nebola, lebo tam baby pisu ako ceski zandari a to nemam sancu drzat s nimi krok 😅 ale mozno by sa prilepilo cosi aj na mna, keby som tam chodila pravidelne... 😔

Blov a ja ze co ma spolocne sneh s tym, ze si ako kominar 😅 ale teraz uz chapem 😀 ja tiez tak, este sa popri tom zlaknem, zazmurkam, ked mi sneh spadne na mihalnicu alebo do oka... a spiralu mam vsade okolo 😀

miriamka
30. mar 2009

Matullienka...drzim palceky pri tohto mesacnom snazilkovani,nech skonci uspesne krasnymi // 😵

num7976
30. mar 2009

ahojte aj mna mrzi ze to takto cele dopadlo!ja vas mam tiez vsetky velmi rada a keby tu len co len jedna prestala pisat,tak by mi bolo za nou velmi smutno!
no baby vam ten posun casu nenarusil cely den?my vstavame o siedmej rano no to zaspavanie,zaspava uz asi styri dni s placom,neviem preco..
idem pozriet albumiky aj ja pridam dnes nejaku tu fotocku,prajem pekny dnik

tatiana82
30. mar 2009

ahojte
vyzera to tak ze som zostala jedina co nema babo a ani sa zatial nesnazi... Mata tak drzim palce aj tebe a aby si ma nakoniec s tou svadbou nepredbehla 🙂

Konecne uz ide jar, sice dnes este prsalo ale vo stvrtok uz ma byt do 20 st. tak snad sa umudri aj v holandsku /smejko dufam ze byvate tam 🙂/

Poleva ahoj, sem - tam nakukni a daj vediet ako sa vam s manzelom dari a co mate nove

prajem vsetkym pekny vecer 😉

lucinka1104
30. mar 2009

blov veru krásna fotka aj aj som si ju hned ráno všimla, MIška je peknučká už len nech je ajdobručká kždý deň nie len občas 😉

weja
autor
30. mar 2009

Num, mala je tiez krasny smejko 😵 no uz by mohli prestat s tymi posunmi casu... 😖
Tatianka, ved uvidite, ci sa vam po svadbe nieco nepritrafi... 😉

smejko1
30. mar 2009

babulky mne ten posun casu vyhovuje......... mam sice strach, ze ked to sem napisem tak sa to zmeni ale co uz..... mne dnes dieta stalo definitivne o desiatej 😉 no nadhera

tatianka sme veru v holansku a dakujeme za prianie, dnes bolo nadherne slnieckovo

miriamka ako praca? inak trosku Ti zavidim, to co si pisala o svojej praci by ma velmi bavilo 😉

cmuky vsetkym...... viac uz nestiham...... laska volaaaaaaaaaaaaaaaaa

weja
autor
30. mar 2009

Smejko, pozerala som tvoj album, tie posledne fotocky mate krasne... 😵 tie sa vam vydarili... 😉

blovitc120
30. mar 2009

Smejko, to sa teda máš, že o 10 😲 😀. Aj ja chcem aspoň raz... A fotky máte fakt krásne, ste nádherná rodinka.
Num, malá je zlatučkáá a pozerám, že aj u vás frčia tyčinky do uší 🙂. Nebojíš sa, že ti zhltne tú vatu? Ja trochu hej.
Luci, dík 😉.
Weji, som rada, že si pochopila kominára, ja nemôžem tie vodeodolné šminky, lebo mi to vadí, špirála je tvrdá ako kameň a neviem to potom ničím odriapať dole a hneď ma štípu oči.
Tatianka, šup-šup tiež sa snažiť 🙂.
Baby, u nás vo firme idú prepustiť skoro 300 ľudí, no hnus... Ešte že som doma, stačilo mi minulý rok prepúšťanie 😖 😖

weja
autor
31. mar 2009

dobre ranko 🙂
Blov, to prepustanie bude ku koncu aprila aj u nas... 😖 len este stale sa nevie konecny pocet... uz len dufam, ze nebudem jednou z nich... 😅 🤐 ale ved niekto im tu personalistiku robit musi, tak hadam by si ma mohli nechat... aspon v to dufam... ach jo, asi je ozaj najlepsie preckat tuto krizu na MD, kym to troska neprehrmi... 😒

smejko1
31. mar 2009

ahojte........ koli prepustaniu som aj ja rada ze som na md....
prajem pekny dnik, zatial tu neprsi tak aspon nieco

dakujem za pochvalu synceka - nekedy s muzom nanho pozerame ze ani nemoze byt nas taky krasnucky 😀

blovitc120
31. mar 2009

Ahojte, u nás dnes slniečko, žeby už tá jar konečne 😎 😎? Ja od rána naháňam dieťa, tak nestíham koňa - kuk album. Už sa teším na prechádzku, že si pospí 😀 😀. Pekný deň všetkým

weja
autor
31. mar 2009

ahojte 😎
zase sa mi to stalo - zapnem kona a hned na mna pozera Miska 😀 Blov, no uz zacina to vesele obdobie 😀 😀 inak, aka je uz velka na tej fotke, kde stoji 😵
nam by ste kusok toho slnka neposlali? 🙄

blovitc120
31. mar 2009

Weji, vieš, kedy zapínať koňa 🙂. Posielam slnko 😎, u nás ani obláčik 😉

weja
autor
31. mar 2009

ok, budem cakat 😎 len ci ho este spoznam po tych dllllhych zamracenych mesiacoch 😀

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz