Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
8. apr 2009

dobre ranko 🙂
dufam, ze dnes sa mi podari nazriet castejsie, vcera sa akosi nakopilo roboty 😖 a doma sa drahy zacal rozculovat, ze dost, ze chodim neskoro z roboty a este sa chcem aj znova usadit k pc.. 😖 uz budem musiet asi aj ja konikovat potajomky 😀
Blov, tak jej narobte aj doma poriadny bengal, nech sa jej lepsie spi... 😀

svoki
8. apr 2009

Ahojky, přeji krásné ráno. 🙂 Děkuji za přijetí, toto téma je mi velmi blízké ☹

matullienka
8. apr 2009

bre ranko prajem kde ste vsetky???

miriamka
8. apr 2009

Prajem vam vsetkym dobre ranko a vela slnecnych dni 😉
Svoki...vitaj 😉

svoki
8. apr 2009

miriamka moc ti děkuji 😉 No snad to počasí bude už jen takové 🙂

weja
autor
8. apr 2009

no hned je tu veselsie, ked je tu viac ludi... 🙂
Svoki, vitaj 🙂

Miriamka, ako v praci? stale mas toho vela, ci sa to uz trocha utriaslo? 😉

svoki
8. apr 2009

Ahojky wejo, děkuji ti za přivítání, já tady budu asi pravidelně 😉 Taky jsem v práci, moc mě to tu ale v tom nádherným počasí nebaví 😒

matullienka
8. apr 2009

ahoj svoki vitaj tak to nas je takych viac co nas to v praci nebavi ked je tak krasne vonku

svoki
8. apr 2009

to ano, nééé že by mě to tu bavilo ikdyž je venku hnusně 😅

Jinak co se týká mne a mého partnera tak je to přesně dáno v nadpise, on nechce děti vůbec a já jo, máme se rádi a je nám spolu fajn, ale tohle je prostě veliká překážka a netuším, jestli se to změní nebo ne. Hlavně aby mi neujel vlak 😖

weja
autor
8. apr 2009

a kolko mas rokov svoki?
no myslim, ze v tejto teme sa to vacsinou obratilo k lepsiemu 🙂 ved vidis, kolko je tu uz babatiek 😵

svoki
8. apr 2009

teď mi bude 26. Koukám, že je tady hodně dětí, je to dobře, že to dopadlo takhle. Ale ten můj je palice tvrdá a hlavně v tomhle asi velkej sobec, tvrdí, že je to pro něj velký omezení. 😠

weja
autor
8. apr 2009

Svoki, tak to sme rovnako stare... 🙂 no je tazke donutit niekoho, aby tuzil po detoch, ked to tak neciti... 😒

svoki
8. apr 2009

to jo no, ale to pak znamená, že si musí vybrat, protože já zase nedokážu žít s představou že nikdy ☹

svoki
8. apr 2009

a ty wejo děti ještě neplánuješ? 😉

weja
autor
8. apr 2009

niekedy je to tak, ze pokial chlapa nepostavis pred moznost bud-alebo, tak mu nedopne... 😖
s nami je to zlozitejsie, o babo sa snazime uz 2 roky, ale 2x sme uz on aj prisli... 😔 takze teraz uz len dufame, ze do tretice to vyjde...

svoki
8. apr 2009

to máš pravdu, asi ho budu muset pak postavit před hotovou věc, já nebo ne, bude si muset vybrat, prostě to tak cítím a nedokázala bych žít.
Jejda, tak to mě moc mrzí, vím čím procházíš, taky jsem o mimčo přišla začátkem 4tého měsíce 😢 ale to jsem již hodila za hlavu, řekla jsem si, že to tak nemělo být, ale teď bych celkem ráda. Doufám, že se Vám to brzi podaří 😉 😉 😉

weja
autor
8. apr 2009

tak to ma mrzi ☹ a co sa stalo, ak to nie je moc dotierava otazka?

svoki
8. apr 2009

To víš že se můžeš zeptat, z nějakého důvodu i lékařům neznámých ve mně umřelo, ráno jsem se probudila a hned jsem věděla že je něco špatně bez pohybů a odezvy. Jela jsem ihned do nemocnice a tam to potvrdili, tak mi ještě tentýž den vyvolali porod. Hrůzný to zážitek. 😒 Na druhou stranu to tak asi mělo být, jen mě zaráží, že nikdo neví proč, všechny testy předtím byly ok, já si myslím, že se mu asi zastavilo srdíčko, protože přiškrcený nebyl. 😖

num7976
8. apr 2009

ahojte kocky!
svoki vitaj medzi nami,smutne co si napisala,urcite vam to skoro vyjde a babatko donosis az do konca zdravucke!
smejko tak to je super,ze ti vasi pomahaju,inak s tym staranim sa do vychovy to neda asi ziadnej maminke alebo svokre chi chi!pozerala som fotocky no riadny fesacisko je z neho,silvinke sa tiez musel pacit lebo tak zacala pistat he he
blovitc no vasa je riadne podarena som pozerala videjko no sikulka to je riadne kukadielka ma betarka,ale taky sibalsky vyraz hocikedy nahodila,no krasnunka je!
miriamka ako sa mate?si tu dlho nenapisala,snad sa nehnevas preto co sa vtedy zomlelo,hm?
wejka no veru asi budes musiet len potajomky pisat alebo z prace sa trosicku ulievat ak sa to da pri tom frmole co pises..
inak baby vsade kde som citala o oducani v noci od papania,tak pisu,ze taky tyzden a bude dobre,no ja som zacala v pondelok a je druhy tyzden streda a to nase dieta to stale nechape tuto noc zase plakala ako o dusu..hadam nam ju vezmu aj v sobotu a fakt si uz lahnem a budem spat,lebo som totalne vycerpana z tychto noci,inak to na mne aj vyzera,kruhy pod ocami ako svet,vychudnuta a pritom jem ako take prasiatko jedno cez druhe,sladke slane mastne a nic sa na mna nelepi..

tatiana82
8. apr 2009

ahojte kocky
ahoj svoki, vitaj medzi nami, do tejto temy stale patrim na sto percent aj ja ale dufam ze sa to coskoro zmeni, tak snad to tak bude aj u vas 😉
ja uz sa tesim na volno ako mala uz nech je zajtra, ked je vonku tak pekne tak sa aj tazsie pracuje 😉
vidim ze deti vam uz robia pokroky, mala miska je sikovnica 🙂
smejko dokedy su vasi u vas? ake mate pocasie
mata ako ide to vase snazenie?
weji, miriamka ako v praci?
num ja nemam ziadne skusenosti ale jedna moja kolegyna hovorila ze ked oducas dieta od niecoho a ani po 2 tyzdnoch nic, tak to znamena ze nie je este pripravene a treba skusit o nieco neskor...
pekny vecer vsetkym 🙂

weja
autor
8. apr 2009

tak sa mi podarilo odbehnut, lebo drahy pozera hokej 😀
Svoki, taky porod som si tiez prezila v 19tt 😔 takze velmi dobre viem, o akom hroznom zazitku hovoris... musime len verit, ze najblizsie to dobre dopadne...

Blov, konecne som si pozrela to video... je to az neuveritelne, ze za mesiac, odkedy sme Misku videli naposledy, urobila take pokroky... 😵 ked sme boli u vas, tak sa len gulala z brucha na chrbat a naspat 😀 je to sikulka... 🙂

Num, no snad vas cez vikend znova trosku posetria... mali by ste vasim Silvinku nabalit pravidelne kazdy vikend 😀 😉

Tatianka, veru aj ja sa tesim na volno 😎 taky predlzeny vikend vzdy dobre padne... 😀

tatiana82
8. apr 2009

Weji keby to este bolo castejsie 🙂

uuups...21
8. apr 2009

ahojte, musim vam napisat lebo som smutna ☹ ☹ ☹ , wejka, svoki obdivujem ako to zvladate, mna by to total polozilo, asi som neni taka silna ako vy ☹ ☹ urcite budete mat zdrave a krasne deticky ako vsetky uz mamicky v tejto teme 🙂 🙂

blovitc120
8. apr 2009

Ahojte, svoki, to je smutné. Snáď sa vám s wejou podarí naraz čím skôr 😉.
Num, presne som ti to chcela napísať aj ja o tých 2 týždňoch. Ja som takto vzdala večerné zaspávanie, Mišku som uspávala dlho-predlho na rukách a skúšala som ju nechať samú. Nešlo to, nariekala ako o dušu. Tak som s tým prestala a jedného večera zo dňa na deň zaspala sama. Hoci som sa zastrájala, že ju nechám vyrevať, vždy som to vzdala po jednom dni a zobrala ju na ruky. Až jeden večer zaspala sama. Možno jej to nevydrží, ale som si povedala, že keď bude mať 10 rokov, už ma nebude potrebovať, aby som ju uspala, tak som si povedala, že vydržím a budem si ju túliť, keď to potrebuje.
Inak tiež čakám na tú skutočnosť, že vraj začne Miška viac spať keď chodí po 4, no u nás to neplatí, spíme menej 🙂. Už ani v kočíku nie.
Weji, to je už mesiac, čo ste tu boli? Najvyšší čas prísť znova 😀

svoki
8. apr 2009

Přeji krásný večer, děkuji všem za přivítání. Je pravda, že nemít kolem sebe lidi, kteří tě v takové hrůze podpoří asi bych to nezvládla. Doufám a přeji si, aby to jednou vyšlo a vše bylo v pořádku. Ještě najít vhodného partnera 😉

svoki
8. apr 2009

Wejo, tak to jsme si prošly naprosto stejným hororem. ☹ Určitě se Vám to co nejdříve povede, naděje tu vždycky je a bude. 😉

blovitc120
8. apr 2009

Svoki a koľko rokov má tvoj partner?

svoki
8. apr 2009

blovitc120 je mu 31 let.

svoki
8. apr 2009

Jinak jsem koukala, máte všechny moc krásné mimča, tiše závidím. 🙂

blovitc120
8. apr 2009

Svoki, nechcem byť blbá, ale to je už dosť, aby zmúdrel... ale snáď to príde 🙂