Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
9. apr 2009

tak ja uz pre dnes konecne koncim tak vam vsetkym zelam krasne sviatky a nech cez ne deticky posluchaju a nechaju vas aspon cez sviatky si vydychnut 😉

smejko1
9. apr 2009

ahojte, ke krasne citat ako sa nam temicka rozrasta. Vitam vsetky nove tvare a drzim Vam palce nech sa k babuliatku co najskor dopraujete a nemusi sa nikto rozchadzat.... takze Vam prajem aby Vam partneri zmudreli

dievcata mne zajtra rano odchadzaju rodicia...... tie dni tak rychlo uleteli a ja som si ani nestihla oddychnut.... hroza...

mrzi ma, ze Vam deticky nespinkaju....... aj Damienko ma dake divne obdobie, cez den nie a nie poriadne jest.... vsetkoho zaujima a apne sa ako luk po 3 hltoch.... ho horor, ale v noci ako digitalky kazde 3 hodiny si pyta papat.... no a este ho medzitym aj brusko bolieva....... inak ked spi tak krasne papa nic ho nevyrusuje 😉

miriamka, blov - za 2 mesiaciky ho aj ja budem ucit spat sameho..... to bude teda....... udem od Vas pytat rady kazdy den

dieta sa mi budi...... papa

monkula
9. apr 2009

miriamka, dneska sme sa stretli 😎 😎 pred večierkou, fotial si Jakubka pri lavičke, je krásny, smejko malý a včera si ma púšťala cez prechod,bola som aj s deťmi

miriamka
9. apr 2009

Smejko...dufam,ze si si aspon uzila tieto dni s rodicmi,a neboj,coskoro urcite pridu opat 😉
Monkula...no tie Malacky su naozaj malicke 😉 ,a ano,snazila som sa dnes maleho odfotit,ale stale sa len skeril a vobec nechcel spolupracovat 😀 ...hm,a ani neviem ze som Ta vcera pustala cez prechod,ale ak ano,rado sa stalo 😉

monkula
9. apr 2009

miri, hej, videla som, ty len Jakubko a on sa hneď škeril... 😀 😀
púšťala si ma cez prechod pri soche sv. Floriána, išli sme s Jarkom na tréning,a j som Ti pokyvkala 😀 😀

nastasia
9. apr 2009

weji, jasne, ze by som si to dobre rozmyslela 😉 a babo by bolo pre mna prvorade, takze keby to neslo zladit- skolu a tehotenstvo, tak samozrejme by som prerusila skolu, ta predsa pocka 🙂
ale dnes som nad tym rozmyslala a keby sa ukazalo po laparke, ze je vsetko ok, tak by som to nechala po tych statniciach asi, lebo ja dost stresujem ked mam skusky
svoki- no ved to, ze u mna je to chronicke a stale sa bohuzial neprislo na to z coho, vsetko mam negativne az na crevnu bakteriu e.coli, o ktorej ale niektori lekari tvrdia, ze je to normalne a niektori ma zase na to preliecili, tak ja uz neviem, ale stale sa mi to vracia a je to zacarovany kruh. uz tri roky beham po gynekologoch, ale snad sa to zlepsi. Ja mam 23 a priatel 27, ale v dnesnej dobe mi to pripada ako keby ziaden pred 30 nechcel este dieta. a mam pocit, ze na toho mojho maju vplyv aj jeho kamarati, pretoze maju tak vacsinou 30 a zenati su asi tak dvaja(ale bez deti zatial), ti ostani nemaju ani priatelku, takze dieta tak skoro nehrozi.
ako sa chystate stravit sviatky? my ideme na vylet do banskej stiavnice tak dufam, ze bude pekne 🙂

miriamka
10. apr 2009

Prajem krasny velkonocny piatok,
u nas je slnecno...takze poobede pojdeme s malym do Bratislavy troska na vychadzku niekam.
Monkula...a to kde je ta socha? 😕
Nastasia...a vy uz mate aj byvanicko zabezepcene ked chcete mimulko?Jasne,keby si bola tehu,to je prvorade...len niekedy je lepsie si to premysliet vsetko,aby sa to dalo zvladat...tak ako ja,ked som sa rozhodovala ci sa do prace uz vratim alebo nie 😖

nastasia
10. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
miriamka- ano, ale este spolu nebyvame, teda ja som u priatela cez vikendy, ale v lete by som sa tam chcela prestahovat uplne. len neviem ci ma nasi pustia 😉 lebo mamina uz teraz vravi, ze co bude ona s dvomi chlapmi sama robit 😀 nasi maju 2-izbovy byt, kt. prenajimaju priatelovi, ale maju nan uver takze ked sa vezmeme tak by sme ten uver platli my. alebo by sme si kupili nejaky iny byt, ale tento sa nam velmi paci, len ma dve nevyhody, ze nema balkon a vytah

nastasia
10. apr 2009

miri, ale ked ti maleho opatruje mamina tak to mas uplne super, ale urcite to muselo byt tazke rozhodnutie.
ja mam vyhodu v tom, ze moje povolanie sa bude dat robit z domu, takze keby sme boli na tom financne zle pocas materskej tak by som mohla pracovat
prajem vam vsetkym krasny den, uzite si volno 😉

blovitc120
10. apr 2009

Ahojte, pekné sviatky 🙂. Miriamka, my máme za sebou prvú testovaciu noc, po týchto posledných hrozných nociach sme Mišku včera nechali spať samú v izbe a všetci sme sa vyspali o 80% lepšie. Ju nerušilo naše vŕzganie postelí a prahadzovanie a mňa jej zvuky, hore bola len 3x. Takže už je veľká slečna 😉, ideme to skúšať celé sviatky a ak to pôjde, necháme ju v jej izbe. Je to tak lepšie pre všetkých

smejko1
10. apr 2009

ahojte, nasi uz odisli a vecer pridu svokrovci. Damienko bol do obeda anielik a po obede sa mu neslo vygrgat tak to bol horor. Teraz sa hra s tatom lebo ja som KO.

Miriamka - drzim palce, aby si si pocas sviatkov oddychla, nemas to veru lahke..... ale aspon mas rozmanitost 😀

blov- no super, tak teraz vstavas cca ako ja 😉

numka - diki, moj fesak uz ma vela napadniciek..... nevieme sa dockat slovenska ako si budeme vyberat hihi, a inak je to silak,,,,, som presvedcena, ze zlomi neskutocne vela hraciek... dnes tak kopal do razdicky, ze nadskakovala kedna radost

matulienka - nieco som Ti chcela napisat, ale kedze som Vas citala po obede tak som zabudla a teraz nestiham docitavat 😀

wejka - aj ty si od obotky oddychni...... ved uz ju mas trvalu. tak skoro sa jej veru nezbavis

nastasia - si mladunka, nehrn sa az tak do dietatka, najprv dokonci skolu, aj ja som mala stresy pocas skusok a nechcela by som byt vtedy tehu...... ono to pride, len priatelovi pravidelne nenapadne spominaj ako Ti slubil rok 2010..... aby nezabudol

Krasne sviatky vsetkym a hlavne malo vody... ja tu oblievacku zo srdca neznasam..... 😠

num7976
10. apr 2009

ahojte kocky!pozeram ze aspon nie som sama,co deticky nie a nie zaspat!noci su prestrasne,asi s tym fakt seknem,no vyzera mi to tak,ze jedna noc ako tak a druha katastrofa,tak to mame na preskacku!no dostala som prve kramy od porodu vcera no a v noci o druhej konecne ze jej dam cicu a ju natiahlo!tak potom zurila az do siestej umele nechcela ani nahodou a potom o tej siestej uz zjedla cicu normalne,ale asi sa fakt meni chut,ked zena dostane kramy,vy s tym mate nejake skusenosti?no a dni su tiez o nicom dnes spala doobedu patnast minut - od siemdej hore a poobede som vytiahla chlopa tak v aute konecne zaspala,potom sme ju prebrali no a naspat zaspala tiez takze ked ratam,tak to mohlo vyjst na pol hodinu,tak za cely den tristvrte hodina a teraz mi muzik volal ze este nespi?
smejko riadne to ubehlo,ze?ale neboj snad sa uz zlepsi aj to brusinko a bude dobrucky!
miriamka vy teda mate riadneho skera,nasu ked chcem odfotit,tak sa nikdy nechce usmiat,to musim saskovat dlho s fotakom a vystihnut ze nezbada,ze fotim,lebo to je potvorka,nechce sa usmievat do objektivu..

blovitc120
10. apr 2009

Ahojte,
smejko, to bola zatiaľ len pokusná noc, uvidíme, ako to bude pokračovať, ale dnes sme už boli raz hore doteraz, tak neviem. Ale stačilo pomojkať a zatiaľ zaspala, tak idem aj ja, lebo včera som spala 4,5 hodín, mali sme dlho návštevu, predvčerom 1,5 a som fakt strašne unavená. To máš fajn, že sa ti vystriedali sluhovia pri malom 🙂. U nás žiadni nie sú a posledné 4 dni má Miška dni MAMA. Musí ma mať na dohľad, lebo je plač preveľký.
Num, môže byť, že malá teraz odmieta prso, hovorila mi to sestrička z pôrodnice, ktoru som stretla, keď som jej povedala, ako mi Miška robila scény. Pýtala sa, či som práve nemala mať mrchu, lebo ešte som nemala. Že niektoré deti sú na to citlivé, aj na samotné obdobie, keď má byť a ešte nie je, že vtedy má mliečko inú chuť. Niektorým to vadí. A niektoré deti sú citlivé na spln. Prišli sme na to, že aj Miška. Včera bol totiž spln a ona každý mesiac cca 4-5 dní pred ním, keď mesiac rastie do plného, je úplne neznesiteľná. Nemá to aj vaša? A aby si bola kľudná, cez deň spíme podobne ☹.

smejko1
11. apr 2009

dnes mame 5 mesiacov 😉 a princ vynechal ranny spanok, ani vonku hodinu nezaspal to sa este nestalo.... mozno mu bolo horko

blov s tym splnom som to este neodsledovala.... nas budi brusko, sopliky a hlad

blovitc120
11. apr 2009

Vsetko naj Damienkovi 🙂

weja
autor
11. apr 2009

ahojte 🙂 pekne sviatky vsetkym 😉
vcera sme boli skoro cely den u nasich, pomahala som mamine s pecenim a vecer sme mali damsku jazdu s kamaratkami, ktore prisli na sviatky domov... a dnes sa poriadne neviem zastavit - periem, zehlim, vysavam... vsetko na poslednu chvilu ako vzdy 😅 ale uz len vyvesim pradlo a mam veget... 😎

tak pozdravujte deticky a uzite si sviatky 😉
Damienkovi vsetko naj k 5.mesiacikom 😵 beziiii to...

smejko1
11. apr 2009

dakujeme dievcata 😉 uz je velkac 😀

inak uz viem ake to e ked babo v kociku nespi - na porazenie 😠

blovitc120
11. apr 2009

Ahojte, smejko ani nehovor, mňa ide naozaj poraziť, pretože to bola moja záruka, dať ju do kočíka a voziť. Už 4 dni mi doobeda spí 30 minút v postieľke a poobede spí 20 minút v kočíku a potom začne vymýšľať, revať, vyliezať z neho, ešte že je pripútaná, nechce tam byť, som v šoku. Ani sedieť v ňom nechce a pozerať. No zážitok 🙄

weja
autor
12. apr 2009

ahojte 🙂
dnes mame zase trocha rozlietany den, takze tu budem asi az vecer... ideme pozriet starku, poobede ma prist kamoska na kavu.... ale ktovie, ci tu vobec niekto bude, ked je dnes taky pekny den 😎

ahojte zatial 😉

weja
autor
12. apr 2009

no haloooo... a tu co sa stalo - nikde nikoho...??? 😕
ako sviatkujete?

blovitc120
12. apr 2009

Ahoj weji, píšeš si sama 😀? My sme dnes boli s Miškou zase v prírode, nech si pospí na čerstvom vzduchu, no tak spala pol hodiny 🙂. A to je všetko v rámci sviatkovania. Aha, ešte dúfam, že zajtra nepríde žiadny kúpač 😝. Neznášam Veľkú noc, akurát to voľno je fajn. A teraz tŕpnem, kedy sa mi zobudí Miška, lebo u susedov majú totál párty, až sa trasie dom. Je ich tam ako hadov, decká dupú ako kone, vrieskajú, do toho tam majú psa, ten breše ako bláznivý, dospelí vyrevujú ožranské pesničky. Ja tomu nerozumiem, prečo vždy, keď tam prídu, je tam taký hrozný hluk, veď už sú veľkí, majú 10-17 rokov, prečo sa musia naháňať po byte také veľké deti? Ale to je taký dupot, že vkuse, žiadna pauza, bez prestávky už 3 hodiny, ako stádo dobytku a trieskajú dverami.
Zajtra si to užite 🙂

blovitc120
12. apr 2009

Aha, som zabudla, dnes som si sviatočne vytkla členok 😒

nastasia
12. apr 2009

Ahojte,
ani ja neznasam Velku noc. mna zvykne otec poliat do postele rano, tak si musim nastavit budik, aby som vstala skor ako on 😉
blovitc ako sa Ti to stalo? dufam, ze to velmi neboli...

weja
autor
13. apr 2009

ahojte 🙂 dufam, ze dnes si nebudem pisat sama so sebou 😀
Blov, to musi byt neprijemne... ☹ to som este nikdy nemala - da sa s tym chodit? 😕 a ako dopadla vcerajsia party u susedov? prezili ste ju vsetci? 😉

tak k nam nastastie nechodi nikto kupat... 🙂 rodinu neratam samozrejme, ale to su len traja chlapi... 🙂 ked som sa po svadbe prestahovala, tak vacsina nevedela adresu, takze bol pokoj a teraz si uz odvykli 😀 a nam to veeelmi vyhovuje... mozno sa pojdeme niekam prejst, ked je takto pekne... 🙂

blovitc120
13. apr 2009

Ahojte, nastasia, ani sama neviem, ako sa mi to stalo, šli sme von a zrazu som nemohla chodiť a bolí to ako fras ☹. Inak naši susedia sú teda pakovia, celý rok sa poriadne nepozdravia, ani sa nebavíme ale dnes ráno o pol 8 vyzváňali ako veľkí kúpači. Samozrejme sme neotvorili, ale sú normálni? Zvoniť k nám, keď máme malé dieťa a chcieť polievať a samozrejme naliať 😝.

nastasia
13. apr 2009

Ahojte,
tak som to stihla skor 🙂 nas dnes caka obed u starych rodicov, ale neviem ako sa tam pomestime, lebo maju 1,5 izbovy byt a nas bude 10 😲
blov- dobre si urobila, ze si neotvorila. to by sa im pacilo, prist sa k vam teraz najest, napit a este si myslia mozno, ze by aj daco dostali.
ani k nam nikto nepride okrem rodiny. chcela som si umyt vlasy, ale asi sa vykaslem na to, lebo aj tak tam o chvilu budem mat vonavkovy mix 🙄

tatiana82
13. apr 2009

ahojte a pekne sviatky vsetkym 🙂
este v piatok sme vyrazili k rodicom a nebola som na nete, tak som vam ani nepopriala...
nastasia o vonavkovom mixe by som mohla hovorit svoje ale uz sme doma a klasika - burka 😒
my mame smutne sviatky caka nas pohreb ale aspon sme si oddychli a boli s rodinou
tak pekny zvysok dna a vela jarnej pohody

smejko1
13. apr 2009

ahojte, baby vcera sa fsak sam niekolko krat pretocil z chrbatika na brusko...... ja ani neviem popisat tie pocity stastia a hrdosti 😎 dnes sa mu vsak nechce...... inak blov s tym kocikovanim, ja som vazne nechapala, ze o com pisete, ze dieta v kociku nespi....... mne az do vcera max do 3 minut zaspal........ teraz to je horor zdviha tam hlavku placka...... no a tak ho musim vyubrat a nosit tak aby videl vsetko na ulici......... do sportiaka ho nechcem davat, ved este nesedi..... no to bude tazke teraz s nim.......

ale na druhej strane je s Damienkom strasna zabava, on sa tak vela smeje. No a stale by nieco robil... dnes v postielke sa otocil o 360 stupnov 😀

ja mam tiez uz po kupacoch..... milion krat hovorim muzovi, ze to neznasam a aj tak je trapny a oblieva, teraz tu mal aj posilu braha a svokra...... ale dalo sa, ved kojim tak ma setrili hoho

blov - ten kotnik ma mrzi

tatianka - mrzi ma, ze mate smutok...

wejka - dufam, ze prechadzka bola krasna

dievcata - tu svieti slniecko ako blazon a ako mam kocikovat? mam maleho natierat dakym UV filtrom? alebo mu dat sitovku??

cmuky Vam

weja
autor
13. apr 2009

no ja sa uz tiez chystam umyt si hlavu, lebo ma az obchadzaju mrakoty z toho oblacika voni, co sa zo mna siri... 😅 na obed sme nakoniec boli u nasich, neskor prisli aj sesternicine deti, takze nakoniec to bol fajn den bez kupacov... 😀

Blov, s tymi kupacmi to dobre poznam... este ked som byvala u nasich, tak ma vedeli tieto situacie neskutocne vytocit - pri niektoych je uplne jasne, ze si prisli len po poldeci... 😠 a co ma este rozculovalo, ked pri dverach zazvonili nejaki sopliaci, ktori sa na ulici ani nevedeli pozdravit a tu prisli s tou najsmradlavejsou vonavkou za 5 korun a cakali vyslovene peniaze... 😠 jeden rok im to vyslo, lebo to im otvorila mamina, ale dalsi som ich rovno zo dveri odporucila k rovesnickam... chvilu som bola sice menej oblubena u 10 rocnych krpcov, ale dalsie roky uz bol pokoj 😀

Tatianka, to je mi luto, ze mate take smutne sviatky... ☹

Smejko, tak dufam, ze budes citit coraz viac tej hrdosti... 😵 fajn, ze mate zasa plny dom ludi, trosku si hadam oddychnes... 😉

blovitc120
13. apr 2009

Ahojte všetci. Tak moje úrazy pokračujú, okrem členku ma seklo v krku, keď som vyberala Mišku z postieľky, nedá sa mi otáčať hlavou, musím sa celá, čo pri bábätku je bohovské no a na dôvažok som si udrela koleno o konferenčný stolík v obývačke, weji ty vieš ktorý, takže na tej nohe, kde mám vytknutý členok, nemôžem ani zohnúť koleno 😝. No nemehlo totálne, som na seba hrozne napálená ☹. Ledva sa teperím 😝.
Smejko, gratulujem k otočeniu, teraz to pôjde jedna radosť. Uvidíš. My sme mesiac po otočení išli na kolienka a 2 mesiace po sme liezli po 4 😀. Tak sa teš 🙂. U nás momentálne letí stáť a držať sa len jednou rukou. Dnes samozrejme 2x padla na hlavu tým spôsobom. A strašne je smiešna, keď za nami uteká, tak trepe tými rúčkami o zem, dupot ako slon 🙂 a namáha sa, no už ju ledva chytím, taká je rýchla. Miriamka, dnes sme aj my ochutnali wc kefu 😝, ešte že je relativne nová, lebo môj drahý ju asi pred 3 mesiacmi zlomil.
Veľkú noc sme zvládli v poriadku, manžel nás jediný polial, voňavku použil moju na nás obidve, takže pohoda. Síce susedia nás už asi nepozdravia, ale sú mi ukradnutí.