Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
15. apr 2009

svoki: aspon si sa dobre vyspalal 😉

svoki
15. apr 2009

Mat byla jsem jako zabitá, nějak mě to prostě zmohlo a vše stálo za prd včera, takže dnes jsem zvěžejší, ale ne o moc ☹

matullienka
15. apr 2009

no mne sa dnes vobec nechcelo vstavat ale uz len dnes a zajtra v piatok mam volno tak to nejak prezijem

blovitc120
15. apr 2009

Fíha miri, mám si niečo kúpiť ja? Musíme ísť pre Mišku na nákup + som jej objednávala letné veci z Nextu, tak si ma potešila, že ja si zaslúžim 🙂. A k tomu vášmu stavenisku, je to dočasné, ale aké super to bude potom!!!

svoki
15. apr 2009

no tak to se máš mat, taky bych si dala volno, ale teď je toho tady docela dost, takže nemůžu 😒

blovitc120
15. apr 2009

Aj ja som dala Dunčovi hlas 😉

matullienka
15. apr 2009

svoki: ale moc sii neoddychnem idu mi robit podlahu do bytu tak budem obskakovat okolo chlapov a vyvarta

miriamka
15. apr 2009

Blov...hovori sa ze ked ma dieta prvy zubok,treba si nieco pekne na seba kupit 😉 ,tak si sprav radost,zasluzis si! 😵
No a uz sa tesim ked sa z naseho staveniska stane zahrada,lebo teraz je to fakt okolo domu desne 😕

matullienka
15. apr 2009

miriamka: neboj to je len docasne a potom to budes mat krasne

svoki
15. apr 2009

no tak to si vážně neodpočineš ☹ ale zase na druhou stranu to budeš mít krásný 😉

miriamka
15. apr 2009

No ved to...raz to bude pekne.Teraz je to uz 3.rok odkedy sme zacali stavat,takze bolo by na case 😀
A planujete letnu dovolenku?

nastasia
15. apr 2009

Dakujeme blov 🙂 a gratulujem k 1. zubku
miri-ja by som chcela ist niekam do Chorvatska, ale este neviem kam

miriamka
15. apr 2009

Nasta...my tiez rozmyslame ze bud Chorvatsko autom,alebo potom budeme doma a budeme si robit len take jednodnove vyletiky.

matullienka
15. apr 2009

miriamka: tak u nas nejaka dovolenka nehrozi vsetky peniazky davame do bytu aby sme sa mohli cim skor nastahovat

svoki: dakujem a dufam ze to bude pekne

miriamka
15. apr 2009

Matu...no my tak isto,uz 3 roky idu vsetky koruny do domu...tak sme rozmyslali ze bud spravime tento rok vynimku,ale budeme klasika doma a domcek dokoncovat.

matullienka
15. apr 2009

no aj my sme sa tak rozhodli az mozeme konecne byvat.
uz sa tam strasne tesim konecne budeme sami a nik sa mi do toho nebude starat co a ako robim 😉

svoki
15. apr 2009

Mat určitě to bude mooc pěkný, jo to já taky neznám dovču, ale příští rok určitě chci k moři 🙂

matullienka
15. apr 2009

tak to by som aj ja chcela dufam ze nam to vijde

nastasia
15. apr 2009

matulienka, tak drzim palce, aby vam to vyslo s byvanim 🙂 ty si snazilka?
miriamka, ja rozmyslam bud nad Splitom alebo Zadar- tu chcem ist na jazykovy kurz, dufam, ze sa mi podari dostat stipko a potom by dosiel za mnou este priatel.
A co este musite dokoncit na domceku?

matullienka
15. apr 2009

nastasia: no chceli by sme s priatelom babo tak sa snazime ale este sme len zacali pred 2 mesiacmi.
baby inak co hovorite na deticky pred manzelstvom?

nastasia
15. apr 2009

dufam, ze sa coskoro podari 😉
ja by som sa radsej vydala a potom babo, ale nevidim na tom nic zle, ked je svadba az po narodeni dietatka, ved dnes je to uz uplne bezne. vy sa chcete vziat neskor?

svoki
15. apr 2009

Mat jsou důležitější věci pro mimi než je manželství, to klidně můžete dohonit potom, hlavní je, aby bylo vše jak má, což ti moc přeji 😉

blovitc120
15. apr 2009

Baby, nám tie zuby idú obidva. Jeden je trošku von, iba taký pásik a druhý bude snáď o pár dní, takže chúďatko ešte sa potrápi. Dúfam, že potom bude pokoj aspoň mesiac so zubami. Všetko hryzie ako pyraňa, najviac môj nos 😲.
Matu, ja nemám vôbec nič proti deťom pred manželstvom, nevidím v tom až taký rozdiel. Problém bol napr. u nás, že môj drahý má syna z predchádzajúceho manželstva a keby sa mu náhodou niečo stalo a neboli by sme zobratí, tak z nášho ťažkou prácou nadobudnutého majetku po ňom nedostanem nič, šlo by to celé pekne jeho ex, rovnako dokazovať otcovstvo nič moc. Takže z čisto praktického hľadiska a vysporiadavania majetku je to lepšie. Sú to možno blbé dôvody, ale v dnešnej hnusnej dobe bohužiaľ musíme myslieť aj na to, čo by bolo, keby... Rovnako sme to brali aj keby sa stalo niečo mne, hoci moja mamina by samozrejme po mne nič nechcela. Neviem si predstaviť, že keby sa niečo stalo môjmu mužovi a bol by mi len priateľ a Miška dajme tomu ešte v bruchu, ako by som jeho synovi vyplatila milión za byt plus polovicu zo všetkého. Samozrejme pokiaľ sú vaši partneri slobodní a bezdetní, dá sa to všetko vysporiadať u právnikov, ale vydediť sa nedá. Ale nechcem na to ani myslieť, dúfam, že budeme dlho zdraví a živí. To bola len taká praktická úvaha...

smejko1
15. apr 2009

ahojte,

blahozelam ku zubkom blov, my zatial len slintame 106

ja som konzerva, mne sa viac paci svadba a potom deti.. ale len u mna, ak je to u inych na opak tak v tom nevidim nic zle..... 😀

dala som maleho spat o osmej, som zvedava kedy bude rano buntosit, ale musela som....... uplne som unavena to za 1. a za 2. zajtra mame ockovanie o 8.30 tak aby sa pekne vybuval a zobudil

miriamka - to bude uzasne, ked uz bude aj zahradka hotova.... dnes som videla take male sa batolit po travicke, no krasa

inak babule, posledne dni rozmyslam, ze kolko este vydrzim nespat poriadne v noci...... ved mi odumieraju mozgove bunky..... spim 3x po 2apol hodiny a to je vsetko...... pre mna sok...... za slodobna som dokazala spat aj 12 hodin v kuse....... jaaaaaaaaaaaajajaja

a co si myslite o babybjrn....... dost sa to neodporuca koli tomu, ze babo tam visi na genitaliach, ale my to mame a je to super na nosenie...... teraz ked strajkuje v kociku........ satku neodmietam, ale zas vyberat ho a davat ho tam pocas prechadzky je narocne........ a este on by najradsej ukuckoval na vsetko zvedavko

numka - takze aj tvoja v kociku bojuje? ja si myslim, ze detom je v kociku horuco....... a preto nespinkaju akoby mali

blovitc120
15. apr 2009

Smejko, Miške horúco nemôže byť, je takmer holá v tom kočíku. Ani nie je spotená keď ju vyberiem. U nás to budú možno tie zubále, dnes som jej dala pred prechádzkou Panadol Baby a spala hodinu. Nič moc, ale isto lepšie ako 20 minút 😒. Dala som jej to preto, lebo som videla ten druhý zub a až si búchala hlavičku o zem, taká bola nervózna. Keby toto bolo to najväčšie svinstvo, čo doteraz spapala, tak mám výčitky, ale takto nie. Dala som jej minimálnu dávku a myslím, že bola kľudnejšia.
Čo sa týka nosiča, ja som kúpila manducu a Miška je v nej spokojná. Teraz keď je taká divoká, dokonca znesie aj šatku. Ale von je lepšia manduca. Myslím, že Damienkovi Babybjorn isto neublíži a keď sa mu tam navyše páčí, veď tam nie je celé dni. U nás by nebodoval, lebo raz som si požičala klokanku a bola v nej úplne zúrivá, jej to asi medzi nohami vadilo. Úplne ťa chápem so spaním. Ja som síce už počas tehotenstva nespala, lebo v nemocke sa mi nedalo, takže som si zvykla na 6 hodín denne, ale tie momentálne 4 sú mi dosť málo. Veď to snáď nebude navždy. Hoci Mišku budí svitanie, už teraz sa desím toho, keď v júni bude svitať o pol 4 ráno 😲 😲 😲

smejko1
15. apr 2009

prosim Ta odfot mi tu maduncu..... aky je rozdiel medzi bojrnom a maduncou?? mne sa zdaju vsetky nosice take iste

blov za 4 hodiny sa obesim

nastasia
15. apr 2009

baby, chcela by som si sem pridat fotku, ale musim sa priznat, ze netusim ako sa zmensuju-hanbim sa za to, ale ja som strasne technicky antitalent.dneska som sa uz o daco pokusila, ale nic z toho. tak ak by sa niektorej chcelo mi to vysvetlit budem vdacna 🙂

blovitc120
15. apr 2009

Smejko, odfotim. Hlavný rozdiel je v tom, že v m. má kolená vyššie ako zadok, resp. v jednej úrovni, tak je tá váha rozložená od kolena po koleno, nielen za rozkrok a tým pádom je fixovaný aj chrbátik, lebo sú pevné nohy. Tam vlastne vôbec nevisí. Pozri si na www.nosime.sk ale dám aj foto.
Nastasia, v akom programe to chceš zmenšiť? Ja mám najradšej XnView, je to freeware dá sa stiahnuť z netu a tam je rovno voľba zmenšiť obrázok o koľko percent chceš.

matullienka
16. apr 2009

ahojte kocky: neviem to isto ale mozno sa to podarilo vcera som si robila test a na modrej sprave je taka jemna druha modra ciarka tak som si spravila aj rapid clear a tam mi vysla tiez ta druha ciarka taka slabunka myslite ze by to mohol byt pozitivny test?

weja
autor
16. apr 2009

dobre ranko 🙂
Matullienka, no to su skvele spravy... 😵 ked ti vysli // na obidvoch testoch, tak je to jasne... 🙂 gratulujem 😵

no vcera som nestihala nazriet, v robote fofry, a doma som zehlila taaaaaaaaku velku kopu pradla... 🙄 a dnes su tu take dobre spravy... 🙂