Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
26. apr 2009

ahojte, prajem peknu nedelu, ja som dnes prekonala sama seba, navarila som aj napiekla a aj pozehlila milion veciciek........ tak si pisem cerveny bodik 😀

kwatka, preco nechces muza pri porode? je to velka pomoc, aspon na cakacke,ak uz nechces pri samotnom tlaceni...... a bol by aj vlk syty aj koza cela 😉

no ako nespavkyne, blov, miriamka....... pomohli Vam muzickovia a vyspali Ste sa?

ja som vcera zistila, ze som najhorsia mama na svete, nechala som maleho na postielke a isla som zavesit pradlo a odrazu neskutocny krik a moje dieta lezi pod radiatorom....... normalne som mala aku predtuchu asi 2 sekundy ako sa to stalo a uz som isla za nim, ze ho dam viac do stredu postele a neskoro 😢 asi si to nikdy neodpustim, ale zatial sa zda, ze sa len nalakal a neudrel sa prilis.... som ho pozorovala ako ostriez..... moje zlaticko, asi preto som bola dnes taka vykonna, svedomie mi nedalo.........

papa

weja
autor
26. apr 2009

Kwatka, no nechcem ta strasit, ale nevolnosti ta mozu trapit este peknych par tyzdnov... ja som vracala denne od sameho zaciatku do nejakeho 17tt... je to velmi individualne... 😒
ale samozrejme gratulujem k zdravemu babu... 🙂 a inak 12tt je teda ozaj dost 😨 to si tu potom asi dost dlho nebola, ved nedavno si len oznamovala, ze si tehu 😉

Smejko, urcite nemaj vycitky - pady k malym detom skratka patria... pokial je maly ok, tak si nic nevycitaj... 😉

matullienka
27. apr 2009

ahojte kocky: tak mi sme mali vcera zasnuby a naplanovali sme si termín svadby na 25.7. tak uz to len obehat vsetko a povybavovat. dnes alebo zajtra podľa toho ako sa priatel vrati z PL sa chystame na faru a priznam sa trosku sa toho bojim nas farar je niekedy hrozny tak uvidim co nam povie.

miriamka
27. apr 2009

Dobre ranko,
Smejko...nic to,takych padov este bude...hlavne ze sa malemu nic nestalo
Weji...ja plet tak isto des,hadam sa to umudri.Ked som bola tehu a kojila som plet bola uzasna,a teraz co som prestala kojit a mrcha dorazila je to des 😠
Matu...gratulujem k zasnubam a k svadbe 😵
Blov...no nase noci stale des 😒 ...a co sa ohradky tyka,nestaci postielka?Ja ked chcem nieco porobit,dam maleho do postielky a tam sa hraje a mam istotu ze z nej este nevylezie.

matullienka
27. apr 2009

miriamka: dakujem 😉

weja
autor
27. apr 2009

dobre ranko 🙂
Matka, tak to gratulujem 😵 25.jul je tu co nevidiet, ubehne to ako voda... aku velku svadbu vlastne chcete? a ako dopadlo to oznamovanie u svokrovcov? 🙂

Miriamka a teraz uz nekojis vobec?

pekny den vam prajem 😎 ja mam dnes posledny den volna, ale chystam sa trochu doma upratat a popresadzat kvety na balkone... ale dnes tu dost fuka a je trochu pod mrakom, tak ktovie, ci nezacne prsat uz dnes... 😖

miriamka
27. apr 2009

Weji...aj ja som sadila kvietky vo stvrtok,takze sa tesim kedy sa mi v oknach zazelenaju 😉
Inac nie,nekojim uz vobec...ked mal maly 7.5 mesiacov komplet sa odstavil

matullienka
27. apr 2009

weji: tak to bolo take oznamit sme sa im to chystali asi 5x a vzdy do toho nieco voslo tak im to nakoniec povedal priatel sam v sobotu vlastne len jeho ocovi a ten to uz posunul dalej a vcera uz boli u nas aj s prstienkom, inak ma riadne prekvapil a vobec aj tym ze si k tomu este aj klakol a tym ma uz dostal lebo som nevedela ci sa mam smiat alebo mam plakat

weja
autor
27. apr 2009

a teraz mu na noc co davas papat? 😕
no ja uvidim, co z tych kvietkov nakoniec bude, lebo my mame juzny balkon a cez den tam straaasne silno pere slnko, takze minuly rok to niektore chudata ani neprezili ☹ hlavne bylinky, co som si nasadila 😒 teraz tam musim zasadit cosi, co ma rado veeeela vela slnka... 🙂

weja
autor
27. apr 2009

Matka, ale tesia sa na vnucatko, nie? 😉

matullienka
27. apr 2009

weja: tak to vies len sa teraz modlim aby mi to aj doktorka potvrdila ked uz to vsetko tak planujeeme

smejko1
27. apr 2009

matulinka blahozelam - aky romanticky chlap 😉 , velmi sa mi to paci a aj ja som sa vydavala v juli..... pozrite si miestnost co dobre vetra, alebo ma klimu, a naj je,ked sa da vyjst do dakeho parcika a podobne, kde sa hostia osviezia...... neboj, si tehulienka
🙂

baby tak to sa mam naco tesit, ja som mala vzdy problemovu plet, pocas tehu o 100% lepsie, teraz ked kojim tak sa da, a co bude potom 😕

baby nemozete ma utesit, bola to moja vina, moja nezodpovednost, lebo som tomu mohla lahko predist co uz

ja som minuly rok mala tiez kvietky na balkone abolo to krasne, ale lakali vcielky tak teraz ked mam maleho si ich nezasadim 🤐

miriamka
27. apr 2009

Weji...nas maly uz papa vsetko,takze vecera je bud mliecna kasa,alebo krupicova kasa...alebo chlebik 😉

blovitc120
27. apr 2009

Ahojte, ste toho popísali 😲. Neviem, na čo skôr reagovať.
Miriamka, ja Mišku nechcem odkladať do postieľky, pretože mi trvalo 6 mesiacov, kým som ju naučila, že postieľka je na spanie a chcem, aby to tak ostalo. Bojím sa, že keď ju tam budem odkladať, bude to brať, že postieľka je za trest a odmietne tam byť. Ona vždy zareaguje inak ako väčšina detí, tak radšej nechcem pokúšať osud, že mi v nej nebude chcieť spať. Ja ju tam dávam naozaj len keď vidím, že je unavená, aby chápala, že tam sa spinká. Aj tu na MK som to na mnohých miestach čítala, tak radšej ju tam nedávam. A chcela by som tú ohrádku premiestniť keď varím do kuchyne, resp. keď chcem variť, lebo nevarím a teraz hneď ako sme v kuchyni, postaví sa mi zozadu k nohám a ja sa nemôžem ani pohnúť. ani ju ratovať, keď padá, keď stojí zozadu. Inak včera sme postieľku už museli dať do najnižšej polohy, lebo začala vykúkať von nadol.
Smejko, ja viem, že si to budeš vyčítať, ale stane sa to naozaj každej mame. Nám napríklad včera Miška padla na hlavu, úplne hlúpym spôsobom. Ja som v kuchyni varila a drahý bol s ňou v obývačke. Postavila sa popri stolíku a obzrela sa na mňa, či vidím, čo vie, pritom sa pustila stola a skôr ako manžel stihol zareagovať, padla dozadu na hlavu ako panák na parkety. To bola rana a rev. Zadunelo to ako keby fakt 7-kg činka padla na zem ☹. Ale v Mama a ja som čítala, že detičky majú pripôsobenú hlavičku pádom, že preto majú pružné lebky, tak snáď jej nič nie je. Keby začala zvracať, tak by bolo podozrenie na otras mozgu, ale poplakala a bolo dobre. Tak si to nevyčítaj, ale nechávaj ho na zemi, u nás napr. na posteli obložená perinami vôbec nebolo bezpečné, lebo ich zhodila a šla na špacír.
Matu, neboj, bude to potvrdené a ako hovorí smejko, dobre vetranú miestnosť ako tehulka 🙂.
Weji, nasaď kaktusy na južný balkón, alebo pomaranče 😀 😀
Kwatka gratulujem
Už ani ineviem, na čo som ešte chcela zareagovať.

nastasia
27. apr 2009

Mata, gratulujem k zasnubam 🙂

matullienka
27. apr 2009

nastasia a blov: dakujem

a s tou salou tak to si este musime obehat lebo nas bude asi 90 a to je v ZA dost problem zohnat taku velku salu a este aby to aj vyzeralo na urovni a nestalo to zas majland tak to bude este asi pestre

nastasia
27. apr 2009

fiha 90 to bude velka svadba 🙂 aj ja chcem taku 🙂

matullienka
27. apr 2009

nastasia: no ved len z nasej strany je nas viac ako 50 a to este nejdeme volat uplne vsetkych

blovitc120
27. apr 2009

Fíha, no to je teda riadne svadbisko 🙂

miriamka
27. apr 2009

Matu...to bude krasne velka svadba,my sme mali 85 ludi 😉

matullienka
27. apr 2009

miriamka tak tiez vas nebolo malo sesterka co mala minuly rok v juli tak ich bolo 110

miriamka
27. apr 2009

No bolo to tak akurat na super zabavu.

matullienka
27. apr 2009

miriamka: tak to verim aj segra mala taku velku a bolo to super

tatiana82
27. apr 2009

mata aj ja blahozelam, budete mat viac ludi ako my ale hlavne aby to dobre dopadlo 😉
ani som netusila ze tvoj drahy je taky romantik 🙂

blovitc120
28. apr 2009

Ozaj miriamka. Som sa chcela opýtať, ako u vás dopadlo samostatné spanie, skúsili ste to cez víkend?

matullienka
28. apr 2009

ahojte kocky: chcem sa spytat vcera vecer som mala krvavy vytok co to moze byt? je to normalne? dnes uz zas nic nemam ale mam z toho strach

weja
autor
28. apr 2009

dobre ranko 🙂
Matka, zalezi od toho, ci bolo tej krvi vela... 😕 pokial by bola tmavsej farby, tak to vraj nie je nebezpecne, horsie by bolo, keby bola jasnocervena... ale v takychto uplnych zaciatkoch bohuzial ani doktori nevedia proti tomu vela spravit... 😒 ale kedze teraz je to uz ok, isto bude vsetko v poriadku... 😉 do stvrtka uz vydrzis, ale potom nezabudni dr. o tom povedat, nech ti moze dat ten Duphaston.. 😉

Blov, tak idete tu ohradku kupovat? nemohol by vam ju zatial niekto pozicat, aby ste zistili, ci v nej Miska bude chciet byt? 😕

matullienka
28. apr 2009

weji: no bola taka bordova a nebolo toho zas tak vela ale som sa nalakala

weja
autor
28. apr 2009

Matka, no hlavne sa teraz nestresuj, vsetko dobre dopadne, uvidis... 😉 ak to bola iba trocha, tak to bude ok 🙂

matullienka
28. apr 2009

weji: dik si strasne zlata a dufam ze to dobre dopadne