Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
11. okt 2008

Ahoj tak ja sa pridávam aj keď sa ešte podľa 90 riadim.

sestri
11. okt 2008

tina...toto je perfektný nápad.a ja sa tiež pridávam.

dannynka
11. okt 2008

hojte babulky,ako sa dari 🙂

gucz
12. okt 2008

no čauko 🙂 😉 🙂 , super nápad 🙂
ako sa máme?

anaret
12. okt 2008

hlásim sa aj ja... ako sa darí? dobre, máme krásny deň, v piatok som si dala ovocko a zvládla som to super, mám u seba malé bezvýznamné plus, že som si dala taký odľahčovací deň, dnes asi trošku poruším delenú stravu, ale neva, veď je nedeľa...

erikas
12. okt 2008

ahojte kočky 😀

aniel
12. okt 2008

tinaa-tak ešte len teraz som sa dostala,ale aspoň tu si môžeme pokecať.Ja som si dala mliečnu dietu,tá trvá dva týždne,tak dúfam,že sa vrátim k tým 68 kilám ,čo som mala ,keď som skončila 90dňovku.

erikas-no ahojky.Je dobre ,že aj tu je vidieť známe tváre.

gucz-tu budeš dúfam častejšie

simka,sestri,dannynka,anaret-ale sa pekne zbierame.Vidím,že zostávate verné 90dňovke aj keď niektoré len na pokeci ako ja 😉

miresta,twins a vy ste kde? 🙂

aniel
12. okt 2008

tinaa-už ste doma? 🙂

sestri
12. okt 2008

ale sa to tu zbiera...ja už dávno nediétujem a behajú mi 2 kilá hore-dole. to mi až tak nevadí...na cm som nepribrala...

dnes je úžasné počasie, škoda sedieť doma...musím malú vyhnať von.

aniel
12. okt 2008

u nás je strašná hmla ☹

gucz
12. okt 2008

aj u nás bola doteraz hmla :-/ , chceli sme sa ísť prejsť do Smoleníc, ale nič z toho nebolo, MM šiel makať k svokrovcom. Malá mi teraz akurát spinká, ale potom sa s ňou chcem ísť poprechádzať aspoň po dedine. Aj keď som zúfalá, lebo neviem ako ju mám potom obliecť. Ja cítim, že som začala priberať, takže sa budem musieť začať zasa obmedzovať, len ešte neviem ako??? no uvidím....

zanab
12. okt 2008

Ahojte aniel ešte pred tým ako pôjdeš von prosím pošli mi tú mliečnu dietu, neviem či zotrvám verná 90- dňovej dakujem

gucz
12. okt 2008

Baby nikto tu nieje?

sestri
12. okt 2008

ja som sem tam tu...upratujem dcérinu izbu...triedim a vyhadzujem blbosti, ktoré by ona sama skladovala.neskutočné, aké blbosti dokáže odkladať a potom sa s nimi vôbec nehrá.

gucz
12. okt 2008

🙂 , ja som dnes triedila veci po malej (vecičky od miminka), tiež je toho dosť, ale švagriná chcela naspäť perinku pre kamarátku, tak som ju musela ísť loviť. Tiež som mala o zábavu postarané. Konečne sa vonku vyčasilo, tak asi pôjdem s maličkou von. zatiaľ pa

erikas
12. okt 2008

sestri ja tak isto mám 2-3 kilá navrch od diétky,ale netrápim sa tým,celý život diétkovať naozaj nebudem 😀

sestri
12. okt 2008

no ja som konečne skončila...a to ešte nie je úplne všetko urobené.
práve sa napchávam čokoládovou tortou so šľahačkou...ideálne diétne jedlo. 😀

erikas
12. okt 2008

a ja som prišla do práce ☹ sestri taká protistresová torta by mi bodla 😝

aniel
12. okt 2008

no my sme sa práve vrátili,hneď ako sa vyčasilo sme sa šli vyvetrať 🙂

zanab poslala som ti ju .Prišla?

mňam to zbožňujem,tortička ,šlahačka,ale 2 týždne sa zaobídem 🙂

erikas
12. okt 2008

ahoj aniel držíš diétu odznova? 😕

aniel
12. okt 2008

držím mliečnu od erika.30.Zatiaľ v pohode a kilo je dolu.Dnes druhý deň 🙂

erikas
12. okt 2008

držím Ti palce,Ty si pedant,vieš sa zatnúť 😉

aniel
12. okt 2008

ano ,ale iba na začiatku .Ak niečo trvá pridlho ,tak to neviem dodržať.Aj 90dňovku som držala poctivo len prvý mesiac 🙂

erikas
12. okt 2008

ja som už diéty vzdala... 😉

sestri
12. okt 2008

mliečna diéta je riadne ťažká...kamoška s ňou niečo schudla a nevrátilo sa jej to.

erikas
12. okt 2008

sestri o nej som ešte nepočula,ja nemám pevnú vôľu,ktorá je pri diétach potrebná ☹

anaret
12. okt 2008

ahojte, ja som dnes bola s manželom na bowlingu - 1.krát v živote, nie že by mi to ktovieako šlo, ale páčilo sa mi to a veľmi...
som rada, že sa takto rozrastáme, ešte čakám mirestu...

sestri
12. okt 2008

anaret..my sme boli včera, je to super hra, len keby to nebolo také drahé...včera 450 za hodinu, cez týždeň je to menej, ale kto ide cez týždeň.

anaret
12. okt 2008

sestri, presne, my sme dali za hodinu a pol 520,- Sk a bolo to tiež dosť...

sestri
12. okt 2008

my sme boli skoro 2 hodiny a mali sme 2 dráhy...aj deti hrali...platili ame 1600sk