Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
23. mar 2009

aniel áno chytila som to od malej

miresta ahojky pýtaš sa na káru, no tak ja som mala najprv peg perégo atlantico, to bola super kára, malá sa mi tam v pohodičke vyspala, je veľká a priestranná. Ja som tú našu však predala, lebo som ju kupovala na inzerát po xy deťoch, potom som tam vozila malú a strašne vyprašivela od slnka. Keby som však takú kúpila novú, tak ju máme doteraz, bola super. Tak teraz máme golfky chicco liteway a s tými som taktiež spokojná, sú pekné, ľahučké, skladné, výborné na cestovanie, bol k nim aj fusak, malá v nich v pohode môže aj ležať a vyspinkať sa, máme oranžovo modré. Teraz v zime som však používala v člapkanici a v snehu starú káru. Keby bolo pekne odhrnuté prešla by som v pohode aj s tým chiccom, ale načo ju budem ničiť, keď nemusím. Toto je ono, máme oranžovo modrú, inú vtedy nemali
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Chic...
Ak chceš podobnú do horšieho terénu, tak kamarátka má chicco multiway, tiež super kára, má väčšie kolieska, my keď sme kupovali tak takúto nemali, ale aj tak sa MM nepáči, tak by mi ju neschválil. No ale tá kamarátka je spokojná a chodila s tou károu aj v snehu
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Chic...

lucxy
23. mar 2009

aniel a ty co si bola tak dlho hore?ha?
mne mala vstala presne 5,30,,,, ☹ fnuk
rano som si zacvicila 20minut orbitrek + brusaky
miresta potom ti napisem aku mam znacku,,,neviem si spomenut,,,,,,ale kebyze si uz teraz kupujem tak je to uplne jednoduchy golfac,,,,ale to zalezi od toho aka je tvoja mala,,,,no a vzime sa aj tak neda chodit s buginou,,,,mala ked si vnej lahla tak jej trochu nohy trcali no a nikdy mi vnej nespala 🙂

lucxy
23. mar 2009

idem si spravit hlivovy salatik tak uvidim aky bude 🙂

miresta
23. mar 2009

gucz - ďakujem za vyčerpávajúci odpoveď, si zlatá že si mi to tak dopodrobná popísala, aj s obrázkami zapečatila. Len mne sa zdajú tie kočiariky fajn, len malé a labilné košíky, neviem prečo. Sestry majú zase pierre cardin, a tie sa mi zdajú veľmi krátke, keď sú v ľahu, viem, že mi už maličká nebude veľa spať v športovom kočíku, ale keď budeme mimo domu, tak chcem aby sa dalo aspoň ako tak pohodlne. Ona má už teraz 85 cm, a to má ešte len rok, čo bude v dvoch?

aniel - kde si ty dnes?

lucxy - daj potom recept, ja hlivu používam tiež často, ináč teraz boli recepty myslím že v Novom čase pre ženy, alebo Báječnej žene, teraz si nevime presne spomenúť, že na imunitu. A hliva je tým známa, tak si pochutnaj, ak je fajný tak hoď ten recept.

No idem sa venovať malej, dnes mi krásne spinkala až 3 hodiny a to len doobedu, ešte pojde aj poobede. 😀

gucz
23. mar 2009

no na veľké dieťatko by som Ti odporúčala fakt to peg perégo, oni sú v tomto super, ja som mala od nich aj hlboký kočík a teda korbička bola riadne veľká oproti ostatným výrobcom.

gucz
23. mar 2009

ja viem možno s tým otravujem, ale jedna u nás má toto ako káričku a je to tiež veliké, ona má dcérku čo mala 4,5 kg keď sa narodila a je tiež veľmi vysoká
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5303333

lucxy
23. mar 2009

no hlivovy salatik bol mnamky mnamky,,,potom napisem ako som ho robila,,,,gucz aj moja bola taka big 4,5kg
miresta tak to ti riadne spi ze 3hodky doobeda

miresta
23. mar 2009

gucz - vôbec s tým neotravuješ, práveže ma to zaujíma. Ale mne sa tie trojkolky kočiariky nepáčia, to určite nie.
A akurát som zistila že otvorili novú predajňu u nás v KE, tak tam pojdem v stredu, manžel by mal mať voľno, a ak nie, tak pojdem sama, aj tak mi povedal, nech si vyberiem aký chcem ja. No a majú tam asi všetky značky čo som pozerala.

lucxy - no ona je fajn v spinkaní, hlavne doobeda, poobede len tak hodinku. Aj teraz spinká, no zatiaľ len 50 minút, a myslím, že aj vstane, lebo ju dráždi kašel, niejako sa mi rozkašľala, bojím sa že jej už sadlo na priedušky, lebo siru už berieme 4 dni a nezaberá, má také záchvaty kašľu. ☹

aniel - tak kde si?

anaret
23. mar 2009

ahojky, ako sa mávate???? ja pomaličky, v práci veľa toho teraz, doma tak striedavo oblačno, ale inak sa dá...
no to som teda dala informáciu, že???nemá ani hlavy ani päty, ale nechce sa mi akosi písať nič...

lucxy
23. mar 2009

halooo,,,,anaret no aspon si to napisala strucne rucne 😀 maly poslucha? a pubertiacka ako? 🙂

sestri
23. mar 2009

ahojte...tak choroba u nás pretrváva...stále horúčkujeme...v škole majú chrípkové...moja chrbtica sa zas zhoršuje...v piatok budem mať voľno, ale to nestačí...no a na konci týždňa nás straší zas prepúšťanie u manžela v robote...tak máme doma samé pozitívne veci...

majte sa lepšie ako my...papa

lucxy
23. mar 2009

sestri teplota pomynie a bude lepsie,,,,a verim tomu ze aj tvoja chrbtica,,,,,no a mm drzim palce 🙂

lucxy
23. mar 2009

co je serikas? a ani simka sa tu dako neukazuje ☹

miresta
23. mar 2009

lucxy- no každého je tu pomenej v poslednom čase. Asi majú veľa práce ide jar, sviatky....a k tomu možno spia, veď je tu aj jarná unava 😀

lucxy
24. mar 2009

dobre ranko,,,,tak u nas riadne fuci a fuci,,,,,pijem kafe a pojdem varit 🙂

gucz
24. mar 2009

dobré ránko aj u nás fučí, a v noci lialo. A máme za sebou zasa otrasnú noc jednu noc. Bojím sa, že dnes zaspím aj postojačky 😔 😀 , fakt ten makový odvar funguje??? 😀 😀 😉 😖

gucz
24. mar 2009

už ani písať neviem.... malo tam byť zasa jednu otrasnú noc.....

aniel
24. mar 2009

ahojte všetky.Neukázala som sa tu včera po obede lebo som bola unavená ako kôň.Ráno keď som vstala rýchlo som dala mäso do trúby,zamiesila na knedlu dala robiť kapustičku.Popri tom som rýchlo pobehala izby a trochu poupratovala .Keď už sa mäsko pieklo,kapustička dusila a knedlička kysla,dala som si 20min.steper a 20min posilovanie nôh a brušáky.Potomsomdala naparuknedlu a ešte raz 20min.steper.Keď somdocvičila volala mimama či nemôžem prísť,že idú so švagrinou piecť zákusky na krst či neprídem pomôcť.Tak ako som dovarila,šla som k mame a prišla som až večer o 18.00 .Trvalo nám to dlhšie,nejak sa nám nedarilo.Ja osobne ako som vyťahovala plech z trúby nejak sa mi vyšmykol a celý koláč sa vysypal .Metrový sa nám polámal,tak sme tieto museli upiecť ešte raz.Inak sme robili ešte k tomu 3 rolády,punčový, kokosový ,tortu a ešte nejaký a okrem toho minulý týžden 7-8druhov suchých koláčov,tak večer som už nemala energiu a to som ešte malej išla vystrihnúť blúzku,aby bola pekná.Potom ju odfotím ,má aj novú sukničku.

miresta-ja mám káru cam,ale to by nebolo pre tvoju.Moja si tam chvíľu pospí,ale na oddych to nieje,skôr,tak na nákupy.

lucxy-hoď do placu ten šalátik

gucz ,sestri-rýchlo sa uzdravte

anaret-ani ty sa nestresuj

erikas
24. mar 2009

ahojte kočky moje ako sa mávate? 😉 idem si Vás troška počítať,dlhšie som nepísala,ale sem tam si vás čítam 😕

gucz
24. mar 2009

aniel ani sa nečudujem že si unavená keď si taká akčná.... a ja sa sťažujem 😒 , už som ticho

lucxy
24. mar 2009

no erikas cau,,,ja som nateba myslela, ze kde si vidis vcera som ta spominala? co si nemala cas? 🙂
gucz co ti mala nespala? ja som isla spat dako o 11tej,,,o dakej 3tej chcela mala mlieko a rano 5,40vstala este ze ni

lucxy
24. mar 2009

e o 5tej,,,,,no uz mam navarene mozem zacat upratovat,,,,juj sa mi nechce 🙂
inak ten prvy prispevok mi mala poslala
a ten hlivovy salat som robila takto: oprazila som si cibulku pridala hlivu trosku ochutila,,,,,nakrajala som si redkovku, paradajku, ladovy salat, cinsku kapustu potom som to vsetko zmiesala a dala som tam este trosku olivoveho oleja,,,,

lucxy
24. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11476
dneska som ukuchtila toto sryzou a este polievku kuraciu so zeleninou a rezancami 🙂

lucxy
24. mar 2009

no a spomenula som si miresta na tu znacku buginu vola sa megi 🙂 oni maju aj autosedacky

erikas
24. mar 2009

lucxy ahooj,mala som také hektickejšie obdobie,ale už je ok 😉 cvičiť chodím pravidelne 2x týždenne a cítim sa super,prestal ma bolieť chrbát a telo je už o poznanie pevnejšie....aj keď váha stále rovnaká ale to ma netrápi

lucxy
24. mar 2009

erikas tak to je super, nie?noaco ze vaha stoji ale telo je pevnejsie a vyzera lepsie 🙂

gucz
24. mar 2009

ahojky babulky

erikas to je super že sa po cvičení cítiš lepšie 🙂

lucxy áno malá nespala. Šla som spať nejak okolo pol jedenástej, a kým som zaspala mohlo byť aj jedenásť. No a malá po pol noci začala mrnčať, tak som bola pri nej, tak že som vstala, dala jej dudu a pomojkala som ju a spala ďalej. Tak som si ľahla a keď som už zaspávala tak nanovo a to sa opakovalo asi 6x. O dvoch začala revať, a vyvádzať, tak som jej spravila mlieko, že ho vypije a ukľudní sa ako vždy, ale kdeže, ona sa ešte viac prebrala a začala v postieľke vykrikovať ký ký ký to akože chce ísť pozerať nuký - tú rozprávku, už ma z nej šľak tráfalo, tak som si aj povedala že si to nebudem všímať, že však zaspí aj sama, ale nedalo sa, lebo potom už aj revala a ako som prišla tak hádzala slzavé úsmevy. Medzitým išiel MM spať do obývačky, lebo vstáva už po piatej, tak som s malou ostala sama v spálni. Vzala som si ju k sebe do postele, tak tam po mne chvíľu lozila, ja som už bola mierne mimo a ona plná života 😠 😀. No nakoniec sa ako tak uložila, samozrejme nalepená na mňa a zaspala. A ja som pre zmenu zaspať nemohla, lebo som počula, ako začal MM chrápať v obyvke, ale bolo mi ho ľúto ísť budiť. No a Laurika si o 6,45 sadla, a prstom ukazovala na okno že žižá, teda že je svetlo a treba vstávať................

simka9122008
24. mar 2009

Ahojte baby ako sa tu mávate?, ja som od včera začala z 90 dňovkou a držím sa aj poctivo cvičím, tak po trochu
Začala som chodiť na masáž, lebo mám problémy z chrbticou a z toho mám aj tie desné migrény
A vy čo tu máte nového?

sestri
24. mar 2009

ahojte...to tu riadne zanedbávate...ja radšej nepíšem, lebo sa len sťažujem a to ide dosť na nervy...

teraz sme došli domov, boli sme gratulovať kamošovi k meninám...idem spinkať, lebo jediná z rodiny idem zajtra do roboty...

simka...ja mám problémy s chrbticou už 3 týždne, aspoň hlava ma nebolí...nie je to ktovie čo

miresta
24. mar 2009

ahojky, tak ja som bola dnes celý deň u mamky, mali sme ženský deň, bola aj sestra doma, lebo prerábajú im predajňu v práci, tak má voľo, takže bolo fajn. Domov sme prišli až o pol deviatej, takže som nevidela ano Ordináciu, no nevadí.

Tak teraz tu asi nie ste, tak idem teda asi spať. papa 🙂