Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

miresta
6. apr 2009

ahoj babenky - tak dnes si vás už nečítam, som zničená, len vám napíšem čo nové a zajtra si vás prečítam.

Boli sme dnes na alergologii, tak ju len počúvala a vypytovala sa na všetko možné. Dala jej aj lieky, lebo že to ešte nie je čisté, má aj sople ešte vždy a je poriadne zahlienená. Na krv máme ísť až 21.4. , a urobia aj testy na alergie, keďže manžel je alergik, tak môže byť aj ona. No uvidíme.

Inač som uplne zničená, bola som dnes aj v meste, pozrieť niejaké topánočky pre mňa, tak ma len hrozne bolia nohy..........to je hrúza kým si zase nohy zvyknú na lodičky a rozne topánočky jarné.
Inač cez víkend som už piekla koláčiky a zajtra chcem tiež niejaké suché.

Papa, zajtra sa ozvem . 🙂

lucxy
7. apr 2009

dobre ranko,,,,tak ako ste sa vyspali? mala vstala presne o 6tej a ja vyzivujem a pijem kafe,,,pojdem nieco pozehlit a vonku,,,,, 🙂

gucz
7. apr 2009

ahoj lucxy my sme už tiež hore, vstali sme o siedmej a tiež akurát popíjam kafíčko a Laura mliečko. Trošku sa zmátožíme a pôjdeme na tú poštu, včera sme to nejak nestihli. Zasa mám zapchatý nos, síce nasucho, ale už mi to lezie na nervy, cez deň v pohode a každý večer sa mi zavalí nos....

gucz
7. apr 2009

miresta a čo pečieš? hoď inšpiráciu prosím. Ja teda neplánujem moc k veľkej noci piecť, svokor mi priniesol z práce čokoládové vajíčka, ja naplním kupované medové pláty a MM včera kúpil tie také už urobené trvanlivé kakaové záviny z piškótového cesta s kakaovou plnkou a obliate čokoládou. A to bude už asi aj všetko. Máme kúpené aj údené mäsko, ja to teda moc nejem, ale MM to moc ľúbi, aj chren a kopu vajec, tak spravím ešte stratené kura (baránka) a hotovo. Len musím kúpiť ešte staré rožky.

sestri
7. apr 2009

ahojte...tak ja som dnes v robote až do 18h...máme totiž pohotovosť...no nevadí,prežijem to...večer si niečo uvarím a konečne skočím na orbitrek...som akosi moc naštartovaná na chudnutie, tak to musím riadne využiť.

marika009
7. apr 2009

ahojte vidim tu same stare zname.tak sa pridavam po 90-dnovke k vam .no ale teraz som zacala kavovu dietu a je to super kazdy den 1kg dole a potom si dam udrziavackupo 90 -dnovke.aj pri tejto sa zmeni metabolizmus a pisu ze 2 roky sa nepribera tak uvidim.drzi sa mi tato lahsie ako predosla .uz ziadna z vas nedrzi ziadnu dietu,???
miresta ,aniel,gucz -a vy ste ako na tom? tak zatial caute som rada ze som nasla stare zname .papapa niekedy sa vam ozvem .

gucz
7. apr 2009

marika009 ja som pribrala po diete, a myslím si že po každej diete ak sa vrátiš k starému spôsobu stravovania tak priberieš, nepribrala som všetko, ale i tak som pribrala dosť.

my sme už doma z pošty, normálne som prišla z toho slniečka vyschnutá a smädná. ale je tam krásne, modré nebíčko, fakt super. Na víkend hlásia ochladenie, myslím že v nedeľu na 14- 18 stupňov, čo by mi ani nevadilo, len nech neprší.

sestri Tebe prajem nech Ti ten deň v práci rýchlo ubehne, mne tak preletel včerajší deň 🙂

gucz
7. apr 2009

inak zas neviem čo variť... napadlo ma cestoviny a k tomu omáčku z kyslej smotany a nepravého lososa, možno aj trochu syra.... no neviem uvidím.

gucz
7. apr 2009

baby to ma tu necháte tapetovať, táto stránka patrí len mne? aniel kde si? miresta, lucxy? ste vonku? My sme bledule aj s Laurikou, tak sme už zaliezli, o pol hodinku pôjde malá spať a von vybehneme až nejak po tretej.

lucxy
7. apr 2009

cau gucz ja som akurat ulozila malu,,,,idem cvicit

sestri
7. apr 2009

tak ja som už po obede...som si robila rizoto a šalát...ešte máme 2 pacientov a skočím domov pre veci...začíname zas o 15h...
štvrtok sú prázdniny, tak sem manžel prinesie malú...musíme jej vytrhnúť 4 mliečne zuby...ona si sama nechce a ani mne si nedá, tak treba pristúpiť k radikálnemu činu....už má tak vyrastené trvalé, že mám strach aby jej neostali krivé...pod nimi sú tie mliečne...

gucz
7. apr 2009

fú aj môjmu bráchovi tak trhali mliečny zub, predný vrchný. Ako mimino spadol s fľašou v puse a ten mliečny si zarazil späť do ďasna. No a vyrástol mu potom trochu vyššie. A potom mu na správnom mieste narástol aj trvalý, tak mal dve lopatky vpredu.
Dúfam že to Tinku nebude bolieť, tiež toho mala v poslednej dobe dosť. Ozaj čo ten prst?

sestri
7. apr 2009

nebude ju to určite bolieť, postriekame jej to a už sa jej tak kývu, že keby som jej tresla vypadnú aj same... 😀
prst má celkom v pohode...má tam jednu veľkú chrastu a už má pod ňou novú kožu...nútim ju nosiť to rozbalené, aby sa to čo najskôr vysušilo a kúpeme ho v repíku...bude to v pohode

sestri
7. apr 2009

ahojte...teraz som sa vrátila z roboty a najedla...manžel mi presťahoval orbitrek do obývačky, kašlem na všetkých...dnes mi sestrička povedala, že mám hore cholesteror, aby som zrušila sladké a mastné...asi to telo cítilo a preto neštrajkuje pri diétke...mám na úpravu 3 mesiace...

sestri
7. apr 2009

kočky kuk do albumu, môj manžel sa hral na nete...

lucxy
7. apr 2009

no sestri pekne fotky,, 🙂 my sme boli v meste malej sme kupili do piesku tenisky,,,, 🙂

sestri
7. apr 2009

to mám za sebou...teraz potrebujem tenisky ja...a mám vyhliadnutú žltú kabelku...mne sa máločo páči, tak si ju asi zajtra skočím kúpiť.

gucz
7. apr 2009

čauko baby,
tak aj ja mám konečne chvíľu času, lucxy prosím Ťa čo robíš keď sa Ti malá pleskne o zem??? Dnes sme šli poobede s Laurou von, mali sme so sebou aj odrážadlo, to po chvíli nechala tak a utekala zasa na cestu ku kanálu hádzať doň kamienky. Veľmi ju to baví, tak som ju nechala, no potom šlo auto, tak jej hovorím že poď na kraj, samozrejme že nechcela ísť, tak som ju vzala nasilu, no a potom ste to mali vidieť, začala revať, plieskať sa o zem, zostala tam ležať..... no tak som ju nechala, no ju to neprechádzalo, tak som ju vzala pod pazuchu, v druhej ruke odrážadlo a vliekla som ju domov, samozrejme že do nej ešte väčšie jedy, tak sa hádzala ako ryba na suchu a pišťala. Domov to máme nomálne asi minutu - dve, no prišla som totál spotená. No a malá mi potom ešte aj doma na chodbe revala že chce ísť von, sadla si na odrážadlo a vrážala ním do vchodových dverí a volala ma von. Normálne som musela ísť zavolať MM aby ju šiel nejak zabaviť, čo som mala chuť riadne ju vytrepať, normálne nervy v kýbli. Normálne ani nemám chuť ísť s ňou von pešo, lebo ona len ten kanál naprostred cesty a nič iné ju nezaujíma. Som normálne zúfalá z toho, sú tu rôzne staré detičky, staršie i mladšie ale ani jedno toto nerobí, všetky sa hrajú v blízkosti mamy, len tá moja furt zdrhá na cestu.... čo mám robiť???

gucz
7. apr 2009

no tak som sa vypísala a je mi trošku lepšie 🙂 , asi budeme chodiť opäť len na okružné jazdy s károu. Doobeda sme boli a bolo všetko v pohode. Minule som ju vzala na dvor do škôlky, tam sa jej páčilo, ale zasa nechcela mi potom ísť domov a vyvádzala tak isto......

lucxy
7. apr 2009

gucz asi najlepsie je ignorovat,,,lebo dieta teda aspon moje potom robi este naschval,,,,alebo ju izoluj do izby aby sa na nu videla nech sa tam ukludni 🙂 no a pevne nervy,,,pockaj ked ti bude rozpravat vety a navsetko kecat,,,,nam dneska v aute hodila ozem buchticku a samozrejme aj ciapku,,,no a rehotala sa 😠

gucz
7. apr 2009

ja sa snažím si ju nevšímať, len vonku je to o držku, lebo ak si ju nevšímam, tak ide automaticky zasa na tú cestu mrška malá, bože teraz by sa mi táááááák hodil oplotený dvor. Laura sa mi plieska o zem len vonku, doma s ňou problém nemám žiadny. a tiež už začína robiť sem tam napoky, keď jej niečo zakážem, tak to spraví a pozerá sa na mňa a ešte pri tom aj hodí taký rozkošný úsmev že až, vtedy je normálne na zožratie.
A už som neni mama, ale mamina, a na seba povie, že je mamina ...ka, ako láska 🙂

aniel
7. apr 2009

gucz-aj moja začína mať podobné spôsoby a nie a nie ju obliecť.Začne sa hádzať a nie a nie ju obliecť,ale vonku av spločnosti sa správa zatial pekne.Všetci súprekvapení,že aká je dobrá a aj sa nechá varovať.

Dnes sme boli v Maďarsku no nula bodov vôbec to tam nieje také lacné ako baby píšu.Teda ja som zháňala Daniele niečo na birmovku a strašná drahota a ani potraviny neboli o moc lacnejšie.Značkové veci ako botasky a oblečenie sa dalo,ale to sme nekupovali.

Teraz mám nejaké vybavovačky,tak nemám veľa času,ale to sa uľudní.

gucz
8. apr 2009

Dobré ránko 🙂
aniel no aj u nás to začínalo hádzaním sa o zem pri prezliekaní, ale to už ani moc nerobí, lebo vie, že si s tým moc nepomôže, tak s tým prestala. No veď uvidím, dnes ju zoberiem von s károu, aspoň doobeda, ja sa už nechcem jedovať. A poobede ešte uvidíme, možno ukecám MM a pôjdeme na to ihrisko čo je oproti spartaku pozrieť, ale neviem či sa mu bude chcieť ísť....

sestri
8. apr 2009

krásne ránko...ja ho nemám, zas ma seklo... 😠 😖 😢 ...musím to do mája vydržať...alebo skúsiť skorší termín magnet. rezonancie...dnes máme aj málo ľudí, asi tu zošaliem...

gucz
8. apr 2009

sestri božinku čo si robila keď Ťa zasa seklo?
ja ani neviem ako to ubehlo a už je poobedie, pozmývala som podlahy, poskladala a upratala oprané prádlo, naplnila som dvoje medové pláty, aj som ich obliala čokoládou, MM som spravila takú rýchlovku obed, my sme s Laurikou dojedli smotanové cestovinky zo včera a je pol štvrtej..... 😕
aniel kedy máte tú birmovku?

sestri
8. apr 2009

práve že nič...zas v autobuse...

idem uvariť na zajtra....kúpila som si kabelku...chodila som okolo nej týždeň...dnes už nebola vo výklade, tak som nabehla do obchodu...žltučkú...ako málo stačí k detskej radosti...a kamoška mi priniesla z metra kvitnúci čaj, tak som bola kúpiť sklenenú kanvičku...dnes ho vyskúšam so susedkou...je jazmínový...kuk sem...
http://martin.cajova-zahrada.sk/?sec=redaction&...

gucz
8. apr 2009

už som o tom čajíku počula, daj vedieť či sa pekne rozvinul 🙂 , v sklenenej šálke to musí vyzerať krásne. Najprv som to chcela kúpiť mojej mame k narodkám, ale nakoniec som jej kúpila knižku od Ľuba Dobrovodského (myslím že tak sa volal ten autor) Ja malkáč, to sú také vtipné poviedky zo života.
My sme šli poobede s malou aj s MM na prechádzku (okružnú jazdu po dedine) a stavili sme sa na kofolke, sedeli sme vonku, no bolo fajn, aj kofola bola fajnová

sestri
8. apr 2009

bol krásny, aj dobrý...na nete majú jeden kus za 125sk...mňa vyšlo 11 kusov 12€...to len tak príležitostne...každý má iný kvet...

erikas
8. apr 2009

ahojte kočky 😉 sestri znova si seknutá ☹ no nič moc teda aspoň trošku radosti s kabelkou pri čajíčku si uži

dnes som mala voľno,som si upratala,požehlila aj nátierku tuniakovú som robila,poobede som bola cvičiť....na bežiacom páse už vydržím 30 minút,ale leje so mňa pot ako z krhly 😀 ,zajtra mám dennú,v piatok napečiem,v sobotu bude Veľkonočná baba,v nedeľu majonézový šalát,kuracie rezne,aj údené uvarím.... s chcrenom a vajíčkami mňam nebíííčko v pusinke 😀

sestri
8. apr 2009

mne je oveľa lepšie, idem na orbitrek a potom si tresnem zázračnú tabletku na uvoľnenie svalstva a bude mi dobre.
chystať na veľkú noc nebudem asi nič, nevedieme to...kamoška z Blavy nepríde...asi pôjdeme ku kamošom do záhrady, upečiem metrový koláč a zoberiem tam.