Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
9. apr 2009

dobré ránko
sestri- nádhera,toje teraz v metre akcia na ten čajík?

gucz-zasa zmena?

erikas-ja ani nemám čas poriadne upratať,stále niekde behám ,vybavujem už mám takú svalovku,že ledva stojím na nohách.

miresta,lucxy,anaret,marika- 🙂 😉 😵

erikas
9. apr 2009

dobré ránko 😵 aniel a čo si v takom švungu,čo vybavuješ?

sestri ako chutil čajík? 😝

gucz zmena fotečky dobree 😉

lucxy aj Teba je tu už pomenej,to asi to počasie,radšej ste s detičkami vonku,to je jasné

miresta už ste zdravé?držte sa

gucz
9. apr 2009

ahojte babulky
sestri s tým orbitrekom to moc na ten chrbát nepreháňaj, aby sa Ti chrbát nepomstil..... Ten čajík predávajú aj u náv v TT v tescu , je tam taký obchodík s čajíkmi. ale neviem čo stojí, no určite to je lacnejšie akona nete

aniel áno čítala som tému v modrom koníkovi o tom ako má vyzerať fotka v pase, tak aby ma nezrušili 😀 😀 😀

erikas aj tebe dobré ránečko 🙂

v túto noc sa naša malá zobudila, vymýšľala, potom ma hladkala a potom vyhlásila, že ona chce papier (papur) a že ide kresliť (kekit), bola jedna hodina v noci 😕 😀 , super nie? Kreslenie ju fakt veľmi baví.

gucz
9. apr 2009

Inak ja tiež moc nechystám na veľkú noc, akurát som spravila tie medové pláty, chcela som piecť baránka (ako vajíčka s namočenými rožkami....) ale nemám rožky, tak keď kúpime tak bude i to, no a v nedeľu asi pôjdeme k svokrovcom, tak to variť nebudem a v pondelok..... to je ešte ďaleko. čokoládové vajíčka mi dal svokor (fasoval v práci), balíčky som spravila len neterkám a inak nečakáme nijakého detského šibača. V pondelok príde len svokor, krstný môjho drahého a švagor, možno sestrin priateľ a tí dostanú po štamprlíku a je vybavené. MM nechodí šibať nikam, jeho to nebaví a pravdu povediac tieto sviatky okrem jarnej výzdoby nebavia ani mňa

marika009
9. apr 2009

aniel-co tolko vybavujes?oddychuj ,lebo nebudes mat kondicku na velku noc.

ja tiez tieto sviatky velmi nemusim no ale chystat budem urcite aj piect.aj my v nedelu k nasim a v pondelok prezijem no co uz .tak krasne sviatky prajem vsetkym. 🙂 🙂 🙂

miresta-urcite budes na chate cez sviatky ,.nie?myslim ze tam je najlepsie,aj ja b som uvitala taketo vikendy chatarske.

kocky tak ja drzim tu kavovu dietu a ide to celkom dobre,no uvidim 😉 😉 😉

sestri
9. apr 2009

ahojte kočky...tak z blavy nám neprídu, nevadí, niečo si vymyslíme....čaj bol super...nebol v akcii...Tinke sme vytrhli 4 mliečne zuby...robila riadny cirkus...dnes ani nemáme veľa ľudí, budeme robiť len do obeda...potom skočíme malej kúpiť prilbu na bicykel, aby sme mohli začať bicyklovať...teším sa 4 dni voľna...a chrbát je už v pohode.prajem vám krásny deň...

gucz
9. apr 2009

čaute babulky kde ste všetky?

lucxy
9. apr 2009

ahojte, hlasim prichod,,,,no tak tak bola som vonku a jedno s druhym,,,,no a konecne som dala malu spat,,,,no a ani ja nic nechystam,,,som skor za zdravsie veci ako majonezovy salat a kolace,,,dakujem neprosim 😵

dia2006
9. apr 2009

Sestri, malej dnes bol dedo kupit prilbu - ha-ha, nie je to sranda? Mala si vybrala taku - ani neviem, ci nahodou,
ze sa hodi k bicykliku. Dnes som chcela prist aj skor z roboty, ale nedalo sa.

aniel
10. apr 2009

😨 čaute-gucz ja tieto sviatky ani nerobím výzdobu ,možno na rok ,keď budem mať tento frmol za sebou.Nestíham.

ten čajík pozriem aj ja v TESCU.Inak tuším na mňa niečo lezie.Nemôžem spať lebo je spln a ten na mňa vždy hrozne pôsobí.

sestri-užite si bicyklovanie.Malá musela teda riadne trpieť,toľko zubov vytrhať bŕŕŕ.

lucxy-ja tiež len tak dietne,príde len švagor s malým .Amožno ani nebudem doma.

dia2006-ty si tu už tiež dávno nebola.

miresta-? 😕 😨 kde si?Asi na chate,ale to je asi skoro?

marika-ja to okolo Veľkej noci nemusím,ako to oblievanie a prejedanie.Pred 2 týždňami bolo krštenie,tak som zákusky hodila do mrayáka a teraz ich len vytiahnem a je napečené.Ešte nejaké chlebíčky,upečiem kačicu asi v nedelu a to bude na dva dni -dúfam a hotovka.

lucxy
10. apr 2009

dobre ranko,,,,tak aniel ty fakt nemozes spat? no u nas bude dneska krasne tak idem smalou vonku 🙂

aniel
10. apr 2009

spala som nejaké dve hodinky 😉

gucz
10. apr 2009

dobré ránko, aniel ahoj 🙂 ,
ja som dnes spala do deviatej, hotový zázrak, akurát som teraz z toho taká mimo, nemôžem sa nejak prebrať. Laurika bola hre s tatinkom, tak som po zobudení pol hodinu upratovala obývačku a kuchyňu, no pol hodinu je možno aj veľa, ale aj tak som rada že ma nechali vyspať. Ja neviem, na mňa ten spln asi nepôsobí,, akurát mi vadí, že keď idem spať, tak sa mi zdá že je v spálni veľké svetlo.
Vonku je krásne, včera som vypla kúrenie už asi nadobro tento rok, dnes pôjdem odstaviť asi aj kotol, teda tú časť čo je určená na kúrenie, super, možno trošku aj ušetríme na plyne. Teda nieže by sme kúrili cez deň, ale v noci si termostat sám dokuroval.
No a môj starý problém, zasa neviem čo mám variť..... včera sme mali na obed ryžu s kuracím mäsom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13005&use... a na večeru namáčané mäsko http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12300&use... a na dnes fakt neviem čo mám spraviť.
Ja viem, asi mi napíšete, že sme mali mať včera špenát, alebo niečo podobné, ale my nie sme veriaci a ani ma to, že jej zelený štvrtok nenapadlo. čo mám dnes variť........????

lucxy
10. apr 2009

cau gucz no my sme spenat nemali 😀 mali sme kura na kyslej kapuste +zemiaky 🙂 to solivami vyzera dobre,,,ake to bolo?

gucz
10. apr 2009

výborné, však ten recept som tam dala ja 🙂, ja to robievam často, lebo je milujem olivy

lucxy
10. apr 2009

hej gucz? no musim skusit,,,, 🙂

gucz
10. apr 2009

no manžel je už s obedom aj vybavený, do fazuľovo-lečového šalátu s klobásou si zamiešal ešte vajcia a k tomu si spravil ryžu, lebo chlebík sa ešte pečie. No ja som ešte ani neraňajkovala 😖 , ani malej neviem čo spravím, tá vypila mliečko a išla hajať. Ale asi spravím tak na rýchlo mliečnu zemiakovú polievku, to je raz dva hotové. Boli sme totiž s malou doteraz vonku, dala som jej kriedu, tak stráááááášne moc kreslila a veľmi sa jej to páčilo, tak jej najbližšie v tescu kúpim kriedy, také tie hrubé pre malé deti 🙂.

lucxy
10. apr 2009

hej tie kriedy mame aj my,,,no moju teraz chytila mania jazdit na tej motorke tak ju nahanam 😀

gucz
10. apr 2009

my zatiaľ jazdíme len na odrážadle, ale zatiaľ ju to baví len chvíľu, potom ho vláčim ja. Máme aj tú trojkolku s tou tyčou, a naposledy mi stále pchala nohy do betálov, chcela šlapať, tak skúsime či jej to pôjde, len jej musím sedadlo posunúť do predu a dať dolu ohrádku z toho.

gucz
10. apr 2009

hodila som do albumu pár fotiek, tak kuk

sestri
10. apr 2009

ahojte kočky...tak ja som dnes nevarila, včera som robila guláš...vybrala som si z neho zemiaky a zjedla, teraz idem urobiť metrový koláč a povysávať...je tu švagriná s mačkou...my tiež sviatky nevedieme, tak sa nejak netrápim s chystaním vecí...malú posielam od rána von a nechce ani za svet, budem jaj to musieť dať rozkazom...manžel ide plávať, tak môžem v klude upratovať.

anaret
10. apr 2009

ahojky, aj ja som robila metrový koláč a krémeš, trošku som poupratovala.......
gucz, toto obdobie vzdoru je na nervy, verím Ti, chce to len vydržať... najhoršie je, keď Ti spraví cirkus vonku pred ľuďmi, že...?

ale neboj, to prejde...

gucz
10. apr 2009

anaret to dúfam že ju to prejde, hlavne aby to bolo skoro 😀 , dnes bola moc dobručká.

tak nakoniec som spravila tú mliečnu polievku so zemiakmi a k tomu osúch so smotanou a vajíčkom. Mám novú misku kysku, tak som testovala 😉. Poobede sme šli k svokrovcom, konečne MM prehodil zimné pneumatiky za
disky s letnými, malá celý deň behala po dvore, moc sa jej to páčilo. Aj na hojdačke strávila dosť času, aj psovi hádzala granule, aj kamene hádzala do jamy, atď atď. No a neviem či to môže byť zo slnka, ale aj ja som nejaká unavená..... 😕

aniel
10. apr 2009

ja som do tretej upratovala potom sme šli do kostola omša trvala asi 2 hodinky,ale malá bola super,každý sa divil,že je taká dobrá.odtiaľ som sa išla domov prezliecť a ešte sme sa išli k našim prejsť.KEĎ SOM PRIšLA DOMOV RýCHLO SOM VYSMAžILA rybu a syr ten zostal aj so zemiakmi zo včera ,tak som to mala šup šup. Zemiaky som len zohriala.Ja som ani dnes nejedla také smažené lebo som si dala dietu pri splne.

sestri
10. apr 2009

ahojte...mne je hanba, nebola som vôbec vonku, ale zajtra si to vynahradím...chcela by som si ísť kúpiť umývačku a mám si vybrať niečo k narodkám, tak ideme do mesta...variť budem fazulovicu s kolenom...

anaret
10. apr 2009

práve som dočistila varené zemiaky na šalát na zajtra, budem mať o robotu menej....

sestri, dúfam, že dobre vyberiete a prajem všetko naj...k narodkám...

ozaj, ženy a ako trávite Veľkú noc? ste za klasiku alebo hľadáte nejaké iné využitie voľných dní???

gucz
10. apr 2009

sestri aj aj prajem všetko najlepšie k narodeninám, Ty si aprílovčiatko ako ja 🙂 😉 🙂

sestri
11. apr 2009

ďakujem, ale ešte sú ďaleko...švagriná mi kúpila v kenvele tričká...nakúpili sme spolu za 66 a platili sme polovicu...tričká potrebujem...kúpili sme aj malej a trafili sme dobre, veľmi sa jej páčilo...

idem teraz urobiť halušky s vajcom, zajtra bude fazula a upečem koleno...

moji pôjdu plávať, ja budem vtedy upratovať...

gucz
11. apr 2009

čaute baby, zasa tu nikoho nieje???
tak mám konečne chvíľu pre seba, stratené kura (baránok) upečený, fazuľová polievočka s údeným sa taktiež chladí, 2 práčky vyprané a vyvesené..... a čo teraz??? No asi sa idem sprchnúť keď tu nikoho nieje, tak zatiaľ papa

anaret
11. apr 2009

ahojky, ja som dnes vyšťavená, varila som, upratovala a balila, zajtra ráno ideme na návštevu k bráchovi na Moravu, majú 3 -týždňové bábätko, tak ideme pozrieť...budeme tam aj spať...tak sa majte o pár dní napíšem, ako bolo...