Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
28. apr 2009

caute, vyzera to, ze mala zaspala,,,idem na orbitrek este mam energie,,,,a potom si chcem nalakovat nechty nech nechodim ako strasiak 🙂
gucz a papala som ryzu a masko / teda fakt trosku lebo ja uz maso nejem a ktomu hlivu/

anaret
28. apr 2009

ahojky, zdravím, tie vetry dnes doobeda zasa tak fúkalo, až des...

gucz
28. apr 2009

ahojky, aj u nás brutálne fučalo, doobeda aj poobede... božinku, strašný hokej, asi pôjdem hajať, prajem Vám dobú noc 🙂 😔

lucxy
29. apr 2009

dobre ranko,,,gucz to bolo jasne, ze prehrajeme,,,,ja dopijam kafe 🙂

gucz
29. apr 2009

čaves, no jasné že to bolo jasné 😀 , mala som to pustené len ako podmaz. Ako je u Vás? u nás je zatiahnuté a nejakých 16 stupňov, chceme ísť do mesta, teeda taký bol plán, len zasa neviem ako sa máme obliecť.... nech je už len teplo, nemám rada keď sa to takto mení.... 😖

erikas
29. apr 2009

ahojček 😉 dnes som v práci,po včerajšku sa mi veru ťažko vstávalo,s kamoškou s východu sme mali stretko v meste do 22:00 sme kecali,veru 4 hodiny,mali sme si čo povedať,vypili sme trocha červeného vínka tak nám pusy išli 😀

sestri
29. apr 2009

ahojte...dnes som si riadne pospala...do 9.15...to bolo druhé spanie, ráno som vychystala malú do školy...po 2 týždňoch som konečne spala celú noc...
na hokej ani nemám slov...koniec som už síce prespala, ale je to riadna hanba...
na obed budem malej robiť šošovicovú polievku a palacinky...
a pokiaľ ide o počasie, z okna to vyzerá dobre, radšej nechodím von, aby ma to rýchlo prešlo...do 13-eho musím byť v úplnom poriadku...
stále mi tu po lešení behajú robotníci...už začali maľovať...

lucxy
29. apr 2009

no ja som bola smalou v meste,,,,ale len tak som sa stretla s kamoskou a jej malym 🙂
teraz jem a dufam,ze mala bude spat 🙂

gucz
29. apr 2009

ahojte
sestri super že si sa konečne vyspinkala 🙂
u nás sa už trochu oteplilo, ale ako som už písala, tak ja to neviem odhadnúť, malej som dala body, na to roláčik a na to teplú mikinu a i tak mala rúčky studené, tak sme v meste kúpili na rýchlo malú deku, aby som ju mohla prikryť v káričke. Hlavne že máme doma kopu diek (neviem ako to napísať.. deky), ale moja chyba, malo ma to napadnúť.

lucxy
29. apr 2009

gucz tak ja som bola v kratkom rukave a mala v dlhom 🙂

gucz
29. apr 2009

no však to je sranda, že kým sme pobehali mesto, tak sa oteplilo, ale zasa len na tričko to aj tak nebolo.

gucz
29. apr 2009

a v pondelok letíme do egypta, dnes sme našli zájazd, tak sme to aj vyplatili 😎

lucxy
29. apr 2009

tak u nas je 23st 🙂

gucz
29. apr 2009

u nás teraz 2O st

lucxy
29. apr 2009

no ja sa dost potim takze asi tak 😀

gucz
29. apr 2009

sem pôjdeme
http://www.travel.sk/dovolenka/egypt/taba/hilto...
tak som zneužila situáciu a boli sme ešte nakupovať, teda ak sa to tak dá nazvať, kúpila som si dvoje trojštvrťové nohavice, dve tričká, žabky (vietnamky šlapky) v Tescu a dva rámy na fotky do obyvky

gucz
29. apr 2009

no idem si to prečítať kam vlastne ideme, bol to lastminit.

lucxy
29. apr 2009

kedy idete?

gucz
29. apr 2009

v pondelok odlietame po štvrtej z BA, na letisku máme byť o dvoch a priletíme 15teho ráno

lucxy
29. apr 2009

takze ty ani nevies kde idete? 😀 a idete sami smalou ci ako? 🙂

gucz
29. apr 2009

ideme sami, Laurinka zostane s mojou mamou. Mám z toho taký dosť zlý pocit, teda nie že zostane s babkou, lebo ona ju zbožňuje. Ale že mi bude chýbať a tak, ale všetci mi vravia že nech nevymýšľam, nech si idem oddýchnuť, tak ideme. MM po tej dovolenke veľmi túžil, a malú by som do egypta nevzala už kvôli črevným problémom ktoré sú tam bežné. Pôvodne sme chceli ísť do grécka aj s malou, ale nič schopné sme nenašli, teda v schopnej cene, všetko bolo strašne drahé, tak s Laurinkou pôjdeme na dovolenku na druhý rok

gucz
29. apr 2009

No viem kde ideme, teda do akej oblasti, aj fotky som videla, len som to pozerala aj cez google eatrh cez satelit. Ja som povedala MM nech vyberie dovolenku on, ja som vyberala pred malej narodením dovolenku a jemu sa páčilo stále dačo iné, tak som z toho bola aj taká zblbnutá. A neviem či som vadná, ale ja sa ani nejak moc neteším zatiaľ, ja som bola zmierená s tým, že keď je malá ešte malá, tak ani nikam nepôjdeme. Zatiaľ len rozmýšľam, čo všetko treba ešte poprať, pobaliť, čo upratať, čo nezabudnúť povedať mame aby vedela keď tu bude s malou a strašne sa bojím či nebude malá plakať za mnou.... 😒

sestri
29. apr 2009

gucz...to je super, aspoň si oddýchnete...malá to určite zvládne lepšie ako si myslíš...teraz tam už bude riadne teplo...

lucxy
29. apr 2009

gucz a nakolko idete? 🙂 ja som rozmyslala, ze by som isla do prahy na vylet, zeby? hm neviem co povie mm

lucxy
29. apr 2009

tak tinaa je v 11tom tt,,,no a ani sa tu neukaze no pekne od nej 🙂

gucz
29. apr 2009

lucxy na 11 dni , odlet je 4.5. a prilet 15.5.
už mám cestovnú psychózu, tak ma popreháňalo od nervov, že mám určite aspoň 2 kg dole, aj tak dobre 😎 😀

gucz
29. apr 2009

babulky kde ste???

anaret
29. apr 2009

gucz, super, že idete na dovču, dúfam, že si to užijete... a dúfam, že zvládneš pocit, že nemáš so sebou malú.... to si ani neviem predstaviť...hlavne si vezmi niečo na žalúdok pred jedlom- aby si nedostala žalúdočné potiaže...moja známa tak preležala polovicu pobytu... a neboj, len kľud..../i keď ja som tiež preddovolenkový "poserko"/

lucxy
30. apr 2009

dobre ranko,,,gucz a zcoho mas take nervy ved sa neboj a fakt si to uzi,,,neboj malej bude dobre 🙂

gucz
30. apr 2009

brééééé ráno

tak som krásne vstala a čo som nezbadala, vyrazila sa mi na pere zima 😖 , to preto aby som náááááhodou nebola v tom hotelovom komplexe najkrajšia 😀 😀 😀 , inak fajn, tráviaci trakt ukludnený, ale už nech je radšej ten pondelok a už odchádzame. Aj MM je z toho asi mimo, v noci nemohol zaspať, a ešte ma aj zobudil aby mi to povedal, akoby ma to v noci zaujímalo 😀