• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

16. novembra 2010 
ahojky, žienky na materskej aj Vám trošku " závidím", že si cez deň užívate slniečko, bo ja sedím v kancelárii v silonkách a aj tak mi je zima, niekedy si musím dať aj bundu alebo sako...a keď prídem domov, často neviem, čo skôr, či dať prať, žehliť alebo variť a je večer.... tak si to užívajte s Vašimi detičkami - len pozor na to silné slnko...
21. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,tak baby dneska si davajte pozor na burky a blesky,,,, a ma byt riaden hic no uz sa fakt tesim :slight_smile:
22. máj 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink: u nás je dusno aj sa už zatiahlo,dúfam že nebude silná búrka,práčka mi perie,dnes mám voľno tak si upracem,navarené mám,poobede chcem ísť cvičiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

víkend robím ale od pondelka si berem dovolenku mám ešte niekoľko dní starej,tak budem relaxovať a čítať :sweat_smile:
22. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko aj u nás je zatiahnuté, aj chladnejšie zostalo, tak uvidíme ako bude. Tiež som chcela prať (posteľné prádlo), ale nechám si to asi na pondelok, snáď už bude pekne.
22. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akurat pijem kafco lebo ma dako hlava pobolieva co mna dako nezvykne :slight_smile: a idem si urobit cestovinu
22. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucxy aj ja mám dnes cestoviny, idem si ich uvariť, malá my už hajká
22. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau simi tak robim si tie take maslicky ktomu sampiony a paradajkove pyre no tak uvidim ake to bude :slight_smile: tak potom dobru chut
22. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe a aj všetkým dobrú chuť
22. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, tak u nás je dnes zamtiahnuté od rána. Bola som aj v obchode, lebo som už musela zbehnúť, a to tak, že malinká mi spinkala doma. A vlastne ešte stále spí, už od 10.30 h. Asi aj to počasie na ňu pôsobí. Ja som zistila, že som uplne slabá, a to mám do obchodu 5 minút takým kopčekom.

lucxy, simka - dnes máme všetky cestoviny? Aj keď ja mám také široké rezance s kapustou smaženou, už sa teším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gucz - tak to som zvedavá, a neprevaľuje sa ti malá veľmi, že nespadne z postielky? Lebo moja by asi drifla. :grinning:

aniel - ako žiješ?

anaret - "nezáviď nám" , my by sme chceli niekedy meniť s vami pracujúcimi, to stále čo nemáš to chceš, to sme my ľudia. :grinning:
22. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...ja vám prajem krásny víkend...my za chvíľu vyrážame do Blavy, nemusel by vlak meškať...prídeme až v nedeľu večer...užite si všetky víkend... :wink: :sunglasses:
22. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak dnes sme tuším všetky na cestovinách, ja som mala špagety.

miresta v pohodičke malá spinkala včera cez obed, aj v noci aj dnes cez deň, tak klop klop klop nech to nezakríknem. Dala som jej k postieľke ešte jeden matrac ak by spadla pre istotu, ale nemala by, ona má totiž postieľku medzi stenou a skriňou. Ak nezabudnem tak zajtra odfotím a hodím do albumu. Ja som mala skôr strach z toho, že odtiaľ bude vyliezať, že nebude chcieť ležať. Vyliezla raz včera a raz dnes, ale stačilo jej povedať "okamžite si choď lažkať" a šla, normálne sa čudujem.

inak aj u nás je dnes hrozne dusno, celý deň pod mrakom, akurát cez obed sa ukázalo slniečko, teplo bolo a od obeda ma bolí hlava ako koňa. Poobede sme šli k svokrovcom, normálne mi zostalo ťažko ( v aute horko, dusno), tak sme sa museli staviť v obchode kúpiť dačo na pitie. Teraz začína trochu pofukovať, cez deň sa ani lístok nepohol. Mohlo by spŕchnuť, nie?

sestri užite si krásny výlet :slight_smile:
22. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

miresta hodila som tie fotky postieľky
23. máj 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: dnes som v práci,ukazuje sa pekný slnečný deň :dizzy_face: ,včera podvečer u nás riadne fučalo aj troška popršalo,bola som poobede cvičiť,noa ke´d som prišla domov hneď aj mrcha prišla...zjedla som polovicu čokolády :grinning:

dietárky držím palce :slight_smile:

sestri pekný víkend si užite v BA :sunglasses:
23. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknú sobotu všetkým, mňa dnes čaká upratovací deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky, kde ste???
my sme šli poobede opäť k svokrovcom, neterky sa kúpali v bazéne, tak aj Laurike sme nafúkali malý bazénik a dva krát sa tam aj na chvíľku okúpala (mala tam vlažnú vodičku). Veľmi sa jej to páčilo, škoda že nebývame v rodinnom dome, že by sme mali vlastný dvor, to by bolo :slight_smile:

A dnes večer som 1x papala tento rok aj jahody, pravé domáce zo záhradky, mňam, mňam mňam. Včera či kedy ste ma navnadili s tým melónom, tak sme kúpili v lídli, ale moc mi nechutil, neviem prečo
23. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
24. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Gucz :slight_smile:
24. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko, už som sa zľakla, že sem nikto nechodí :confused:
24. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy :wink: -ako ide dietka?

sestri-uži si víkend :slight_smile:

anaret-ja som na pracovnej materskej a tiež mi v práci zima a chodím naobliekaná ako cibula.

simka-aj ty si sa dALA NA DIETKU?

gucz-jahôdky sme mali aj my pravé domáce ,mňam-Sofinka sa neveedela dojesť.twins jej kúpila pieskovisko lienku.Dáme na záhradu a potom odfotím.

miresta-ja som tiež nejaká chorá ,asi z tej klímy v obchode.Mne doktor povedal ,keď som bola tehu,aby soém si dávala pozor na kašel,že môžem potratiť,tak sa mu vyhýbaj a pi ríbezlový sirup alebo aj ten bazový.Inak som strašne narobená a vyčerpaná a nebavia ma ani žiadne dietky.

gucz-keď začneš ,držím palčeky :dizzy_face:
24. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našej Laure jahody vôbec nechutia, neviem prečo. Ona papá len to čo má overené, s novotami musíme ísť na ňu pomaly
24. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofinka zje všetko ,čo sa nehýbe :grinning: alebo aj hýbe? :zipper_mouth:
24. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: , hoď dajaké aktuálne foto ak máš, alebo mi pošli na mail
24. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Aniel hej začala som s diétkou už od začiatku mája
24. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka- :wink: držím palce

gucz-máme foťák v oprave :unamused:
24. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,uz som dneska pisala skoro rano a mi to nezobralo ,,,,varila som a potom sme isli vonku,,,mala mi trucuje nechce spat,,,vstala o 6tej nastastie,,,ale aj tak prisli sme zvonku a zahlasila podme sa prezliect a na bicykel,,,a ja ze no urcite laurinka, ides pekne spinkat tak som zvedava
hej aniel drzim,,,da sa :slight_smile:
24. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo lucxy ako spinkala? dobre? nevymýšľala?
u nás je krásne slnečno, tak asi prchneme von i keď mne sa teda vôbec nechce
24. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ahojte, tak dnes hlasia horucavu, zasa nic pre mna, teraz
rano je tak fajn, mne by toto stacilo.
25. máj 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau dia no mas pravdu ani ja nemusim ,,,ale rada by som prijala kebyze som niekde vbazene bez starosti
25. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, takže horúčava... budeme vonku len chvíľku. Včera chytila malá hysák keď nechcela ísť domov z ihriska, ani tak teplo nebolo ako som bola červená a spotená kým som ju metajúcu sa dovliekla domov. A večer zasa štrajky so spaním, taká bola unavená že ledva pozerala ale ani za svet do postieľky... Tak som jej tam nahodila naspäť tú bočnicu, dali sme ju tam a keďže nemohla utiecť asi 3 minúty húkala ako divá a potom zrazu ticho. Tak sme šli pozrieť čo sa deje a ona už spala. Ja som bola zrelá na infarkt z toho revu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucxy, tak bez starosti :slight_smile: :slight_smile:
To je vtedy, ked idem napr. k lekarovi sama alebo do mesta uplne sama, ale aj tak moze
prist telefonat. :slight_smile:
Vsetko, kam ideme s malou, nikdy nevieme, ako dopadne - ako dlho budeme a v akom
stave sa vratime. A samozrejme - tiez zovsadial ideme s hysterickym revom, zbytocne
vysvetlujem, opakujem, ona nema konca.
25. máj 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok