Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
16. jún 2009

anaret cauko,,,kde si sa stratila? ozaj ani erikas zase nepise 🙂

dia2006
16. jún 2009

Ahojte, u nas prsi, rano bolo zasa strasne dusno, toto je taka hra na moju hlavu, ze este chyba
len sneh a hmla. Celu noc som nespala kvoli dusnu, naozaj ledva zijem, ani neviem, co hlasia dnes
za pocasie.
Anaret, ani nehovor, tento rok som bola uz na 3 pohreboch, vlani tiez, uz by naozaj stacilo aj nam,
aj ked nie priamo z rodiny, ale aj tak dost.
Lucxy, das malu teraz od septembra?

lucxy
16. jún 2009

hej dia od septembra,,,ja upratujem a mala mi tu robi bordel,,,,a uz vymyslela ze snou mam ist pod strom vonku ked prsi a pozerat mysi xixi

gucz
16. jún 2009

ahojte dievky 😉
aj u nás je také podivné počasie, včera ma bolela hlava, v noci som bola asi 4x hore... bolo dusno, teplo, no otras, a potom nad ránom pršalo, to bolo úplne super, tak som zaspala ako bábo. Ani vstať sa mi nechcelo, vstávali sme o 7.15. Teraz je zamračené, pofukuje vetrík, dúfam že ešte spŕchne a nebude také dusno ako včera. To som si chcela hlavu odrezať..... 🙂 , keď ma teraz bolí, nechcem si dávať pirule, ale malá akoby to vycítila tuším ešte viac kričí a buchoce hračkami.... No už to prešlo, aj tak dobre, len dúfam že ma zasa nezačne bolieť

lucxy že pod strom pozerať myši, strašne je zlatá tá tvoja malá, má super hlášky. Naša ma dnes presviedčala, že chce chleba s maslom, potom odtiaľ vyjedala len maslo, tak jej vravím, že má papať aj chlebík. A ona na to: ne ba (chleba), aň (ano) makeko, eče makeko ťe (chce), mamina daj makeko (masielko). Ja mám doma takého malého masložrútika 😀 . Ja viem že tvoja krásne rozpráva, ale ja sa teším aj z toho, že malá povie trojslovnú vetu, ako mamina memá papuce. Akurát mi tu zasa reve, že chce makeko.

lucxy
16. jún 2009

gucz neboj vie aj zle hlasky aj nadavky,,,dieta si rychlo zapamata,,,a ked zanadava ale iba predo mnou ja pozriem na nu a vtom uz to nebudem rozpravat,,,ako mala vie ze sa to nema ale musi podkusovat 🙂

gucz
16. jún 2009

🙂 , tak to nás ešte len čaká, ale to bude ešte ďaleko.

lucxy
16. jún 2009

neboj nic moze to prist hocikedy,,,myslim tym, ze sa rozkeca a bud vlastne rada,,,ja by som ju najradsej niekedy stopla 🙂

aniel
16. jún 2009

čaute -aj naša sa už konečne začína rozkecávať.

dia-ja som myslela,že chceš povedať gucz ,že aj ty budeš mať bábo.Malá bola dnes na kontrole a v pohode,tak už lieky nemusíme .Aj ,tak mi z nich polovicu vyliala.

gucz-jasné ,že požičiam.Aj darujem,mne to len zavadzia.Postielku teda odnesiem bratovi ,možno sa im zíde dole u babky.

lucxy-možno malá keď vyrastie bude spisovateľka.Má bujnú fantáziu.

anaret-ja sem tiež chodím málo.

sestri-závidím potichučky plány o dovolenke.Uži si to,veď si to po tom hektickom období zaslúžiš.A možno na koniec zistíš ,že manžel je ten pravý a zdravie sa dá tiež do poriadku lebo všetko je o psychyke 😉

gucz
16. jún 2009

aniel si zlatá 🙂 , som rada, že je Sofinke už lepšie.

miresta čo je s tebou? dúfam, že nie si v nemocnici, keď sa tak dlho neukazuješ. Si v poriadku? a čo Eťka, zdravé ste??? ozvi sa prosím, už sa o Vás aj začínam báť.....

lucxy
16. jún 2009

aniel mala nebude spisovatelka ale asi herecka,,,,ako sa vie pretvarovat to normalne nie je mozne,,,,dneska ma znej islo vyrutit co robila
miresta kuk ozvi sa,,,, 🙂

gucz
17. jún 2009

Dobré ránečko, kde ste kto?

lucxy
17. jún 2009

cau gucz,,,,a ty co si niako skoro hore? my od 6tej ale este som dala prat no a tak 🙂 a inak ako sa citis nie je ti zle? 🙂

simka9122008
17. jún 2009

Ahojte kočky, tak som sem konečne dokvitla 😀 😀 😀 , už máme konečne vymaľované, boli sme na istú dobu u babky, o ulicu ďalej, no už sme konečne doma a čo sa tu nedozviem, jupíííííííííííííííííííííí, Gucz, tak gratulujem, ja som to vedela že tá vaša dovča mala efekt a potvrdilo sa 🙂
Kočky, doobeda tu nebudem, idem do mesta vybaviť nejaké veci, tak sa ukážem možno na obed a ak nie tak večer stopro, páčko

simka9122008
17. jún 2009

A pridala som nejaké novšie fotky, tak ak chcete mrknite do albumčeka

lucxy
17. jún 2009

no simka vitaj,,,a ja ze kde si zmizla aj ty,,,,,dufam, ze budes prispievat castejsie,,,,pekne farby aj kuchyna zelenkava,,,,,
ja pijem konecne kafco,,,,idem dat uvarit zemiaky,,,,a ktomu rybu

simka9122008
17. jún 2009

Lucxy neboj jasné že tu budem častejšie, už ste my tu chýbali, no ale ešte raz sa bude u nás maľovať ešte obývačka, asi v polovici júla ☹

lucxy
17. jún 2009

jaj tak ste sa pustili do malovania,,,,celeho bytu? pevne nervy,,,, 🙂

gucz
17. jún 2009

čauko babulky
hej vstávali sme skoro, lebo u nás svieti slniečko a to nám potom ráno pečie do spálne i keď je zastreté...
nemohla som skôr odpísať, lebo malá normálne reve keď tu sedím, príde začne mrnčať a stále dokola mamina pa, mamina pa, mamina pa. pa je hopa v preklade, proste že nemám sedieť za stolom. A keď jej poviem že nevstanem, lebo čítam, alebo že o chvíľku, tak reve ako o dušu a strašne ma s tým vytáča. Aj teraz už čumákuje po mne že tu sedím.
Simka, áno dovolenka bola plodná, teraz už len dúfať, že všetko bude v poriadku a v januári sa dočkáme bábenka.

gucz
17. jún 2009

máte krásne vymaľované, aj nám by sa zišlo, ale MM sa do toho nechce 😒 , tvrdí, že načo, však malá je malá a že to potom zašpiní a tak. A keďže potom bude druhé miminko, tak ja neviem kedy vymaľujeme... možno o 4 roky ☹ .Teda nemáme špinavé steny, alebo tak, však tu bývame menej ako dva roky, ale všetky steny sú biele a mne to príde také sterilné, nie také domácke alebo ako by som to napísala.... ja neviem, ale pekne vymaľované steny robia divy s bytom....

lucxy
17. jún 2009

gucz nenechaj sa odbit to su chlapi,,,povedz ze chces mat pekne steny a basta fidli

gucz
17. jún 2009

hmmm asi máš pravdu, ale skôr to omalujem ja ako on. Asi poviem môjmu ocinovi, on je na také veci veľmi šikovný. no idem, malá mi tu zasa blečí, asi ju niečim ovalím 😠

lucxy
17. jún 2009

gucz to aj moj ze naca a bla bla 🙂

dia2006
17. jún 2009

Ahojte, ja sem budem tiez chodit castejsie a odkaz pre
aniel, jezis, nestras, ja som vtedy s gucz vtipkovala na margo tej dovolenke
vo dvojici a vidis, aj mi to vyslo, ale na margo toho, ze gucz aj miresta cakaju
a pytaju sa dost casto aj lucxy aj mna, tak teraz som si nebola naisto, ani
za svet som si nevedela spomenut, kedy som mala /to sa mi este v zivote
nikdy nestalo/ - tak som si uz aj zacinala mysliet, ze aj ano a vtedy som si povedala,
ze sice som ja nechcela, muz ano, asi to tak malo byt, ale nastastie nie, proste ja si
to chcem naplanovat, ked budem citit, ze velmi velmi chcem. Ale bola by to fakt sranda!!
Tolke tehulky v teme po 90-dnovke!!!

Sestri, kde si, co je s Tebou?? Dovolenky mas super naplanovane, nech to aj vyjde,
my nic neplanujeme, lebo mala dokaze ochoriet zo dna na den, tak pojdeme nepla-
novane, co narobim.

Gucz, inac, ako sa citis?? Nebyva Ti spatne? A TY si sa nechcela vratit do prace?
Ani neviem, kde si predtym pracovala.

Simka, pekne fotky, vzdy si prezriem aj uz dolozim, hrozna som, hrozna, ja viem,
takto som v tom pase taka neosobna.

Lucxy, aj ja sa na malej strasne nasmejem - ta ma tiez take hlody, velakrat mi
je az do placu - minule zahlasila, ze pozor, pozor, beha tu potkan!!!!

No, takto to u nas vyzera!

sestri
17. jún 2009

ahojte kočky....

dia...som v pohode, neboj...len som akási rozbehaná...aj včera som prišla domov pred 18h...bola som u kaderníčky na farbení a strihaní, lebo už som mala vyrastený melír, aj farbu. zas som svetlejšia...
tento víkend budem slúžiť na pohotovosti, tak budem robiť 2 týždne v kuse...
ozaj 27.6. máme letecký deň, mohla by si aj s rodinkou prísť...a do tých kúpelov nahováram aj rianu...
inak včera mi kaderníčka povedala, že som pribrala...vraj som vždy bola chudšia...ja to viem, ale ani trochu ma nepotešila, že si to všimla...musím začať niečo robiť...

dnes je krásne, aj keď trochu chladnejšie počasie...my teraz nemáme pacientov...povysávala som tu pavučiny v rohoch, lebo to naša upratovačka akosi zabúda robiť a ja som sa už na to nemohla pozerať...

všetky tehulky ...držte sa...

malá si opravuje známky, už majú len týždeň...vravela som jej, že vôbec nevadí ak bude dajaká 2, ale chce samé 1, tak som zvedavá...robíme projekty...a potom 2 mesiace...musíme si to dajak rozdeliť, aby bola čo najmenej sama...preto tolko plánov na dovolenky...

takto dajak to teraz u nás funguje...niekedy sa ani nedostanem k počítaču, lebo tam malá často sedí a večer som už unavená...

prajem vám pekný deň... 😉

gucz
17. jún 2009

čaute konečne som sa sem zasa dostala na chvíľku

dia pýtaš sa ako sa cítim.... no zle od žalúdka mi nebýva, nevraciam, ale keď sa ráno zabudnem najesť tak mi sem tam zostane zle. Trošku ma bolia kríže, ale dá sa to vydržať. Akurát som strašne UNAVENÁ, či skôr bez života, neviem ako to vyjadriť, malá je strašne živá, začala si strašne presadzovať svoje, ak nieje po jej mrnčí, čo mne strašne lezie na city, neposlúcha tak ako by som si to ja predstavovala. Stále dačo vymýšľa, robí aj také veci, čo vie že nemá robiť, tak jej poviem, že to nemá robiť, nereaguje, prípadne sa uteká schovať. Potom po nej skríknem, raz, dva krát, tri a potom ma to dožerie a vyfasuje na riť. Potom ona reve, i keď len chvíľočku, ale mne je to hrozne ľúto, možno viac ako jej. Nemôžem si pri malej ani na chvíľu sadnúť, hneď príde a vykrikuje mamina poď alebo mamina pa (hopa). Ale nič konkrétne ani nechce, len proste aby som nesedela. Tak ani k počítaču si v pohode nesadnem, ani k časopisu, ani ku knižke..... Strašne chce teraz papať sama, ale samozrejme pri tom zašpiní seba, stôl, okolie, a v poslednej dobe viac ako mesiac dozadu. Tak keď sa naje, tak mám pol hodinu čo robiť s upratovaním... No a upratovanie celkovo.... stále je u nás neporiadok, zatiaľ čo ja upracem v kuchyni, tak malá rozbombarduje obyvku, atď. Napríklad dnes som posteľ v spálni ustielala asi 7x. Ja neviem ako to iné ženy robia, že majú čisto. MM mi s tým moc nepomôže, jemu je to jedno, hlavne že má kľud. No a potom si pripadám ako neschopáčka strašná..... Na obed keď malá zaspí rýchlo upratujem a varím, to akurát za tie dve hodinky stihnem a už je hore a všetko odznova. Predtým som upratala ešte večer ako malá zaspala, ale teraz na to nemám silu, ľahnem si na gauč a v momente spím. Strašne som unavená..... už aby to prešlo, aj keď som čakala malú som prvé tri mesiace bola taká, ale to som sa nemusela o nikoho starať, bývali sme u svokrovcov, takže bolo stále navarené, upratovala som len našu izbu. Aj teraz keby som si ľahla na gauč, tak v momente spím, zíva sa mi.......
No tak som sa posťažovala, dnes mám nejakú depku z toho, asi hormóny či čo..... Ale zasa aby ste si nemysleli, že sa sťažujem na malinkú, ona je hrozne zlatá, aj sa vie pekne zahrať keď sa jej chce, len to na mňa nejak všetko doľahlo... Asi zajtra niekam vypadnem do mesta trošku vyvetrať hlavu, alebo čo, neviem ešte uvidím.....

inak sorry za extra dlhý príspevok, len som sa potrebovala vykecať, MM nič hovoriť nechcem, aby nepovedal, že sa stále len sťažujem, on je moc zlatý posledné dni berie malú von, nech si môžem oddýchnuť, ale ja vtedy upratujem. tak u nás asi tak

gucz
17. jún 2009

a ešte som zasa pribratá, už mám takmer takú váhu ako pred 90tkou, a to ani nejak extra nejem, asi mi nerobia dobre múčne veci. Ale čo keď ja si život bez chleba a rožkov neviem predstaviť???
Teraz mi kysne cesto na pizzu, tak sa teším ako si z nej dám...

lucxy
17. jún 2009

no idem precitat co ste tu za scenare napisali xixix 🙂

lucxy
17. jún 2009

no uz som precitala,,,hned je tu veselsie ked pisete 😀 😀 😀
dia no hefty riadne davaju,,,,mala by som si to zapisovat,,,,
sestri mam taky pocit, ze sa tu vsetky davame zosvetlovat ale vsak chceme byt pekne aj ja uz musim ist,,,,nemam ziaden strih,,,,teraz som si asi 3krat natocila pramienky vlasov,,,lebo uz ich mam dost dlhe a bolo to fajne,,,ale chcem ist na melir a zostrihat trochu vlasy ten predok
gucz u nas pokial ja tu stale neupratujem pretoze sa tu len tocim tak je poriadok ale to fakt stale upratujem veci ponich,,,,pretoze mne chodi mm na pol 12tu na obed takze ked pride tak zase saleju vytahuju veci no a tak ,,,,
vcera vecer o 10tej som zmyvala dlazku,,,,a teraz je tu zase bordel

gucz
17. jún 2009

júúúúj spráskala som tú pizzu, plné bruško mám 🙂 , asi zaspinkám ako bábo, idem sa na chvíľku natiahnuť kým malá vstane

lucxy
17. jún 2009

gucz ty si pizovy maniak 😀 😀 😀