Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
14. júl 2009

čavte dievky ale ste ukecané keď tu niesom, čo? 😀 😀 😀
dokončila som tú tortu, hodím do albumu fotku tak kuk. Nevydarila sa presne podľa toho obrázku, čo som to robila, ale snáď sa bude zajtra malej páčiť.... Prečítam Vás až zajtra, strááááášne som unavená, dnes sme vstávali už o pol piatej kvôli cestovaniu do TT 😝 😀 😔 😔 😔 , tak zatiaľ papa

simka9122008
15. júl 2009

Dobré ránko
Gucz nádherná tortička, šikovná si fakt dole klobúk

gucz
15. júl 2009

dobré ránko
simka díky, nebolo to ťažké, recept bol z mmb. Torta mi prihorela, tak som ju musela obrezať, ale inak fajn 😀

dia2006
15. júl 2009

Mila Laurika od Gucz, vsetko naj naj naj k narodeninam, vela stastia
do zivota!!!!!
A torta je velmi peknucka, naozaj, istotne bude mala spokojna!

simka9122008
15. júl 2009

Joj vidíš Gucz, by som úplne zabudla, tak všetko naj Laurike k jej dnešným 2 rôčikom 😵

anaret
15. júl 2009

ďakujem za priania pre dcéru... a aj ja želám všetkým všetko naj... užite si sviatky a aj tieto krásne letné dni...

sestri, obdivujem Tvoj pokoj a pohodu ako si dokázala zvládnuť koniec manželstva... /aspoň to tak vyzerá/ neviem, u mňa by to bolo asi emotívnejšie...a dcéra ako sa s tým vysporiadala???

sestri
15. júl 2009

ahojte...

anaret...máš pravdu, zvládam to v pohode...ja som chcela rozvod a mám pocit, že ma to oslobodilo...malá to znáša nie dobre, ani nie zle...má slabé chvílky, ale snažíme sa s ňou všetko rozoberať a vidí, že sa teraz vôbec nehádame a to je ňu teraz to najlepšie...sme jedni z mála ľudí, čo ukončilo manželstvo bez hádok...

dnes som bola v robote a celkom dobre som sa cítila...asi mi to už aj chýbalo, len sme mali málo ľudí...teraz som dopila ľadovú kávu a idem robiť trochu poriadky...

vonku je nechutne, tak budem radšej sedieť doma...možno na večer skočím von...

sestri
15. júl 2009

ozaj gucz...urobila si krásnu tortu... 😉

gucz
15. júl 2009

čavenko tak už sme jej zablahoželali, hodila som pár fotečiek do albumu.

dia2006
15. júl 2009

Ahojte, mala Laura je strasne zlata a gucz, Ty inac dobre vyzeras, aj ked stale
tvrdis, ze Ti je zle. Ja som raz piatok isla domov z prace - to je najhorsi den
a skocila som este do mesta, ledva som tahala nohy za sebou a znama mi
hovori, ze ako dobre vyzeram. A to mi hovoria aj iní. Tak asi nie je podstatne,
ako sa citis, okoliu sa páčiš. 🙂

dia2006
15. júl 2009

Budem teraz menej chodit, ale stale vecer si Vas precitam, aby som bola v obraze.

gucz
15. júl 2009

dia diky za pochvalu výzoru, to poteší 🙂 . To možno preto, že som sa tešila z malej, torta sa jej moc páčila, hneď sa na ňu chcela vrhnúť, hlavne na lentilky, lebo bežne jej ich nedávam, ale vie že je tam čokoláda. Inak som riadne pribratá, mám takmer toľko čo pred 90tkou, ale v tvári až tak nie, len prsia, brucho, trup a stehná.... posledných pár dní mi od žalúdka ani nieje zle, akurát keď sa zabudnem najesť, ale inak sa cítim celkom fajn. Akurát navečer, teda už poobede som riadne unavená, ale to je možno aj tým teplom. Už aj v noci lepšie spím, ťuk ťuk ťuk, ešte týždeň dozadu som v noci chodila na wc aj 5x, a posledné dve noci som bola len 2 a 1 krát. Tak sa aj vysapím trochu 🙂

a prečo budeš chodiť na net menej? v práci sa nedá?

lucxy
15. júl 2009

aj ja sa pripajam ku gratulaciam,,,takze Lauruske vsetko najsamlepsie k jej dvom rockom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
torta je krasna fakt,,,, 🙂 aj fotky krasne a ty gucz vyzeras tam tak oziarene omladnuta naozaj
tak zub mi dorobili trhanie sa nekonalo,,,,nastastie,,,,tak uvidim,,,,poobede som bola zase s malou na kupku,,,,a som k.o
teraz som si nabrala polievku mi prisla na chut
sestri aj tebe viacej pasuje svetlejsia farba na tej fotke v pase teraz to mas lepsie 🙂
dia a ty preco nebudes chodit? 🙂

dia2006
15. júl 2009

Sestri, vlasy mas super, neviem sice presne, kedy si si vymenila fotku,
ale mas to ovela lepsie, take zivsie a si mladsia.

lucxy
15. júl 2009

cau dia 🙂

dia2006
15. júl 2009

Ahoj!
Cez den to mam horsie - kvoli praci, ja chodim na internet tak na 2 minutky, lenze zvysok zamestnancov
tam doslova surfuje a aj hodiny - neviem, ako to mozu stihat.
Tak radsej nebudem chodit vobec, aj ked chodim len popri praci - teda nieco mam rozrobene
a odskocim si...
Ale uz si nebudem ani odskakovat, nestoji mi to za to a ostatní nech si četujú a pod... mna to nezaujíma.
A kde chodíte na kupko??

simka9122008
15. júl 2009

Ahojte kočky ako sa máte ja teraz žehlím, dnes bol riadny hic, uff 😝 😝 , pridala som aj nejaké fotky tak môžte kuk

lucxy
15. júl 2009

hej hej simka ved som si hned vsimla a na teba som zabudla,,,,ja uz idem spat lebo ani nevidim vsade binec ale dneska uz kaslem nato
na kupku sme boli vo vrutkach teda pred tym a dneska v meste v martine,,,,

lucxy
15. júl 2009

wau aj simka aka kocica 😉

simka9122008
15. júl 2009

Ďakujem no ešte to nie je ono

dia2006
15. júl 2009

Simka a to je cela rodina?? Mala je cela Katka, teda Ty, aj ked vsetky Ta volame Simka.
A Petko je cely... Ty tiez, vsak? Inac, strasne je pekny.

dia2006
15. júl 2009

Kocky a kde ste vsetky pracovali pred materskou? Ja si neviem ani predstavit.

simka9122008
15. júl 2009

Dia ja som zamestnaná v Železničnej nemocnici ako sestrička, tak my držia miesto

simka9122008
15. júl 2009

Kto pozná môjho muža tak hovoria že celý on, no odkedy malá podrástla tak sa viac podobá na mňa vraj

dia2006
15. júl 2009

Tak to by som teda vobec nepovedala, ja som uctovnicka, ale to asi viete, ved kecam o tom vela. Ale - je to aj moj konicek, mna to proste bavi, tak som rada, ze mozem robit, co ma bavi.

Zeleznicna nemocnica? To znamena, ze tam ju len zamestnanci zeleznic?

simka9122008
15. júl 2009

Nie, no väčšinou tam chodia k lekárom železničiari, ale aj iný

sestri
15. júl 2009

simka...aká si kočka...a dokonca sestrička...netušila som, že je tu aj iná sestrička...

sestri
15. júl 2009

inak vám prajem dobrú noc...idem spinkať, konečne nie som sama v izbe...zas ma bude mať kto kopať...moja dračica... 🙂

dia2006
15. júl 2009

Ahojte, dobru noc.