Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
16. júl 2009

ahojky a dobré ránečko
večer sa tu u nás tak strašne blýskalo, že som už nechcela zapínať počítač a radšej sme šli spinkať. Mali sme tu na návšteve svokrovcov aj našich, tak bolo fajn 🙂 . Malá šla neskôr spinkať, už bola riadne hotová a ráno ako naschvál vstala o pol šiestej, som myslela, že ma vystrie. No ale aj tak dobre, aspoň som si stihla vyvetrať celý byt, kým nieje zasa tak horko.

k zamestnaniu, ja som robila operátorku, ale nie telefonistku, ale ako robotníčku, mala som na starosti asi 7 - 10 metrovú výrobnú linku na dosky plošných spojov (tie zelené dosky čo sú napríklad v televízore, alebo v počítači, v práčke....). A keď som zostala tehu, tak ma preradili na ľahšiu prácu, testovala som na testeroch tie dosky. No a ešte voľakedy pradávno som robila predavačku. Ale školu mám poľnohospodársku a na to nadstavbu kvetinárka aranžérka. Ale v kvetinárstve som robila len chvíľočku, ono ma to aj bavilo, ale pri kvetoch je zima, stále sa máčaš vo vode (pri kvetoch), tak som vtedy bola viac chorá ako zdravá..... A po materskej neviem čo budem robiť, teda ak nezrušia firmu, tak sa rada vrátim tam, lebo to bola dobrá robotka 🙂

saestri pekný pas, fakt Ti tá farba vláskov pristane

simka9122008
16. júl 2009

Ahoj Gucz máš super fotku v pase

anaret
16. júl 2009

gucz, ako dobre vyzeráš - to tehu Ti prospieva...

sestri aj Ty máš dobrú fotku, uži si toto leto...

simka a Tvoje letné fotky - super! sála z nich taká pokojná pohodová letná rodinná nálada - to ste boli niekde ako rodina na výlete, či čo??? a máš chutné deti - ako spolu vychádzajú???

moja diétka je v keli, nemám na to nejakú vhodnú náladu, rozhodla som sa, že toto leto si užijem aj keď som pribratá...tak asi tak o mne...

simka9122008
16. júl 2009

Ahoj Anaret, nič si z toho nerob, ani ja prísne nedržím žiadnu diétku, nejako tiež nie som nato pripravená, myslím môj organizmus, hlavne že sme zdraví, no nie
Deti spolu vychádzajú super, majú sa veľmi radi a pri tom sa aj pohašteria, no to patrí k súrodeneckej láske
Boli sme minulý víkend na krstného chate v Maďarsku, oslavovali sme tam mamine narodky, boli sme tam celá family

gucz
16. júl 2009

baby už ma toľko nechváľte, lebo budem buď namyslená, alebo tehotná každý rok 😀 😀 😀 . Simka veď aj Ty máš peknú fotku v pase, aj v albume, detičky sú fakt krásne, okate 🙂. Ak chceš, pošli mi fotku čo máš v pase na mejl a ja Ti ju vystrihnem tak, že Vás bude lepšie vidno. Teda ak chceš.

simka9122008
16. júl 2009

To fakt?, to by bolo super, pošli my tvoj mail cez IP a dík si zlatá

gucz
16. júl 2009

máš poslané do ip 🙂

gucz
16. júl 2009

hotovo, máš to poslané, ak by to náhodou nešlo dať do pasu, tak to ešte zmenším, ale malo by to ísť 🙂

lucxy
16. júl 2009

caute kocice,,,,, 🙂

simka9122008
16. júl 2009

Ďakujem, už to mám zmenené, si zlatá dík a ako to robíš?

lucxy
16. júl 2009

no ake ste krasne 🙂

simka9122008
16. júl 2009

Však to super urobila gucz, je šikovná
Kočky idem povysávať, lebo je tu omrvinka na omrvinke a idem ešte uvariť deťom tvarohové gombóce

gucz
16. júl 2009

potom napíšem, musím ísť.pa

sestri
16. júl 2009

ahojte....u nás v noci strašne hrmelo a blýskalo sa...veľmi zle som spala už 2 noc...nervy asi pracujú aj ke´d si to neuvedomujem...nevadí, to prejde...

dík kočky...ako blond sa cítim oveľa lepšie... 🙂 ...všetky akosi opeknievame... 😉

gucz
16. júl 2009

ahojky už som na chvílenku tu. Tak ja mám Vistu v počítači, a keď si kliknem pravým na fotku tak si dám otvoriť v programe: windows fotogaléria. Tam keď si otvoríš fotku, tak hore nad ňou máš v riadku napísané súbor, opraviť, informácie, tlačiť......... Tak si dáš to opraviť a vpravo vedľa fotky máš potom : opraviť automaticky, upraviť expozíciu, upraviť farby, orezať obrázok a upraviť efekt červených očí. Tak s tým orezať obrázok si vyberieš z fotky ktorú časť chceš, aj veľkosť. Nič ťažké. A veľkosť upravujem v programe IrfanView, ale to vysvetliť neviem, je to po anglicky, to mi len MM ukázal čo tam mám spraviť, aby sa mi fotka zmenšila.
Bože u nás je zasa horko na skapanie, bola som s malou vonku, cestou sme sa stavili aj v obchode, ale nedalo sa tam vydržať. Teraz už malá hajá, ja mám zatemnený celý byt, všetko pozatvárané nech sem nejde teplý vzduch z vonku. Mám tu vnútri 25,5 stupňa no i tak je mi veľmi teplo. Som len v spodnom prádle, ventilátor fičí.....
Rýchlo idem uvariť ryžu a pečienku na šťave a pôjdem si asi ľahnúť, zatiaľ pa

lucxy
16. júl 2009

no u nas vonku fuci tak aspon mi ten vietor ide dnuka,,,,inak na skapatie mala mi tu len vystrajala tak mozem doriadit ten binec cakam kym zaspi,,,,o nervy,,,, 🙂

sestri
16. júl 2009

kočky...kde ste?

lucxy
17. júl 2009

dobre ranko,,,,no vcera tu nikoho nebolo tak som nic nepisala,,,,,dneska to vyzera tiez na riadne teplo,,,,pojdem asi smalou ku mame na robotu a tam jej nafuknem maly bazen,,,,nech sa clupoce,,,,,

gucz
17. júl 2009

čauko dobré ránko
mne sa už včera večer nič nechcelo
teraz tu u nás ukazuje 20 stupňov, ale určite bude zasa horko. Lucxy a kde robí tvoja mama? teda ak to nieje tajné?
my pôjdeme poobede k svokrovcom, tak aspoň malá sa tam okúpe v bazéne, musím zbaliť MM kraťasy na kúpanie. Ja si posedím na záhrade v tieni s minerálkou a budem spokojná.

lucxy
17. júl 2009

gucz moja robi vo firme uctovnictvo a oni tam vzadu maju spraveny taky bazen ,,,,a maju tam aj nafukovaci taky mensi tak pojdem asi tam 🙂

gucz
17. júl 2009

hmmmm aj ja by som sa okúpala ale zostáva mi len vaňa 😀 , na jazero alebo na kupko kvôli tehu a možnej infekcii nehrozí a u svokrovcov je síce domáci bazén, taký 3 metorvý nafukovací, ale oni ho zabúdajú zakrývať keDˇsa tam nikto nekúpe, tak je voda o chvíľu zelená i keď tam dávajú chlór a vodu aj filtrujú. Ja sa tam bolím vliezť. Malú po kúpaní hneď osprchujem, tak by to nemalo vadiť. Keď si spomeniem že my sme sa ako deti kúpali u babky v dedine v požiarnickej nádrži kde pritekala voda z potoka, plávali tam žabačince a nikomu to nevadilo...... 😝 😀

gucz
17. júl 2009

kde ste všetky? zarezávate v práci?

aniel, twins žijete?

lucxy
17. júl 2009

tak uz som malu ulozila spat,,,,,bolo dobre,,,,oni maju cisty bazen staraju sa onho,,,,a ten maly bol cerstvo napusteny pre malu,,,,gucz ja co som bola na kupku tak tam bola tehotna baba co mala saty ale si len nozky omacala,,,vsak to je jasne ani ja by som tam nesla

sestri
17. júl 2009

ahojte...už som doma z roboty...stihla som aj masáž a teraz som dojedla polku melónu...vonku sa to nedá vydržať...asi si pôjdem ľahnúť...

anaret
17. júl 2009

gucz, ja som bola v práci, bolo teplo, no doma to nieje o nič lepšie... malému som napustila bazénik, tak sa schladil...jemu to stačí...dcéra bola s partiou na kupku, len ja sa parím vo vlastnom pote...a to som ešte teraz večer zavárala uhorky, piekla piškótu - spodok koláčika - zajtra naplním, máme hody...pred chvíľou som dovešala záclony, lebo poobede som umývala okná... teraz mi dopralo, idem zavesiť...teraz sa super pracuje, lebo nie je tak teplo...

zajtra máme mať u nás vystúpenie, tak držte palce, aby to vyšlo...inak neviem, ako bude, lebo hlásia zhoršenie počasia........

simka9122008
18. júl 2009

Anaret kde ty berieš toľko energie, veď ja som z toho počasia hotová už večer, nie to ešte robiť 😝

gucz
18. júl 2009

čavec
anaret Ty si fakt šikulka. Aj malá sa včera čvachtala v malom bazéniku keď sme boli u svokrovcov. Veľký svokor vypúšťal a čistil, ale malej je ten malý aj tak lepší. Mne stačil tieň pod stromom a chladený ľadový čaj. Trošku pofukoval vetrík, tak bolo dobre. Večer som tiež zavárala, ale len po troške, trochu marhuľového džemu, a 4 pohárky uhoriek. Ale či z tých uhoriek niečo bude.... netuším, tento rok mi dajako nechytajú viečka, nechápem to, stratil sa nám teplomer zo zaváracieho hrnca, tak som si požičala druhý a i tak mi viečka nechytili a to boli nové. Tak uvidím čo bude z tých uhoriek. A pravda je že najlepšie sa robí večer keď už nieje tak horko.

aniel
18. júl 2009

🙂

simka9122008
18. júl 2009

Ahoj Aniel a ostatné kde ste sa podeli? 😲

gucz
18. júl 2009

ahojček, tak aj ja som tu na chvíľočku
boli sme u našich poobede, strááááášne pršalo, zblblo nám auto, cestou domov stále skapínal motor 😝 ☹ , no na nervy. Potom už aj malá bola taká nijaká, zadriemala, v polospánku vypila fľašu kaše a potom sa prebrala a vypýtala sa cikať. Som si myslela, že len nechce byť v postieľke, ale pekne sa vykakala do nočníka, tak sme sa povinne vytešovali nad kakom 😀 . Teraz tam ešte mrkoce v postieľke, tak ledva čakám, kedy zaspí, lebo ledva pozerám čo by som tak spala.

Pozerala som správy a bolo tam o tom nešťastí na Pohode, tak som si aj poplakala, tak mi to prišlo ľúto...... 😔 ☹ , bola som na Pohode tri krát, a keď si predstavím, koľko tam býva ľudí, a že sa niečo také mohlo stať aj vtedy..... ☹ 😢