Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
25. júl 2009

Ahojte, ja som doobedu varila, prala a pratala, klasika a ešte idem teraz pozmývať, kým malá spí, počasie je o ničom, zima brrrrrrrrrr, tak budeme dnes doma a v pondelok musím pripraviť izby, lebo v utorok nám prídu meniť okná

sestri
25. júl 2009

ahojte...tak ja dnes okrem prania nič nerobím...teraz som doobedovala grilované mäso a uhorkový šalát...spala som skoro do 11h...ráno som odprevadila malú a išla som spať...prišla som domov o 1 ráno...musím skočiť na nákup...vonku je celkom pekne, fúka síce vietor, ale nie je zima...včera som pekne poupratovala byt, tak dnes nemusím...budem len vegetiť...

lucxy
25. júl 2009

sestri aka pekna fottka v pase? uplne si ina,,,,kocka 😉

sestri
25. júl 2009

lucxy...ďakujem, pred tým som to vraj nebola ja, tak som stým musela niečo urobiť...toto som naozaj ja

gucz
25. júl 2009

sestri super fotka 🙂

kde ste zasa všetky???

simka9122008
26. júl 2009

Dobré ránko

gucz
26. júl 2009

dobré ránko
čo porábaš?

simka9122008
26. júl 2009

Práve raňajkujem musli s výživou

simka9122008
26. júl 2009

Fúúúúúúúúúúúúúj, ale je tá výživa sladká, blééééééééééééééé 😝

sestri
26. júl 2009

dobré ránko...ja som si zas pospala...prišla som domov o 2h...hrali sme poker...idem si urobiť jesť a kávu...dnes asi bude zas teplo...čo budete robiť?

lucxy
26. júl 2009

caute caute,,,hlasim prichod,,,,som z nervami v koncoch,,,,z malej,,,dneska sme boli kade tade,,,,vcera som dala malu k mame,,,,tak som bola vonku s kamaratkou prisla som az o pol 5tej,,,,no a spala som do 9tej lebo to uz mama volala,ze to sa neda vydrzat,,,,reve za mnou baby vkuse mala chodi za mnou chyti ma za nohu ak sa vzdialim ,,,uz sa normalne citim ako uvaznena v klietke,,,no a dneska fici cely den a to cez spala len 8hodin,,,isli sme aj doobchodu ze si kupim dake triko samozrejme ani do kabinky nemozem ist lebo rici ako blazon,,,hadam ju to raz prejde 🙂

gucz
26. júl 2009

lucxy máš to teda veselé 😒 , ale mama je len mama....

my sme boli dnes poobede u našich a malá bola tiež ako odtrhnutá z reťaze, ona sa tam u nich v byte nudí, všetko chytá... mne to nevadí, ale môjmu ocovi to lezie na nervy, teda aspoň mám ten pocit. U svokrovcov je to lepšie, vypustíme ju na dvor a malá lieta kade tade a je spokojná. Ja som dáka unavená, neviem z čoho. Je tu u nás zasa dosť teplo

gucz
26. júl 2009

a dnes som konečne jedla uvarenú kukuricu 🙂 , MM mi zháňal po obchodoch kukuricu už asi tri dni a nikde nemali, až dnes sme natrafili v bille. Máme tu síce blízko roľu s kukuricou, ale ja by som tam po kukuricu nešla

aniel
26. júl 2009

sestri -teraz vyzeráš s tými vlasmi úplne super.

baby vídím,že samé depky.Mňa bolí zasa zub.Včera sme oslavovali mužovu 40dsiatku skoro celý deň som prespala.

aniel
26. júl 2009

lucxy-pevné nervy

gucz- ako žiješ? 😉

lucxy
26. júl 2009

no aniel diky,,,,a ty ako?

dia2006
26. júl 2009

Sestri, super fotka, hned reagujem, ako som ju uvidela. Fakt kocka!!!

No, tak na sobotu rano mala spala len necelych 6 hodin, ja som bola ako citron
a potom cez den som ledva cakala, ze zaspi - nespala cely den, ja som myslela,
ze to snad nie je ani mozne v tomto teple, no kde berie tolko energie?

gucz
27. júl 2009

ahojte

jéééé aniel Ty si sa objavila 🙂 , žijem žijem 😀 , len Teba tu dáko nevidno, chýbaš nám. Ako sa majú deťúrence? čo Sofinka? Ten zub ma mrzí, snáď Ťa to čoskoro prejde.

dia tie decká sú asi na solárnu energiu, fakt, aj u nás len čo vyjde slnko malá fičí na plný plyn 😀 , dnes ráno vstala o šiestej, a ja by som taaaaak spala...

sestri
27. júl 2009

ahojte...ďakujem všetkým...máte to s deťmi ťažké...aj Tinka bola taká, tak viem aké to je...ja som v robote, konečne je tu šéf a robíme normálnejšie...dnes ba som chcela umyť okná, no uvidím ako bude po robote...celý víkend som flámovala, už si musím dať oddych a robiť niečo doma...prajem vám príjemný deň

lucxy
27. júl 2009

caute,,,my sme boli vonku teraz mala zaspala,,,a ja som sa najedla a idem riadit bordel ktory tu vznikol 😕

simka9122008
27. júl 2009

Ahojte, tak ja už mám izby všetky pripravené na zajtra aj zbalené, k večeru fičíme ku babke
Zajtra tu bude šalený dom, no čo už musím to zvládnuť, keď som sa na to dala 😝

simka9122008
27. júl 2009

Ozvem sa niekedy v stredu večer po všetkom, držte sa tu

dia2006
27. júl 2009

Ahoj Simka, maj sa!!

lucxy
28. júl 2009

ahojte,,,,zase mi to tu blbne a nechce odosielat prispevky,,,,simka tak riadne omalujte,,,,
ja som vcera nestihla poriadit takze idem konecne teraz,,,,asi ani vonku nepojdem doobeda skym poperiem a ozehlim avsetko 🙂

sestri
28. júl 2009

ahojte...ja som sa ráno zobudila s migrénou, teraz je už celkom dobre, ale riadne ma bolí operovaná ruka, ono mi to tam zas narástlo a teraz sa to ozýva...robili mi to pred rokom...zajtra bude snád bude zajtra dobre

aniel
28. júl 2009

ahojte
ja som dnes doma Sofi konečne zaspala,narušila som jej celý režim.Doma sa sama nevie uložiť.U tej pani čo sa varuje chodí pekne sama spať a doma s tým má problém.

Erika brigáduje na pumpe a Daniela v zelovoci Paťo je teraz doma 😉
Posledné 2 týždne augustove ideme na dovolenku. 😉

gucz
28. júl 2009

čauko baby

aniel a kam pôjdete na dovolenku?

MM má teraz dovolenku celozávodku, tak keď je teraz doma, som celá pomýlená, som si včera celý deň myslela, že je nedeľa. Dnes vstal ráno k malej on, ja som si pospala do deviatej. Potom som varila a teraz rozmýšľame čo budeme robiť... čo vymyslíme na poobedie. Je tu u nás tak napoly zamračené, tak neviem....

sestri snáď Ti bolesť už prešla

simka máš teraz toho určite dosť, ale potom ten krásny bytík s novými okienkami, to bude super

lucxy no čo poupratované???.

aniel
28. júl 2009

gucz-do Tatier a potom do Oščadnice 🙂

gucz
28. júl 2009

aniel super, krásne si to tam užite 🙂
ozaj som sa Ťa chcela spýtať, dávali ste Sofinke nejaké sporenie (stavebné, úrazové, na veno)??? My sme malej najprv nedali, potom som na to nejak zabudla a teraz som nad tým začala dosť rozmýšľať, ale neviem čo by bolo najlepšie.... Baby aj ostatné, viete mi poradiť?

sestri
28. júl 2009

gucz...Tinka má poistenie v Amslicu a tam aj spolu s tým sporenie...má to od narodenia...