Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

sestri
29. júl 2009

ahojte...všetko prešlo, nebola som jediná čo mi niečo bolo...dnes bude zas teplo...mala by som ísť do kina s Rianou...celkom sa teším...pekný deň vám prajem

lucxy
29. júl 2009

cau sestri a naco idete? tak si uzite kino a atmosku
ja som uvarila ryzu a cibulovu polievku s oprazenym chlebikom,,,,a idem kupit ugrilovane kura do jednoty nemam cas ho robit ,,,,pojdem s malou von

gucz
29. júl 2009

ahojček dievky
ja dnes pádim k doktorke na poradňu a potom ideme k svokrovcom. Tak zatiaľ papa, nakúknem večer 🙂

aniel
29. júl 2009

gucz-ja som jej dala vo VUB-sporenie s poistením a ešte má jednu poistku v slovenskej poisťovni aj so sporením.A dokonca je poistená aj v mužovej poistke,ale to má zadarmo. 😉

simka9122008
30. júl 2009

Ahojte kočky, večer som sa už neukázala, bola som úplne k.o., ale okná sú vymenené aj všetko je konečne popratané ako má byť v pôvodnom stave, preložili sme ešte celú detskú, tak som sa za celý deň nezastavila, ale som fakt spokojná a šťastná
Teraz som vyprevadila malého s babkou do Maďarska na kupko a ja si trochu vegetím pri káve, lebo ešte malá hajká
A zavčas rána mám super správu, v rodine sa mojej krstnej synovi narodilo v noci o 3.00 dievčatko, tak im to vyšlo, majú párik, huráááááá

lucxy
30. júl 2009

caute,,,simka tak to je super, vychutnaj si oddych 🙂

gucz
30. júl 2009

simka super, aj miminko aj bytík 🙂
ja tiež popíjam kávičku, vstala som už o šiestej a moje dve lásky až o 1/4 na osem. Opäť to u nás vyzerá na horúci slnečný deň.... tak uvidíme čo budeme dnes robiť

janka5861
30. júl 2009

Ahojte, prosim Vas poslete mi niektora 90 dnovku na email ? napste do IP. dakujeeeeeeeeeeeeeeem

sestri
30. júl 2009

janka, to sa nedá do IP, pošli mail

gucz
31. júl 2009

ahojte bambulky

idem s malinkou na chatu na Moravu, neviem presne kde. Bola tam sestra so svojim skoromanželom 😉 , a idú na víkend zasa, tak nás berú so sebou (teda mňa a malú, náš tatino má povinnosti u svojej rodiny). Pôjdeš tam aj moja mamina a ocino, tak dúfam, že si trošku aj oddýchnem. Malinkej tam berieme aj bazénik, tak sa veľmi teším.
No idem baliť veci, poobede vyrážame. Snáď ešte nakúknem, a ak by nie, tak sa majte krásne a užite si pekný víkend

dia2006
31. júl 2009

Ahojte, gucz, tak si to uzite, my ideme tiez na vikend, len to balenie nech mam za sebou.

lucxy
31. júl 2009

caute,,,my sme spali u svokrovcov lebo vcera odisli aj snasimi a este dvoma rodinami na dovcu,,,,takze sme isli skusobne skusit ci mala zaspi,,,,no a poobede ideme kuk na svadbu a zajtra sme pozvani na gril party svadbovu,,,,aj s detmi,,,,
takze doobeda som pobehala postu a vsetko este aj okuliare som si bola dat napravit do toho stroja co ti napravia,,,,lebo mala mi vkuse do nich tresne 😠 no a este som si kupila suknu,,,a krasne kvety a blahozenie na svadbu,,,,
boli ma hlava ☹

dia2006
31. júl 2009

Aj mna boli - to je slabe slovo, ide mi roztrhnut, uz hladam ibalgin. Az mi v nej pulzuje.

simka9122008
1. aug 2009

Ahojte kočky, kde ste všetky, ja čakám na MM, tak za necelé 2 hodky dorazí z Anglicka, jupííííííííííííííííííííííí

lucxy
3. aug 2009

dobre ranko,,,simka ako? uz si rada, ze ti dosiel vsak? 🙂
ja nie som doma tak preto tak nepisem,,,,som stale u svokrovcov ale maju tu net 🙂

gucz
3. aug 2009

ahojte žienky

my sme už doma, dorazili sme včera večer, ale bola som unavená ako kôň, tak sa mi už nechcelo zapínať pc. víkend bol krásny, malá sa vybehala dosýta, aj sme sa nadýchali čerstvého vzduchu, k obedu sme si grilovali, proste pohodička.
Simka super že máš doma manželíka
Lucxy no čo aká bola gril párty?

sloto
3. aug 2009

ahojte chcem sa spytat ci je t nejaka maminka, ktora drzala 90dnovku aj poprikojeni? mala ma 5 a pol mesiacika, kojim ju - mlieka mam dost. chcela by sm vsak zhodit zbyvajuce kilecka po porode. ma alebo nema vpyv tato dieta na mlieko, jeho tvorbu a objem?

aniel
3. aug 2009

gucz-ahojky,dúfam,že si si oddýchla.

sloto -ja som ju držala,dokonca teraz som začala znovu a vôbec to nemá vplyv na mlieko a kojím ešte aj teraz. 😉
držala som ju aj pred rokom.

simka drahý dorazil?

lucxy-oddychuješ?

sloto
3. aug 2009

aniel ahoj dik za odpoved - takze mliecko ti neubudlo alebo tak? a dodrziavas aj tie ovocne dni? ja som uz tuto dietku tiez raz drzala a krasne som vtedy schudla, ale teraz neviem teda ci je to vhodne. dodrziavas aj tie mnozstva? ci si si ju upravila?

lucxy
4. aug 2009

ahojte,,,dorazila som domkov lebo potrebujem ist na postu a knasim poliat kvety a zvery/ mam namysli rybky a korytnacky/ nakrmit
no a prave zacalo prsat ☹
gucz bolo fajne

anaret
4. aug 2009

ahojte, my sme sa vrátili z dovolenky v nedeľu ráno - boli sme v Bibione - úplne super, počko nádherné, voda skvelá, malý sa vyšantil...

poprosím radu - kde a aký aquapark by ste mi doporučili????

a čo je s mirestou, je niekde na dovolenke???

lucxy
5. aug 2009

ahojte to vcera nikoho okrem anaret?
anaret co sa tyka aquaparku tak som bola v liptovskom mikulasi

anaret
5. aug 2009

dobré ránko, ja mám za sebou päťročnú prehliadku u detskej so synom, aj ho očkovali, celkom v pohode to zvladol...

lucxy a bola si tam spokojná?

ženy asi totálne vegetujú alebo zavárajú, keď nepíšu...

aniel, super, že decká išli na brigádu, aj moja dcéra niečo zháňala, ale smola, nikde nič...

gucz
5. aug 2009

ahojte baby
hej vegetujem, MM má dovolenku, tak si ho užívam 🙂

anaret osobne nemám žiadnu skúsenosť s aquaparkom, ale počula som že Senec nieje bohviečo a ani by som tam nešla. Vodu tam menia len raz ročne, zato ju upravujú chemicky a aj filtrujú. Ale keď si predstavím ako vyzerá voda v bazéne u svokrovcov po mesiaci a to ju aj chlórujú aj filtrujú, tak mi z toho vychádza,že tá voda v Senci musí byť plná chemikálií keď je akože čistá. Ja mám skôr rada prírodné jazerá, na atrakcie moc nie som ...

simka9122008
5. aug 2009

Ahojte kočky, tak mi sme sa včera vrátili z chaty, bolo báječne, aj počasie vyšlo až na včera večer sa pokazilo, tak dnes asi trčíme doma a to sme mali zajtra ísť na kupko do Tiszaujváros, tak sa to preloží až o týždeň, ale už bez MM

simka9122008
5. aug 2009

A pridala som nejaké nové fotky, tak potom mrknite

gucz
5. aug 2009

simka krásne fotky, takí šťastní ste tam 🙂 , som rada, že ste si chatu užili

simka9122008
6. aug 2009

Kočky kde ste všetky, halooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

jalao
6. aug 2009

ahoj Simka, ja som tu...vsetky asi obeduju, alebo co. 🙂 pozeram, ake mas krasne deticky, su aj take poslusne? 😵

simka9122008
6. aug 2009

No vieš ako deti, musia aj pozlostiť, aby sme vedeli že ich máme 😀 😀 😀