Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
13. aug 2009

cauuu,,,,teraz som si sadla na pat minut za pocitac,,,,no a idem trochu upratat mozno snad

lucxy
13. aug 2009

riana no ze sa aj ozves ved pis viacej 🙂
gucz na ako si sa dala prefarbit?

gucz
13. aug 2009

lucxy len si dofarbujem odrastené vlasy, teda dala som si blond ako aj mám. Nefarbím si hlavu nejak pravidelne (trebars každé dva týždne) ale už som to mala fakt moc vyrastené

lucxy
13. aug 2009

ved kazde dva tyzdne to je aj dost vela,,,,tak upratovat budem asi az rano

gucz
13. aug 2009

to som myslela obrazne 😉 , voľakedy som sa farbila vždy raz za mesiac, len teraz som sa nejak pozabudla... ale už je dobre, hlava umytá, farba v pohode 😀 , idem si ľažkať. Kašli na upratovanie a oddychuj

dia2006
13. aug 2009

Ja som dnes takmer zomrela na hlavu, mala som tolko prace, ze som ani nevedela, ze prsalo. 😝

gucz
14. aug 2009

dobré ránko

pomóóóc moje dieťa (Laura) ma týra, dnes ráno vstala už po piatej 😒 , a ja samozrejme ledva pozerám i keď som šla spať už po desiatej. Mala by som byť teoreticky aj vyspaná, ale keďže v noci malá plakala a musela som jej dať cumel, a ja som musela ísť ešte mimo toho 2x na wc, cítim sa ako požuvaná a vypľutá 😝.

dia zasa hlava? To počasie je o ničom, že?

simka9122008
14. aug 2009

Ahoj Gucz
Uff no nezávidím ti takú noc, cez deň si ľahni spolu smalou

simka9122008
14. aug 2009

s malou 😒 , sorry

gucz
14. aug 2009

simka hej hej, ľahnem si s ňou i keď neviem či zaspím, dúfam že áno, alebo si aspoň oddýchnem. MM má poobednú, tak som s malou do večera sama. A malá je už teraz hotová, len reve a zíva, tak som na nervy z nej. Uložila som ju do káry na chodbe, keďže MM ešte spí v spálni, ale len tam vymýšľa.... to zas bude dnes deň 🙄

simka9122008
14. aug 2009

A ty ako sa cítiš?
Ináč od dnes som sa rozhodla že začnem naspäť s 90 dňovkou naostro, tak držte palce 😉

gucz
14. aug 2009

ja sa cítim unavená, asi posledné 4 dni, ale možno to bolo aj tým počasím. Inak je mi celkom fajn, už mi nebýva zle od žalúdka tak často, sem tam mi zostane zle v aute, ale to sa dá prežiť 🙂

a s 90tkou držím palčeky 🙂

gucz
14. aug 2009

kde ste kto??? no poobede som uložila malú spať, no jej sa akosi nechcelo, tak hodinu vystrájala v postieľke. Zaspala až o dvoch a zobudila sa o štyroch. No ale taká bola potom dobrunká, taká keby bola stále 🙂 . Ja som si tiež tie dve hodiny pospala, tak sa cítim aj ja lepšie.

simka9122008
14. aug 2009

No vidíš gucz, to je super

aniel
15. aug 2009

gucz-no to mi je ľúto,že ťa Laurika nenechá vyspať.Ja som už voči tomu zaočkovaná.Vnoci ma Sofi zobudí aj 5 krát,čo ma povyzlieka a pricucne sa na mňa.Vo štvrtok sme boli na kontrole v Piešťanoch všetko je OK. V pondelok ideme na dovolenku ,tak sa tu majte všetťky krásne 😉

lucxy
15. aug 2009

cau aniel tak si to uzite 🙂

riana246
15. aug 2009

ahojte....v Blave bolo super...sme si to s Ivetou fantasticky užili....ona tam ešte na jeden den zostala ale ja som sa musela vrátit....tak rozkázal otec 🙂 ...a ja som ho poslúchla ved som dobrá dcerenka no nie? 😀 ..idem sa okupať a spať som K.O. a velmi ma bolí koleno..to je dan za super víkend 🙂

lucxy
15. aug 2009

cau riana tak to je super, ze bolo tak fajne no nie? dufam, ze budes pisat castejsie 🙂

riana246
15. aug 2009

dufam že už ano....a už teraz sa teším na vikend 28,29,30...to ideme s Ivetou do Piešťan....to bude iná sranda 😀

lucxy
15. aug 2009

a ty mas co nove? 🙂

riana246
15. aug 2009

ja?? nič...všetko je ako aj bolo....takže nič moc 🙂 ...ale inak pohoda...decka su na prázdninách ale v podnelok už prídu domov....a ty ako??

lucxy
15. aug 2009

ja tiez zda sa nic take nove,,,,este dietujes? hihi 🙂

simka9122008
15. aug 2009

Kočky a ako sa má Hviezda?

lucxy
15. aug 2009

no hviezda ta uz vobec nenapise,,,,,viete ked mna to tak stve ze sme si tu pisali a zrazu sa len tak vyparite,,,,a nenapisete aspon raz za tyzden ze co a ako,,,,ja viem je to virtualny svet tak ale aj tak to cloveka sere 🙂

simka9122008
15. aug 2009

Ja som dnes mala deň veget, doobeda som navarila, poobede som si s malou pospala, nejako ma zmohli tie týždne makania na byte, malý je u mami, tak si vychutnávam to polovičné ticho, zajtra určite niekam vyrazíme von, ináč od včera úspešne držím znovu 90 dňovku

sestri
16. aug 2009

ahojte kočky...dnes je strašne teplo...pred chvíľou som sa vrátila domov, ale tá cesta vlakom bola strašná, myslela som, že tam zomriem...užila som si super víkend a zajtra hola holá práca volá...

hviezda by sa tu naozaj mohla ukázať...

simka, super, že si sa zas na to dala...vydrž to...

a na Piešťany s Rianou sa teším aj ja...vie byť riadne besná... 😀 😎

prajem ešte pekný zvyšok dňa, ja idem asi spať...

lucxy
16. aug 2009

ahojte,,,my sme boli na kupku,,,,v rajeckych tepliciach je tam suprovo
kupila som si v lidli nakladane hermeliny mnam je to dobre,,,,a tak som si dala do misky jeden ten hermelin ktomu salat rosso a jednu paradajku vsetko premiesala aj strochou stavy ztoho hermelinu a je to dobreeeeeee 😝

simka9122008
17. aug 2009

dobré ránko

sestri
17. aug 2009

dobré ránko...konečne v robote...asi si myslíte, že mi šibe, ale ja som tu rada...zas bude nechutný horúci deň, no vráti sa mi malá...už mi chýba, konečne bude doma...

simka9122008
17. aug 2009

Sestri aj mne dnes malý dorazí od babky, sa ho už neviem dočkať